Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Κάτοχος του κινητού εδώ και μια εβδομάδα,, έχω δύο θέματα.

1) Το γνωστό θέμα με την οθόνη του κινητού όταν βρίσκεται πάνω σε μαλακή επιφάνεια πχ μαξιλάρι, κρεβάτι ή κάθισμα αυτοκινήτου.

2) Ενώ όλες οι επαφές μου είναι μέσα στο κινητό μετά από συγχρονισμό με τον λογαριασμό μου, όταν καλέσω μια επαφή βλέπω κανονικά το όνομα της,όταν με καλέσει αυτή βλέπω μόνο το νούμερο .

Τι πρέπει να κάνω για να βλέπω και τα ονόματα απο αυτούς που με καλούν ???

Τό ίδιο κάνει και στα μυνήματα.

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το ραδιόφωνο, μετά το post σου. Δεν κράσαρε.

 

Κάνε τα παρακάτω:

 

Επίλεξε το ραδιόφωνο και βάλ'το στο παρασκήνιο.

 

Από τη multitasking screen, κάνε παρατεταμένο άγγιγμα στο tile του ραδιοφώνου και επίλεξε το εικονίδιο των ρυθμίσεων.

 

Εκεί επίλεξε το clear cache και μετά το force stop.

 

Επέστρεψε στη home screen, άνοιξε τη multitasking screen και αφαίρεσε με swipe το tile του ραδιοφώνου.

 

Άνοιξε εκ νέου το ραδιόφωνο και γράψε ξανά εδώ.

 

Δούλεψε με τις οδηγίες σου, με εκκαθάριση όλων, δύο φορές μετά μου ξανακρασάρισε, όμως τις περισσότερες φορές δουλεύει, θενκς γιατί είναι παρεούλα στην βόλτα του σκύλου και στο περπάτημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς σας για τον καιρό την εφαρμογή ΑcuuWeather; Τις τελευταίες μέρες έχω πρόβλημα με το widget της εφαρμογής. Συγκεκριμένα δεν κάνει ανανέωση ενώ αν μπω στην εφαρμογή είναι όλα ΟΚ, το widget κάνει συνέχεια sync χωρίς όμως να βρίσκει την θέση μου. Έκανα εκκαθάριση δεδομένων, ξαναέβαλα το widget, δούλεψε για λίγες ώρες αλλά μετά πάλι τίποτα. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως από το πρωί που πέρασα την καινούργια Stable στρώνει η μπαταρία.. Αναφέρομαι για χρήση με Speedport plus. Θα το δω μετά από δύο τρεις φορτίσεις.. Μέχρι τώρα θα το είχα φορτίσει από το πρωί και τώρα μου λέει stand up time άλλες 20 ώρες...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα...έχω ένα θεματακι....μπαίνω κάθε μέρα στο φόρουμ και σας διαβάζω για να βλέπω τι γίνεται με το κινητό και όταν πληροφορήθηκα ότι βγήκε η καινούργια βερσιόν είπα οκ.... Μου εμφανίστηκε και εμένα για να τη κατέβω αλλά θα περιμένω να τη δουλέψουν λίγες μερεςτα παιδιά και να πάρω το feedback και μετά τη περνάω και εγώ....Έλα όμως που τη πάτησα!!! Εδώ και 3 μέρες όταν πηγαινω για την αναβάθμιση και πατάω έλεγχος μετά το σκαναρισμα δε μου.βγαζει τη καινούργια βερσιόν για να τη κατεβάσω...μου γράφει το κλασσικό ότι δεν βρήκε τπτ....τι κάνουμε τώρα;;;; Κάθε βοήθεια δεκτή!!!
Link to comment
Share on other sites

Μη σκας.

Έχει κανένα θέμα τώρα?

Δηλαδή αν δεν έβλεπες το update τι θα γινόταν? ;)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ένα δίκιο το έχεις....απλα γιατι να μην έχεις το καλύτερο δυνατο του κινητού σου από τη στιγμή που σου το προσφερουν;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Η 10.3.5 global beta δεν είναι? Αυτό σημαίνει ότι την έχει πάρει περιορισμένος αριθμός χρηστών ή μόνο οι beta testers? Το λέω γιατί σε μένα δεν την βγάζει καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Σε όσους δεν εμφανίστηκε το update μην σκατε, πάει με την περιοχή και το serial number του τηλεφώνου. Αν αλλάξετε περιοχή στις ρυθμίσεις του τηλ. θα σας την εμφανίσει. Αλλιώς, περιμένετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Σε όσους δεν εμφανίστηκε το update μην σκατε, πάει με την περιοχή και το serial number του τηλεφώνου. Αν αλλάξετε περιοχή στις ρυθμίσεις του τηλ. θα σας την εμφανίσει. Αλλιώς, περιμένετε.

 

Εγω εβαλα Ινδία και πάλι δεν εμφανίστηκε αλλα σιγά δεν σκάω

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα Ινδία και πάλι δεν εμφανίστηκε αλλα σιγά δεν σκάω

Καλα κανεις και δεν σκας. Αργα η γρηγορα θα φανει το update. Αν θες απο περιέργεια βάλε περιοχές Ευρώπης πχ Γαλλια-Ιταλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις και δεν σκας. Αργα η γρηγορα θα φανει το update. Αν θες απο περιέργεια βάλε περιοχές Ευρώπης πχ Γαλλια-Ιταλια.

 

Εβαλα και τις 2 χώρες που προανεφερες και παλι δεν έρχεται

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω συνέχεια σε περιοχή Ινδία το έχει βγάλει από την πρώτη στιγμή και το έχω κάνει

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Υπαρχει καποιο τιπ για την αγορα του Poco? Πρεπει να προσεξω κατι πριν, μην τυχον αγορασω κακη εκδοση;

Ή διαλεγω σκρουτζομαγαζο και βουρ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Υπαρχει καποιο τιπ για την αγορα του Poco? Πρεπει να προσεξω κατι πριν, μην τυχον αγορασω κακη εκδοση;

Ή διαλεγω σκρουτζομαγαζο και βουρ;

 

Global version να είναι. Δεν είμαι και γνώστης αλλά, το ιδιο ακριβώς έκανα, κοίταξα σε σκρουτζομάγαζο και διάλεξα τι θέλω. Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι, το χρώμα στο καπάκι πίσω. Έχω ήδη βαρεθειίτο γκρι.

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

To poco έχει μόνο μία έκδοση. Συνεπώς δεν θέλει προσοχή αν είναι global, china κλπ.

Διαλέγεις χρώμα, κατάστημα και είσαι οκ.

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η open dev θα καταργηθεί; και θα κρατήσουν μόνο τις stable;

Ξέρει κάποιος;

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...