Jump to content

Honor Play


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα σήμερα το μαύρο από το πλαίσιο και στην συσκευασία δεν είχε θήκη... Είναι ωραίο τηλέφωνο απλώς μου φαίνεται ότι κολλάει λίγο το play store... Το κάνει και σε εσάς?? Επίσης έχω και ένα μεγάλο πρόβλημα που θέλω βοήθεια...το play store δεν με αφήνει να ενημερώσω και να εγκαταστήσω εφαρμογές ενώ στην αρχή έκανα κάποιες ενημερώσεις (δηλαδή εμφανίζει το κυκλακι ότι πάει να προχωρήσει αλλά μένει έτσι...)ξερει κάποιος τι μπορώ να κάνω??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρα σήμερα το μαύρο από το πλαίσιο και στην συσκευασία δεν είχε θήκη... Είναι ωραίο τηλέφωνο απλώς μου φαίνεται ότι κολλάει λίγο το play store... Το κάνει και σε εσάς?? Επίσης έχω και ένα μεγάλο πρόβλημα που θέλω βοήθεια...το play store δεν με αφήνει να ενημερώσω και να εγκαταστήσω εφαρμογές ενώ στην αρχή έκανα κάποιες ενημερώσεις (δηλαδή εμφανίζει το κυκλακι ότι πάει να προχωρήσει αλλά μένει έτσι...)ξερει κάποιος τι μπορώ να κάνω??
Στην αρχή πάντα κολλάει το playstore σε όλες τις συσκευές. Κάνε επανεκκίνηση

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έπιασε τώρα...ευχαριστώ πάντως γιατί είχα δοκιμάσει αρκετές φορές και πάντα το ίδιο...ακόμα δεν έχω κάνει την πρώτη φόρτιση οπότε δεν θέλω να του κάνω επανεκκίνηση αν και έγινε λόγω αναβάθμισης...το κινητό στην πρώτη φόρτιση το βάζω μόνο μέχρι 100% και δεν χρειάζεται πχ 8 ώρες εε??
Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι και εγώ

volte και vowifi έχουμε;

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομίζω ναι αλλά υπάρχει κάπου που μπορώ να το ελέγξω??

Link to comment
Share on other sites

Έχει και από τα δύο

 

Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς τον ήχο στην εγγραφή βίντεο.

Σε απόσταση 2-3 μέτρων δεν ακούγεται τίποτα.

Πρέπει να είσαι πολύ κοντά.

Οποιος μπορεί ας το τσεκάρει και να μου απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς τον ήχο στην εγγραφή βίντεο.

Σε απόσταση 2-3 μέτρων δεν ακούγεται τίποτα.

Πρέπει να είσαι πολύ κοντά.

Οποιος μπορεί ας το τσεκάρει και να μου απαντήσει.

Delete cache της app.

To κάνουν όλες οι συσκευές Honor.

Βομβαρδιστε τους με email στο support

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Delete cache της app.

To κάνουν όλες οι συσκευές Honor.

Βομβαρδιστε τους με email στο support

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι κανουν δηλαδη,μπορω να κανω κατι εγω,αν μπορεις να μου το εξηγησεις.

Εχω και ενα Honor 8,δεν ειχα προβλημα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Τι κανουν δηλαδη,μπορω να κανω κατι εγω,αν μπορεις να μου το εξηγησεις.

Εχω και ενα Honor 8,δεν ειχα προβλημα ποτέ.

 

Χαμηλή ένταση στην ηχογράφηση σε.καποιες εφαρμογές

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Απο τους κατοχους, μπορει να μας πει καποιος αν εχει παρει αναβαθμιση εδω και 3 εβδομαδες emui 8.2 με gestures?

Και αν ναι, εχει και καποιες αλλες αναβαθμισεις π.χ. στην καμερα ας πουμε?

Εδω το βιντεο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Είμαι πρώην κάτοχος(ευτυχώς) Samsung galaxy s7. Το κινητό το έχω 3 μέρες και έχω κατά ενθουσιαστεί τόσο με τις επιδόσεις του επεξεργαστή όσο και με την κάμερα (το έχω δοκιμάσει μόνο με φως την ημέρα, για βραδυνές λήψεις επιφυλασομαι) αλλά και όσον αφορά οθόνη μπαταρία κ.τ.λ

Διάβασα παραπάνω για κάποιο πρόβλημα στον ήχο του βίντεο και απαντώ ότι δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Απο τους κατοχους, μπορει να μας πει καποιος αν εχει παρει αναβαθμιση εδω και 3 εβδομαδες emui 8.2 με gestures?

Και αν ναι, εχει και καποιες αλλες αναβαθμισεις π.χ. στην καμερα ας πουμε?

Εδω το βιντεο

 

και update με gestures έχει πάρει

και χθες βραδυ ηρθε και η 9

Link to comment
Share on other sites

και update με gestures έχει πάρει

και χθες βραδυ ηρθε και η 9

 

Οταν μπορεσεις και βρεις λιγο χρονο, γραψε εντυπωσεις με την 9 αν ειναι πιο γρηγορο, αν βελτιωθηκε η καμερα ειδικα στο βιντεο και στο χαμηλο φωτισμο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες από πλαισιο. Πρώτες εντυπώσεις πανέμορφο κινητό, χορταστική μεγάλη οθόνη με μικρά bezels και γενικότερα δεν θυμίζει midrange κατηγορία. Προερχόμενος από galaxy s8 ο κυριότερος λόγος που με τράβηξε το honor play ήταν η μεγάλη μπαταρία του 3750mah καθώς με το S8 είχα θέματα. Φωτογραφίες την μέρα δεν έχει να ζηλέψει κάτι από το s8 το βράδυ μόνο είναι υποδεέστερες (το s8 εχει διάφραγμα f/1.7) αλλά παρέμεναν αρκετά ικανοποιητικές :up:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

και update με gestures έχει πάρει

και χθες βραδυ ηρθε και η 9

 

Καλημέρα παιδιά..το έχω κι εγώ 2 μέρες αγορασμένο απο Κωτσόβωλο..δεν έχω ενημέρωση για την 9. Στην 8.2.0 ειίμαι και στον έλεγχο για ενημερώσεις, μου βγάζει οτι είμαι ενημερωμένος..τί μπορεί να συμβαίνει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και update με gestures έχει πάρει

και χθες βραδυ ηρθε και η 9

 

Επίσης, γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει πως θα έχω σταθερή στην οθόνη μου και στις εφαρμογές τα 3 πλήκτρα (Back, home button,);;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει πως θα έχω σταθερή στην οθόνη μου και στις εφαρμογές τα 3 πλήκτρα (Back, home button,);;

 

Πας Ρυθμίσεις -> Σύστημα -> Πλοήγηση στο σύστημα και από εκεί επιλέγεις αυτό που θέλεις

 

Ούτε εμένα μου έχει βγάλει κάτι για αναβάθμιση ακόμη, από πλαίσιο αγορασμένο, αναμένουμε κάποια στιγμή θα φτάσει σε όλους

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις οτι δεν εχει αλλάξει κατι προς το κακό αναφορικά με την συμπεριφορά της συσκευής δηλαδή

Μπαταρία οκ όσο και πριν , Ταχύτητα το ίδιο , σε φωτό βίντεο δεν είδα κατι το συγκλονιστικό , θα έλεγα η ίδια μέτρια απόδοση (προσωπική άποψη) , έχουν προσθέσει το hivision στη λειτουργία της κάμερας , και νομίζω περισσότερες χαζομαρούλες στο AR.

Στα gestures αν τα εχει κάποιος ενεργοποιημένα ενώ στην 8.2 έκανες swipe up για επιστροφή στην αρχική οθόνη και swipe up ως τη μέση για να κανείς εναλλαγές στις εφαρμογές , τωρα στην 9 με swipe up σε πάει κατευθείαν στις ανοικτές εφαρμογές.

Στα του 9 τωρα φαντάζομαι ξέρετε τι περιλαμβάνει όποτε δε χρειάζεται να γράψω κατι ...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις οτι δεν εχει αλλάξει κατι προς το κακό αναφορικά με την συμπεριφορά της συσκευής δηλαδή

Μπαταρία οκ όσο και πριν , Ταχύτητα το ίδιο , σε φωτό βίντεο δεν είδα κατι το συγκλονιστικό , θα έλεγα η ίδια μέτρια απόδοση (προσωπική άποψη) , έχουν προσθέσει το hivision στη λειτουργία της κάμερας , και νομίζω περισσότερες χαζομαρούλες στο AR.

Στα gestures αν τα εχει κάποιος ενεργοποιημένα ενώ στην 8.2 έκανες swipe up για επιστροφή στην αρχική οθόνη και swipe up ως τη μέση για να κανείς εναλλαγές στις εφαρμογές , τωρα στην 9 με swipe up σε πάει κατευθείαν στις ανοικτές εφαρμογές.

Στα του 9 τωρα φαντάζομαι ξέρετε τι περιλαμβάνει όποτε δε χρειάζεται να γράψω κατι ...

 

Θετικές εντυπώσεις γενικότερα! Εσένα είναι ελληνικής αντιπροσωπειας ή απ'έξω ?

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Θετικές εντυπώσεις γενικότερα! Εσένα είναι ελληνικής αντιπροσωπειας ή απ'έξω ?

 

από κώτσο , τέλη οκτωβρίου

ψαχνόμουν για κινητό με μεγάλη μπαταρία και ήμουν στην αναζήτηση ..

το'χε προσφορά από 369 -46Ε και με μια δωροεπιταγή 40Ε που είχαν κάνει δώρο στους Δημήτρηδες , πήγε τελική τιμή στα 283

 

κελεπούρι πιστεύω , και σαν κατασκευή , απόδοση , αλλά ειδικά για την μπαταρία που το ήθελα

Edited by ETphoneHOME
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πηρα σημερα απο πλαισιο γιατι δεν ηθελα ξανα xiaomi και στα λεφτα αυτα, στα 299 που το εχουν τωρα ολα τα μεγαλα καταστηματα, για την ωρα μοιαζει φοβερη συσκευη, πανεμορφο παροτι μεταλλικο και στιβαρο στο χερι, πολυ ομορφη οθονη στις τοπ lcd σιγουρα, πολυ γρηγορο σε επιπεδο κινητων που ειναι ναυαρχιδες, μπαταρια δεν εχω γνωμη ακομα, καμερα κομπλε για τα social αλλα ετσι και αλλιως χρησιμοποιω κανονικη φωτογραφικη για σοβαρες ληψεις, emui 9 μου ηρθε απευθειας μολις ανοιξα τη συσκευη 4 γιγα ενημερωση :P Δεν μπορω να συγκρινω με την προηγουμενη καθως δεν την δουλεψα καθολου.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...