Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το 5τ από πολωνία ερχόταν. πρώτη φορά το διαβάζω αυτό.

 

Από αλιεξ μάλλον θα εννοεί ο φίλος..και όχι το επίσημο site

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

με Ρουτ παίρνεις οτα updates?

 

Εννοείται.. γιατί να μην περνεις?? Κανονικά όλα..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για το ρουτ και το magisk ,έχει αλλάξει γενικότερα το ρουταρισμα; Εγώ το έχω αφήσει στο supersu όπου φλασαρα από recovery . Έχει γίνει τύπου xposed?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

με Ρουτ παίρνεις οτα updates?

Ναι, στα OnePlus μπορείς με root και custom recovery να περνάς επίσημα update απλά δεν περνάς μόνο το update αλλά ολόκληρη τη rom μέσω του recovery!

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα το op6. P20 pro δεν είναι με την καμία.Και ας λέτε ότι θέλετε. Και η κάμερα για γέλια. Bluetooth για κλάματα. Μπαταρία επίσης. Και όλα αυτά τα είπα στον αγοραστή πριν το πάρει.. Αλλά μυαλό δεν είχε.. Δεν φταίω εγώ. Αυτά για να μην λέτε ότι τέλειο κλπ κλπ που διαβάζω. Και τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για το ρουτ και το magisk ,έχει αλλάξει γενικότερα το ρουταρισμα; Εγώ το έχω αφήσει στο supersu όπου φλασαρα από recovery . Έχει γίνει τύπου xposed?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Πολύ εύκολη η διαδικασία του custom recovery και root σε OnePlus!

Αφού ξεκλειδώσεις bootloader πανεύκολα με pc, περνάς το custom recovery και αμέσως μέσω αυτού φλασάρεις magisk!

Μπορείς να βάλεις και superSU αν θέλεις, αλλά νομίζω το μέλλον είναι το magisk! Χώρια που έχει και την επιλογή magisk hide (να κρύβει το root από εφαρμογές που θέλεις). Εγώ μπορώ να δω τηλεόραση Nova GO σε 5Τ ρουταρισμένο με custom recovery!

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα το op6. P20 pro δεν είναι με την καμία.Και ας λέτε ότι θέλετε. Και η κάμερα για γέλια. Bluetooth για κλάματα. Μπαταρία επίσης. Και όλα αυτά τα είπα στον αγοραστή πριν το πάρει.. Αλλά μυαλό δεν είχε.. Δεν φταίω εγώ. Αυτά για να μην λέτε ότι τέλειο κλπ κλπ που διαβάζω. Και τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε.

 

Χαχαχαααα..γιατί να σε φάμε. Εμείς θα σε βάλουμε μυαλό.?!? Κοίτα που η huawei πλέον δεν θα σε αφηνει να ξεκλειδώσεις bootloader...για το bluetooth οκ αφού το χρειάζεσαι τόσο.. αλλά για τις φωτό διαφωνώ .. όσο για την γρηγορα_σπυρταδα του ενός και του άλλου σαφώς δεν υπάρχει σύγκριση.!!!!μίλια μπροστά το 6αρι

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολη η διαδικασία του custom recovery και root σε OnePlus!

Αφού ξεκλειδώσεις bootloader πανεύκολα με pc, περνάς το custom recovery και αμέσως μέσω αυτού φλασάρεις magisk!

Μπορείς να βάλεις και superSU αν θέλεις, αλλά νομίζω το μέλλον είναι το magisk! Χώρια που έχει και την επιλογή magisk hide (να κρύβει το root από εφαρμογές που θέλεις). Εγώ μπορώ να δω τηλεόραση Nova GO σε 5Τ ρουταρισμένο με custom recovery!

 

Πες μου λίγο πως το κάνεις αυτό με το ρουτ magisk γιατί έχω και γω νοβαgo και από χτες που ρουταρα δεν μου παίζει πάλι το novago

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα το op6. P20 pro δεν είναι με την καμία.Και ας λέτε ότι θέλετε. Και η κάμερα για γέλια. Bluetooth για κλάματα. Μπαταρία επίσης. Και όλα αυτά τα είπα στον αγοραστή πριν το πάρει.. Αλλά μυαλό δεν είχε.. Δεν φταίω εγώ. Αυτά για να μην λέτε ότι τέλειο κλπ κλπ που διαβάζω. Και τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε.

 

 

Νομίζω ότι τα ισοπεδώνεις όλα.

Η πίσω κάμερα όντως είναι μετρια αλλά όχι για κλάματα κουβέντα όμως για τη μπροστινή πού είναι κορυφαία.

Bluetooth εκτός αυτού που παρατήρησα με την διπλή σύνδεση είναι σταθερό και πολύ καλό στη ομιλία χωρίς αποσυνδέσεις

Μπαταρία διαφωνώ εντελώς. Έχει φανταστική αναμονή και για το φορτίο που έχουν βάλει είναι άψογη

 

Επίσης χωρίς να το κάνω vs και επειδή χρησιμοποίησα το P20 pro για σχεδόν 25 μέρες δεν μας είπες καθόλου για το τραγικό chipset επεξεργαστή και gpu που παραπέμπει στο 2017

205000 στο antutu και η δύναμη της gpu κάτω και από αυτή που φοράνε τα κινητα με 835 και το λαγκ που παρατηρείται σε κάποιες περιπτώσεις κατά την λειτουργία.

Μίλησες για τη κάμερα του oneplus αλλά για το βίντεο του P20 pro που λόγω επεξεργαστή δεν έχει δυνατότητα να γράψει βίντεο με 60 frames με σταθεροποιηση ούτε καν στα 1080 κουβεντα.

Καλά για 2κ η 4κ ας μην συζητήσουμε

 

Οθόνη στα ίδια επίπεδα με του oneplus με τα προβλήματα της αυξομειώσης στη φωτεινότητα.

 

Τιμη στο Θεό σε σχέση με το oneplus.

 

Είναι μια συσκευή που λόγω τιμής πήγε απάτη και φαίνεται και από τα post στο αντίστοιχο νήμα που έχουν μείνει 5-10 άτομα να γράφουν.

 

Καμιά συσκευή δεν είναι τέλεια αλλά νομίζω ότι υπερβάλεις για το oneplus.

 

Κατά την γνώμη μου μετά από 20 χρόνια στο χώρο θεωρώ μια άκρως τίμια πρόταση της εταιρίας με αδυναμίες αλλά σε ελκυστική τιμή.

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Πες μου λίγο πως το κάνεις αυτό με το ρουτ magisk γιατί έχω και γω νοβαgo και από χτες που ρουταρα δεν μου παίζει πάλι το novago

 

Edit.. το βρήκα.. κομπλέ.. ευχαριστώ για την ιδέα..!! Παιζει κανονικά πλέον!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα το op6. P20 pro δεν είναι με την καμία.Και ας λέτε ότι θέλετε. Και η κάμερα για γέλια. Bluetooth για κλάματα. Μπαταρία επίσης. Και όλα αυτά τα είπα στον αγοραστή πριν το πάρει.. Αλλά μυαλό δεν είχε.. Δεν φταίω εγώ. Αυτά για να μην λέτε ότι τέλειο κλπ κλπ που διαβάζω. Και τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε.

 

Οχι η μπαταρια του 6 αλλα και του 5τ πριν απο αυτο δεν ειναι καλυτερες απο των Huawei που εχουν 4000 μπαταρια,αλλα σιγουρα δεν ειναι για γελια οπως λες και εσυ.Δεν ειναι φοβερη ή η καλυτερη της αγορας,αλλα ειναι αυτο που λεμε οτι βγαζει την μερα.

 

Για την καμερα επισης μια απο τα ιδια βεβαια στο video το Oneplus6 ειναι καλυτερο ετσι.Γιατι μαλλον ξεχνας(ή δεν το αναφερεις σκοπιμα)τις ικανοτητες σε video του p20 pro και την απουσια σταθεροποιητη σε 4κ.

 

Ετσι για να τα λεμε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Τράβηξα βράδυ βίντεο 1080 στα 30 fps και το stabilizer έκανε την οθόνη με pixel κάθε φορά που πήγαινε να διόρθωση την κίνηση. Για δοκιμάστε το. Η μπροστά κάμερα όντως είναι σούπερ μην πω η καλύτερη που έχω δει μέχρι τώρα. Έχετε δίκιο. Το ξέχασα. Η πίσω όμως. Άστα.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πες μου λίγο πως το κάνεις αυτό με το ρουτ magisk γιατί έχω και γω νοβαgo και από χτες που ρουταρα δεν μου παίζει πάλι το novago

Φίλε μου όσο είχα το Xposed δεν περνούσα το SefetyNet του magisk! Σ' αυτή την περίπτωση νομίζω δεν μπορείς να κάνεις κάτι!

Περνώντας την νέα stable official rom 5.1.1 με clean install δεν πέρασα Xposed! Έβαλα μόνο custom recovery και magisk έτσι ώστε να περνάω το Safety Net! Κατέβασα το NovaGo, αλλά δεν το άνοιξα. Πήγα στο magisk και το έκανα πρώτα hide και μετά reboot. Όταν μπήκα και συνδέθηκα μετά το reboot, όλα μια χαρά! Εδώ και σχεδόν ένα μήνα παίζει κανονικά! Πέρασα και την νεα 5.1.2 και συνεχίζει να παίζει κανονικά.... και το On demand!

 

 

Edit: Τώρα είδα ότι βρήκες την άκρη...... οπότε ΟΚ!

Link to comment
Share on other sites

Τράβηξα βράδυ βίντεο 1080 στα 30 fps και το stabilizer έκανε την οθόνη με pixel κάθε φορά που πήγαινε να διόρθωση την κίνηση. Για δοκιμάστε το. Η μπροστά κάμερα όντως είναι σούπερ μην πω η καλύτερη που έχω δει μέχρι τώρα. Έχετε δίκιο. Το ξέχασα. Η πίσω όμως. Άστα.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ρε φιλε τόσο χάλια η καμερα η πίσω??Βλεπω την παρουσιάζεις σαν πολυ υποδεέστερη απο τις ναυαρχιδες κ υπάρχουν πολλά άτομα όπως κ εγώ που ενδιαφερόμαστε για την συσκευή....αν κ βλέπω στο youtube πολυ καλές ληψεις απο τον νέο φακό της sony

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα το op6. P20 pro δεν είναι με την καμία.Και ας λέτε ότι θέλετε. Και η κάμερα για γέλια. Bluetooth για κλάματα. Μπαταρία επίσης. Και όλα αυτά τα είπα στον αγοραστή πριν το πάρει.. Αλλά μυαλό δεν είχε.. Δεν φταίω εγώ. Αυτά για να μην λέτε ότι τέλειο κλπ κλπ που διαβάζω. Και τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε.

 

Η καμερα του 1+6 ειναι στα ιδια επιπεδα με galaxy S9 +.

Και οι 2 καμερες αυτες ειναι δυο επιπεδα πανω απο το p20 pro...το οποιο δεν βγαζει καλα εξαιτιας κακων αλγοριθμων.

Link to comment
Share on other sites

το 5τ από πολωνία ερχόταν. πρώτη φορά το διαβάζω αυτό.

 

Δεν θυμάμαι σε ποια συσκευή είχε γίνει αλλά αυτό που λέει ήταν η εξαίρεση. Αν δεν είχαν στοκ σε Ευρώπη το έστελναν από Κίνα αλλά είχε γίνει ήδη εκτελωνισμος και δεν πλήρωνες κάτι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε τόσο χάλια η καμερα η πίσω??Βλεπω την παρουσιάζεις σαν πολυ υποδεέστερη απο τις ναυαρχιδες κ υπάρχουν πολλά άτομα όπως κ εγώ που ενδιαφερόμαστε για την συσκευή....αν κ βλέπω στο youtube πολυ καλές ληψεις απο τον νέο φακό της sony

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για την κάμερα, διάβασε τις τελευταίες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=466710&page=45

Link to comment
Share on other sites

Για την κάμερα, διάβασε τις τελευταίες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=466710&page=45

τις είδα εννοείται φίλε μου μια χαρά ειναι τα δείγματα αυτά

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα για την καμερα του Oneplus5t που ειχα πχ ειχα γραψει το εξης περυσι σε σχεση με τις τοτε ναυαρχιδες εκτος pixel και mate 10.

 

Η μπροστα καμερα σε φωτογραφιες και video ειναι σε επιπεδα που οντως πλησιαζουν ναυαρχιδες και ανετα την εβαζε στις top 6 της αγορας τοτε.

 

Η πισω καμερα σε συνθηκες καλου φωτισμου και αυτη ειναι πολυ κοντα στα επιπεδα γνωστων ναυαρχιδων απο πλευρας ποιοτητας φωτογραφιων αλλα και ομαλου video.

Σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου την βρηκα προσωπικα καλυτερη απο του G6 και γενικα κατι μεταξυ mid range και high end.

Κοινως οτι ειναι καλυτερη απο κινητα mid range κατηγοριας βλεπε mate 10 lite πχ αλλα χειροτερη απο τις τοτε ναυαρχιδες τυπου note 8,pixel 2 xl κλπ.

 

Φυσικα ολα τα παραπανω χωρις καμια απολυτως επεξεργασιας,δηλαδη ολα στο auto για γρηγορη ληψη της στιγμης.

 

Και στο 6ρι βλεπω οτι εχει πεσει σχετικη βελτιωση στο video(περαν του περιεργου θεματος με το auto focus που βλεπω και αναφερεται δεξια και αριστερα)αλλα και στην κυρια καμερα με αποτελεσμα η ψαλιδα με τις παραπανω ναυαρχιδες του 2017 να κλεισει,αλλα ειναι και οι ναυαρχιδες του 2018 που κανουν τις διαφορες να ειναι τοσο εντονες.

 

Δεν την λες οτι φτανει σε επιπεδα p20 pro και pixel σε φωτογραφια ή samsung σε video αν τα εν λογω κινητα θεωρουνται τα καλυτερα της αγορας αλλα την δουλεια της την κανει.

 

Τωρα ο συμφορουμιτης που ειχε ηδη το P20 pro και περιμενε απο το OP6 να βγαλει καλυτερες φωτογραφιες δεν ξερω γιατι πηγε με αυτη την νοοτροπια.

Οπως και ο αλλος συμφορουμιτης πιο πισω που εβγαλε την καμερα του Oneplus5t λογω gcam καλυτερη απο ολες τις ναυαρχιδες.

 

Το p20 pro παντως ειναι κριμα που στο κομματι του video δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα με το κομματι της φωτογραφιας.

Τουλαχιστον το Oneplus6 ειναι καλο και στους 2 τομεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα για την καμερα του Oneplus5t που ειχα πχ ειχα γραψει το εξης περυσι σε σχεση με τις τοτε ναυαρχιδες εκτος pixel και mate 10.

 

Η μπροστα καμερα σε φωτογραφιες και video ειναι σε επιπεδα που οντως πλησιαζουν ναυαρχιδες και ανετα την εβαζε στις top 6 της αγορας τοτε.

 

Η πισω καμερα σε συνθηκες καλου φωτισμου και αυτη ειναι πολυ κοντα στα επιπεδα γνωστων ναυαρχιδων απο πλευρας ποιοτητας φωτογραφιων αλλα και ομαλου video.

Σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου την βρηκα προσωπικα καλυτερη απο του G6 και γενικα κατι μεταξυ mid range και high end.

Κοινως οτι ειναι καλυτερη απο κινητα mid range κατηγοριας βλεπε mate 10 lite πχ αλλα χειροτερη απο τις τοτε ναυαρχιδες τυπου note 8,pixel 2 xl κλπ.

 

Φυσικα ολα τα παραπανω χωρις καμια απολυτως επεξεργασιας,δηλαδη ολα στο auto για γρηγορη ληψη της στιγμης.

 

Και στο 6ρι βλεπω οτι εχει πεσει σχετικη βελτιωση στο video(περαν του περιεργου θεματος με το auto focus που βλεπω και αναφερεται δεξια και αριστερα)αλλα και στην κυρια καμερα με αποτελεσμα η ψαλιδα με τις παραπανω ναυαρχιδες του 2017 να κλεισει,αλλα ειναι και οι ναυαρχιδες του 2018 που κανουν τις διαφορες να ειναι τοσο εντονες.

 

Δεν την λες οτι φτανει σε επιπεδα p20 pro και pixel σε φωτογραφια ή samsung σε video αν τα εν λογω κινητα θεωρουνται τα καλυτερα της αγορας αλλα την δουλεια της την κανει.

 

Τωρα ο συμφορουμιτης που ειχε ηδη το P20 pro και περιμενε απο το OP6 να βγαλει καλυτερες φωτογραφιες δεν ξερω γιατι πηγε με αυτη την νοοτροπια.

Οπως και ο αλλος συμφορουμιτης πιο πισω που εβγαλε την καμερα του Oneplus5t λογω gcam καλυτερη απο ολες τις ναυαρχιδες.

 

Το p20 pro παντως ειναι κριμα που στο κομματι του video δεν εχει τα ιδια αποτελεσματα με το κομματι της φωτογραφιας.

Τουλαχιστον το Oneplus6 ειναι καλο και στους 2 τομεις.

μπράβο ρε φιλε αναλυτικοτατος και κατατοπιστικοτατος!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του 1+6 ειναι στα ιδια επιπεδα με galaxy S9 +.

Και οι 2 καμερες αυτες ειναι δυο επιπεδα πανω απο το p20 pro...το οποιο δεν βγαζει καλα εξαιτιας κακων αλγοριθμων.

Απαπαπα.. Τι είναι αυτά που λες. Τα είχες όπως εγώ η?

Σορρυ.

http://www.dimitriskoulos.com

Η δουλεια μου είναι. Σταματήστε να λέτε πράγματα άσχετα χωρίς να ξέρετε και παραπλανατε και άλλους. Δεν έχω κάτι με την oneplus. Όλα τα τηλέφωνα της τα έχω αγοράσει. Τις φώτο τις βλέπω σε καλιμπραρισμενη οθόνη στο photoshop. Χάλια. Το bokeh με προβλήματα κυρίως στα μαλλιά. Βράδυ απλά γέλασα. Και με φλας και χωρίς. Βίντεο άστα όπως είπα. Ειδικά όταν πέφτει το φως. Τώρα που το είδες εσύ ότι είναι καλύτερο από s9 plus (που το είχα και το έδωσα λόγω μπαταρίας) και από Huawei 20pro δεν ξέρω. Τέλος πάντων. Να το χαρείτε όσοι το πήρατε και ελπίζω να διορθώσουν αρκετά από τα bug με τον καιρό. Εάν ναι θα το ξανά πάρω.

Υγ.. Το βίντεο την ημέρα Οκ μια χαρά. Δεν πέθανα κιόλας. Το βράδυ όμως... Αχ.. Πολύ pixel από το ois.. Θα σας ανέβαζα να το δείτε αλλά έχω το παιδί στο κάδρο και δεν πρέπει.

Επίσης όπως είπα η μπροστινή είναι ΣΟΎΠΕΡ..

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by skoj
Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του 1+6 ειναι στα ιδια επιπεδα με galaxy S9 +.

Και οι 2 καμερες αυτες ειναι δυο επιπεδα πανω απο το p20 pro...το οποιο δεν βγαζει καλα εξαιτιας κακων αλγοριθμων.

Διαβάζει κόσμος "άσχετος" και θα τα πάρει στα σοβαρά. Μην τρολαρεις σε τέτοιο βαθμό. Πάντως αν τα λες σοβαρά και τα πιστεύεις καλύτερα μην γράφεις. Φιλικά πάντα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα.. Τι είναι αυτά που λες. Τα είχες όπως εγώ η?

Σορρυ.

http://www.dimitriskoulos.com

Η δουλεια μου είναι. Σταματήστε να λέτε πράγματα άσχετα χωρίς να ξέρετε και παραπλανατε και άλλους. Δεν έχω κάτι με την oneplus. Όλα τα τηλέφωνα της τα έχω αγοράσει. Τις φώτο τις βλέπω σε καλιμπραρισμενη οθόνη στο photoshop. Χάλια. Το bokeh με προβλήματα κυρίως στα μαλλιά. Βράδυ απλά γέλασα. Και με φλας και χωρίς. Βίντεο άστα όπως είπα. Ειδικά όταν πέφτει το φως. Τώρα που το είδες εσύ ότι είναι καλύτερο από s9 plus (που το είχα και το έδωσα λόγω μπαταρίας) και από Huawei 20pro δεν ξέρω. Τέλος πάντων. Να το χαρείτε όσοι το πήρατε και ελπίζω να διορθώσουν αρκετά από τα bug με τον καιρό. Εάν ναι θα το ξανά πάρω.

Υγ.. Το βίντεο την ημέρα Οκ μια χαρά. Δεν πέθανα κιόλας. Το βράδυ όμως... Αχ.. Πολύ pixel από το ois.. Θα σας ανέβαζα να το δείτε αλλά έχω το παιδί στο κάδρο και δεν πρέπει.

Επίσης όπως είπα η μπροστινή είναι ΣΟΎΠΕΡ..

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχω την εξης απορια και δεν τρολαρω.Αν οντως ειναι η δουλεια σου αυτη,για ποιο λογο δεν πηγες εξ αρχης στο pixel 2 xl?

Αφου ειχες αγορασει και προηγουμενα τηλεφωνα της εν λογω εταιρειας και εβλεπες πανω κατω στο κομματι αυτο απο το 3ρι και μετα τι ρολο βαραγαν,στο oneplus6 τι ακριβως παραπανω περιμενες να δεις?

Και για μπαταρια απο κινητο με 3300mah μπαταρια και σχεδον 6,3ιντσες τι ακριβως περιμενες να δεις?Καλυτερη απο τα huawei τω 4000?

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζει κόσμος "άσχετος" και θα τα πάρει στα σοβαρά. Μην τρολαρεις σε τέτοιο βαθμό. Πάντως αν τα λες σοβαρά και τα πιστεύεις καλύτερα μην γράφεις. Φιλικά πάντα.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Εχω δει αρκετα δειγματα απο αυτα τα 3 κινητα και αυτη ειναι η γνωμη μου για τις καμερες τους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...