Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εκεί που λέω έρχεται καλοκαίρι και διώχνω το 8 plus μου για κάτι μικρότερο βρίσκομαι να κοιτάω πάλι συσκευές με μεγάλη οθόνη.

Το Samsung S10 plus μαζί με το XS max ήταν οι δυο συσκευές που κέρδισαν το ενδιαφέρον μου.

Στα 800+ το Samsung με λίγο κάτω από τα 1000 το iPhone.

Σε αυτά τα ύψη τιμών δε νομίζω κανείς να σκέφτεται το κόστος παρά μόνο την κ___α.

Ήμουν πολύ κοντά να δώσω τα 800 για το Samsung με τον Qualcomm μιας και όλοι συμφωνούν ότι είναι καλύτερη υλοποίηση από τον exynos.

Στο πράσινο είναι πολύ όμορφο αλλά το χρυσό στο iPhone έρως.

Από τούβλο σε τούβλο λοιπόν.

 

Από 4 έως 10 μέρες λέει για να δούμε .....

 

33497a2384a166420a431d68e7907b04.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by jonos

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που λέω έρχεται καλοκαίρι και διώχνω το 8 plus μου για κάτι μικρότερο βρίσκομαι να κοιτάω πάλι συσκευές με μεγάλη οθόνη.

Το Samsung S10 plus μαζί με το XS max ήταν οι δυο συσκευές που κέρδισαν το ενδιαφέρον μου.

Στα 800+ το Samsung με λίγο κάτω από τα 1000 το iPhone.

Σε αυτά τα ύψη τιμών δε νομίζω κανείς να σκέφτεται το κόστος παρά μόνο την κ___α.

Ήμουν πολύ κοντά να δώσω τα 800 για το Samsung με τον Qualcomm μιας και όλοι συμφωνούν ότι είναι καλύτερη υλοποίηση από τον exynos.

Στο πράσινο είναι πολύ όμορφο αλλά το χρυσό στο iPhone έρως.

Από τούβλο σε τούβλο λοιπόν.

 

Από 4 έως 10 μέρες λέει για να δούμε .....

 

33497a2384a166420a431d68e7907b04.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Καλυτερα που δεν το εκανες γιατι θα ειχες μετα θεμα με την εγγυηση που ειναι μεγαλο κουσουρι,ειδικα σε τοσο ακριβες συσκευες.

 

Επισης γλυτωσες απο τις χαζο edge οθονες(10φορες καλυτερη η επιπεδη του xs max).

 

Το μονο πραγματικα απαραδεκτο ειναι η μπαταρια της συσκευης. Δηλαδη μου ονομαζεις μια συσκευη ''max''και εχει χειροτερη αυτονομια overall απο το φθηνοτερο Iphone xr?Μεγαλο φαουλ απο την Apple.

 

Κατα τα αλλα μιας και θα κανεις την μεταβαση απο το 8Plus,σε 2 πραγματα τωρα για αρχη δωσε βαση για να σου κανουν την ζωη ευκολη.

 

Στο να μαθεις τα gestures(που λειτουργουν υποδειγματικα φυσικα),και το γνωστο και αξιοπιστο face id.

Link to comment
Share on other sites

Επισης γλυτωσες απο τις χαζο edge οθονες(10φορες καλυτερη η επιπεδη του xs max).

 

 

 

Το μονο πραγματικα απαραδεκτο ειναι η μπαταρια της συσκευης. Δηλαδη μου ονομαζεις μια συσκευη ''max''και εχει χειροτερη αυτονομια overall απο το φθηνοτερο Iphone xr?Μεγαλο φαουλ απο την Apple.

 

 

 

Να σου πω την αλήθεια περί χαζό edge όντως έτσι είναι.

Είχα το s7 edge και ενώ στο μάτι ήταν ωραίο στην χρήση είχα θέμα.

Τωρα για την μπαταρία τόσο απαράδεκτη την βρίσκεις ;

Κάναμε πριν λίγες μέρες συζήτηση περί αυτού στο δίπλα θέμα στο απλό xs και εκεί ο καθένας είχε την άποψη του.

Εύχομαι να μην απογοητευτώ μιας και το 8 plus μου ήταν αξιοπρεπέστατο.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατα τα αλλα μιας και θα κανεις την μεταβαση απο το 8Plus,σε 2 πραγματα τωρα για αρχη δωσε βαση για να σου κανουν την ζωη ευκολη.

 

 

 

Στο να μαθεις τα gestures(που λειτουργουν υποδειγματικα φυσικα),και το γνωστο και αξιοπιστο face id.

 

 

Όντως και αυτά που αναφέρεις περί gestures και face id ήταν πράγματα που με κέρδισαν σε σχέση με το s10 plus.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Για το μεγεθος της ιδιας της μπαταριας εγω σχολιαζω που ειναι κατω απο 3200mah,ενω η οθονη ειναι αρκετα ενεργοβορα αφου μιλαμε για 6.4ιντσες με αναλυση 2688x1242.

 

Σαν αυτονομια αυτη καθαυτη δεν ειναι ασχημη και θα εισαι λογικα πανω κατω στα ιδια επιπεδα με το 8plus,μιας και κανει καλη διαχειριση το ios.

Link to comment
Share on other sites

 

Από 4 έως 10 μέρες λέει για να δούμε .....

 

33497a2384a166420a431d68e7907b04.jpg

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Είναι και δίπλα μου παναθεμα τους το έχουν και διαθέσιμο αλλά η διαφορά τιμής ....

 

afdf510484c17342559d064d8eca067f.jpgb3038e8af2101002ad58fa4f99b54e0c.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά το 4-10 μέρες στα skroutzομάγαζα σημαίνει ουσιαστικά ποτέ....

 

 

 

Για πες παραπάνω τι εννοείς ;

Τζάμπα θα περιμένω ;

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα που δεν το εκανες γιατι θα ειχες μετα θεμα με την εγγυηση που ειναι μεγαλο κουσουρι,ειδικα σε τοσο ακριβες συσκευες.

 

Επισης γλυτωσες απο τις χαζο edge οθονες(10φορες καλυτερη η επιπεδη του xs max).

 

Το μονο πραγματικα απαραδεκτο ειναι η μπαταρια της συσκευης. Δηλαδη μου ονομαζεις μια συσκευη ''max''και εχει χειροτερη αυτονομια overall απο το φθηνοτερο Iphone xr?Μεγαλο φαουλ απο την Apple.

 

Κατα τα αλλα μιας και θα κανεις την μεταβαση απο το 8Plus,σε 2 πραγματα τωρα για αρχη δωσε βαση για να σου κανουν την ζωη ευκολη.

 

Στο να μαθεις τα gestures(που λειτουργουν υποδειγματικα φυσικα),και το γνωστο και αξιοπιστο face id.

Κ γω ειμαι σε τριλλημα:) S10 +, P30 pro, Xs Max.. Αν κ στο iphone με βλεπω περισσοτερο λογο flat οθονης που λες κ συ κ το πιο σημαντικό ειναι οτι με τετοια χρηματα την συσκευη θα την κρατήσω 3 με 4 χρονια.. Κ πιστευω οτι παντα η συναρμολόγηση κ η ποιότητα κατασκευής στο xs max ειναι 2 σκαλια πάνω απο τους αλλους.. Η μπαταρια ομως δεν εχω ακούσει κακα λογια.. Εντάξει βασιλιας ειναι το p30 pro αλλα κ το max εχει πολυ καλυτερη απο το μικρο xs..

Link to comment
Share on other sites

Για πες παραπάνω τι εννοείς ;

Τζάμπα θα περιμένω ;

 

Το πιο πιθανό....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

. Κ πιστευω οτι παντα η συναρμολόγηση κ η ποιότητα κατασκευής στο xs max ειναι 2 σκαλια πάνω απο τους αλλους...

 

Καλά μην βάζεις και στοίχημα:

https://forums.macrumors.com/threads/popping-noise-iphone-xs-max.2143735/

 

1 στα 2 σχεδόν το παρουσιάζει...

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλά μην βάζεις και στοίχημα:

https://forums.macrumors.com/threads/popping-noise-iphone-xs-max.2143735/

 

1 στα 2 σχεδόν το παρουσιάζει...

Παντος λενε οτι το s10+ για παραδειγμα οταν εχεις την μουσικη τερμα τρίζει η συσκευη ενω στο max οχι..

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά το 4-10 μέρες στα skroutzομάγαζα σημαίνει ουσιαστικά ποτέ....

 

 

 

Συμφορουμίτη μου κόστισε αυτό που είπες αλλά ο έρως χρήμα δεν κοιτά .....

 

dfb721c7ed555588a1d5022f7724666c.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα αργοτερα οτι εχει εμφανιστει και σε παλιοτερα Iphone και οτι εχει να κανει με τον ιδιο τον σχεδιασμο καμερων πως λειτουργει συγκεκριμενα στα Iphone(μιας και πιο πολυ σε Iphone το διαβασα να το αναφερουν αυτο,και λιγοτερο σε αλλες συσκευες εταιρειων)

Μου εκανε εντυπωση παντως γιατι πρωτη φορα το πετυχαινω αυτο σε κινητο οπως ειπα πιο πανω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν εγω καταλαβει καλα και δεν το γραφω λαθος εχει να κανει με την κυρια πηγη φωτος και τον τροπο που πεφτει πανω στον φακο υπο γωνια και πιο πολυ πρεπει να πεφτει σε αντανακλαση.

 

Αυτο συνηθως οπως λενε γινεται αντιληπτο σε κλειστους χωρος αν εχεις πολυ κοντα ή πας να βγαλεις πχ λαμπες,φωτιστικα κλπ ηλιοβασιλεμα και φανταζομαι αυτο θα εννοει πιο πανω ο συμφορουμιτης με την φωτογραφια που ανεβασε σαν παραδειγμα περι αντανακλασης.

 

Τουλαχιστον θα το εχω υποψη μου για το επομενο Iphone αν ξανασυμβει,αναμονη για μενα για τον Σεπτεμβριο να δουμε το επομενο xs max πως θα ειναι.

Το lens flare ειναι φυσιολογικο και συμβαινει σε ολους τους φακους κινητων, φωτογραφικων κλπ. Δεν ειναι θεμα για συζητηση. Ψαξε το λιγο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτη μου κόστισε αυτό που είπες αλλά ο έρως χρήμα δεν κοιτά .....

 

dfb721c7ed555588a1d5022f7724666c.jpg

 

Μεγειές και καλοδούλευτο! Θα το καταευχαριστηθείς! :)

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές και καλοδούλευτο! Θα το καταευχαριστηθείς! :)

 

 

 

Σε ευχαριστώ.

 

Μόλις το σεταρα και δυο πράγματα μου έχουν κάνει εντύπωση.

Οθόνη και face id.

Ζεστάθηκε αρκετά στο κατέβασμα και στην εγκατάσταση των εφαρμογών αλλά οκ αρχή είναι θέλω να πιστεύω.

Το άνοιξα με 50% και μόλις τώρα το έβαλα για την πρώτη φόρτιση με 35%.

 

Εύχομαι να βγει μια απροβλημάτιστη συσκευή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμίτη μου κόστισε αυτό που είπες αλλά ο έρως χρήμα δεν κοιτά .....

 

dfb721c7ed555588a1d5022f7724666c.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Για μενα κακως βιαστηκες να το αγορασεις γιατι δεν ισχυει αυτο που σου εγραψε ο συμφορουμιτης στην πραξη για ολα τα μαγαζια,και ασε που υπαρχουν μαγαζια που το εχουν αμεσα διαθεσιμο με λιγοτερα χρηματα.

Αλλα μιας και την εκανες που την εκανες την αγορα,καλοριζικο και καλοδουλευτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το lens flare ειναι φυσιολογικο και συμβαινει σε ολους τους φακους κινητων, φωτογραφικων κλπ. Δεν ειναι θεμα για συζητηση. Ψαξε το λιγο.

 

Οπως διαβασα αργοτερα ναι ειναι δυνατο να εμφανιστει και σε αλλες συσκευες αλλα εμενα μου εκανε εντυπωση γιατι ηταν η μοναδικη συσκευη απο οσες ειχα που μου το εμφανισε αυτο, γιαυτο και μου εκανε εντυπωση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κ γω ειμαι σε τριλλημα:) S10 +, P30 pro, Xs Max.. Αν κ στο iphone με βλεπω περισσοτερο λογο flat οθονης που λες κ συ κ το πιο σημαντικό ειναι οτι με τετοια χρηματα την συσκευη θα την κρατήσω 3 με 4 χρονια.. Κ πιστευω οτι παντα η συναρμολόγηση κ η ποιότητα κατασκευής στο xs max ειναι 2 σκαλια πάνω απο τους αλλους.. Η μπαταρια ομως δεν εχω ακούσει κακα λογια.. Εντάξει βασιλιας ειναι το p30 pro αλλα κ το max εχει πολυ καλυτερη απο το μικρο xs..

 

Το σημαντικο με τα Iphone(οπως και με τα pixel)ειναι η υποστηριξη. Και δυστηχως σε Huawei και Samsung,εισαι συνεχεια στο περιμενε για το παραμικρο update.

 

Περαν τουτου κακα λογια για την αυτονομια του xs max δεν θα ακουσεις γιατι δεν ειναι κακη οπως ειπα. Απλα θα μπορουσε ανετα η Apple για τα χρηματα που ζηταει να του εβαζε μεγαλυτερη.Αν για παραδειγμα το xs max ειχε 3800 ή 4000mah μπαταρια,εκει θα σας ελεγα εγω ποιες θα ηταν οι συνολικες πωλησεις του xs max.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα κακως βιαστηκες να το αγορασεις γιατι δεν ισχυει αυτο που σου εγραψε ο συμφορουμιτης στην πραξη για ολα τα μαγαζια,και ασε που υπαρχουν μαγαζια που το εχουν αμεσα διαθεσιμο με λιγοτερα χρηματα.

 

Αλλα μιας και την εκανες που την εκανες την αγορα,καλοριζικο και καλοδουλευτο.

 

Περαν τουτου κακα λογια για την αυτονομια του xs max δεν θα ακουσεις γιατι δεν ειναι κακη οπως ειπα. Απλα θα μπορουσε ανετα η Apple για τα χρηματα που ζηταει να του εβαζε μεγαλυτερη.Αν για παραδειγμα το xs max ειχε 3800 ή 4000mah μπαταρια,εκει θα σας ελεγα εγω ποιες θα ηταν οι συνολικες πωλησεις του xs max.

 

 

Σε ευχαριστώ.

Βρήκα το γνωστό σκρουτζομαγαζο στην 3 Σεπτεμβρίου στα 1200€ σε χρυσό ετοιμοπαράδοτο αλλά σκεφτόμενος doa και after sale support είπα να τα δώσω στον γείτονα.

 

Όσον αφορά την μπαταρία ετοιμαστείτε για μείωση mah παρά για αύξηση. :p

 

https://observer.com/2019/04/apple-ceo-tim-cook-iphone-overuse/

 

Οι πρώτες φορτίσεις να πάνε στο 100% ή να τις κάνω 20 - 80 ;

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by jonos

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι μια χαρά. Το έχω από Νοέμβριο το φορτίσω κάθε βράδυ είτε είναι στο 20% είτε στο 50% και το βγάζω το πρωί που πάω δουλειά. Με συχνή χρήση όλη μέρα στο χέρι δεν με έχει αφήσει ποτέ στη μέρα.. Τώρα αν θέλει κάποιος να λιώνει από το πρωί στο βράδυ με παιχνίδια και να παίζει στα διαλείμματα με 4g σαν να μην υπάρχει αύριο καμία μπαταρία κινητού δεν φτάνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι μια χαρά. Το έχω από Νοέμβριο το φορτίσω κάθε βράδυ είτε είναι στο 20% είτε στο 50% και το βγάζω το πρωί που πάω δουλειά. Με συχνή χρήση όλη μέρα στο χέρι δεν με έχει αφήσει ποτέ στη μέρα.. Τώρα αν θέλει κάποιος να λιώνει από το πρωί στο βράδυ με παιχνίδια και να παίζει στα διαλείμματα με 4g σαν να μην υπάρχει αύριο καμία μπαταρία κινητού δεν φτάνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για τα χρηματα που ζηταει η συσκευη και εν ετη 2019 σε σχεση με οτι αλλο προσφερει ηδη ο ανταγωνισμος,ε δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικο να ζηταμε μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Το Iphone 6 plus του 2014 ειχε 2900 μπαταρια με πολυ μικροτερη οθονη και αναλυση.

Link to comment
Share on other sites

Για τα χρηματα που ζηταει η συσκευη και εν ετη 2019 σε σχεση με οτι αλλο προσφερει ηδη ο ανταγωνισμος,ε δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικο να ζηταμε μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Το Iphone 6 plus του 2014 ειχε 2900 μπαταρια με πολυ μικροτερη οθονη και αναλυση.

 

 

 

Η πολύ μικρότερη οθόνη του 6 ήταν και πιο ενεργοβόρα από την τωρινή σε συνδυασμό με τον τότε επεξεργαστή,το μόντεμ και αλλα στοιχεία.

Πάντα κοιτάζουμε το σύνολο της συσκευής ως κατανάλωση, όχι μεμονωμένα το πάνελ.

Πιθανή αύξηση της χωρητικότητας της μπαταρίας, θα σήμαινε και αύξηση του όγκου και του βάρους της. Άρα και μάλλον θα κάναμε λόγο για παχύτερο και βαρύτερη συνολικά συσκευή, πραγμα που δεν θέλει κανεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την istorm να την ρωτήσω αν έχουν διαθεσιμότητα στο τζαμάκι της belkin και μου είπαν υπάρχουν δυο τύποι.

Ένα flat και ένα curved.

Καμμία συμβουλή πιο να προτιμήσω ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την istorm να την ρωτήσω αν έχουν διαθεσιμότητα στο τζαμάκι της belkin και μου είπαν υπάρχουν δυο τύποι.

Ένα flat και ένα curved.

Καμμία συμβουλή πιο να προτιμήσω ;

 

Το flat αφήνει κενό περιμετρικά ενώ το curved είναι full face με περιμετρικό μαύρο πλαίσιο και αν θυμάμαι καλά είναι γύρω στα €5 πιο ακριβό. Χωρίς δεύτερη σκέψη το curved imho....

Link to comment
Share on other sites

Το flat αφήνει κενό περιμετρικά ενώ το curved είναι full face με περιμετρικό μαύρο πλαίσιο και αν θυμάμαι καλά είναι γύρω στα €5 πιο ακριβό. Χωρίς δεύτερη σκέψη το curved imho....

 

 

 

Μόλις γίναμε. :D

 

88a2ce06cf3fe1f160099e09905a246e.jpg

 

Σε ευχαριστω.

 

Καλές γιορτές καλή Ανάσταση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Η πολύ μικρότερη οθόνη του 6 ήταν και πιο ενεργοβόρα από την τωρινή σε συνδυασμό με τον τότε επεξεργαστή,το μόντεμ και αλλα στοιχεία.

Πάντα κοιτάζουμε το σύνολο της συσκευής ως κατανάλωση, όχι μεμονωμένα το πάνελ.

Πιθανή αύξηση της χωρητικότητας της μπαταρίας, θα σήμαινε και αύξηση του όγκου και του βάρους της. Άρα και μάλλον θα κάναμε λόγο για παχύτερο και βαρύτερη συνολικά συσκευή, πραγμα που δεν θέλει κανεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Πως γινεται μια οθονη 5.5 ιντσων αναλυσης 1920x1080 να ειναι πιο ενεργοβορα απο μια 6.4 ιντσων αναλυσης 2688χ1242?Περαν της μεγαλυτερης οθονης,μιλαμε για κοντα 75% παραπανω pixels στο xs max.

 

Οκ ειναι λιγο πολυ γνωστο οτι οι Ips/lcd οθονες ειναι λιγο πιο ενεργοβορες απο τις Amoled ,αλλα ειπαμε δεν ειναι τοσο μεγαλες διαφορες.

Γιαυτο και στο review του gsmarena το xs max βγαζει συνολικα τις ιδιες ωρες σε σχεση με το 6 plus(κατω κατω στην σελιδα)

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_6_plus-review-1142p3.php

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_xs_max-review-1829p3.php

 

Το ιδιο πραγμα ισχυει και στην περιπτωση πχ του Galaxy S10+ σε σχεση με το παλιοτερο S7 edge.

 

Ναι μεν παλιοτερο τσιπακι οπως σωστα λες και αλλο panel, αλλα απο τοτε εχουν αλλαξει και οι ιδιες οι εφαρμογες σε απαιτησεις και σε καταναλωση.Αυτο λεει και ολας αλλο site σε δικο του συγκρικο

https://www.tomsguide.com/us/iphone-xs-iphone-xs-max-battery-life,review-5773.html

 

Αφου οι τιμες καλως ή κακως εχουν παρει την πανω βολτα(και στην περιπτωση της Apple 2φορες πανω),δεν νομιζω οτι ειναι παραλογο να ζηταμε μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Οσο για το βαρος και το παχος,οπως οι αλλες εταιρειες δινουν 4000-4200μπαταριες και τα κινητα ειναι λεπτα και δεν ζυγιζουν οσο ενα τουβλο,ας προσφερει κατι αναλογο και η Apple. Για την Apple μιλαμε που προφανως και ειναι ικανη(αν θελει)να προσφερει κατι αντιστοιχο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλές γιορτές καλή Ανάσταση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μιας και ειδα οτι επελεξες θηκη που δεν καλυπτει το κατω μερος,προσεχε γιατι σε αρκετους κατοχους Iphone xs και xs max στο ατσαλι γυρω γυρω ειδαν γρατζουνιες.Αρα να προσεχεις τα μερη αυτα που η συσκευη δεν εχει προστασια.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειδα οτι επελεξες θηκη που δεν καλυπτει το κατω μερος,προσεχε γιατι σε αρκετους κατοχους Iphone xs και xs max στο ατσαλι γυρω γυρω ειδαν γρατζουνιες.Αρα να προσεχεις τα μερη αυτα που η συσκευη δεν εχει προστασια.

 

 

 

Το πρωί στην document πήρα μια διαφανή που προστατεύει και το κάτω μέρος αλλά τώρα στην istorm είδα και την δερμάτινη στο χρώμα που μου άρεσε και την πηρα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί στην document πήρα μια διαφανή που προστατεύει και το κάτω μέρος αλλά τώρα στην istorm είδα και την δερμάτινη στο χρώμα που μου άρεσε και την πηρα.

 

Κουκλί είναι! Μπράβο και να το χαρείς!

Καλή Ανάσταση!

 

P.S.: Ε σιγά σιγά πρέπει να αλλάξεις και το avatar σου!

Edited by JIMBOAthens
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...