Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Αλλα ουτως η αλλως παντα με πιν ειμαι να πω την αληθεια οποτε κ δεν χρησιμοποιω το face id:)

 

Ναι οκ, αυτός βέβαια δεν είναι λόγος να πάρεις μια συσκευή που ενδεχομένως έχει πρόβλημα. Αλλά όπως και να έχει, αν είχε τέτοιο πρόβλημα η συσκευή θα το ανέφερε ο πωλητής. Αφού κοιτάς στο insomnia, δώσε βάση στις αξιολογήσεις του πωλητή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, αυτός βέβαια δεν είναι λόγος να πάρεις μια συσκευή που ενδεχομένως έχει πρόβλημα. Αλλά όπως και να έχει, αν είχε τέτοιο πρόβλημα η συσκευή θα το ανέφερε ο πωλητής. Αφού κοιτάς στο insomnia, δώσε βάση στις αξιολογήσεις του πωλητή.

 

ναι τις αξιολογησεις παντα κοιταω πρωτα κ βλεπουμε.Ελπιζω ολα να πανε καλα:)

Link to comment
Share on other sites

ναι τις αξιολογησεις παντα κοιταω πρωτα κ βλεπουμε.Ελπιζω ολα να πανε καλα:)

 

Το παρελαβα σημερα τελικα! Ολα καλα κκ αναμενομενα.Η μικρη φθορα του κ η μπαταρια που θελει αλλαγη για μετα το καλοκαιρι.Τωρα παω για ονλαιν παραγγελια θηκη κ τζαμακι κ ενα κλαλωδιο.Εκανα ενημερωση λογισμικου κ περασα εφαρμογες κ επαφες που ειχα στο 8 πλας.

 

Αυριο φευγει κ το 8 πλας μιας κ βρηκα αγοραστη μεσα απο το ινσομνια οποτε ολα καλα:)

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο, να το χαρείς!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο, να το χαρείς!

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επανερχομαι στο θεμα.Το πηρα κ το δουλεψα τις μερες του Πασχα κ αμεσως μετα το εστειλα για αλλαγη μπαταριας του στην I-System.Για μια ακομα φορα αποδειχθηκαν αψογοι κ το κινητο μου επιστραφηκε σε 3 μερες με νεα κ γνησια μπαταρια.Οποτε ενα μπραβο απο μενα για το αψογο σερβις τους!:-)
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς μπαταρία πχ αυτές που πουλάνε στο skroutz?

Θέλω να αλλάξω αλλά δεν νομίζω να δώσω 79€

Για το iPhone X αναφέρομαι πιο ειδικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς μπαταρία πχ αυτές που πουλάνε στο skroutz?

Θέλω να αλλάξω αλλά δεν νομίζω να δώσω 79€

Για το iPhone X αναφέρομαι πιο ειδικά

 

μα,δεν ειναι καλυτερα να βαλεις την γνησια κ να εχεις το κεφαλι σου ησυχο? Εγω το εκανα λογο του οτι θα το κρατησω για αλλα 2 με 2,5 χρονια τουλαχιστον πριν παει σε μεταγενεστερο:)

Link to comment
Share on other sites

μα,δεν ειναι καλυτερα να βαλεις την γνησια κ να εχεις το κεφαλι σου ησυχο? Εγω το εκανα λογο του οτι θα το κρατησω για αλλα 2 με 2,5 χρονια τουλαχιστον πριν παει σε μεταγενεστερο:)

 

Εγώ μπορεί να το κρατήσω 1 μέρα μπορεί 5 μήνες

Παραπάνω δεν υπάρχει περίπτωση

 

Προχθές πήρα το iPhone 12 και την άλλη μέρα το έδωσα. Μόνο από αυτό σκέψου…

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορεί να το κρατήσω 1 μέρα μπορεί 5 μήνες

Παραπάνω δεν υπάρχει περίπτωση

 

Προχθές πήρα το iPhone 12 και την άλλη μέρα το έδωσα. Μόνο από αυτό σκέψου…

 

ενταξει ετσι καταλαβαινω! Αφου μπορεις κ τα αλλαζεις τοσο συχνα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

μια ερωτηση.πηγα να κανω μια δοκιμστικη πληρωμη μεσω apple wallet απλα για να δω αν δουλευει το nfc.Οποτε πηγα σε ενα μαγαζι κ ειπα να χτυπησει 00,1 cent κ η συναλλαγη αποριφθηκε! να εφταιγε το χαμηλο ποσο η λογο της curve?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

μια ερωτηση.πηγα να κανω μια δοκιμστικη πληρωμη μεσω apple wallet απλα για να δω αν δουλευει το nfc.Οποτε πηγα σε ενα μαγαζι κ ειπα να χτυπησει 00,1 cent κ η συναλλαγη αποριφθηκε! να εφταιγε το χαμηλο ποσο η λογο της curve?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μάλλον λόγω curve…εγώ με Revolut πληρώνω

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον λόγω curve…εγώ με Revolut πληρώνω

 

κ εγω αυτο σκεφτικα απλα θελω να το επιβεβαιωσω.Εχω κ ρεβο αλλα δεν εχει λεφτα μεσα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,

 

μια ερωτηση.πηγα να κανω μια δοκιμστικη πληρωμη μεσω apple wallet απλα για να δω αν δουλευει το nfc.Οποτε πηγα σε ενα μαγαζι κ ειπα να χτυπησει 00,1 cent κ η συναλλαγη αποριφθηκε! να εφταιγε το χαμηλο ποσο η λογο της curve?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Πήγαινε στην εφαρμογή curve και δες σίγουρα ότι έχεις επιλέξει την σωστή κάρτα για να γίνονται οι συναλλαγές

Κάποιες φορές είναι με επιλογή η κάρτα curve και όχι πχ της εθνικής που προσθέσεις αργότερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στην εφαρμογή curve και δες σίγουρα ότι έχεις επιλέξει την σωστή κάρτα για να γίνονται οι συναλλαγές

Κάποιες φορές είναι με επιλογή η κάρτα curve και όχι πχ της εθνικής που προσθέσεις αργότερα

 

Η curve ειναι η μονη που εχω προσθεσει στο πορτοφολι κ μεσα απο εκει τραβαει τα λεφτα απο την καρτα της Εθνικης αφου η Εθνικη ακομα δεν μπορει να μπει απευθειας στο πορτοφολι.Θα ξανακανω αυριο σε αλλο μαγαζι επισης γνωστου να δω τι θα γινει:)

 

Λογικα δεν πιστευω να εχει προβλημα το nfc του κινητου.Κ το γραφω διοτι στο προηγουμενο κινητο που ειχα το 8 πλας ειχε θεμα μετα απο αλλαγη της πλατης κ πληρωσα για να το επισκευασω

Link to comment
Share on other sites

Η curve ειναι η μονη που εχω προσθεσει στο πορτοφολι κ μεσα απο εκει τραβαει τα λεφτα απο την καρτα της Εθνικης αφου η Εθνικη ακομα δεν μπορει να μπει απευθειας στο πορτοφολι.Θα ξανακανω αυριο σε αλλο μαγαζι επισης γνωστου να δω τι θα γινει:)

 

Λογικα δεν πιστευω να εχει προβλημα το nfc του κινητου.Κ το γραφω διοτι στο προηγουμενο κινητο που ειχα το 8 πλας ειχε θεμα μετα απο αλλαγη της πλατης κ πληρωσα για να το επισκευασω

 

Πάλι μπερδεύεσαι

Στην εφαρμογή curve είπα μπες και δες ποια κάρτα έχεις να πληρώνει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάλι μπερδεύεσαι

Στην εφαρμογή curve είπα μπες και δες ποια κάρτα έχεις να πληρώνει

 

Ωπ.Σορρυ! Καταλααβα λαθος προηγουμενος.:)Τι πρεπει να δω μεσα στην εφαρμογη?

Link to comment
Share on other sites

Ωπ.Σορρυ! Καταλααβα λαθος προηγουμενος.:)Τι πρεπει να δω μεσα στην εφαρμογη?

 

Εάν έχεις 2-3 κάρτες μέσα περασμένες, έχει επιλογή που λες με ποια κάρτα θέλεις να πληρώνεις

Τώρα μπορεί να έχεις ενεργή την curve αντί για την εθνική, Πειραιώς και λοιπά

 

Έτσι πας να πληρώσεις και βλέπει ότι δεν έχει λεφτά μέσα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις 2-3 κάρτες μέσα περασμένες, έχει επιλογή που λες με ποια κάρτα θέλεις να πληρώνεις

Τώρα μπορεί να έχεις ενεργή την curve αντί για την εθνική, Πειραιώς και λοιπά

 

Έτσι πας να πληρώσεις και βλέπει ότι δεν έχει λεφτά μέσα

 

μμμμ.....κοιταξα κ εχω μεσα την curve κ την εθνικη.Προφανως πηγε να παρει απο την curve κ αφου δεν εχει χρηματα μεσα απορριφθηκε.Οποτε πως περναω την εθνικη? :(

Link to comment
Share on other sites

μμμμ.....κοιταξα κ εχω μεσα την curve κ την εθνικη.Προφανως πηγε να παρει απο την curve κ αφου δεν εχει χρηματα μεσα απορριφθηκε.Οποτε πως περναω την εθνικη? :(

 

Εάν πατήσεις επάνω στην κάρτα της εθνικής εκεί μέσα έχει μια επιλογή που δίνει προτεραιότητα μετά στην συγκεκριμένη κάρτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εάν πατήσεις επάνω στην κάρτα της εθνικής εκεί μέσα έχει μια επιλογή που δίνει προτεραιότητα μετά στην συγκεκριμένη κάρτα

 

κατσε τωρα γιατι μπεερδευτικα!! Ειναι ευκολο να κανεις ενα σκρινσοτ να δω ?:)

Link to comment
Share on other sites

κατσε τωρα γιατι μπεερδευτικα!! Ειναι ευκολο να κανεις ενα σκρινσοτ να δω ?:)

 

Δεν μου είναι εύκολο τώρα

 

Πήγαινε στη εφαρμογή curve

Επέλεξε την κάρτα της εθνικής

Κάπου εκεί μετά θα βρεις επιλογή που θα λέει να είναι αυτή η κάρτα με την οποία θα πληρώνει

 

Δεν θυμάμαι ακριβώς την φράση που γράφει μέσα

 

 

Μην μπερδεύεσαι και ψάχνεις μέσα στο wallet

 

Στην εφαρμογή curve

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είναι εύκολο τώρα

 

Πήγαινε στη εφαρμογή curve

Επέλεξε την κάρτα της εθνικής

Κάπου εκεί μετά θα βρεις επιλογή που θα λέει να είναι αυτή η κάρτα με την οποία θα πληρώνει

 

Δεν θυμάμαι ακριβώς την φράση που γράφει μέσα

 

 

Μην μπερδεύεσαι και ψάχνεις μέσα στο wallet

 

Στην εφαρμογή curve

 

 

μπηκα μεσα στην εφαρμογη κ βρηκα την καρτα της εθνικης.Αλλα φαινεται να ειναι ηδη επιλεγμενη για πληρωμη.Προσπαθησα να την αφαιρεσω κ να την ξαναπροσθεσω αλλα δεν με αφηνει!!

 

Δεν ξερω τι φταιει!! Ισως εειδη τα ειχα κανει απο μπακαπ απο το 8 πλας που ειχα πριν!:(

 

τεσπα οποτε μπορεις βαλε ενα σκρινσοτ μηπως κ βγαλω ακρη κ το φτιαξω! Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπαίνεις στο help desk της curve για να βγαλεις ακρη ?

Πρόσεχε ...μην παίζεις με τις κάρτες για να μην έχεις κλάματα μετά

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπαίνεις στο help desk της curve για να βγαλεις ακρη ?

Πρόσεχε ...μην παίζεις με τις κάρτες για να μην έχεις κλάματα μετά

 

ναι μαλλον εκει πρεπει να ρωτησω! Τι εννοεις? να μου την κλειδωσουν η να με διαγραψουν?:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...