Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ μέσα εγώ κλείνουμε...

οκ δώσε μου το λινκ σου να πάρω το voucher.

Εμένα είναι αυτό https://www.oneplus.com/gr/invite#5SK9DN6YOWSP0HP

Link to comment
Share on other sites

https://www.oneplus.com/gr/invite#EBCNLVU53AWVCB6

 

Δεν πιστεύω να τα πάρει κανας αλλος...χαχααααα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.oneplus.com/gr/invite#EBCNLVU53AWVCB6

 

Δεν πιστεύω να τα πάρει κανας αλλος...χαχααααα

 

Κομπλέ. Εγώ τα πήρα. Ευχαριστώ

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

https://www.oneplus.com/gr/invite#EBCNLVU53AWVCB6

 

Δεν πιστεύω να τα πάρει κανας αλλος...χαχααααα

Ας τα πάρει όποιος θέλει:lol: Εσύ στην αγορά μην μπερδευτεις και χρησιμοποιήσεις άλλο voucher γιατί μου είπες έχεις κιαλλο.:)

Άντε καλή αγορά ...

Link to comment
Share on other sites

Ας τα πάρει όποιος θέλει:lol: Εσύ στην αγορά μην μπερδευτεις και χρησιμοποιήσεις άλλο voucher γιατί μου είπες έχεις κιαλλο.:)

Άντε καλή αγορά ...

 

Οκ..Αντε καλορίζικα..χεχεχεεεεε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα..Θα με κάνετε να ρίξω το note 8 αγγελία

 

Άργησες κιόλας..ριχτο

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυουν οι παραπανω τιμες και εχουν γινει μεγαλες αλλαγες σε σχεση με το 5T(ois,ip 67/68 και καλη καμερα)θα πεσει παραγγελια απο μενα.

 

Εκανα το μεγα λαθος και εδωσα το 5t μου επειδη μου τα ειχαν ζαλισει καποιοι με το sar και πηγα στο LG G6 και ξενερωσα την ζωη μου οπως εχω γραψει και στο διπλα θεμα του.

1.5χρονο κολλημενο σε android 7.0 που ειχε απο day one και security patch του Γεναρη.

Απο τα 4gb ram μολις το 1.3gb(με ελαχιστες εφαρμογες)ειναι διαθεσιμο.

 

Στο δε θεμα του Htc U11 και εκει χαλια.Security patch του Νοεμβριου παρακαλω σε ναυαρχιδα της εταιρειας.

Αναλογα σχολια διαβαζα και στο U10.

Για Sony δεν σχολιαζω καν που μου εβγαλε την θυρα ακουστικων και το XZ2 το χρεωνει 800ευρω ή για motorola που ειναι ανυπαρκτη.

 

Αν ειχαμε αντιπροσωπεια στην Ελλαδα μα την παναγια θα τα εσκαγα για pixel 2 xl να πηγαιναν στα κομματια ολα,αλλα επειδη δεν υπαρχει(και ξεφευγει σε τιμη)γιαυτο κοιταζω το oneplus γιατι αλλες επιλογες προς το παρον δεν υπαρχουν με αυτο το hardware.

Ναι μεν καταλαβαινω το ολο σκεπτικο του να μην δωσει καποιος πολλα χρηματα σε κινητο γιατι και τα φθηνοτερα ειναι αξιοπρεπεστατα,αλλα δυστηχως οτι πληρωνεις παιρνεις.

Οταν η Nokia γινει ανταγωνιστικη στο μελλον τα ξαναλεμε.Δεν θα δωσω 750+ευρω για το Nokia 8 Sirocco με snap835 χωρις θυρα ακουστικων

https://www.skroutz.gr/s/14147301/Nokia-8-Sirocco.html

 

Αυτα βλεπει η Oneplus γιαυτο και οτι και αν εχει πεχτει πιο παλια,συνεχιζει να παιζει μπαλα μονη της.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παγώσει την αγορά του Note8,και θα περιμένω την παρουσίαση του 1+6,αλλα πρέπει να είναι και IP67 τουλάχιστον...

Το θέμα είναι ότι έπαθα μια ζημιά και η αγορά θα καθυστερήσει αλλά μέχρι την παρουσίαση δεν λέω τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα..Θα με κάνετε να ρίξω το note 8 αγγελία

 

Το σκεφτομουν και αυτο να σου πω την αληθεια αλλα δεν μου γεμισε το ματι στην μπαταρια και οπως σε ολα τα galaxy κινητα πολλα προβληματα,ειδικα με τα updates.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομουν και αυτο να σου πω την αληθεια αλλα δεν μου γεμισε το ματι στην μπαταρια και οπως σε ολα τα galaxy κινητα πολλα προβληματα,ειδικα με τα updates.
Κάθε μήνα έχει update, πολύ καλό τηλέφωνο, κανένα παραπονο..Και αλλάζω συχνά φαντάσου αλλά εδώ κόλλησα για λίγο καιρό.

Η μπαταριουλα του παίζει στις 4-5 ώρες χρήση / μέρα.

 

Η 1+ είναι άλλη φάση τελείως, αλητεία..

Link to comment
Share on other sites

16 δηλαδή θα είναι διαθέσιμο στο επίσημο?? Και όσοι προλάβουν???

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την πώληση 5t 8-128 αναμένω με μεγάλη αγωνία το 6αρι. Πιστεύω να βγει και 8-128 κλασικά και είμαστε κομπλέ. Για τα 256 υπερβολή το βρίσκω εκτός και αν το λαθος και το βγαλουν 6_128...!!

 

Και εγώ 8/128.

Πόσο το πούλησες;;

Γιατί και εγώ λέω να πουλήσω και να πάρω το 6

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 8/128.

Πόσο το πούλησες;;

Γιατί και εγώ λέω να πουλήσω και να πάρω το 6

 

480 μαζί με τζάμι θήκη 2 μηνών από το επίσημο με αποδειξη..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

16 δηλαδή θα είναι διαθέσιμο στο επίσημο?? Και όσοι προλάβουν???

Ναι έτσι έγινε πέρυσι. Και όποιος προλάβει

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι έγινε πέρυσι. Και όποιος προλάβει

 

Τι ώρα να μπούμε?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

19:00 ξεκινάει εδω https://www.oneplus.com/gr/launch-6

 

Για να το παραγγειλουμε λέω...από τι ώρα θα ξεκινήσει?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Για να το παραγγειλουμε λέω...από τι ώρα θα ξεκινήσει?

Πέρυσι μόλις τέλειωσε η παρουσίαση έδωσε ένα κωδικό μπήκαμε στην σελίδα τον βάλαμε και μετά μπορέσαμε να κάνουμε την αγορά. Φέτος δεν ξέρω τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε όποιος προλάβει;

 

Σκέφτομαι να αφήσω το asus και να πάρω το oneplus 6. Το μόνο που με προβληματίζει είναι να μην έχουν κανένα θεματακι οι πρώτες παρτίδες. Αξίζει λέτε να περιμένω 3-4 εβδομάδες και μετά να κάνω την παραγγελία;

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι μόλις τέλειωσε η παρουσίαση έδωσε ένα κωδικό μπήκαμε στην σελίδα τον βάλαμε και μετά μπορέσαμε να κάνουμε την αγορά. Φέτος δεν ξέρω τι θα γίνει.

 

ευχαριστω πολυ φιλε.. θα μιλησουμε και με πμ εκεινη την ωρα να με καθοδηγησης.....αν θες βεβαια

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Την ιδια μερα που τελειωνει η παρουσιαση αν δεν κανω λαθος ειναι που τελειωνει και το embargo και ανεβαζουν reviews και οι youtubers που εχουν ηδη την συσκευη στα χερια τους.

 

Τωρα για τα υπολοιπα που αναφερθηκαν περι παρτιδων.Και να περιμενεις 3-4εβδομαδες δεν προκειται να αλλαξει κατι.

Η γραμμη παραγωγης ειναι συγκεκριμενη.

Στο Oneplus5 με το jello effect οσοι το αγορασαν ακομα και λιγο πριν βγει το 5τ,παλι ειχαν αυτο το θεμα με την οθονη.

 

Κοινως οσοι ενδιαφερονται σοβαρα για αγορα καλο θα ειναι πριν την παρουσιαση να ειναι σχεδον σιγουροι αν θα το αγορασουν.

 

Θυμαμαι με το 5τ επισης οσοι αγοραζαν τις πρωτες μερες ακομα και με standar delivery τους ερχοταν μεσα σε λιγες μερες,κοινως ουτε καν το express των 10ευρω δεν αξιζει.

 

Εγω το 5t θα κραταγα αν ειχα ακομα μιας και σε ολα του ηταν φοβερο,γιαυτο και αυτη την φορα θα κοιταξω για το 8gb ram μοντελο για να το κρατησω ανετα 2 χρονια.

 

Και ασε τις αλλες εταιρειες να τις παρακαλας για το αν θα σου δωσουν 6gb ram.

 

Μακαρι η τιμη να ειναι καλη και το μονο αρνητικο της συσκευης να ειναι ξερω γω το 1 κατω ηχειο και το notch.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω να είναι διαθέσιμο προς πώληση από μεθαύριο (ημέρα παρουσίασης).

Και στο 5Τ είχαν κάνει event για να το παρουσιάσουν στις 16 Νοεμβρίου και οι παραγγελίες άνοιξαν στις 21 Νοεμβρίου το απόγευμα (3 ή 4μ.μ.).

Οπότε λογικά θα έχουμε χρόνο να δούμε reviews και ίσως κάποια πρώτα bugs στυλ jello effect αν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω να είναι διαθέσιμο προς πώληση από μεθαύριο (ημέρα παρουσίασης).

Και στο 5Τ είχαν κάνει event για να το παρουσιάσουν στις 16 Νοεμβρίου και οι παραγγελίες άνοιξαν στις 21 Νοεμβρίου το απόγευμα (3 ή 4μ.μ.).

Οπότε λογικά θα έχουμε χρόνο να δούμε reviews και ίσως κάποια πρώτα bugs στυλ jello effect αν υπάρχουν.

Έχεις δίκιο παίζει και αυτό το σενάριο. Θα δούμε μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

Άρα καλά είπα στην αρχή για τις 21.... Οπότε αναμενουμε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...