Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδοποιήσεις -> γραμμή κατάστασης -> εμφάνιση ποσοστού μπαταρίας

 

Είσαι τσίφτης! Είχα σκάσει δεν μπορούσα να το βρω με τίποτα μετά την μετάβαση σε pie. Σε ευχαριστώ πολύ!

* κάτοχος s8 plus.

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

τελικά το κάλυψε η εγγύηση το πήγα στο ηράκλειο γτ ειμαι κοντα και το απόγευμα μιλησα με τον τεχνικο και μου ειπε οτι πηρε υγρασια απο τη θυρα φορτησης αλλα θα αλλάξουν και την καμερα και θα το παραλάβω τετάρτη

 

ευχάριστο πολύ για τις συμβουλές meteorX

 

Να τα τονίζουμε αυτά γιατί πολλοί λένε ότι τα κινητά που είναι αδιάβροχα αν χαλάσουν από υγρασία δεν τα καλύπτει η εγγύηση...

Έχω βαρεθεί τόσα χρόνια να λέω ότι αν διαπιστώσουν υπαιτιοτητα χρήστη δεν καλύπτουν αλλά αν φταίει η συσκευή σε καλύπτουν κανονικά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει το τηλ. στο σέρβις να το δουν γιατί έκανε κάτι αιώνες να φορτιστεί,και όταν πήγα να το πάρω,μου είπαν ότι ήταν θέμα software τελικά,και όχι hardware.

Πράγματι,δουλεύει πολύ καλύτερα τώρα.

Για να το φτιάξουν,πείραξαν κάποιες εφαρμογές,πχ έσβησαν το whatsup και τις εφαρμογές για το SBH50 που δεν δούλευε καλά,και ευτυχώς το είδα και τις εγκατέστησα πάλι.

Τώρα βλέπω ότι και τα emails που έρχονται,δεν έρχονται κανονικά και αυτόματα,αλλά πρέπει να παιδεύομαι για να κατέβουν.

Εσβησα την εφαρμογή Email με την οποία τα κατέβαζα,την ξαναεγκατέστησα,αλλά κάνει το ίδιο.

Τι λέτε να φταίει;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέτε παιδιά έβαλα το accubattery και μου λέει εκτιμώμενη μπαταρία 3480 απ' 4000. να το στείλω smartec Για έλεγχο;

Είμαι Θεσσαλονίκη. Έχει εδώ αντιπροσωπεία? Πόσο καιρό κάνει να έρθει πίσω;

Επειδή σε λίγο θα κλησεις χρόνο κ κάπου διάβασα μόνο μέχρι χρόνο καλύπτει εγγύηση η μπαταρία

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσες κάποιο πρόβλημα με την αυτονομία;

Άσε αυτές τις εφαρμογές που γράφουν ότι να ναι, την χρήση σου κοίτα.

Εγώ είχα περασμένη την συγκεκριμένη εφαρμογή σε ένα παλιό τάμπλετ για να δω πόσο μου κρατάει και πόση ώρα κάνει να φορτίσει και έδειχνε περίπου 85% υγεία στην μπαταρία.

Εντωμεταξύ το τάμπλετ αντί για 7μιση ώρες οθόνη που έβγαζε κάποτε, έβγαζε 1μιση :lol:

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά πρόσφατα έστειλα ένα s8+ δύο μέρες πριν λήξει η εγγύηση για αλλαγή μπαταρίας στον Αβραμίδη στη Θεσσαλονίκη και μπήκε κανονικά στην εγγύηση. Εξαιρετικό και αυτό το service. Παλαιότερα είχα στείλει και ένα s7 edge για αλλαγή οθόνης και άλλαξαν και μπαταρία. Άψογη δουλειά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επανεκκίνηση η aod γυρίζει σε off. Το έχετε κι εσείς αυτό?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επανεκκίνηση η aod γυρίζει σε off. Το έχετε κι εσείς αυτό?

 

Όχι, σ'εμενα παραμενει στις ρυθμίσεις της κανονικα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Μετά από επανεκκίνηση η aod γυρίζει σε off. Το έχετε κι εσείς αυτό?
Μου το κάνει και εμένα, ναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει και εμένα, ναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα τώρα μια επανεκκίνηση και δεν το έκανε. Μήπως το κάνει όταν έχουμε ρυθμίσει προγραμματισμένη αυτόματη επανεκκίνηση?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τώρα μια επανεκκίνηση και δεν το έκανε. Μήπως το κάνει όταν έχουμε ρυθμίσει προγραμματισμένη αυτόματη επανεκκίνηση?
Σε μένα το κάνει, αλλά όχι πάντα. Και όχι, δεν έχω βάλει ποτέ αυτόματη επανεκκίνηση.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μετα από χρόνια στο note 3 σκέφτομαι το 9.Στα 550 ευρώ αξίζει η αγορά του?Με την κυκλοφορία του 10 θα πέσει και άλλο η τιμή? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Εάν χρειάζεσαι τώρα συσκευή, η τιμή του 9 τους τελευταίους 6 μήνες περίπου είναι λουκούμι. Δεν νομίζω να δούμε αξιόλογη πτώση από εδώ και πέρα, ειδικά αν αναλογιστείς ότι 550 έκανε αρχές Απριλίου, ανέβηκε ξανά και άρχισε να πέφτει πάλι σιγά σιγά.

Όπως και να χει, αν χρειάζεσαι συσκευή τώρα και δεν θέλεις να περιμένεις κάνα 6μηνο, έφυγες για το 9.

Αλλιώς περιμένεις λίγους μήνες και παίρνεις το 10+ στη μισή τιμή πάνω κάτω.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Ερώτηση υπάρχει τρόπος να μένει σταθερό το μυνήμα στην οθόνη ενώ δουλεύω μέσα στο τηλέφωνο ή τουλάχιστον να μένει η ειδοποίηση λίγο περισσότερο πριν εξαφανιστεί.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Ερώτηση υπάρχει τρόπος να μένει σταθερό το μυνήμα στην οθόνη ενώ δουλεύω μέσα στο τηλέφωνο ή τουλάχιστον να μένει η ειδοποίηση λίγο περισσότερο πριν εξαφανιστεί.
Βάλτο σε αναδυόμενη προβολή αυτό που θες...

Δλδ

 

ac60a0d894c9ebfaeae3d22346db61fe.jpgb3ec4fe4cb3d333ef1b1a7b02853d4e9.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο του Focus mode του Android 10 που να μπαίνει στο Note 9;
Link to comment
Share on other sites

Το Samsung package disabler pro σταμάτησε να δουλεύει?
Εγώ το έχω αγορασμένο από το site τους και δουλεύει κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω αγορασμένο από το site τους και δουλεύει κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δώσε σαιτ!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε σαιτ!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.packagedisabler.com/

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...