Jump to content

Honor Play


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κοιτάξτε και αυτό

https://gearvita.com/huawei-honor-play-4g-smartphone-4gb-ram-64gb-rom-global-version.html

 

το έχει στα 276€ (320$) + 6.34$ η αποστολή με registered air mail μέσω Βελγιου

Εγκατατήστε το dropbox με εξτρά 500mb δώρο!

https://db.tt/OCU7WIRo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις το σαρ που εχει η συσκευη;;

 

Q : What is the SAR Value of Honor Play ?

A : SAR: 1.10W/kg

Link to comment
Share on other sites

Το έχω περίπου 15 ημέρες. Αρχικά ήταν όλα μια χαρά. Ξαφνικά μετά από τα τελευταία updates όλοι όσοι μιλούσαμε στο δίκτυο κινητής μου παραπονιόταν ότι η φωνή μου μετά από 5 δευτερόλεπτα χάνεται, είναι διακοπτόμενη ή "κάνει γαργάρες". Το πρόβλημα αυτό ως επί το πλείστον εντός του σπιτιού. Έβγαλα την sim, την τοποθέτησα στο παλιό Sony Xperia XA ultra και κατά την ομιλία μου δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα ακόμα και στα πιο δύσκολα σημεία του σπιτιού. Το πιο πιθανό είναι ότι σύντομα θα το επιστρέψω για αντικατάσταση εκτός και εάν κάποιο νέο firmware διορθώσει την ισχύ εκπομπής στο δίκτυο κινητής. Δεν είναι θέμα μικροφώνου διότι Skype και εφαρμογή Whatsup messenger είναι ΟΚ.

Επίσης δεν ενεργοποιείται το VoLTE της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... Κατοχος εδω κ 2 μερες του honor play. Πολυ καλη συσκευη! Με εντυπωσιασε σ ολα απλως λιγο η καμερα με ξενερωσε.. Λετε να βγει update και ν τη διορθώσει καθολου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... Κατοχος εδω κ 2 μερες του honor play. Πολυ καλη συσκευη! Με εντυπωσιασε σ ολα απλως λιγο η καμερα με ξενερωσε.. Λετε να βγει update και ν τη διορθώσει καθολου?

 

Αυτο ρωτω και γω φιλε μου, αλλα δυστυχως ο υπευθυνος της honor δεν... απορω γιατι εχουν ειδικη κατηγορια!

Ποτε θα παρει αναβαθμιση pie?

Αν θα παρει αναβαθμιση η καμερα?

Αν εχει προστασια η οθονη ή gorilla glass?

Αν εχει bleeding η οθονη που ακουγεται?

Οποιος εχει παρει το τηλεφωνο και μπορει να μας διαφωτισει σε ορισμενα πραγματα καλο ειναι να το κανει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... Κατοχος εδω κ 2 μερες του honor play. Πολυ καλη συσκευη! Με εντυπωσιασε σ ολα απλως λιγο η καμερα με ξενερωσε.. Λετε να βγει update και ν τη διορθώσει καθολου?

 

κοίτα απο τη μια λογικό μου ακούγεται να υστερεί λίγο σε κάμερα, αλλιώς θα έκοβε πωλήσεις απο το honor 10 που είναι στην ίδια κατηγορία τιμολογιακά

αυτό το πλασάρουν κυρίως σαν gaming smartphone

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει Β20 μπάντα αυτό που πουλιέται Ελλάδα;

ΙΡ προστασία καθόλου;

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρωτω και γω φιλε μου, αλλα δυστυχως ο υπευθυνος της honor δεν... απορω γιατι εχουν ειδικη κατηγορια!

Oι ερωτήσεις που υποβάλλονται στο official Q&A θέμα μεταβιβάζονται στην Honor και απαιτούνται λίγα 24ωρα για να έχουμε την απάντηση.

Όπως μπορείτε να δείτε, έχουμε την απάντηση σε ότι ρωτήσατε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει Β20 μπάντα αυτό που πουλιέται Ελλάδα;

ΙΡ προστασία καθόλου;

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

 

Β20 ναι, ip οχι

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Β20 ναι, ip οχι

 

Καπου διαβασα οτι εχει καποια προστασια στην βροχη και στη σκονη, αλλα η γνωστη προστασια ip δεν αναφερεται πουθενα.

Β20 εχει κανονικα.

Εδω δεν αναφερεται προστασια οθονης απο γρατζουνιες, αλλα εχει.

 

Δυστυχως απευθυνομουν σε αλλο τηλεφωνο. Το ερωτημα για την προστασια οθονης παραμενει!!!!

Edited by geokat1291
Link to comment
Share on other sites

κοίτα απο τη μια λογικό μου ακούγεται να υστερεί λίγο σε κάμερα, αλλιώς θα έκοβε πωλήσεις απο το honor 10 που είναι στην ίδια κατηγορία τιμολογιακά

αυτό το πλασάρουν κυρίως σαν gaming smartphone

Είδα ότι έχει βγει gcam που λειτουργεί με kirin 970. Ας τη δοκιμάσει κάποιος

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

~295€ στο πλαίσιο με αγορά με κάρτα eurobank , μεσω του προγράμματος " επιστροφή "

368,93 € - 73,79 € Eurobank Επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα εχτες απο μαγαζι του πειριαια. Για τα χρηματα του θεωρω οτι ειναι μια χαρα. Εχω ομως τα εξεις προβληματα-αποριες.

1με wifi calling τι γινεται? εχω cosmote.

2δεν μπορω να βαλω το λογαριασμο του yahoo στο mail του gmail

3Υπαρχει τροπος να ανοιγει η οθονη με διπλο τακ ή να εχει μονιμα την ωρα?

4μπορει να κανει πισω, οχι με το εικονικο κουμπι αλλα με καποια κινηση?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το 2 το βρηκα. Απλα ηθελε update η εφαρμιγή.

αλλη απορια ........... υπαρχει δυνατοτητα για προεπιλογη οταν ανοιγεις την αφαρμογή να ειναι στο ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ ?

Αν οχι στο gmail, εχετε να προτινεται καποια που να ανοιγει και να ειναι default στο ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ. ?

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα εχτες απο μαγαζι του πειριαια. Για τα χρηματα του θεωρω οτι ειναι μια χαρα. Εχω ομως τα εξεις προβληματα-αποριες.

1με wifi calling τι γινεται? εχω cosmote.

2δεν μπορω να βαλω το λογαριασμο του yahoo στο mail του gmail

3Υπαρχει τροπος να ανοιγει η οθονη με διπλο τακ ή να εχει μονιμα την ωρα?

4μπορει να κανει πισω, οχι με το εικονικο κουμπι αλλα με καποια κινηση?

 

ευχαριστω

 

Για το wifi calling, δεν φαίνεται να υποστηρίζεται ακόμα η συγκεκριμένη συσκευη απο την Cosmote. Επισης στο site της Cosmote λέει πως ισχυει μονο για συσκευες που αγοραστηκαν απο το δικτυο Cosmote/ Germanos αλλά από την άλλη ισχυρίζεται πως δεν χρειαζεται καποια ιδιαιτερη εφαρμογη για να λειτουργήσει, το οποιο μου ακούγεται οξύμωρο.

Link to comment
Share on other sites

Wifi calling, θέλει μόνο ενεργοποιήσει ΜΊΑ ΦΟΡΑ σε μια συσκευή από αυτές που αναφέρει η cosmote, συμβατή, μετά δουλεύει σε όλες τις συσκευές που το υποστηρίζουν.

Εγω δεν είχα cosmote και έβαλα την sim σε ένα iPhone, έστειλα το μήνυμα, το κράτησα μια μέρα ή δύο, την έβγαλα και την έβαλα σε κινητό, όχι από cosmote, ούτε καν ελληνικής αντιπροσωπειας, και από τότε όπου και να βάλω την κάρτα δουλεύει κανονικά.

Για το wifi calling, δεν φαίνεται να υποστηρίζεται ακόμα η συγκεκριμένη συσκευη απο την Cosmote. Επισης στο site της Cosmote λέει πως ισχυει μονο για συσκευες που αγοραστηκαν απο το δικτυο Cosmote/ Germanos αλλά από την άλλη ισχυρίζεται πως δεν χρειαζεται καποια ιδιαιτερη εφαρμογη για να λειτουργήσει, το οποιο μου ακούγεται οξύμωρο.

 

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπορεις να μου πεις απο που το πηρες και αν εχει B20?

Thanks

Το αγορασα εχτες απο μαγαζι του πειριαια. Για τα χρηματα του θεωρω οτι ειναι μια χαρα. Εχω ομως τα εξεις προβληματα-αποριες.

1με wifi calling τι γινεται? εχω cosmote.

2δεν μπορω να βαλω το λογαριασμο του yahoo στο mail του gmail

3Υπαρχει τροπος να ανοιγει η οθονη με διπλο τακ ή να εχει μονιμα την ωρα?

4μπορει να κανει πισω, οχι με το εικονικο κουμπι αλλα με καποια κινηση?

 

ευχαριστω

 

Στάλθηκε από το P6000 5.0 01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cubot Dinosaur

NO.1 G3 smartwatch

Weloop Tommy smartwatch

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για να αποκτήσουμε πρόσβαση σε themes πέραν των local themes που έχει μέσα τι πρέπει να κάνουμε; Σε ένα παλιό Honor 5c που έχω όταν πας στα θέματα έχει παρα πολλά που χωρίζονται και σε κατηγορίες κλπ, κανονικά σαν store. Σε αυτο βλέπω μόνο τα local. Κάνω κάτι λάθος;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ναι το έβαλα εγώ σήμερα

 

Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί να μου πει κάποιο παιδί που έχει το κινητό αν η οθόνη φαίνεται άσχημη??

 

Γιατί να φαίνεται άσχημη; Οθονάρα έχει...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να φαίνεται άσχημη; Οθονάρα έχει...

Απλώς είχα δει κάποια σχόλια που έλεγαν ότι η οθόνη φαίνεται "λίγη" (φαντάζομαι σε θέμα ανάλυσης το εννοούσαν)...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απλώς είχα δει κάποια σχόλια που έλεγαν ότι η οθόνη φαίνεται "λίγη" (φαντάζομαι σε θέμα ανάλυσης το εννοούσαν)...

 

Από αυτό που έχω δει εγώ πάντως... δε θα το έλεγα!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...