Jump to content

Honor Play


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρα τελικά από το eshop.Κανα σκληρό γυαλί ας είναι και από το εξωτερικό έχετε να μου προτείνετε; Γιατι πήρα ένα από Ελλάδα και δεν μπήκε καλά.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά από το eshop.Κανα σκληρό γυαλί ας είναι και από το εξωτερικό έχετε να μου προτείνετε; Γιατι πήρα ένα από Ελλάδα και δεν μπήκε καλά.

 

Καλορίζικο! Εγώ στην αρχή πήρα την matt ζελατίνα της Honor από πλαίσιο έκατσε καλά αλλά την άλλαξα με γυαλι μάρκας imak που πήρα από Ελλάδα. Από εξωτερικό θα πρότεινα γυαλι της nillkin

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Εγώ στην αρχή πήρα την matt ζελατίνα της Honor από πλαίσιο έκατσε καλά αλλά την άλλαξα με γυαλι μάρκας imak που πήρα από Ελλάδα. Από εξωτερικό θα πρότεινα γυαλι της nillkin

Οκ.Ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://imgur.com/HiVpW6pΚαι με Android 9

Edited by NTAKOTA2
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του κινητού εδώ και δύο μέρες! :)

Από το μέχρι τώρα "σκάλισμα", μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την επιλογή! :)

Πολύ γρήγορα έλαβα δύο ενημερώσεις (η δεύτερη ήταν για να περάσει την Pie) και τώρα προσπαθώ να συνηθίσω την τελευταία έκδοση EMUI.

Το μόνο bug (;) που παρατήρησα μέχρι τώρα έχει να κάνει με τα κουμπιά πλοήγησης όταν ο launcher δεν είναι ο μαμίσιος αλλά ο Nova. Για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω, τα κουμπιά πλοήγησης βρίσκονται σε ένα λευκό πλαίσιο (φανταστείτε ένα λευκό πλαίσιο από άκρη σε άκρη της οθόνης), κάτι που κάνει μεγάλη αντίθεση με την εικόνα της ταπετσαρίας (ειδικά αν είναι σκουρόχρωμη). Όταν όμως πατάω το κουμπί που δείχνει τις εφαρμογές του παρασκηνίου, τότε το λευκό αυτό πλαίσιο χάνεται (με άλλα λόγια, η εικόνα της ταπετσαρίας καλύπτει όλη την οθόνη).

Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς; Πώς το αντιμετωπίσατε;

 

Edit: Τελικά δεν ήταν bug του Nova Launcher. Υπάρχει μια επιλογή στο "Εμφάνιση & Αίσθηση" την οποία δεν είχα προσέξει. Όλα καλά λοιπόν! :)

Edited by melampous
Link to comment
Share on other sites

Απο ποιοτητα κλησεων πως τα παει?Ακουστικο,μικροφωνο,σημα?

Απο σημα εχω να πω οτι ειναι εξαιρετικο πολυ καλυτερο απο οποιοδηποτε xiaomi ειχα, τα οποια εχαναν αρκετα συχνα το σημα στο 4g και ας ειχαν την περιβοητη b20. Σε μικροφωνο νομιζω μια χαρα δε μου εχει παραπονεθει καποιος σε διαρκεια κλησης και ας ειμαι σε περιβαλλον με φασαρια και πολυ κοσμο. Ακουστικο θα το ηθελα ενα κλικ πιο δυνατο, με πολυ φασαρια δηλαδη εχω βρεθει να μην ακουω τοσο καλα αλλα γενικα ειναι τιμιο και καθαρο.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και γω από το eshop και το περιμένω( ελπίζω να μου αφήσατε κανένα ).

Μπορεί κάποιος να στείλει ένα λινκ από μεμβράνη προστασίας(το τζαμάκι) που πήρε;

Link to comment
Share on other sites

Για προστασία οθόνης εγώ πήρα αυτό

https://www.gadgetistas.gr/gia-to-kinito/tempered-glass/huawei/tempered-glass-huawei-honor-play-full-cover-black/

Πολύ καλή εφαρμογή, ώραια αισθητική, καθαρή εικόνα ... αλλά μένουν πάνω πολλές δαχτυλιές

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για προστασία οθόνης εγώ πήρα αυτό

https://www.gadgetistas.gr/gia-to-kinito/tempered-glass/huawei/tempered-glass-huawei-honor-play-full-cover-black/

Πολύ καλή εφαρμογή, ώραια αισθητική, καθαρή εικόνα ... αλλά μένουν πάνω πολλές δαχτυλιές

 

Κολλάει σε όλη την οθόνη ή έχει κόλλα μόνο περιμετρικά;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για προστασία οθόνης εγώ πήρα αυτό

https://www.gadgetistas.gr/gia-to-kinito/tempered-glass/huawei/tempered-glass-huawei-honor-play-full-cover-black/

Πολύ καλή εφαρμογή, ώραια αισθητική, καθαρή εικόνα ... αλλά μένουν πάνω πολλές δαχτυλιές

 

Αυτή έχω δει και εγώ. δε βλέπω να κυκλοφορεί κάτι άλλο...

 

Από θήκη σκέφτομαι αυτήν:

 

https://www.stoucky.gr/Huawei-aksesouar/Huawei-cases-mobile-en/huawei-leather-cases-en/thermatine-theke-portofoli-me-vase-sterixes-yia-huawei-honor-play-ma-ro.html?filter=505

 

Δεν ξέρω, προεξέχει η κάμερα πολύ από τις θήκες;

Link to comment
Share on other sites

Το εβγαλε προσφορα το πλαίσιο στα 269€ και -20%σε ποντους με κάρτες eurobank. Αρα βγαίνει 215,2€!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποιο έχει τη καλύτερη κάμερα ρε παιδιά , αυτό ή το 8Χ;

 

Παρόμοια

...

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το εβγαλε προσφορα το πλαίσιο στα 269€ και -20%σε ποντους με κάρτες eurobank. Αρα βγαίνει 215,2€!!!

 

Τι σημαίνει -20% σε πόντους;

Έχω μια.καρτα γιουρομπανκ αχρησιμοποίητη.

Πως δουλεύει το κόλπο;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πληρωνεις 269€ με την καρτα eurobank και παίρνεις 53,8€ σε πόντους στην καρτα σου που μπορεις να τους χρησιμοποιησεις σε αγορες απο συνεργαζομενες εταιριες οπως Σκλαβενιτη κλπ. Μην βγαινουμε offtopic, καντε ενα search.

 

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/prosfores-gia-esas/prosfora-plaisio

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Κολλάει σε όλη την οθόνη ή έχει κόλλα μόνο περιμετρικά;

 

Κολλάει σε ολη τη οθόνη, είναι και 2.5d στην άκρη για καλύτερη εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Ποιο έχει τη καλύτερη κάμερα ρε παιδιά , αυτό ή το 8Χ;

Στα χαρτια το 8χ αλλα απο ελλαδα στα ιδια χρηματα δεν αξιζει το 8χ μονο για την καμερα γιατι ο επεξεργαστης ειναι πολυ κατωτερος ο κιριν 710

Link to comment
Share on other sites

Στα χαρτια το 8χ αλλα απο ελλαδα στα ιδια χρηματα δεν αξιζει το 8χ μονο για την καμερα γιατι ο επεξεργαστης ειναι πολυ κατωτερος ο κιριν 710

Το 8Χ έχει ραδιόφωνο, 3.5 θύρα και dual SIM+SD, μεγαλύτερη ορλθονη, καλύτερη ελαφρώς αυτονομία

Στα άλλα υπερεχει το play

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το 8Χ έχει ραδιόφωνο, 3.5 θύρα και dual SIM+SD, μεγαλύτερη ορλθονη, καλύτερη ελαφρώς αυτονομία

Στα άλλα υπερεχει το play

3.5 θυρα εχει και το play**

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το honor 9, πως είναι η κάμερα του; σε όλα τα άλλα εκτιμώ πως υπερέχει....

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το honor 9, πως είναι η κάμερα του; σε όλα τα άλλα εκτιμώ πως υπερέχει....

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανείς γνώμη;

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θήκη τύπου flip case που βρίσκουμε; Δε βλέπω μεγάλη ποικιλία αξεσουάρ για το honor play.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...