Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

george_hab

Αναγκαστικά factory reset, αν δεν επιλυθεί, τότε πας για φλασαρισμα με odin, και αν πάλι, τότε πήγαινε ι service.

 

Ενδεχομένως να πειραχθηκε κάποια ρύθμιση ?????????

Edited by athanasios1112
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια καινουριος εδω..ηθελα να μου δωσετε τα φωτα σας σε κατι εχω το Note 9 και απο την ημερα που εγινε αναβαθμιση παρατηρω οτι με παιρνουν τηλ και μου ερχεται σε μηνυμα. Υπαρχει καποιος με το ιδιο προβλημα γιατι δεν νομιζω να ειναι θεμα συσκευης.ευχαριστω

 

Έχεις, μήπως, παλιά SIM;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κανένα θέμα. Χρησιμοποιώ και τον nova prime αν και πιστεύω δεν παίζει κάποιο ρόλο

 

Κι εγώ τον prime έχω. Το στο καλό??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η λύση στην κατανάλωση του Samsung Notes είναι να κλείσουμε τον συγχρονισμό με το Samsung Cloud.

Μόλις το έκλεισα η κατανάλωση έπεσε σε φυσιολογικά επίπεδα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για φωνητική κλήση οπωε τον παλιό καλό καιρό? Δηλαδή να ηχογραφήσεις το όνομα και μετά με φωνητική κλήση να καλεί

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα επανεγκατασταση του Nova και nova prime και τώρα είμαι OK.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη που να δειχνει την κινηση των δεδομενων στη statusbar, εχετε να προτεινετε;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.ηρθε η ενημέρωση Μαρτίου σε cosmote συσκευή..
Και σε EUR (Ελληνικό) επίσης.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε. Ελληνικό Cosmote..

 

Κανένα νέο για gcam έχουμε;

Όχι, τίποτα καινούριο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μετα απο πολλα χρονια(καποτε κατοχος των note 1-2-3..) ξανα στην παρεα των Note!!!Σημερα μου εβγαλε αναβαθμιση και ξεκινησα να την κανω μεσα απο το Smart Switch,ενω κατεβηκε κανονικα,μετα κολαει και δεν κανεοι απολυτως τιποτα!!!Παραμενει στο 0%!!!!

Κανω μηπως κατι λαθος??

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μετα απο πολλα χρονια(καποτε κατοχος των note 1-2-3..) ξανα στην παρεα των Note!!!Σημερα μου εβγαλε αναβαθμιση και ξεκινησα να την κανω μεσα απο το Smart Switch,ενω κατεβηκε κανονικα,μετα κολαει και δεν κανεοι απολυτως τιποτα!!!Παραμενει στο 0%!!!!

 

Κανω μηπως κατι λαθος??

Δοκίμασες να τη κάνεις ΟΤΑ; Μήπως έχει φάει κανένα σκάλωμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να τη κάνεις ΟΤΑ; Μήπως έχει φάει κανένα σκάλωμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εχω μαθει να μην κανω ποτε αναβαθμιση ΟΤΑ και θα ηθελα να το αποφυγω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή είναι η αναβάθμιση.4,7 gb;;;;Σαν πολλά δεν ειναι???f1be55f3984a3f7641700a3058edcc8b.jpg

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν εχχει ερθει τιποτα ακομα

Στις πληροφοριες λογισμικου ειμαι EUR/EUR,EUR/ATO

Σαν πιο εμπειροι που ειστε αξιζει να περιμενω η δε θα μου ερθουν ποτε αναβαθμισεις OTA λογο Αυστριας(ATO)

Προσπαθω να αποφυγω το odin

Το κινητο το πηρα με την N960FXXS2CSB2 ενημερωση Φεβρουαριου

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο χαρακτηριστικό του GoodLock (έχει αναφερθεί λίγο πιο πίσω), είναι ότι με την εφαρμογή QuickStar μπορούμε να αλλάξουμε θέση στο ρολόι ή να το αποκρυψουμε εντελώς.4a2ccd9948c35986654ff3937093f8fa.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για όσους χρησιμοποιούν το dex. Εχω ένα noname αντάπτορα που απο τη μία έχει type c αρσενικό και απο την άλλη hdmi ,usb κανονικο και μια υποδοχή type c. Όταν συνδέσω το κινητό στην τηλεόραση δουλεύει κανονικά αλλά αν για παράδειγμα έχει μπαταρία 50% μου λέει πλήρη φόρτιση σε μία ημέρα. Δηλαδή φορτίζει υπερβολικά αργά. Αυτό ισχύει και στο γνήσιο Dex?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για όσους χρησιμοποιούν το dex. Εχω ένα noname αντάπτορα που απο τη μία έχει type c αρσενικό και απο την άλλη hdmi ,usb κανονικο και μια υποδοχή type c. Όταν συνδέσω το κινητό στην τηλεόραση δουλεύει κανονικά αλλά αν για παράδειγμα έχει μπαταρία 50% μου λέει πλήρη φόρτιση σε μία ημέρα. Δηλαδή φορτίζει υπερβολικά αργά. Αυτό ισχύει και στο γνήσιο Dex?

 

Στο DEX η φόρτιση είναι πιο γρήγορη από την κανονική αλλά πιο αργή από fast charge ,κάτι ενδιάμεσο δηλαδή. Αυτό έχω παρατηρήσει στο S8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.μόλις τώρα έκανα ενημέρωση λογισμικού και δεν λειτουργεί τίποτα ούτε στο Instagram μπορώ να μπο. Ούτε να ανεβάσω στο Facebook τραγούδια από το YouTube. Τι γίνετε δεν μπορώ να καταλάβω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.μόλις τώρα έκανα ενημέρωση λογισμικού και δεν λειτουργεί τίποτα ούτε στο Instagram μπορώ να μπο. Ούτε να ανεβάσω στο Facebook τραγούδια από το YouTube. Τι γίνετε δεν μπορώ να καταλάβω

Κάνουνε συντήρηση γι'αυτό δεν μπαίνει πουθενά μην σκας σε λίγες ώρες θα είναι πάλι εντός λειτουργίας..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο χαρακτηριστικό του GoodLock (έχει αναφερθεί λίγο πιο πίσω), είναι ότι με την εφαρμογή QuickStar μπορούμε να αλλάξουμε θέση στο ρολόι ή να το αποκρυψουμε εντελώς.4a2ccd9948c35986654ff3937093f8fa.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο που εχεις κατεβασει την goodlock?την κατεβασω και μου λεει πως εχει θεμα ο server

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Απο που εχεις κατεβασει την goodlock?την κατεβασω και μου λεει πως εχει θεμα ο server
Δεν υποστηρίζει τη χώρα μας.

Ψάξε και κατέβασε από το play store "NiceLock".

 

Πολλές όμως από τις εφαρμογές μέσα στο nicelock σε σε αφήνει να τις κατεβάσεις, όμως τις κατεβάσεις μια μια από apkmirror και δουλεύουν μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για φωνητική κλήση οπωε τον παλιό καλό καιρό? Δηλαδή να ηχογραφήσεις το όνομα και μετά με φωνητική κλήση να καλεί

 

Εγώ χρησιμοποιώ την QuickBird https://play.google.com/store/apps/details?id=bank.idea.quickcall ή οποία αναγνωρίζει τα ελληνικά και δεν χρειάζεται να ηχογραφήσεις!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...