Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια ξερουμε ποσο περιπου θα ειναι η τιμη του?επισης θα συμφερει να το παρω απο καναδα μιας και 23 μαη θα βρισκομαι εκει?

 

16του μηνα ειναι η επισημη ανακοινωση.Δεν ειναι πολλες μερες,κανε λιγη υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

To 8/256gb λένε για 650ευρω

Δεν νομίζω πως θα έχουν 128gb

Θα εχουν 128αρι κλασικά;)

Σε midnight black και mirror black χρωμα θα βγει το 6,μένει να δούμε αν θα βγάλει σε άλλα χρώματα και πότε(το πιο πιθανό να τα κυκλοφορήσει αργότερα σε δόσεις)

Αντίθετα το 256 ειναι πολυ αμφίβολο αν θα βγει day one στην αγορά.

 

 

Το θετικό οτι διατήρησαν ιδια τιμη στο 8/128 με το αντίστοιχο της 5 σειράς που ο περισσότερος κόσμος εκει θα παει.:rolleyes:

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα εχουν 128αρι κλασικά;)

Σε midnight black και mirror black χρωμα θα βγει το 6,μένει να δούμε αν θα βγάλει σε άλλα χρώματα και πότε(το πιο πιθανό να τα κυκλοφορήσει αργότερα σε δόσεις)

Αντίθετα το 256 ειναι πολυ αμφίβολο αν θα βγει day one στην αγορά.

 

 

Το θετικό οτι διατήρησαν ιδια τιμη στο 8/128 με το αντίστοιχο της 5 σειράς που ο περισσότερος κόσμος εκει θα παει.:rolleyes:

Είδες κάπου να λέει ότι το 128 έχει 8gb ram ;;

Φοβάμαι μη κάνουν καμία εξυπνάδα και βάλουν 8 μόνο στο 256.

Link to comment
Share on other sites

Είδες κάπου να λέει ότι το 128 έχει 8gb ram ;;

Φοβάμαι μη κάνουν καμία εξυπνάδα και βάλουν 8 μόνο στο 256.

What was gleaned from Amazon about the #OnePlus6:

SDM845, 6/8GB RAM, 64/128GB, 19:9 Optic AMOLED, 16+20MP rear dualcam w/ OIS, "water-resistant), GG5 on front/rear, Dash Charge, USB-C. 519/569€ from May 22. All of it plus all the pics:

 

 

Αυτα τα χαρακτηριστικά τιμές και διαθεσιμότητα βγήκαν για λίγα λεπτά σε γερμανικο amazon.

 

Το αποκλειω κατηγορηματικά να βγει το 128 με 6 ram

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

alex έχει βγει και μία φώτο με λευκό... ΊΣως πρώτη φορά το σκέφτομαι για λευκή συσκευή εφόσον θα είναι bezeless...

 

Σε δύο μέρες θα ξέρουμε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

alex έχει βγει και μία φώτο με λευκό... ΊΣως πρώτη φορά το σκέφτομαι για λευκή συσκευή εφόσον θα είναι bezeless...

 

Σε δύο μέρες θα ξέρουμε...

Κοίτα αν το πάρω day one μπαίνει skin επομένως το χρώμα αδιάφορο(λογικά θα πήγαινα στο πιο εμπορικό δηλαδή μαύρο καθαρά για λόγους μεταπώλησης)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

^^kill_noob

Κλαιω με το πηγουνι!!

:D:D:D

 

chin το λένε στα αγγλικά οπότε για αυτό το λέω πηγούνι.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω τούτη το φορά να μην βάλουν usb c με usb 2.0 ταχύτητα προδιαγραφών λες και είμαστε 2013/14

Ελπίζω να τους έχει τελειώσει το τεράστιο απόθεμα τελευταίων 2-3 ετών :lol:

 

Και μην φτάσουμε το 2020 να βάλουν ένα OIS.:p

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν παντως ισχυουν οι τιμες και εγω με βλεπω για την 8gb εκδοση και ας μου ειναι αχρηστος ο χωρος.

Οταν βλεπεις Samsung,huawei και LG με δικα τους skin να βγαζουν τις φετινες τους ναυαρχιδες με 4gb απλα σε πιανουν τα γελια.

 

Βεβαια μενει να δουμε στην πραξη τι θα γινει και με τα specs της συσκευης.

 

Η τιμη παντως αν ισχυει ειναι πολυ καλη.

 

Δεν θελω προσωπικα να περιμενω για 6T(ειτε βγει ειτε οχι)γιατι βγαινει τελη του χρονου απεναντι σε pixel,mate,note και λοιπα και απο αρχες του χρονου θα βγουν οι επομενες ναυαρχιδες αρα υπαρχει περισσοτερη απαξιωση ετσι.Γενικα τις Τ συσκευες αν και ειναι οι καλυτερες της εταιρειας καθε χρονια,δεν τις απολαμβανεις το ιδιο την περιοδο που βγαινουν.Σε αντιθεση οι κανονικες(σε αριθμο)συσκευες τις απολαμβανεις περισσοτερο οταν ξερεις οτι

 

Και φυσικα ενας λογος που θελω να προτιμησω και τα 8gb ram ειναι αυτος.Πιο futureproof για το μελλον.

Αραγε τωρα με το notch θα εχει notification led?

 

Μονο μην δουμε τιποτα περιεργα τυπου jelly effect που ειχε το 5ρι....

Τελος επειδη η σειρα Τ ανακοινωνεται και τελευταια στιγμη,υπαρχει θεμα και με τους προμηθευτες στα αξεσουαρ.

Ειχα αναφερει πχ την περιπτωση μου που περιμενα σχεδον 2.5μηνες απο την Spigen για να βγαλει θηκη για το 5T και μεχρι και σημερα εχει λιγοτερες θηκες απο οσες βγηκαν για το 5ρι.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από την πώληση 5t 8-128 αναμένω με μεγάλη αγωνία το 6αρι. Πιστεύω να βγει και 8-128 κλασικά και είμαστε κομπλέ. Για τα 256 υπερβολή το βρίσκω εκτός και αν το λαθος και το βγαλουν 6_128...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που θα το πάρει σίγουρα day 1 για να ανταλλάξουμε referral link?

Εγώ θα το χτυπήσω σίγουρα οπότε αν ενδιαφέρεται κάποιος να χρησιμοποιήσω το δικό του link και αυτός το δικό μου. 200 πόντοι(20€) είναι αυτοί.;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που θα το πάρει σίγουρα day 1 για να ανταλλάξουμε referral link?

Εγώ θα το χτυπήσω σίγουρα οπότε αν ενδιαφέρεται κάποιος να χρησιμοποιήσω το δικό του link και αυτός το δικό μου. 200 πόντοι(20€) είναι αυτοί.;)

 

Τι ακριβώς είναι αυτό. Εξήγησε μου.. είμαι πολύ κοντά κ γω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει αυτό που λες + ακόμη ένα 20ευρω που έχω από ένα voucher? Δηλαδή στο σύνολο 40? Η μόνο το ένα πιάνει?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είναι αυτό. Εξήγησε μου.. είμαι πολύ κοντά κ γω

Αν έχεις ξανακάνει αγορα απο την oneplus σου ενεργοποιείται ένα λινκ οπού αν το χρησιμοποιήσει κάποιος λαμβανει κουπονι οπου με την αγορά νέου κινητού εχει έκπτωση 20 εύρω σε αξεσουάρ. Μόλις κάνει την αγορά εσύ κερδίζεις 200 πόντους που μπορείς να τους εξαργυρώσεις όπως θες. https://www.oneplus.com/gr/referral

200 πόντοι είναι για την day 1 αγορά αλλιώς είναι 100

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ξανακάνει αγορα απο την oneplus σου ενεργοποιείται ένα λινκ οπού αν το χρησιμοποιήσει κάποιος λαμβανει κουπονι οπου με την αγορά νέου κινητού εχει έκπτωση 20 εύρω σε αξεσουάρ. Μόλις κάνει την αγορά εσύ κερδίζεις 200 πόντους που μπορείς να τους εξαργυρώσεις όπως θες. https://www.oneplus.com/gr/referral

200 πόντοι είναι για την day 1 αγορά αλλιώς είναι 100

 

Μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει αυτό που λες + ακόμη ένα 20ευρω που έχω από ένα voucher? Δηλαδή στο σύνολο 40? Η μόνο το ένα πιάνει?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει αυτό που λες + ακόμη ένα 20ευρω που έχω από ένα voucher? Δηλαδή στο σύνολο 40? Η μόνο το ένα πιάνει?

Οχι μονο ενα voucher παιρνει για καθε αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο ενα voucher παιρνει για καθε αγορα.

 

Οκ. Ας βγει με το καλό ποτέ? 16 ή 21.? Και μιλάμε αν θες. Ψήνομαι και γω για την first day..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για 16 λέω. θέλω κάποιον σίγουρο για να μου δώσει το Referral link του και να πάρει το δικό μου.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για 16 λέω. θέλω κάποιον σίγουρο για να μου δώσει το Referral link του και να πάρει το δικό μου.

 

Οκ μέσα εγώ κλείνουμε...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...