Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το γυρίσω στο dark mode πιστεύετε θα βελτιωθεί η αυτονομία του ( μου λειππει λίγο ακόμα να αισθάνομαι ασφαλής για την μέρα) γιατί το έχω λόγω προτίμησης στην κανονική οθόνη
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν το γυρίσω στο dark mode πιστεύετε θα βελτιωθεί η αυτονομία του ( μου λειππει λίγο ακόμα να αισθάνομαι ασφαλής για την μέρα) γιατί το έχω λόγω προτίμησης στην κανονική οθόνη

 

Δε νομίζω ότι θα δεις αξιοσημείωτη διαφορά. Μπορείς να το δοκιμάσεις όμως μιας και λόγω amoled, λογικά θα έχει μικρότερη κατανάλωση η οθόνη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρίσω στο dark mode πιστεύετε θα βελτιωθεί η αυτονομία του ( μου λειππει λίγο ακόμα να αισθάνομαι ασφαλής για την μέρα) γιατί το έχω λόγω προτίμησης στην κανονική οθόνη

 

Κερδίσεις ένα μικρό ποσοστό ναι

Ειδικά με πλήρες μαύρη εικόνα σε ταπετσαρία και οθόνη κλειδώματος εκεί κερδίζεις και παραπάνω

Εγώ έτσι το είχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κερδίσεις ένα μικρό ποσοστό ναι

Ειδικά με πλήρες μαύρη εικόνα σε ταπετσαρία και οθόνη κλειδώματος εκεί κερδίζεις και παραπάνω

Εγώ έτσι το είχα

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις θα το δοκιμάσω ( ολα black)

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσει κάποιος αυτήν την περίοδο το xs max? Οι τιμές ειβαι δελεαστικές.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσει κάποιος αυτήν την περίοδο το xs max? Οι τιμές ειβαι δελεαστικές.

 

Κατά την προσωπική μου άποψη ναι. Κορυφαία συσκευή στην χαμηλότερη τιμή της καριέρας του που θα σου βγάλει εύκολα μια 3ετία....

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσει κάποιος αυτήν την περίοδο το xs max? Οι τιμές ειβαι δελεαστικές.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είχα σκεφτεί να το αγοράσω με τιμολόγιο και απαλλαγή

Έβγαινε νομίζω 590€

Εάν μπορείς έτσι τότε όχι μόνο αξίζει αλλά είναι και σαν δώρο Πάσχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είχα σκεφτεί να το αγοράσω με τιμολόγιο και απαλλαγή

 

Έβγαινε νομίζω 590€

 

Εάν μπορείς έτσι τότε όχι μόνο αξίζει αλλά είναι και σαν δώρο Πάσχα

Δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα για τιμολόγιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα για τιμολόγιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όλο και κάποιος φίλος σου θα μπορεί

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειδικά το 512GB XS Max, στις γνωστές αλυσίδες έχει τη χαμηλότερη τιμή που είχε ποτέ, ακόμα και από τα skroutzομάγαζα. Νομίζω ότι είναι ακόμα και σήμερα αξιόλογη αγορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το 512GB XS Max, στις γνωστές αλυσίδες έχει τη χαμηλότερη τιμή που είχε ποτέ, ακόμα και από τα skroutzομάγαζα. Νομίζω ότι είναι ακόμα και σήμερα αξιόλογη αγορά.

 

Αυτο ειδα και εγω και το χτυπησα με τιμολογιο στα 725€

Για περσινη ναυαρχιδα στην πιο μεγαλη χωρητικοτητα νομιζω οτι ειναι προκληση

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτο ειδα και εγω και το χτυπησα με τιμολογιο στα 725€

Για περσινη ναυαρχιδα στην πιο μεγαλη χωρητικοτητα νομιζω οτι ειναι προκληση

 

Πολύ καλή ευκαιρία για όσους έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν με τιμολόγιο. Ότι πιο value for money για iPhone σήμερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειδα και εγω και το χτυπησα με τιμολογιο στα 725€

Για περσινη ναυαρχιδα στην πιο μεγαλη χωρητικοτητα νομιζω οτι ειναι προκληση

 

 

Σούπερ τιμή.

Θα το χαρείς για χρόνια

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα πρόβλημα που δεν μπορώ να βρώ λύση εδώ και ένα χρόνο

Στην εφαρμογή gmail που έχω όταν επισυνάπτω μία φωτό κάνοντας διπλό ταπ πάνω στην εικόνα μου βγάζει την επιλογή " ως συνημμένο" και το επιλέγω

Στην εφαρμογή mail του τηλεφώνου δεν μπορώ να βρω τρόπο να στείλω την φωτό συνημμένο και όχι σεντόνι Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Θα το εκτιμούσα αφάνταστα γιατί μου χρειάζεται

Edited by ekontax
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να γίνω επίμονος, αλλά επειδή με κσίει έχει στείλει κανείς email με μια εικόνα ως συνημμένη και όχι σεντόνι από την stock εφαρμογή του mail γιατί δεν μπορώ να βρώ άκρη εχω προσπαθήσει σε ( xs max δικό μου κσι pro max της κόρης μου)
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να γίνω επίμονος, αλλά επειδή με κσίει έχει στείλει κανείς email με μια εικόνα ως συνημμένη και όχι σεντόνι από την stock εφαρμογή του mail γιατί δεν μπορώ να βρώ άκρη εχω προσπαθήσει σε ( xs max δικό μου κσι pro max της κόρης μου)

 

Δεν νομιζω να γινεται ακριβως αυτο που θελεις...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να γινεται ακριβως αυτο που θελεις...

Αυτό πιστεύω και εγώ αλλά επειδή ορύονται στην apple (0080044145417) ότι γίνεται και αφου τους ρωτάω ακριβώς τον τρόπο μου απαντάνε θα δεις την επιλογή συνημμένο ( την οποία ποτέ δεν βλέπω )μήπως κανείς από σας που ξέρει να μου πει ακριβώς το πως

Στην εφαρμογή του gmail πχ κάνεις διπλό ταπ στην εικόνα και σου βγάζει την επιλογή " ως συνημμένο" και την επιλέγεις

Με καίει γιατί έχω ένα επαγγελματικό mail .....@icloud.com to οποίο δεν μπορώ να καταργήσω γιατί μου στέλνουν οι πελάτες μου εκεί

Link to comment
Share on other sites

After haunt a infrequent of the blog posts on your website now, and I duly like your habit of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and on be checking rear soon. Pls at gone away from my snare plot as well and induct me know what you think. http://www.snowballio.online
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πιστεύω και εγώ αλλά επειδή ορύονται στην apple (0080044145417) ότι γίνεται και αφου τους ρωτάω ακριβώς τον τρόπο μου απαντάνε θα δεις την επιλογή συνημμένο ( την οποία ποτέ δεν βλέπω )μήπως κανείς από σας που ξέρει να μου πει ακριβώς το πως

Στην εφαρμογή του gmail πχ κάνεις διπλό ταπ στην εικόνα και σου βγάζει την επιλογή " ως συνημμένο" και την επιλέγεις

Με καίει γιατί έχω ένα επαγγελματικό mail .....@icloud.com to οποίο δεν μπορώ να καταργήσω γιατί μου στέλνουν οι πελάτες μου εκεί

 

Οταν δημιουργησεις ενα καινουργιο email, πατα καπου στο κενο πολυ ωρα. Σου βγαζει επιλογες, πατα 2 φορες το δεξι βελακι να προχωρησει το κειμενο και καπου λεει προσθηκη αρχειου. Εκει επιλεγεις το αρχειο και το στελνεις

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να γίνω επίμονος, αλλά επειδή με κσίει έχει στείλει κανείς email με μια εικόνα ως συνημμένη και όχι σεντόνι από την stock εφαρμογή του mail γιατί δεν μπορώ να βρώ άκρη εχω προσπαθήσει σε ( xs max δικό μου κσι pro max της κόρης μου)

 

Μισό λεπτό. Εσύ ως αποστολέας το βλέπεις μεν ως σεντόνι, αλλά ο παραλήπτης θα δει κανονικα το εικονίδιο "συνδετηράκι" του συνημμένου.

Αυτό εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό. Εσύ ως αποστολέας το βλέπεις μεν ως σεντόνι, αλλά ο παραλήπτης θα δει κανονικα το εικονίδιο "συνδετηράκι" του συνημμένου.

Αυτό εννοείς;

Οχι, δυστυχώς και ο παραλήπτης το βλέπει σεντόνι, το έχω δοκιμάσει πολλές φορές στέλνοντας στο gmail μου

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δυστυχώς και ο παραλήπτης το βλέπει σεντόνι, το έχω δοκιμάσει πολλές φορές στέλνοντας στο gmail μου

 

 

Εγώ στο yahoo που στέλνω, βλέπω τη φωτο να έρχεται σαν μικρογραφία και πατώντας πάνω της, την κατεβάζει κανονικά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δυστυχώς και ο παραλήπτης το βλέπει σεντόνι, το έχω δοκιμάσει πολλές φορές στέλνοντας στο gmail μου

 

Ένας τρόπος είναι να πας στη φωτογραφία και να πατήσεις αποστολή με.... Επιλέγεις με email και το επισυνάπτει ως συνημμένο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένας τρόπος είναι να πας στη φωτογραφία και να πατήσεις αποστολή με.... Επιλέγεις με email και το επισυνάπτει ως συνημμένο.

Αυτό το " επισυνάπτει ως συνημμένο " είναι το πρόβλημά μου, όταν επιλέγω την φωτό και επιλέγω τον διαμοιρασμό μέσω mail μου την βάζει σεντόνι στο κείμενο του mail χωρίς να μου δίνει επιλογή να το τροποποιήσω ( ενώ αν το διαμοιράσω μέσω gmail τότε με διπλό ταπ πάνω στη φωτό μου δίνει την επιλογή " ως συνημμένο" οπότε το επιλέγω και φεύγει συνημμένη )

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ένας τρόπος είναι να πας στη φωτογραφία και να πατήσεις αποστολή με.... Επιλέγεις με email και το επισυνάπτει ως συνημμένο.

Αυτό το " επισυνάπτει ως συνημμένο " είναι το πρόβλημά μου, όταν επιλέγω την φωτό και επιλέγω τον διαμοιρασμό μέσω mail μου την βάζει σεντόνι στο κείμενο του mail χωρίς να μου δίνει επιλογή να το τροποποιήσω ( ενώ αν το διαμοιράσω μέσω gmail τότε με διπλό ταπ πάνω στη φωτό μου δίνει την επιλογή " ως συνημμένο" οπότε το επιλέγω και φεύγει συνημμένη ) δοκίμασέ το αν θες να το δεισ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...