Jump to content

5G NR


mixtri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δίπλα στην κεραία κιόλας...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λεπτοκαρυά που είμαι τώρα πολύ δύσκολα τα πράγματα από ταχύτητες όπως και κάλυψη, γνωστό πρόβλημα. Αν δεν κάνουν κάτι άμεσα με προσθήκη σταθμού προς την παραλία δεν τους βλέπω να παίζουν τα δεδομένα ούτε αυτό το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johnnybegood said:

Καλη Σαρακοστη!

Κοντα στην πλατεια Μπουρναζιου..

Τα video του X κολλανε....

Δεν καταλαβαινω που οφειλεται η τεραστια διαφορα up-down...

Screenshot_20240318_115621_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_115536_Speedtest.jpg

Unlimited, traffic jam.

3 ώρες πριν, p_k said:

Δίπλα στην κεραία κιόλας...

Full traffic.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πειστερι εσωτερικος χωρος, απεναντι απο κτελ.

Μετανιωνω καθε μερα που εφυγα απο vodafone..ναι μεν χαμηλοτερες ταχυτητες αλλα παντα λειτουργικο ιντερνετ...για να μπω στην κεντρικη σελιδα της cosmote χρειαστηκαν 34 δευτερολεπτα!

Οπου εχω κινηθει δυστυχως πολυ κακες εντυπωσεις!

Εκτος επειδη ειμαι στην 4η ημερα υπαρχει σαν το στρατο βδομαδα προσαρμογης και μετα θα στρωσει η γραμμη!

 

Screenshot_20240318_153313_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_153308_Speedtest.jpg

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mixtri said:

Unlimited, traffic jam.

Εγώ λέω ότι είναι θέμα περιοχής,καθώς τα απεριόριστα δεδομένα είναι επί πληρωμή στην πράσινη και όχι δωρεάν όπως στην κόκκινη

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, johnnybegood said:

Πειστερι εσωτερικος χωρος, απεναντι απο κτελ.

Μετανιωνω καθε μερα που εφυγα απο vodafone..ναι μεν χαμηλοτερες ταχυτητες αλλα παντα λειτουργικο ιντερνετ...για να μπω στην κεντρικη σελιδα της cosmote χρειαστηκαν 34 δευτερολεπτα!

Οπου εχω κινηθει δυστυχως πολυ κακες εντυπωσεις!

Εκτος επειδη ειμαι στην 4η ημερα υπαρχει σαν το στρατο βδομαδα προσαρμογης και μετα θα στρωσει η γραμμη!

 

Screenshot_20240318_153313_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_153308_Speedtest.jpg

Είσαι με συμβόλαιο ή καρτοκινητό; Έχει δώσει απεριόριστα στα What's Up. Προφανώς δεν είναι αυτές οι μέσες ταχύτητες.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, johnnybegood said:

Πειστερι εσωτερικος χωρος, απεναντι απο κτελ.

Μετανιωνω καθε μερα που εφυγα απο vodafone..ναι μεν χαμηλοτερες ταχυτητες αλλα παντα λειτουργικο ιντερνετ...για να μπω στην κεντρικη σελιδα της cosmote χρειαστηκαν 34 δευτερολεπτα!

Οπου εχω κινηθει δυστυχως πολυ κακες εντυπωσεις!

Εκτος επειδη ειμαι στην 4η ημερα υπαρχει σαν το στρατο βδομαδα προσαρμογης και μετα θα στρωσει η γραμμη!

 

Screenshot_20240318_153313_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_153308_Speedtest.jpg

Τραγικές οι ταχύτητες δυστυχώς... Και τι ping είναι αυτό;

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mixtri said:

Είσαι με συμβόλαιο ή καρτοκινητό; Έχει δώσει απεριόριστα στα What's Up. Προφανώς δεν είναι αυτές οι μέσες ταχύτητες.

Συμβολαιο gigaUnlimited.

Υπαρχει περιπτωση να πηγαινει κατι στραβα στην γραμμη?

Sim αλλαξα την 2η μερα κιολας λογω υψηλου ping και χαμηλου upload.

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johnnybegood said:

Συμβολαιο gigaUnlimited.

Υπαρχει περιπτωση να πηγαινει κατι στραβα στην γραμμη?

Sim αλλαξα την 2η μερα κιολας λογω υψηλου ping και χαμηλου upload.

Δοκίμασε ένα iphone. 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mixtri said:

Δοκίμασε ένα iphone. 

Το χα κατα νου Μιχαλη.

Αυριο θα τους παρω τηλ για παραπονα και θα δω τι θα μου πουν...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johnnybegood said:

Πειστερι εσωτερικος χωρος, απεναντι απο κτελ.

Μετανιωνω καθε μερα που εφυγα απο vodafone..ναι μεν χαμηλοτερες ταχυτητες αλλα παντα λειτουργικο ιντερνετ...για να μπω στην κεντρικη σελιδα της cosmote χρειαστηκαν 34 δευτερολεπτα!

Οπου εχω κινηθει δυστυχως πολυ κακες εντυπωσεις!

Εκτος επειδη ειμαι στην 4η ημερα υπαρχει σαν το στρατο βδομαδα προσαρμογης και μετα θα στρωσει η γραμμη!

 

Screenshot_20240318_153313_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_153308_Speedtest.jpg

Κάτσε, αυτή η κεραία στον Κηφισό δεν είναι, στα κτελ; Αυτή η συγκεκριμένη φυσάει. Ν78, καρατσεκαρισμενη. Κάτι παίζει σε σένα. Και γω δεν είμαι στις καλύτερες περιοχές της Cosmote εδώ στον Άλιμο, αλλά το δίκτυο έχει και κόσμο και δεν το βλέπω να κάνει κάτι κουλό. Γιατί βλέπω επίσης ότι στο κάνει σε ένα σωρό κεραίες που μας έχεις ανεβάσει. Μαύρο χάλι στα πάντα δύσκολο 😏

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VasilisSam said:

Λεπτοκαρυά που είμαι τώρα πολύ δύσκολα τα πράγματα από ταχύτητες όπως και κάλυψη, γνωστό πρόβλημα. Αν δεν κάνουν κάτι άμεσα με προσθήκη σταθμού προς την παραλία δεν τους βλέπω να παίζουν τα δεδομένα ούτε αυτό το καλοκαίρι.

Κλασικό πρόβλημα παιδιά Λεπτοκαρυά. Έχουν βγάλει άδεια για n78 και έχει και στην πλακα. Αλλά δθσκολα και φετος

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, johnnybegood said:

Πειστερι εσωτερικος χωρος, απεναντι απο κτελ.

Μετανιωνω καθε μερα που εφυγα απο vodafone..ναι μεν χαμηλοτερες ταχυτητες αλλα παντα λειτουργικο ιντερνετ...για να μπω στην κεντρικη σελιδα της cosmote χρειαστηκαν 34 δευτερολεπτα!

Οπου εχω κινηθει δυστυχως πολυ κακες εντυπωσεις!

Εκτος επειδη ειμαι στην 4η ημερα υπαρχει σαν το στρατο βδομαδα προσαρμογης και μετα θα στρωσει η γραμμη!

 

Screenshot_20240318_153313_NetMonster.jpg

Screenshot_20240318_153308_Speedtest.jpg

 

20 minutes ago, johnny_htc said:

Κάτσε, αυτή η κεραία στον Κηφισό δεν είναι, στα κτελ; Αυτή η συγκεκριμένη φυσάει. Ν78, καρατσεκαρισμενη. Κάτι παίζει σε σένα. Και γω δεν είμαι στις καλύτερες περιοχές της Cosmote εδώ στον Άλιμο, αλλά το δίκτυο έχει και κόσμο και δεν το βλέπω να κάνει κάτι κουλό. Γιατί βλέπω επίσης ότι στο κάνει σε ένα σωρό κεραίες που μας έχεις ανεβάσει. Μαύρο χάλι στα πάντα δύσκολο 😏

Εκεί είναι όντως κορυφή το δίκτυο. 
Φίλε @johnnybegoodμπορει να ακουστεί ηλιθιο, αλλα τι θήκη έχεις στο κινητό; Μήπως άλλαξες πρόσφατα; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johnny_htc said:

Κάτσε, αυτή η κεραία στον Κηφισό δεν είναι, στα κτελ; Αυτή η συγκεκριμένη φυσάει. Ν78, καρατσεκαρισμενη. Κάτι παίζει σε σένα. Και γω δεν είμαι στις καλύτερες περιοχές της Cosmote εδώ στον Άλιμο, αλλά το δίκτυο έχει και κόσμο και δεν το βλέπω να κάνει κάτι κουλό. Γιατί βλέπω επίσης ότι στο κάνει σε ένα σωρό κεραίες που μας έχεις ανεβάσει. Μαύρο χάλι στα πάντα δύσκολο 😏

Ναι απεναντι περιπου στα 300μ.
Εχω ανεβασει και καλες μετρησεις απλως επειδη ειμαι καινουργιος στην Cosmote στα μερη που εχω κινηθει κοιταω πως τα παει το δικτυο. Προσπαθω παντα να συνοδευω την μετρηση με τα στατιστικα καθε φορα. Επειδη και μενα μου φαινεται δυσκολο να πηγαινει τοσο χαλια προσπαθω να βρω μια ακρη (συγνωμη αν σε κουρασα με τις πολλες μετρησεις...)

52 minutes ago, panos.k2 said:

 

Εκεί είναι όντως κορυφή το δίκτυο. 
Φίλε @johnnybegoodμπορει να ακουστεί ηλιθιο, αλλα τι θήκη έχεις στο κινητό; Μήπως άλλαξες πρόσφατα; 

Φιλε panos.k2 .... 8 μηνες μια spiegen σιλικονης εχω...

Edited by johnnybegood
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, johnnybegood said:

Ναι απεναντι περιπου στα 300μ.
Εχω ανεβασει και καλες μετρησεις απλως επειδη ειμαι καινουργιος στην Cosmote στα μερη που εχω κινηθει κοιταω πως τα παει το δικτυο. Προσπαθω παντα να συνοδευω την μετρηση με τα στατιστικα καθε φορα. Επειδη και μενα μου φαινεται δυσκολο να πηγαινει τοσο χαλια προσπαθω να βρω μια ακρη (συγνωμη αν σε κουρασα με τις πολλες μετρησεις...)

Φιλε panos.k2 .... 8 μηνες μια spiegen σιλικονης εχω...

Όχι σιγά τι με κούρασες...Ανέβασε αβέρτα μπας και βρούμε τι παίζει 😛

Link to comment
Share on other sites

On 17/3/2024 at 9:37 ΠΜ, csmt said:

Φτου γκαντεμια δε πειράζει. Ο άλλος που πήγε Βόλο μπορεί να περάσει απο Καρδίτσα Τρίκαλα Γρεβενά Κοζάνη Βέροια Θεσσαλονίκη για το SA. Γενικά η μισή Θεσσαλία και η Δυτική Μακεδονία δεν υπάρχει καμία εικόνα για το τι έχει γίνει.

Σε μας πλέον δεν χρωστάει καμία κεραία πλέον η εταιρία. Η φιλοξενούμενη 3928 έγινε 3674 που είχε την παλιά άδεια τότε. Απλώς στον Αράπη εκεί πάνω δεν υπάρχει μικρό κοντέινερ αλλά μόνο ο μεγάλος πύργος της κόκκινης όλα είναι εκεί μέσα. Για το ιστορικό αρχείο και μόνο έχω φωτό με το πριν και το μετά. Ελπίζω να δω να εκπέμπει SA κι αν καταφέρω το 2G λόγω αλλαγής id.

Επειδή δεν φαίνεται στο ΕΕΤΤ φαίνεται στο ΕΕΑΕ κανονικά ως 1403674 τότε του 2019 που ήταν ξεχωριστά και μετά ενώθηκαν όλα σε ένα οικίσκο. Κάπου έχει στο Διαύγεια τώρα για περιβαλλοντικά natura και υποχρεώσεις και τον λόγο μετακόμισης αλλά δεν μας ενδιαφέρει.

Ο λογος σου ειναι χειμαρωδης και μπερδευτηκα!  Τελικα δεν εχει εγκατασταθει ο πυργος της Cosmote ΝΔ της Vodafone;  Ολοι ειναι στην Vodafone ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johnnybegood said:

Ναι απεναντι περιπου στα 300μ.
Εχω ανεβασει και καλες μετρησεις απλως επειδη ειμαι καινουργιος στην Cosmote στα μερη που εχω κινηθει κοιταω πως τα παει το δικτυο. Προσπαθω παντα να συνοδευω την μετρηση με τα στατιστικα καθε φορα. Επειδη και μενα μου φαινεται δυσκολο να πηγαινει τοσο χαλια προσπαθω να βρω μια ακρη (συγνωμη αν σε κουρασα με τις πολλες μετρησεις...)

Φιλε panos.k2 .... 8 μηνες μια spiegen σιλικονης εχω...

Μια χαρά τις ανεβάζεις! Speedtest και στατιστικά. Άψογος.

Ο λόγος που φοβάμαι και σου προτείνω iPhone είναι ότι μπορεί να παίζει κάτι με το reporting και να σου χαλάει όλο το aggregated bandwidth. Μπορεί να είναι κάποιο bug στο modem. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Συνήθως τα iPhone είναι δοκιμασμένα. Ένα iPhone 13/12 τα οποία έχουν τελική έκδοση modem είναι σχετικά αξιόπιστα για δοκιμές και χωρίς να έχουν τρελές επιδόσεις.

2 ώρες πριν, panos.k2 said:

 

Εκεί είναι όντως κορυφή το δίκτυο. 
Φίλε @johnnybegoodμπορει να ακουστεί ηλιθιο, αλλα τι θήκη έχεις στο κινητό; Μήπως άλλαξες πρόσφατα; 

Καθόλου ηλίθια ερώτηση. Είναι πολύ σημαντική η θήκη για τη λήψη. Προτιμώ carbon θήκες γενικά.

2 ώρες πριν, georgebad said:

Κλασικό πρόβλημα παιδιά Λεπτοκαρυά. Έχουν βγάλει άδεια για n78 και έχει και στην πλακα. Αλλά δθσκολα και φετος

Εν τω μεταξύ όταν είχα πάει Λεπτοκαρυά ένα καλοκαίρι μέσα στην πόλη έπαιζα τέλεια. Τι στο καλό έχουν κάνει. Και μήκη. Και με παλαιό δίκτυο….

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, csmt said:

Επειδή έχω πάει στο Cavo Olympo καμία εταιρία δεν πιάνει καλό σήμα εκεί και διαλέγει ότι μακρινό βρει. Θέλει micro στο ίδιο το ξενοδοχείο.

Την επόμενη φορά αν πάει το ulefone armor 11t με το engineer mode θα βγάλει περισσότερα απ' ότι το samsung.

7 νέα enb μόνο εκεί και μερικά ακόμα στα πέριξ, καλά είναι νομίζω. Καλά η κάλυψη τραγική παντού εκεί. Δεν θέλω να μιλήσω καν για επιστροφή προς Θεσσαλονίκη σε πόσα σημεία δεν δούλευαν τα δεδομένα λόγω κίνησης και στην εθνική και στα χωριά που μπαίναμε για να "γλιτώσουμε" δρόμο. Λεπτοκαρυά- Θεσσαλονίκη κοντά 3 ώρες δράμα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mixtri said:

Μια χαρά τις ανεβάζεις! Speedtest και στατιστικά. Άψογος.

Ο λόγος που φοβάμαι και σου προτείνω iPhone είναι ότι μπορεί να παίζει κάτι με το reporting και να σου χαλάει όλο το aggregated bandwidth. Μπορεί να είναι κάποιο bug στο modem. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Συνήθως τα iPhone είναι δοκιμασμένα. Ένα iPhone 13/12 τα οποία έχουν τελική έκδοση modem είναι σχετικά αξιόπιστα για δοκιμές και χωρίς να έχουν τρελές επιδόσεις.

Καθόλου ηλίθια ερώτηση. Είναι πολύ σημαντική η θήκη για τη λήψη. Προτιμώ carbon θήκες γενικά.

Εν τω μεταξύ όταν είχα πάει Λεπτοκαρυά ένα καλοκαίρι μέσα στην πόλη έπαιζα τέλεια. Τι στο καλό έχουν κάνει. Και μήκη. Και με παλαιό δίκτυο….

Μέσα στην πολη πιάνεις από τον ΟΤΕ όποτε εισαι μπομπα . Από τον Σιδηρδρομικο σταθμό καη κάτω είναι που χαλάει το πράγμα . 
 

20 minutes ago, VasilisSam said:

7 νέα enb μόνο εκεί και μερικά ακόμα στα πέριξ, καλά είναι νομίζω. Καλά η κάλυψη τραγική παντού εκεί. Δεν θέλω να μιλήσω καν για επιστροφή προς Θεσσαλονίκη σε πόσα σημεία δεν δούλευαν τα δεδομένα λόγω κίνησης και στην εθνική και στα χωριά που μπαίναμε για να "γλιτώσουμε" δρόμο. Λεπτοκαρυά- Θεσσαλονίκη κοντά 3 ώρες δράμα.

Μου βρωμάει b20 once again . Το RAN ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΕΙ . Η b20 όμως ναι . BTW προσπαθώ να ανοίξω ticket στην COSMOTE . Μέχρι τωρα μόνο άμπαλους που μου προτείνουν restart και να αγοράσω iPhone (surprise surprise) , αλλά παραδέχτηκε η κοπέλα ότι δεν είναι της αρμοδιότητας και αν μπορώ να κανω μια κεπτομερη ανάλυση με στοιχεία (βίντεο κτλπ) και θα το προωθήσει κατευθείαν στο τεχνικό . Δεν ξέρω κατά ποσό αληθεύει όλο αυτό αλλά οποίος έχει παραδείγματα να συμβαίνει αυτή η φρίκη στην b20 , ας με ενημερώσει με ένα DM . Είδη προσπαθώ να κανω μια αναφορά . 

Link to comment
Share on other sites

Σε τεράστιο τμήμα της παραλιακής βόρειας κορινθίας (Λέχαιο, Περιγιάλι, Κάτω Άσσος, Βραχάτι, Κοκκώνι) η cosmote ανύπαρκτη εδώ και 3 χρόνια, κάλυψη 1mbits στις καλές, no internet συνήθως. Αν πας παραμέσα μάλιστα σ'αυτές τις κωμοπόλεις δεν πιάνεις ούτε καν GSM σε μερικά σημεία. Τραγική η cosmote στο νομό κορινθίας (πληροφοριακά, σχεδόν ίδιο χάλι η wind, ενώ η vodafone έφτιαξε και τουλάχιστον έχεις usable internet εδώ και ένα χρόνο).

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VasilisSam said:

7 νέα enb μόνο εκεί και μερικά ακόμα στα πέριξ, καλά είναι νομίζω. Καλά η κάλυψη τραγική παντού εκεί. Δεν θέλω να μιλήσω καν για επιστροφή προς Θεσσαλονίκη σε πόσα σημεία δεν δούλευαν τα δεδομένα λόγω κίνησης και στην εθνική και στα χωριά που μπαίναμε για να "γλιτώσουμε" δρόμο. Λεπτοκαρυά- Θεσσαλονίκη κοντά 3 ώρες δράμα.

Γιατι οι 8 στους δέκα έχουν Cosmote. 
Λοιπον… Cavo Olympo στο ξενοδοχείο όπως μπαίνεις στη Πλάκα Λιτοχώρου από τον Α1 θέλει βελτίωση. Μετά στη διασταύρωση για Λιτόχωρο στο Olympus Beach Camping… αν κατεβεις κάτω στη παραλία σήμα οριακό από ολους. 
Καλα για μέσα στη Λεπτοκαρυά, θέμα έχει η παραλία προς τα ΚΑΑΥ και Olympian Bay μεχρι τον 1ο ανισόπεδο κόμβο για να μπεις στο χωριό. Και αν έχει κίνηση το καλοκαίρι… όλη η Λεπτοκαρυά κάτω από τις γραμμές, σχεδόν όλο το 24ωρο δεδομένα γιόκ η Cosmote. Στα ίδια σημεία η Nova παίζει μπάλα μόνη της.

ΥΓ: Πηγαίνω πολλά καλοκαίρια διακοπές εκεί και από πέρυσι που πήγα για αρκετές μέρες ειδα ότι δεν άλλαξε τίποτα σε σχέση με 5 χρόνια πριν. Θέλει δουλειά…

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, georgebad said:

Μέσα στην πολη πιάνεις από τον ΟΤΕ όποτε εισαι μπομπα . Από τον Σιδηρδρομικο σταθμό καη κάτω είναι που χαλάει το πράγμα . 
 

Μου βρωμάει b20 once again . Το RAN ΔΕΝ ΓΕΜΙΖΕΙ . Η b20 όμως ναι . BTW προσπαθώ να ανοίξω ticket στην COSMOTE . Μέχρι τωρα μόνο άμπαλους που μου προτείνουν restart και να αγοράσω iPhone (surprise surprise) , αλλά παραδέχτηκε η κοπέλα ότι δεν είναι της αρμοδιότητας και αν μπορώ να κανω μια κεπτομερη ανάλυση με στοιχεία (βίντεο κτλπ) και θα το προωθήσει κατευθείαν στο τεχνικό . Δεν ξέρω κατά ποσό αληθεύει όλο αυτό αλλά οποίος έχει παραδείγματα να συμβαίνει αυτή η φρίκη στην b20 , ας με ενημερώσει με ένα DM . Είδη προσπαθώ να κανω μια αναφορά . 

Ο λόγος που σου προτείνουν iPhone είναι γιατί είναι reference device (protocol). 

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...