Jump to content

Honor Play


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποστηρίζει η συσκευή μας double tap to wake;

'Η κάτι αντίστοιχο τέλος πάντων;

εχει κατι καλυτερο. αφυπνιση

εξυπνη βοηθεια- ελενχος κινησης -πιασιμο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό το γνωρίζω αλλά δεν είναι το ίδιο.

Για παράδειγμα, όταν το έχεις στο αυτοκίνητο, στη βάση του, με ένα διπλό tap θα μπορούσες να αφυπνίσεις την οθόνη. Ενώ τώρα, θα πρέπει είτε να το βγάλεις από την βάση του και να κάνεις την κίνηση της αφύπνισης είτε να πατήσεις το κουμπί power on/off (και τα δύο εξίσου επικίνδυνα κατά τη διάρκεια της οδήγησης).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από πληθώρα προσπαθειών για υποστήριξη volte/vowifi παραθέτω την απάντηση της εταιρείας

 

Screenshot-2019-03-09-19-07-41-248-com-facebook-orca.png

Edited by nicolasdr
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής η cosmote υποστηρίζει τα features αυτά οπότε ναι μόνο με cosmote και φυσικά να δούμε πότε θα έρθει η ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηρθε ενημερωση?λειτουργησε?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηρθε ενημερωση?λειτουργησε?

 

Καλημέρα, την ενημέρωση περιμένουμε όλοι θαρρώ. Δεν έχει έρθει μέχρι στιγμής κάποια ενημέρωση. Κι εγω παρακολουθω το νημα αυτο, ώστε αν καποιος αναφερει οτι ήρθε η ενημερωση να ξερω οτι θα ερθει συντομα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλήμερα και χρόνια πολλά,αξίζει στα 230 ευρώ που το έχω βρει να το πάρω
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε ξανα update με την ιδια εκδοση.

Διορθωσαν ενα προβλημα με το βιντεο απο την μπροστινη καμερα.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηρθε ενημερωση?λειτουργησε?

 

Η ενημέρωση ήρθε το volte δεν ήρθε:wacko::wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update, μέσα στην περασμένη εβδομάδα, έχω ξεκάθαρα battery drainage και πιο αργούς χρόνους φόρτισης.

Συμβαίνει μόνο σε μένα;

Link to comment
Share on other sites

Χρονο φορτισης δεν ξερω γιατι το φορτιζω οπως να ναι και οχι παντα στο 100%.

Μπαταρια ομως νομιζω και εγω οτι εχει πεσει ,θα αρχισω μερικες μερες να το φορτιζω στο 100% και να το παρακολουθησω, πολλες φορες φταιει καποια εφαρμογη , π.χ. viber.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απεγκατέστησα ότι είχα εγκαταστήσει τον τελευταίο καιρό και βλέπω.

Δυστυχως μου εβγαλε παλι update στην 9.0.0.186 οποτε χαλασε και η σημερινη πορεια της μπαταριας.

Τα πηγαινε κανονικα ομως, ημουν 50% στις 11 το βραδυ, και ειμαι dual sim, εχω μιλησει σε τηλεφωνα και εχω ακουσει πολυ youtube με 4G.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ικανοποιημένος κάτοχος εδώ και τρεις μέρες

Μια απορία : όταν το τηλέφωνο κάνει κλήση εμφανίζει στην οθόνη μια εικόνα /ταπετσαρία. Αλλάζει αυτό;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει και βγαινει η εικονα που εχεις στην εκαστοτε επαφη σου.

 

Για το παιδι που ρωταει για γυαλι, δεν εχω να προτεινω κατι, ειχα μεμβρανη ζαγκ απο τα media markt αλλα την εβγαλα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, εχω ενα θεμα με τα μηνυματα...λειτουργω την συσκευη περιπου 2 εβδομαδες, η αληθεια ειανι δεν στελνω μηνυματα απλα συνειδητοποιησα οτι αλλαξε ο μηνας και δεν μου ηρθαν τα μηνυματα τηs cosmote...οποτε σημερα το δοκιμασα και με ενα φιλο και ουτε τα δικα του μου ηρθαν!! τι λετε να συμβαινει?? εχει την εργοστασιακη εφαρμογη messages...κατεβασα για δοκιμη μια αλλη εφαρμογη απο το play store και οταν μου ξαναστειλε μηνυμα μου ηρθε..απλα τα προηγουμενα οχι...οποτε, φτιαχσνει αυτο?? αν ναι μπορω να βρω και τα προηγουμενα χαμενα μηνυματα που δεν εχω λαβει?? και αν γενικα ειναι και σε αλλους προβληματικη η εφαρμογη εχετε να προτεινετε καποια εγγυημενα καλη??

Nokia 3310,Nokia 3510i,Nokia 6820,SE K700,Motorola SLVR L7,SE W700,SE K770,LG GT505,HTC Wildfire,SE Xperia neo V,LG Optimus L9 II,Samsung Galaxy S3 Neo,Xiaomi Redmi 4X,Honor Play,Xiaomi Redmi Note 9 Pro,Apple iPhone 12

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είχε θέμα με τα chat features και τα απενεργοποίησα για να το διορθώσω. Μάλλον αυτό φταίει και σε σένα.

 

Νομίζω αν και οι δύο έχουν την ίδια εφαρμογή και είναι στο ίντερνετ προσπαθεί να στείλει τα sms μέσω ίντερνετ. Το κακό είναι αν κάποιος δεν είναι online το καθυστερεί μέχρι να συνδεθεί ή μπορεί και να μην το στείλει τελικά.

 

Το "καλό" με τα chat features είναι ότι βλέπεις αν διάβασε ο άλλος το μήνυμα και αν πληκτρολογεί απάντηση όπως στα chat.Αλλά δεν είναι τόσο χρήσιμο με τα SMS.

 

Το βρίσκεις στα advanced settings του messages.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...