Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Blue tint έχουν ολα, τα σ8 έχουν πολύ και ειδικά σε λευκό φόντο στις άκρες είναι έντονο. στο σ9 δεν το πρόσεξα για να πω την αλήθεια.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Blue tint έχουν ολα, τα σ8 έχουν πολύ και ειδικά σε λευκό φόντο στις άκρες είναι έντονο. στο σ9 δεν το πρόσεξα για να πω την αλήθεια.
Σωστά αλλά το θέμα είναι πόσο έντονο είναι το φαινόμενο. Στα pixel ιδικά είναι φοβερά μεγάλο και κάνει μπαμ ακόμη και από ελάχιστη γωνία.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Σωστά αλλά το θέμα είναι πόσο έντονο είναι το φαινόμενο. Στα pixel ιδικά είναι φοβερά μεγάλο και κάνει μπαμ ακόμη και από ελάχιστη γωνία.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Ρε παιδιά ποιο Blue tint?

Η οθόνη του Pixel XL 2 είναι για τα πανηγύρια

Ένα εξαιρετικό κινητό με μια οθόνη για κλάματα

Ελπίζω με το 3 να βάλουν μυαλό και να δώσουν σοβαρή οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σημαντικό που δεν είδα κανέναν να το αναφέρει, ελπίζω να έχουν φτιάξει την άδεια με το netflix και να παίζει HD κανονικά.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιο Blue tint?

Η οθόνη του Pixel XL 2 είναι για τα πανηγύρια

Ένα εξαιρετικό κινητό με μια οθόνη για κλάματα

Ελπίζω με το 3 να βάλουν μυαλό και να δώσουν σοβαρή οθόνη

Έτσι είναι Βαγγέλη απλά ήθελα να το γράψω ποιο ευγενικά :D δυστυχώς είναι μια καλή οθόνη και τίποτα παραπάνω πολύ κατώτερη αναλογικά με την υπόλοιπη συσκευή.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παντως προσωπικα μιας και τα εβαλα κατω τα πραγματα θα περιμενω τελικα μεχρι τον Νοεμβριο μερια κυριως για να δω τι θα παιχτει απο Pixel 3(μιας και αναφερθηκε)και αν ειναι τοσο καλο(και καλυτερο προφανως)απο το Pixel 2 xl,μαλλον θα κανω την υπερβαση για αυτο,εκτος αν δουμε Oneplus 6T full extra(που λενε και στα αμαξια για τον εξοπλισμο)σε πολυ δελεαστικη τιμη αν και δεν εχω μεγαλες βλεψεις για αυτο.

 

Και αυτο γιατι ναι μεν θα ειναι προφανως αισθητα ακριβοτερο απο Oneplus αλλα πλεον τα 3 χρονια αναβαθμισεις(και αμεσες)που δινει η Google ειναι τεραστιο θετικο για μενα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν έτοιμος να παραγγείλω τη Δευτέρα το 1+ 6 αλλά διαβάζοντας τη συζήτηση και τους προβληματισμούς ορισμένων έχω μπει σε σκέψεις. Πλέον κοιτάω και τα S9+ και pixel 2xl. Έχω εμπειρία από το 5t, μιας και το είχα κάνει δώρο στον αδερφό μου και έχει μείνει πολύ ευχαριστημένος. Επίσης ο κολλητός μου έχει το S8+ και παρά τα θεματάκια που έχει, περιμένει πως και πως να βγει το Note 9. Pixel δεν έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου.

 

Το θέλω κυρίως για χρήση στο ίντερνετ μιας και λόγω δουλειάς διαχειρίζομαι συστήματα κρατήσεων. Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι η ταχύτητα, η αυτονομία η γρήγορη φόρτιση και να μην κολλάει και δευτερευόντως και οι φωτογραφίες (τη μέρα αλλά και σε εσωτερικούς χώρους με λίγο φως). Το 5t θα μου τα κάλυπτε όλα αυτά και γι΄ αυτό κλίνω προς το 6. Αν όμως δεν υπήρχε θέμα διαφοράς τιμής (π.χ. αν ήταν πάνω κάτω ίδια τιμή) ποιό από τα τρία θα με συμβουλεύατε να πάρω; 6, s9+, pixel 2xl. Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.

Link to comment
Share on other sites

https://oneplus.re-teck.com/oneplus/takeback/estimateModel?UID=5241656091526682605803

 

Μετραει για Oneplus 5 128αρι που πηρα απο Banggood; Εαν ναι, αξιζει και με το παραπανω! 280 ευρω εκπτωση!

 

Το κουφο ειναι οτι εαν γυρισεις το 5Τ 128αρι σου δινει μονο 220 ευρω.. Περιεργο.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε στο επίσημο site

Λέει σε 3 μέρες διαθέσιμο το λευκό

Εκεί που έλεγα Mirror black το σκέφτομαι τώρα για το λευκό

Χμμμμμ

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί να μου εξηγήσει καποιος πως συμμετέχω στην κλήρωση; Έχω τρία κουπόνια αλλα δε μ'αφήνει..

 

Κάθε μέρα όταν μπεις σου δίνει 3 κλήρωσης μαζί με αυτό ξεκλειδώνει μια κάρτα, στο σύνολο υπάρχουν 6 κάρτες για 5 μέρες

Αρα για να τα πάρεις όλα πρέπει να κάνεις refer σε 3 φίλους για να κερδίσεις free priority shipping στο κινητά(6 κάρτες)

Χωρία με τα tickets μπαίνεις σε κλήρωση για διάφορα δώρα

Edited by XP130TD
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν έτοιμος να παραγγείλω τη Δευτέρα το 1+ 6 αλλά διαβάζοντας τη συζήτηση και τους προβληματισμούς ορισμένων έχω μπει σε σκέψεις. Πλέον κοιτάω και τα S9+ και pixel 2xl. Έχω εμπειρία από το 5t, μιας και το είχα κάνει δώρο στον αδερφό μου και έχει μείνει πολύ ευχαριστημένος. Επίσης ο κολλητός μου έχει το S8+ και παρά τα θεματάκια που έχει, περιμένει πως και πως να βγει το Note 9. Pixel δεν έχω πιάσει ποτέ στα χέρια μου.

 

Το θέλω κυρίως για χρήση στο ίντερνετ μιας και λόγω δουλειάς διαχειρίζομαι συστήματα κρατήσεων. Εκείνο που με ενδιαφέρει είναι η ταχύτητα, η αυτονομία η γρήγορη φόρτιση και να μην κολλάει και δευτερευόντως και οι φωτογραφίες (τη μέρα αλλά και σε εσωτερικούς χώρους με λίγο φως). Το 5t θα μου τα κάλυπτε όλα αυτά και γι΄ αυτό κλίνω προς το 6. Αν όμως δεν υπήρχε θέμα διαφοράς τιμής (π.χ. αν ήταν πάνω κάτω ίδια τιμή) ποιό από τα τρία θα με συμβουλεύατε να πάρω; 6, s9+, pixel 2xl. Θα με βοηθούσε πολύ η άποψη σας.

 

φίλε για μενα πας βουρ για 6αρι. Αυτα που γραφεις οτι σενδιαφερουν πρωτίστως δείχνουν καθαρά oneplus μιας κ σα ταχυτητα, αυτονομία κ γρήγορη φόρτιση υπερέχει όλων κατα τη γνώμη μου. Παρτο δε θα το μετανιώσεις...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σημαντικό που δεν είδα κανέναν να το αναφέρει, ελπίζω να έχουν φτιάξει την άδεια με το netflix και να παίζει HD κανονικά.

 

Μετά από 60+ σελίδες η πρώτη ενδιαφέρουσα ερώτηση σχετικά με το κινητό.

Γκουγκλαρα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι. Θα είναι ξενέρωμα αν πρέπει να το στείλω πίσω για να παίξει HD

 

Ξέρω, ξέρω δίνω τροφή στους haters τώρα

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Γενικά σαν συσκευή μια χαρά είναι για τα χρήματα που ζητάει (αν και μένει να δούμε την κάμερα)...

 

Προσωπικά θα την ήθελα μια πιστοποίηση IP67/68...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Γενικά σαν συσκευή μια χαρά είναι για τα χρήματα που ζητάει (αν και μένει να δούμε την κάμερα)...

 

 

 

Προσωπικά θα την ήθελα μια πιστοποίηση IP67/68...

 

Εννοείται μια χαρά είναι, βέβαια μια usb 3.1 την ήθελε και σε αυτά τα λεφτά.

Η Xiaomi έδωσε στα ίδια λεφτά ασύρματη φόρτιση σε κεραμική πλάτη,από την άλλη βέβαια oneplus έχει OLED και διατήρηση 3.5 θύρας.

 

Είπαμε κάτι να αφήσει για 6T:p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να βάλει και να σπανε για πλακα όπως άλλα, καλύτερα που δεν βάζει usb 3
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 60+ σελίδες η πρώτη ενδιαφέρουσα ερώτηση σχετικά με το κινητό.

Γκουγκλαρα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάτι. Θα είναι ξενέρωμα αν πρέπει να το στείλω πίσω για να παίξει HD

 

Ξέρω, ξέρω δίνω τροφή στους haters τώρα

Κάτι σημαντικό που δεν είδα κανέναν να το αναφέρει, ελπίζω να έχουν φτιάξει την άδεια με το netflix και να παίζει HD κανονικά.
Χτες κάπου πήρε το μάτι μου παιδιά οτι έχει drm1 και θα παίζει Hd.

Δεν συγκράτησα τη πηγή όμως!

Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος 5t δεν θα κάνω την μετάβαση σε 6αρι.

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με την συσκευή μου.

Δεν νομίζω πως μου προσφέρει κάτι παραπάνω από τις προσδοκίες μου.

Επειδή αναφέρθηκε σε μνμ φίλου η μοναδική μετάβαση που με ψήνει αυτή την στιγμή είναι το pixel 2 XL.

Το βρίσκεις μεταχειρισμένο 3-4 μηνών και και με διαφορά τα χρήματα που θέλετε να δώσετε για αγορά του καινούργιου ως κάτοχοι βέβαια του 5t.

Αυτά και καλημέρα σας.

Και όσοι το πάρετε καλοδούλευτο και χωρίς προβλήματα.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται μια χαρά είναι, βέβαια μια usb 3.1 την ήθελε και σε αυτά τα λεφτά.

Η Xiaomi έδωσε στα ίδια λεφτά ασύρματη φόρτιση σε κεραμική πλάτη,από την άλλη βέβαια oneplus έχει OLED και διατήρηση 3.5 θύρας.

 

Είπαμε κάτι να αφήσει για 6T:p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Και θα προσθέσει αυτά που λες αφαιροντας το audio jack :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω review απο youtuber για να δω τι ψαρια πιανει το κινητο σε καμερα,multimedia χρηση ή και σε αδιαβροχοποιηση.

 

Απο την αλλη αν τα πραγματα ειναι μια απο τα ιδια με το 5τ,τοτε μαλλον θα κανω την υπερβαση σε κατι ακριβοτερο για να τελειωσει το θεμα.

 

Το pixel 2 xl για παραδειγμα μπορει να μην εχει ασυρματη φορτιση(κλειν),μπορει να μην εχει θυρα ακουστικων(τι να κανουμε σημεια των καιρων)αλλα σου εχει μια καμερα που το κινητο το κρατας ανετα 2-3χρονια(περαν των δυνατοτητων σε video φυσικα)οπως και απο πλευρας αναβαθμισεων.

Το μονο βεβαια αγκαθι που εχουν τα pixel οπως και γενικα πολλα αλλα παρομοια κινητα ειναι οτι δεν καλυπτονται απο καποιο service στην Ελλαδα παρα μονο απο το μαγαζι αγορας.

Αλλα ειναι ενα κινητο(γενικα η σειρα pixel)που ναι μεν το ακριβοπληρωνεις αλλα μετα δεν κοιτας αλλου γιατι και σε αναβαθμισεις σε καλυπτει και με το παραπανω,και απο αποδοση και εμπειρια χρησης ειναι βραχος και γιατι οπως και να το κανουμε ειναι ισως οτι καλυτερο εχει να προσφερει το android(ακομα και με τις ελλειψεις του.Και αν ερθει το pixel 3 και με αναβαθμισμενες δυνατοτητες σε video και με δυνατα specs τυπου 6gb ram αντε γεια.

 

Δεν εχω παραπονο απο τις Oneplus συσκευες γενικα στο θεμα αποδοσης ή και design,απλα θελω να δω προσωπικα το κατι παραπανω περαν της ταχυτητας και η ολη νοοτροπια του ''κοβω απο το κεντρικο μοντελο για να βαλω στο Τ,και το συνεχες περιμενε και απαξιωση''καπου με κουραζει προσωπικα.

Γιαυτο το λογο και δεν κοιταζω φυσικα καν το P20 pro.Πετσοκομμενο κινητο με επεξεργαστη του 2016 που εχει θεματα,auto brightness που δεν λειτουργει σωστα,σαπιο emui(που ακομα και το touchwiz δειχνει καλυτερο),και κακο power management.

 

Προσωπικα ξενερωσα στο Oneplus πχ που το OIS ειναι μονο για φωτογραφιες και ουτε καν για video οσο καλη δουλεια και να κανει το EIS.

Τωρα αν δω και η καμερα του κανει παπαδες σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή οτι το ηχειο αν και ενα κανει πολυ καλη δουλεια εφυγε παραγγελια το 8/128 αλλα δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και θα προσθέσει αυτά που λες αφαιροντας το audio jack :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για εκει παει εκτος αν καταφερει να προσφερει ολα τα υπολοιπα οπως τα LG τυπου ασυρματης φορτισης και αδιαβροχοποιησης.

 

Αλλα οι Κινεζοι γενικα το κομματι της αδιαβροχοποιησης δεν το εχουν,γιαυτο ουτε καν τα Xiaomi ακριβα κινητα ειναι αδιαβροχα και απο πλευρας Huawei επρεπε να βγει πριν κατι μηνες το mate 10 pro για να δουμε και απο αυτους αδιαβροχο κινητο.

 

Ο λογος που λατρευω κινητα τυπου Oneplus ειναι γιατι εχω βαρεθει να βλεπω παντου γυρω μου τις ιδες μαρκες συνεχεια και συνεχεια.Παντου σε ακριβοτερα κινητα galaxy/iphone(αντε και κανενα huawei αλλα αυτο δυσκολα το ξεχωριζεις αφου πχ τα lite πλεον ειναι ιδια εμφανησιακα με τις ναυαρχιδες τους...)

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Και θα προσθέσει αυτά που λες αφαιροντας το audio jack :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λες :lol::lol::lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω review απο youtuber για να δω τι ψαρια πιανει το κινητο σε καμερα,multimedia χρηση ή και σε αδιαβροχοποιηση.

 

Απο την αλλη αν τα πραγματα ειναι μια απο τα ιδια με το 5τ,τοτε μαλλον θα κανω την υπερβαση σε κατι ακριβοτερο για να τελειωσει το θεμα.

 

Το pixel 2 xl για παραδειγμα μπορει να μην εχει ασυρματη φορτιση(κλειν),μπορει να μην εχει θυρα ακουστικων(τι να κανουμε σημεια των καιρων)αλλα σου εχει μια καμερα που το κινητο το κρατας ανετα 2-3χρονια(περαν των δυνατοτητων σε video φυσικα)οπως και απο πλευρας αναβαθμισεων.

 

Αλλα ειναι ενα κινητο(γενικα η σειρα pixel)που ναι μεν το ακριβοπληρωνεις αλλα μετα δεν κοιτας αλλου γιατι και σε αναβαθμισεις σε καλυπτει και με το παραπανω,και απο αποδοση και εμπειρια χρησης ειναι βραχος και γιατι οπως και να το κανουμε ειναι ισως οτι καλυτερο εχει να προσφερει το android(ακομα και με τις ελλειψεις του.Και αν ερθει το pixel 3 και με αναβαθμισμενες δυνατοτητες σε video και με δυνατα specs τυπου 6gb ram αντε γεια.

 

Δεν εχω παραπονο απο τις Oneplus συσκευες γενικα στο θεμα αποδοσης ή και design,απλα θελω να δω προσωπικα το κατι παραπανω περαν της ταχυτητας και η ολη νοοτροπια του ''κοβω απο το κεντρικο μοντελο για να βαλω στο Τ,και το συνεχες περιμενε και απαξιωση''καπου με κουραζει προσωπικα.

Γιαυτο το λογο και δεν κοιταζω φυσικα καν το P20 pro.Πετσοκομμενο κινητο με επεξεργαστη του 2016 που εχει θεματα,auto brightness που δεν λειτουργει σωστα,σαπιο emui(που ακομα και το touchwiz δειχνει καλυτερο),και κακο power management.

 

 

Το pixel 2xl το κοιτούσα και εγώ για τους λόγους που αναφέρεις. Τα 4 γιγα μου φαίνονται όμως πραγματικά πολύ λίγα ειδκά αν σκοπεύεις να κρατήσεις το κινητό για 2+ χρόνια. Και πραγματικά με προβληματισε αυτό.

 

Για την oneplus έχεις δίκιο στο ότι κοβει πράγματα από το κεντρικό της μοντέλο. Ημουν αποφασισμένη να αλλάξω κινητό προς Νοέμβριο - Δεκέμβριο κυρίως για να προλάβω την Τ έκδοση, αλλά δυστυχώς το zenfone2 άρχισε τα χαζά του και δεν μπορώ να περιμένω.

 

Μπορούσα να πάρω καινούρια τα p20 pro 399 λίρες και το p20 299 λίρες αλλά πραγματικά δεν με ενδιέφεραν καν αυτά τα κινητά, κυρίως λόγω του λογισμικού τους.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Το pixel 2xl το κοιτούσα και εγώ για τους λόγους που αναφέρεις. Τα 4 γιγα μου φαίνονται όμως πραγματικά πολύ λίγα ειδκά αν σκοπεύεις να κρατήσεις το κινητό για 2+ χρόνια. Και πραγματικά με προβληματισε αυτό.

 

Για την oneplus έχεις δίκιο στο ότι κοβει πράγματα από το κεντρικό της μοντέλο. Ημουν αποφασισμένη να αλλάξω κινητό προς Νοέμβριο - Δεκέμβριο κυρίως για να προλάβω την Τ έκδοση, αλλά δυστυχώς το zenfone2 άρχισε τα χαζά του και δεν μπορώ να περιμένω.

 

Μπορούσα να πάρω καινούρια τα p20 pro 399 λίρες και το p20 299 λίρες αλλά πραγματικά δεν με ενδιέφεραν καν αυτά τα κινητά, κυρίως λόγω του λογισμικού τους.

 

Στην παρουσα φαση δεν αξιζει το Pixel 2 xl γιατι δεν εχει πεσει αισθητα η τιμη του δεν αξιζει να δωσεις τωρα 800+ευρω,γιαυτο ειπα για Pixel 3 μια και καλη.

 

Γενικα αυτο με τις Τ εκδοσεις το εχουν κατακρινει παρα πολυ και μιας και δεν υπαρχει καμια επισημη ανακοινωση αν θα βγει 6Τ ή οχι(αρα το πιο πιθανο να βγει)γιαυτο και προσωπικα το σκεφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσα φαση δεν αξιζει το Pixel 2 xl γιατι δεν εχει πεσει αισθητα η τιμη του δεν αξιζει να δωσεις τωρα 800+ευρω,γιαυτο ειπα για Pixel 3 μια και καλη.

 

Γενικα αυτο με τις Τ εκδοσεις το εχουν κατακρινει παρα πολυ και μιας και δεν υπαρχει καμια επισημη ανακοινωση αν θα βγει 6Τ ή οχι(αρα το πιο πιθανο να βγει)γιαυτο και προσωπικα το σκεφτομαι.

 

με 1 μοντέλο τον χρόνο πάντως θα το κλείνανε το μαγαζί. Όσο καλό και αν ήταν αυτό το μοντέλο :)

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

με 1 μοντέλο τον χρόνο πάντως θα το κλείνανε το μαγαζί. Όσο καλό και αν ήταν αυτό το μοντέλο :)

 

Με 2 μοντελα ομως διχαζεις τους πελατες σου και απαξιωνει πιο γρηγορα η εταιρεια τα ιδια της τα προιοντα.

 

Και στην τελικη δεν βγαζει 2 μοντελα,1 βγαζει με διαφορες. Γιαυτο το λογο και το Oneplus6 δεν εχει τραβηξει αρκετους,γιατι πριν 6 μηνες εβγαλε το πολυ καλο 5Τ.

 

2 μοντελα βγαζουν αλλες εταιρειες

Samsung(Galaxy S/Note)

Huawei(P/Mate)

LG(G/V)

Link to comment
Share on other sites

Με 2 μοντελα ομως διχαζεις τους πελατες σου και απαξιωνει πιο γρηγορα η εταιρεια τα ιδια της τα προιοντα.

 

Και στην τελικη δεν βγαζει 2 μοντελα,1 βγαζει με διαφορες. Γιαυτο το λογο και το Oneplus6 δεν εχει τραβηξει αρκετους,γιατι πριν 6 μηνες εβγαλε το πολυ καλο 5Τ.

 

2 μοντελα βγαζουν αλλες εταιρειες

Samsung(Galaxy S/Note)

Huawei(P/Mate)

LG(G/V)

 

έχεις απόλυτο δικιο σε αυτά που λες. Αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί η Oneplus με αυτές τις εταιρείες που λες.

Και νομίζω ότι αυτό που κάνει είναι σχετικά τίμιο από την άποψη ότι γνωρίζουμε ότι προς τον Νοέμβριο θα βγει η Τ έκδοση και θα είναι μια αναβαθμισμένη έκδοση της βασικής.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Χτες κάπου πήρε το μάτι μου παιδιά οτι έχει drm1 και θα παίζει Hd.

Δεν συγκράτησα τη πηγή όμως!

 

Το έψαξα και εγώ λίγο παραπάνω και αρκετοί λένε οτι υποστηρίζει κανονικά HD

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...