Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, vag74 said:

Καλημέρα τελικά την πήρα τη συσκευή ,εξαιτίας σε άριστη κατάσταση,ελπίζω να μπορέσω να μείνω στο iOS


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εν δεν μπορέσεις εδώ είμαστε εμείς 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

όταν έχεις δεδομένα ανοιχτά και κάνεις μια κλήση να μιλήσεις, κατα την διάρκεια της κλήσης, τα δεδομενα βγαίνουν off,υπάρχει ρύθμιση να το αλλάξω αυτό?

Στην ουσία θέλω ομιλία και δεδομένα ταυτόχρονα!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, guy_fawkes said:

όταν έχεις δεδομένα ανοιχτά και κάνεις μια κλήση να μιλήσεις, κατα την διάρκεια της κλήσης, τα δεδομενα βγαίνουν off,υπάρχει ρύθμιση να το αλλάξω αυτό?

Στην ουσία θέλω ομιλία και δεδομένα ταυτόχρονα!

Ενεργοποίησε volte 

Link to comment
Share on other sites

On 16/11/2021 at 3:33 ΜΜ, leo06 said:

Ενεργοποίησε volte 

Λειτουργεί και με τους τρεις παρόχους, παίζει άριστα σε Vodafone και Cosmote μαζί με WiFi Calling.
Βέβαια πρόσφατα πήγα στη Wind και εκεί λειτουργεί σωστά.Απλά αν δεν εχεις καλό σήμα 4G γυρνάει σε Edge και χάνονται τα δεδομένα.Στη Cosmote βέβαια είναι πιο σταθερό και πάει σε 3G.

 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@vag74 Έχουμε ξεχωριστό χώρο για αγγελίες, για αυτό το λόγο υπάρχει. Το post σου  - αγγελία αφαιρέθηκε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@vag74 Έχουμε ξεχωριστό χώρο για αγγελίες, για αυτό το λόγο υπάρχει. Το post σου  - αγγελία αφαιρέθηκε.
Τι αγγελία φίλε μου δώρο τις κάνω τις θήκες, οποίος θέλει σε π.μ

Στάλθηκε από το IN2013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
59 minutes ago, vag74 said:

Τι αγγελία φίλε μου δώρο τις κάνω τις θήκες, οποίος θέλει σε π.μ

Ζητούσες χρηματικό αντίτιμο. Όπως και να έχει, έχουμε ξεχωριστό χώρο για αγγελίες όπως είπαμε. Ας επιστρέψουμε στα της συσκευής του τίτλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vag74 said:

Τι αγγελία φίλε μου δώρο τις κάνω τις θήκες, οποίος θέλει σε π.μ

Στάλθηκε από το IN2013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχει δίκιο όπως σου τα είπε είναι τα πράγματα 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας!. Ξέρει να μου πεί κάποιος γιατί δεν μπορώ να κάνω την ταυτοποίηση ταυτότητας στην εφαρμογή για την covid 19, ενώ όλοι οι φίλοι μου με android το έχουν κάνει? (φταίει η εφαρμογή για τα ios?) φτάνω μέχρι το τέλος και την κρίσιμη στιγμή μου λέει ότι απέτυχε.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, manfles said:

Γειά σας!. Ξέρει να μου πεί κάποιος γιατί δεν μπορώ να κάνω την ταυτοποίηση ταυτότητας στην εφαρμογή για την covid 19, ενώ όλοι οι φίλοι μου με android το έχουν κάνει? (φταίει η εφαρμογή για τα ios?) φτάνω μέχρι το τέλος και την κρίσιμη στιγμή μου λέει ότι απέτυχε.

Εγγραφή στο εθνικό μητρώο επικοινωνίας θέλει,μέσω του gov.gr δηλώνοντας email και τηλέφωνο. Ξανάκανε την διαδικασία και αν κολλάει, απεγκατάσταση της εφαρμογής και ξανά την κατεβάζεις. Σε εμένα έτσι δούλεψε την 1η μέρα που βγήκε και έφαγα μια μέρα να το περάσω σε εμένα,στο Android κινητό το έκανα σε 10’

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2022 at 2:06 ΜΜ, Nikolas14 said:

Εγγραφή στο εθνικό μητρώο επικοινωνίας θέλει,μέσω του gov.gr δηλώνοντας email και τηλέφωνο. Ξανάκανε την διαδικασία και αν κολλάει, απεγκατάσταση της εφαρμογής και ξανά την κατεβάζεις. Σε εμένα έτσι δούλεψε την 1η μέρα που βγήκε και έφαγα μια μέρα να το περάσω σε εμένα,στο Android κινητό το έκανα σε 10’

Ακόμα καί στο εθνικό μητρώο... πρέπει να τσεκαρεις σε ποια τράπεζα έχεις e banking... αλλιώς δεν σού κάνει ταυτοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα όλα αυτά και δεν μπόρεσα!. Θα πάω από το ΚΕΠ να δώ τι παίζει και θα σας ενημερώσω!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 8/1/2022 at 1:05 ΜΜ, manfles said:

Γειά σας!. Ξέρει να μου πεί κάποιος γιατί δεν μπορώ να κάνω την ταυτοποίηση ταυτότητας στην εφαρμογή για την covid 19, ενώ όλοι οι φίλοι μου με android το έχουν κάνει? (φταίει η εφαρμογή για τα ios?) φτάνω μέχρι το τέλος και την κρίσιμη στιγμή μου λέει ότι απέτυχε.

Δε νομίζω να έχεις εσύ το πρόβλημα, δοκίμασε ξανά σήμερα αύριο και κάποια στιγμή θα περαστεί. Ακόμα έχει πρόβλημα η εφαρμογή. Σιγουρέψου ότι έχεις το τελευταίο update.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manfles said:

Τα έκανα όλα αυτά και δεν μπόρεσα!. Θα πάω από το ΚΕΠ να δώ τι παίζει και θα σας ενημερώσω!

 

Δοκίμασες να μπεις στην εφαρμογή με τούς κωδικούς τού e banking ? Εγώ έτσι μπήκα στην αρχή.... μετά έπρεπε να μπω στο e banking μου από υπολογιστή να δεχτώ ότι αφήνω την εφαρμογή να πάρει τα στοιχεία τής ταυτότητα μου.... μετά βέβαια πού τελείωσα... άλλαξα τον κωδικό μου...... μετά έμπαινα με τον κωδικό τού taxis

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα δοκίμασα!. Και με την Εθνική και με την Πειραιώς, και με ΓΓΠΣΔΔ, Τίποτα!. Τώρα δεν κατάλαβα Κώστα πώς το έκανες από τον υπολογιστή, δηλαδή μόλις σου ζήτησε την επιβεβαίωση αντί να την κάνεις από το κινητό, την έκανες από τον υπολογιστή? και από ποιά τράπεζα εάν επιτρέπεται? ρωτάω για να δοκιμάσω και εγώ με την ίδια τράπεζα. Την εφαρμογή Athanaso77 (Αθανάσιος?) την έχω καταργήσει, εγκαταστήσει, πάνω από τέσσερες φορές. Τι να πώ, δεν ξέρω!.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, manfles said:

Όλα τα δοκίμασα!. Και με την Εθνική και με την Πειραιώς, και με ΓΓΠΣΔΔ, Τίποτα!. Τώρα δεν κατάλαβα Κώστα πώς το έκανες από τον υπολογιστή, δηλαδή μόλις σου ζήτησε την επιβεβαίωση αντί να την κάνεις από το κινητό, την έκανες από τον υπολογιστή? και από ποιά τράπεζα εάν επιτρέπεται? ρωτάω για να δοκιμάσω και εγώ με την ίδια τράπεζα. Την εφαρμογή Athanaso77 (Αθανάσιος?) την έχω καταργήσει, εγκαταστήσει, πάνω από τέσσερες φορές. Τι να πώ, δεν ξέρω!.

Καταρχήν η εφαρμογή είναι η covidfreeGRwallet της gov.gr . Έχω Alpha bank..ο κωδικός επιβεβαίωσης πού έρχεται από την τράπεζα την κάνω από το κινητό.. μετά μπαίνω από τον υπολογιστή.. μόλις μπω στο e banking ανοίγει αμέσως ένα παράθυρο για να δώσω άδεια στο gov.gr να έχει πρόσβαση στα στοιχεία μου... στην εφαρμογή της τράπεζας στο κινητό δεν φαίνεται αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν ξέρω τι φταίει,  έκανα Επικαιροποίηση στοιχείων με την Πειραιώς και με την Εθνική!. έσβησα την εφαρμογή, την ξανακατέβασα, τίποτα!. Τέσπα θα πάω από το ΚΕΠ. Έχω που παλεύω από την πρώτη ώρα που το ανακοίνωσαν. Της γυναίκας μου σε ένα Sansung S7 το έκανα αμέσως μέσω της ΓΓΠΣΔΔ. Ξέρω και εγώ....... Είναι που είμαι ήρεμος άνθρωπος ειδάλλως κάποιος θα την είχε πληρώσει 😂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, manfles said:

Φίλε μου δεν ξέρω τι φταίει,  έκανα Επικαιροποίηση στοιχείων με την Πειραιώς και με την Εθνική!. έσβησα την εφαρμογή, την ξανακατέβασα, τίποτα!. Τέσπα θα πάω από το ΚΕΠ. Έχω που παλεύω από την πρώτη ώρα που το ανακοίνωσαν. Της γυναίκας μου σε ένα Sansung S7 το έκανα αμέσως μέσω της ΓΓΠΣΔΔ. Ξέρω και εγώ....... Είναι που είμαι ήρεμος άνθρωπος ειδάλλως κάποιος θα την είχε πληρώσει 😂

Μήπως είσαι στα σώματα ασφαλείας η κάτι τέτοιο ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι στα σώματα ασφαλείας η κάτι τέτοιο ;
έχει σχέση αυτό; γιατί και στης γυναίκας μου παρότι είναι πιστοποιημενη στην ΓΓΠΠΣ στο εθνικό μητρώο επικοινωνιων δεν δέχεται την εγγραφή του κινητού της παρότι έχει και χρησιμοποιεί Web banking εθνική και αλφα! είναι φρουρός στις φυλακές. λες να έχει σχέση;
Φίλε μου δεν ξέρω τι φταίει,  έκανα Επικαιροποίηση στοιχείων με την Πειραιώς και με την Εθνική!. έσβησα την εφαρμογή, την ξανακατέβασα, τίποτα!. Τέσπα θα πάω από το ΚΕΠ. Έχω που παλεύω από την πρώτη ώρα που το ανακοίνωσαν. Της γυναίκας μου σε ένα Sansung S7 το έκανα αμέσως μέσω της ΓΓΠΣΔΔ. Ξέρω και εγώ....... Είναι που είμαι ήρεμος άνθρωπος ειδάλλως κάποιος θα την είχε πληρώσει 
και στης γυναίκας μου λέει να πάμε κεπ
εγώ έστειλα μήνυμα στο εθνικό μητρώο επικοινωνιων 30 δεκ και μου απάντησαν 31 δεκ! δεν καταλαβαίνουν τι φταίει. μου είπαν να ρωτήσω τις τράπεζες! αλλά εκεί έχουμε επικαιροποιησει τα στοιχεία της συζύγου
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ilka71 said:

έχει σχέση αυτό; γιατί και στης γυναίκας μου παρότι είναι πιστοποιημενη στην ΓΓΠΠΣ στο εθνικό μητρώο επικοινωνιων δεν δέχεται την εγγραφή του κινητού της παρότι έχει και χρησιμοποιεί Web banking εθνική και αλφα! είναι φρουρός στις φυλακές. λες να έχει σχέση; και στης γυναίκας μου λέει να πάμε κεπ
εγώ έστειλα μήνυμα στο εθνικό μητρώο επικοινωνιων 30 δεκ και μου απάντησαν 31 δεκ! δεν καταλαβαίνουν τι φταίει. μου είπαν να ρωτήσω τις τράπεζες! αλλά εκεί έχουμε επικαιροποιησει τα στοιχεία της συζύγου

Υπάρχει θέμα με τα σώματα ασφαλείας 

Αστυνομικοι στρατιωτικοί κλπ 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα με τα σώματα ασφαλείας 
Αστυνομικοι στρατιωτικοί κλπ 
βέβαια το ίδιο έκανε και στην αδελφή της στην Έδεσσα που είναι άνεργη!
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, pavlosdr said:

Υπάρχει θέμα με τα σώματα ασφαλείας 

Αστυνομικοι στρατιωτικοί κλπ 

Καλησπέρα! Όχι φίλε μου! συνταξιούχος Δημοσίου είμαι αλλά καμία σχέση με τα σώματα ασφαλείας!. Έστειλα και μήνυμα στο Gov.gr και μου απάντησαν με χρησμό τύπου Πυθίας, λίγο για την εφαρμογή, λίγο προβλήματα με τις ταυτοποιήσεις, και στο τέλος μου είπαν να δείχνω την ταυτότητα όπως κάνω μέχρι σήμερα!. Άιντε μετά να βγάλεις άκρη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σε όλους. Έχω από φίλο άψογο iPhone XS Max το οποίο έχει αλλάξει μόνο μπαταρία του στο irepair. Δυστυχώς δεν μέτρα υγεία μπαταρίας διότι δεν είναι λέει συμβατή η μπαταρία. Απόδειξη έχω από την αντικατάσταση. Μπορώ να κάνω κάτι αν υπάρχει από το εργαλείο 3u tools ή κάτι άλλο και πως;

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, serfistas1 said:

Καλημέρα σε όλους. Έχω από φίλο άψογο iPhone XS Max το οποίο έχει αλλάξει μόνο μπαταρία του στο irepair. Δυστυχώς δεν μέτρα υγεία μπαταρίας διότι δεν είναι λέει συμβατή η μπαταρία. Απόδειξη έχω από την αντικατάσταση. Μπορώ να κάνω κάτι αν υπάρχει από το εργαλείο 3u tools ή κάτι άλλο και πως;

Τι θες να κάνεις;  να σου δείξει την υγεία μπαταρίας; 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...