Jump to content

Honor Play


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρω απιθανο να παρει το Honor Play κατι παραπάνω απο οτι εχει τώρα, οπως εγινε και με το P9, P9 Plus.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 317
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίζει να πάρει

 

Το έχει πολύς κόσμος

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

και τα P9 παταγο ειχαν κανει, και σε πολλες λιστες ηταν μέσα και τελικα δεν πήραν κατι περα απο ενα μεγάλο update.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

και τα P9 παταγο ειχαν κανει, και σε πολλες λιστες ηταν μέσα και τελικα δεν πήραν κατι περα απο ενα μεγάλο update.
Ήταν θέμα hardware γι αυτό δεν πήρε το P9. Βασικά έμεινε σε φάση beta γιατί είχε θέματα. Και από το να έχει θέματα καλύτερα να μην πάρει αναβάθμιση ένα κινητό, αρκεί να παίρνει ενημερώσεις ασφαλείας. Το ίδιο συνέβη και με το mate S, το P8 και το mate 8. Πιθανόν λόγω επεξεργαστή να πάρει το play αν έχει σκοπό να συνεχίσει τη σειρά play η honor, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα αργήσει.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ήταν θέμα hardware γι αυτό δεν πήρε το P9. Βασικά έμεινε σε φάση beta γιατί είχε θέματα. Και από το να έχει θέματα καλύτερα να μην πάρει αναβάθμιση ένα κινητό, αρκεί να παίρνει ενημερώσεις ασφαλείας. Το ίδιο συνέβη και με το mate S, το P8 και το mate 8. Πιθανόν λόγω επεξεργαστή να πάρει το play αν έχει σκοπό να συνεχίσει τη σειρά play η honor, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα αργήσει.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Το ΜΑΤΕ 8 πήρε 2 μεγάλες αναβαθμίσεις

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Γνήσια 40+

Ιμιτασιον 20+

Και επιπλέον το κόστος τοποθέτησης

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00MD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, ξέρει κανείς γιατί ενώ το τηλέφωνο είναι σε κατάσταση αναμονης με κλειδωμένη την οθονη σε ειδοποιήσεις τυπου ξυπνητηρι, εισερχομενη κληση κτλ ενεργοποιήτε η οθόνη αλλά μου εμφανίζει την οθόνη για pin unlock ή face unlock και από κάτω από εκεί την ειδοποίηση. Πρέπει λοιπόν με λίγα λόγια για να δω ποιος με καλει να ξεκλειδωσω (δακτυλικο αποτύπωμα) το τηλεφωνο ή να πατησω επιστροφη στην κληση ή πισω(καπως ετσι το γραφει). Το ιδιο ισχύει και για το ξυπνητήρι πρεπει να το ξεκλειδωσω (δακτυλικο αποτύπωμα ) η να πατησω πισω για να φυγει απο την οθονη ξεκλειδωματος μεσω pin ή face για να πατησω απενεργοποιηση ή snooze. Απο οταν το θυμαμαι το τηλεφωνο ετσι το εκανε δεν εγινε δηλαδη μετα απο καποια αναβαθμιση, μονο αν απενεργοποιησω τελειως κάποια μεθοδο κκειδωματος τα βλεπω κατευθειαν. Σιγουρα κατι εχουνε κλικαρει καταλαθος και δυστυχως δεν μπορω να το βρω για να το απενεργοποιησω. Ευχαριστώ

b09b778ab666de440a075ab9d2eac0ef.jpg547d624caee4204f894cedba30c0040d.jpg2bb560125310303ffac99f850134bcae.jpg

Edited by silversaxo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς γιατί ενώ το τηλέφωνο είναι σε κατάσταση αναμονης με κλειδωμένη την οθονη σε ειδοποιήσεις τυπου ξυπνητηρι, εισερχομενη κληση κτλ ενεργοποιήτε η οθόνη αλλά μου εμφανίζει την οθόνη για pin unlock ή face unlock και από κάτω από εκεί την ειδοποίηση. Πρέπει λοιπόν με λίγα λόγια για να δω ποιος με καλει να ξεκλειδωσω (δακτυλικο αποτύπωμα) το τηλεφωνο ή να πατησω επιστροφη στην κληση ή πισω(καπως ετσι το γραφει). Το ιδιο ισχύει και για το ξυπνητήρι πρεπει να το ξεκλειδωσω (δακτυλικο αποτύπωμα ) η να πατησω πισω για να φυγει απο την οθονη ξεκλειδωματος μεσω pin ή face για να πατησω απενεργοποιηση ή snooze. Απο οταν το θυμαμαι το τηλεφωνο ετσι το εκανε δεν εγινε δηλαδη μετα απο καποια αναβαθμιση, μονο αν απενεργοποιησω τελειως κάποια μεθοδο κκειδωματος τα βλεπω κατευθειαν. Σιγουρα κατι εχουνε κλικαρει καταλαθος και δυστυχως δεν μπορω να το βρω για να το απενεργοποιησω. Ευχαριστώ

b09b778ab666de440a075ab9d2eac0ef.jpg547d624caee4204f894cedba30c0040d.jpg2bb560125310303ffac99f850134bcae.jpg

 

Settings>> notifications>> lock screen notifications>> show

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα αυτο ηταν το πρωτο που κοιταξα, δυστυχώς δεν ειναι απο εκει...
Link to comment
Share on other sites

Και οι 2 επιλογες ειναι στο εμφανιση κανονικά λογικα επρεπε να μου δουκευουν, ισως έχει σκαλώσει το λογισμικό και με κανα factory reset να στρώσει απλα προσπαθουσα να το αποφυγω...
Link to comment
Share on other sites

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/LineageOS/comments/6zsk3r/help_cant_answer_phone_calls_without_unlocking/

 

Μήπως χρησιμοποιείς άλλο dialer; δες τι άδειες έχει για notifications

Edited by parapara
Link to comment
Share on other sites

Οχι dialer ειναι ο κανονικος, full αδειες εχω δωσει και παντου εχω το εμφανιση περιοχομενου. Δεν ξερω ειλικρινά τι άλλο να δω. Anyway ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα. Ειμαι κάτοχος honor play πολυ καιρό.. Παρατηρησα κατι.. Εβλεπα cosmote tv go με δεδομενα ανοιχτά και ζεσταθηκε πολυ το κινητό! Είναι φυσιολογικό?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Καλημέρα στην ομαδα! Η συσκευή της σύζυγου μου εχει γρατζουνιές γιατι ειχε βγαλει το τζαμακι και το εβαζε ετσι χυμα στην τσαντα του "sport-Billy" της!!

 

Ξερει κανεις, ραν καλύπτει η εγγύηση για αλλαγή οθονης?

Και βασικα που εχει επίσημο σερβις η συσκευή?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Να καλυφθεί με εγγύηση για γρατζουνιές που έκανε ο κάτοχος;; Σήμερα κατέβηκες στη γη; :p
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και έχετε πολυ ωραιο καιρο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει κάποιος που να ξερει το επίσημο σερβις να παω να μαθω τι πως κλπ καο τιμες σε αλλαγη οθονης?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και έχετε πολυ ωραιο καιρο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει κάποιος που να ξερει το επίσημο σερβις να παω να μαθω τι πως κλπ καο τιμες σε αλλαγη οθονης?

Στη μιχαλακοπούλου 178 έχει επίσημο service. Νομίζω και η procodia είναι επίσημο service. Αλλά προτίμησε το πρώτο.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Νέος κάτοχος.. Ευχαριστημένος γενικά όμως στο θέμα WiFi έχω πρόβλημα. Σαν να κολλάει ακόμα και σε απλό σερφαρισμα,, υπάρχει λύση?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...