Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ίδια sim λειτουργεί κανονικά σε άλλη συσκευή, έτσι;

Για να αποκλείσεις το ενδεχόμενο να είναι θέμα της κάρτας ή του παρόχου γενικά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γιατι είμαι και λίγο άσχετος

 

η μητρική ειναι η πλακέτα που ειναι όλα κολλημένα επάνω

πάτησε iphone motherboard στο ιντερνετ και θα καταλαβεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομαδα αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα από τότε που έχω την συσκευή δεν είχα δοκιμάσει να στείλω sms σήμερα που χρειάστηκε να στείλω δεν στέλνει σε κανένα αριθμό αλλά λαμβάνω κανονικά ότι μου στέλνουν. Μίλησα με Cosmote που είναι ο πάροχος μου και μου είπαν ότι από αυτούς δουλεύει κανονικά. Καμία ιδέα κάποιος για το τη συμβαίνει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την 13.4 όλη την μέρα σπίτι.

Χωρίς data αλλά πολύ τηλέφωνο και με 40% υπόλοιπο.

 

72ad1ef46e846cebd1ff06c18288416b.jpg

231ec9720032f9c64a44259cae0c7500.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

6:45 καθαρό SOT περίπου. Παραπάνω από άψογα θεωρώ κι ας είναι οι κλήσεις 3:20

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα σε πολλούς μπορει να φανεί διαφορα λογο περισσουερων ωρων σε wifi και λογο της μη μετακίνησης

όταν μετακινουμαστε η κεραία επειδή συνέχεια αλλάζει και συνέχεια ψάχνει καταναλωνει αρκετή μπαταρία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω φιλε καλημερα μήπως έχεις καποιο άλλο τηλεφωνο να παρω;γιατι διάβασα για το καινούργιο iOS 13.4 που έκανα εγκατάσταση πριν βάλω τη κάρτα ότι έχει κάποια θέματα με το δίκτυο από ότι διάβασα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να σου πω φιλε καλημερα μήπως έχεις καποιο άλλο τηλεφωνο να παρω;

 

https://www.isquare.gr/service

 

γιατι διάβασα για το καινούργιο iOS 13.4 που έκανα εγκατάσταση πριν βάλω τη κάρτα ότι έχει κάποια θέματα με το δίκτυο από ότι διάβασα

 

Δεν φταίει η 13.4 για το πρόβλημά σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπουκωνει κ σε σας το ακουστικο συνεχεια με την χρηση? Καθε δεκα μερες περιπου το παθαινω και το καθαριζω με μια βρεγμενη οδοντοβουρτσα και το φυσαω αλλα παλι μπουκωνει.. Ειναι λογω της αδιαβροχοποιησης?

 

Μετα απο την αναβαθμιση σε 13.4 δεν εβγαζε στην οθονη κλειδωματος την ενδειξη σηματος της esim και εχασε και το ιστορικο κλησεων. Ξαναγυρισα σε 13.3.1 και ολα καλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά, τίποτα απο τα παραπάνω! ίσως επειδή την περνώ από τον υπολογιστή!.
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ το Xs max εδώ και μερικές μέρες θέλω να ρωτήσω η προστασία στην οθόνη που έχει είναι εφάμιλλη με το gorilla glass ; Καλύτερη ; η χειρότερη ; Γιατί δεν μου αρέσει να βάζω κάτι πάνω στην οθόνη έχω την εντύπωση ότι χαλάει την αίσθηση αφής ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ το Xs max εδώ και μερικές μέρες θέλω να ρωτήσω η προστασία στην οθόνη που έχει είναι εφάμιλλη με το gorilla glass ; Καλύτερη ; η χειρότερη ; Γιατί δεν μου αρέσει να βάζω κάτι πάνω στην οθόνη έχω την εντύπωση ότι χαλάει την αίσθηση αφής ευχαριστώ

 

Κι εγώ δεν βάζω

Αν πέσει ναι πιθανόν θα σπάσει

Εάν το προσεχείς δεν θα έχεις θέμα απλά μόνο και από την σκόνη βάλε βγάλε στην τσέπη μετά από ένα χρόνο παρατηρείς αράχνες να έχει κάνει γρατζουνιές

 

Άρα η σκόνη είναι πολύ πιο δυνατή από ότι υλικό και να είναι η οθόνη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα

 

Εμένα προχθές έσκασε σαν καρπούζι με τον οθόνη στο πάτωμα.....Αν δεν είχα τζάμι μάλλον θα το έκλαιγα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτοχος και εγώ το Xs max εδώ και μερικές μέρες θέλω να ρωτήσω η προστασία στην οθόνη που έχει είναι εφάμιλλη με το gorilla glass ; Καλύτερη ; η χειρότερη ; Γιατί δεν μου αρέσει να βάζω κάτι πάνω στην οθόνη έχω την εντύπωση ότι χαλάει την αίσθηση αφής ευχαριστώ

 

Αν βάλεις ένα επώνυμο tempered glass δε χάνεις την αίσθηση της αφής. Και σε μια τέτοια συσκευή αξίζει να προστατέψεις την οθόνη της από χτυπήματα, γρατσουνιές αλλά και σκόνες με την όποια μικρή παραχώρηση.

 

Εξάλλου οι κάτοχοι των iPhone δεν έχουν το πρόβλημα που βρίσκεται στις περισσότερες ναυαρχίδες του ανταγωνισμού όπου λόγω κυρτών οθονών δεν υπάρχει tempered glass της προκοπής που να στέκεται σωστά στην οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ το Xs max εδώ και μερικές μέρες θέλω να ρωτήσω η προστασία στην οθόνη που έχει είναι εφάμιλλη με το gorilla glass ; Καλύτερη ; η χειρότερη ; Γιατί δεν μου αρέσει να βάζω κάτι πάνω στην οθόνη έχω την εντύπωση ότι χαλάει την αίσθηση αφής ευχαριστώ

 

Και εγω αυτο ελεγα παλιοτερα μεχρι που ειδα το κοστος επισκευης μιας οθονης και αναθεωρησα για το τι θεωρω σημαντικοτερο.

Μια απο τα ιδια και για τις θηκες.

 

Αν ειχαμε στην Ελλαδα Apple Care,και εγω το κινητο θα το χρησιμοποιουσα σκετο χωρις τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το τζάμι το έβαλα στην απλ στην νέα υόρκη όταν αγόρασα το τηλέφωνο!. ρώτησε εδώ εάν είναι το ίδιο, δεν καταλαβαίνεις εάν έχει τζάμι!, τόσο καλό!, και το κυριότερο δεν αφήνει σημάδια από τα δάκτυλα!.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο την ξανά έβαλα τη κάρτα την Τρίτη και μέχρι σήμερα δούλευε καλά χώρος να εχω πρόβλημα και σήμερα αυτό που παρατήρησα ειναι όταν ασχολούμαι με το κινητο και ζεσταίνεται χάνεται το σήμα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το τζάμι το έβαλα στην απλ στην νέα υόρκη όταν αγόρασα το τηλέφωνο!. ρώτησε εδώ εάν είναι το ίδιο, δεν καταλαβαίνεις εάν έχει τζάμι!, τόσο καλό!, και το κυριότερο δεν αφήνει σημάδια από τα δάκτυλα!.

 

Για πες.

Έχω το 11 pro max εδώ και 1.5 μήνα και ψήνομαι να του βάλω τζαμάκι και με έψησαν αυτά που γράφεις.

Μπορώ να βρω το ίδιο εδώ στο Αιλάντα; Και για τι κόστος μιλάμε; Στο βάζουν εκεί η το βάζεις μόνος σου; Ρωτάω γιατί δεν τα πάω καλά με το συγκεκριμένο κομμάτι :p

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο την ξανά έβαλα τη κάρτα την Τρίτη και μέχρι σήμερα δούλευε καλά χώρος να εχω πρόβλημα και σήμερα αυτό που παρατήρησα ειναι όταν ασχολούμαι με το κινητο και ζεσταίνεται χάνεται το σήμα

 

Μητρική έχεις θέμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για πες.

Έχω το 11 pro max εδώ και 1.5 μήνα και ψήνομαι να του βάλω τζαμάκι και με έψησαν αυτά που γράφεις.

Μπορώ να βρω το ίδιο εδώ στο Αιλάντα; Και για τι κόστος μιλάμε; Στο βάζουν εκεί η το βάζεις μόνος σου; Ρωτάω γιατί δεν τα πάω καλά με το συγκεκριμένο κομμάτι :Καλημέρα!. Το τζάμι όπως σου είπα το έβαλαν στο κατάστημα της Apple στην Νέα Υόρκη, έχουν ένα μηχάνημα εκεί κάτι σαν πρέσα!, βάζει το τηλέφωνο κάτω και τοποθετεί το τζάμι σε μιά υποδοχή και μετά το φέρνει επάνω στο τηλέφωνο και το κολλάει!. Λοιπόν, έψαξα και βρήκα την απόδειξη και θα τα γράψω όπως τα αναφέρει!. BELKIN IGU SC+IPH XS MAX CLEAR Part Numper: MRWV2ZM/A Return Date: jul.22,2019 For Support, Visit http://www.apple.com/support. $ 39,95 και ο φόρος είναι χ 8,88%, Η θήκη (δερμάτινη) έκανε 49,00 συν ο φόρος. Ρώτησε εδώ στην Apple εάν έχει το ίδιο και εάν ναί!, τότε βάλτο και θα με θυμηθείς εσύ αλλά και οι υπόλοιποι! άλλο πράγμα, σαν να μην έχει τίποτα! και δεν καταλαβαίνεις ότι έχει τζάμι! Για μένα μονόδρομος!. Αλλιώς ψάξε να βρείς το ίδιο!.

Link to comment
Share on other sites

Και με την εγγυηση θα φτιαχτεί;

 

Εννοείται εάν έχεις επικοινώνησε με κάποιο κατάστημα και στείλε να το δουν

Θα σου δώσουν άλλη συσκευή ανακατασκευής πιστεύω σε 7-8 μέρες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το θέμα μου ειναι ότι ειναι αγορασμένο από το Κωτσόβολο και ειναι κλειστά τώρα λόγο της καραντίνας

 

Επικοινώνησε με κάποιο από τα επίσημα service εδώ... https://www.isquare.gr/service

 

(Προσωπικά προτείνω Document)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...