Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται μόλις άνοιξα νέο θέμα για φωτογραφίες και βίντεο της συσκευης.

Προσπάθησα και μάζεψα πολύ υλικό από το θέμα των συγκρίσεων καμερών ώστε να γίνει μια αρχή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχώς ναι δεν είναι συμβατό με θήκες οι οποίες περνάνε και "αγκαλιάζουν" την οθόνη. Αν θέλεις να έχεις αυτή την θήκη θα έπρεπε να πάρεις το Nillkin amazing H+ 2.6mm που σαν γυαλί είναι ακόμα καλύτερο από το CP MAX αλλά δεν είναι full cover. Βέβαια η λογική είναι ότι με αυτή την θήκη θα είναι σαν full cover. Αλλιώς πας σε διαφορετική θήκη τύπου αυτή που είχε μέσα η συσκευή.

 

Ναι δυστηχως δεν το ειχα ψαξει το θεμα και τωρα αναγκαστικα παραγγειλα το full cover tempered glass της spigen που γραφει οτι ταιριαζει με ολες τις θηκες της.Η βλακεια ειναι οτι πληρωσα 28 ευρω το γυαλι της nilkin και τωρα πρεπει να δωσω αλλα 26 για της spigen.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορούμε να "διαμαρτυρηθουμε" - να κάνουμε suggestions, για να προσέξουν - κάνουν καλύτερη την Aod στην επόμενη αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που μπορούμε να "διαμαρτυρηθουμε" - να κάνουμε suggestions, για να προσέξουν - κάνουν καλύτερη την Aod στην επόμενη αναβάθμιση?

 

Μπορείς από το hicare αλλά για πιο άμεσα εγώ χρησιμοποιώ το Facebook κατευθείαν στην Huawei τους στέλνω μήνυμα μέσο messanger οι οποίοι μπράβο τους που σου απαντάνε εντός ημέρας και καταγράφουν προβλήματα και από εκεί.... Δοκιμάστε το και θα δείτε απλά να είστε αναλυτικοί ποια συσκευή έχετε με ποια έκδοση και ποιο είναι το πρόβλημα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Huawei 2η σε πωλήσεις smartphone στον κόσμο, ξεπέρασε την Apple....αναμενόμενο

https://gr.gizchina.com/2018/08/01/huawei-anevike-sti-deyteri-thesi/

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μα πως, βρε παιδιά?

Αφού απ' οτι γράφονται εδώ μέσα απο τους γνωριζοντες (τα πάντα), μπαταρία τίποτα το ιδιαίτερο, κάμερες χάλια μαύρα, UI ακόμη πιο μαύρα χάλια. Αναχρονιστικο, παλιατζουρα, απαισιο, κακασχημο! Μιλάμε τα κινητά δεν βλεπονται!

Δεν μπορεί να είναι αλήθεια! Τρολαρει ο τύπος!

Ή φαίνεται να έχουμε ενα δεύτερο φαινόμενο Apple, εδώ. Δηλαδή τα κινητά να είναι χάλια μαύρα, αλλά αφιονισμενα fanboys να τρέχουν να τα αγοράσουν!

 

Αλλιώς εγώ τουλάχιστον, δεν μπορώ να το εξηγήσω!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μα πως, βρε παιδιά?

Αφού απ' οτι γράφονται εδώ μέσα απο τους γνωριζοντες (τα πάντα), μπαταρία τίποτα το ιδιαίτερο, κάμερες χάλια μαύρα, UI ακόμη πιο μαύρα χάλια. Αναχρονιστικο, παλιατζουρα, απαισιο, κακασχημο! Μιλάμε τα κινητά δεν βλεπονται!

Δεν μπορεί να είναι αλήθεια! Τρολαρει ο τύπος!

Ή φαίνεται να έχουμε ενα δεύτερο φαινόμενο Apple, εδώ. Δηλαδή τα κινητά να είναι χάλια μαύρα, αλλά αφιονισμενα fanboys να τρέχουν να τα αγοράσουν!

 

Αλλιώς εγώ τουλάχιστον, δεν μπορώ να το εξηγήσω!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

Ναι ρε φίλε και εγώ αναρωτιέμαι συνέχεια...

Πέρα την πλάκα κάτσε να έρθει και το Mate 20 που από ότι έχει διαρρεύσει πάει για 4200 μπαταρία με Kirin 980 στα 7nm με 40% καλύτερος σε αυτονομία... Ας του δώσει έστω τις "απαράδεκτες" 3 κάμερες του p20 pro και ένα δακτύλικο κάτω από την οθόνη και θα δείτε τι έχει να γίνει.... Πόλεμος...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και τι θα γίνει μετά παίδες όταν έρθει το mate 20 θα αρχίζουμε να πουλάμε το p20 pro ακόμα δεν το πήραμε?
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Και τι θα γίνει μετά παίδες όταν έρθει το mate 20 θα αρχίζουμε να πουλάμε το p20 pro ακόμα δεν το πήραμε?

 

Όχι θα κρατήσουμε και τα δύο :p

 

Θα πρέπει αν υπάρχει Αυγουστιατικα αν υπάρχει κάποιος διαχειριστής διαθέσιμος να μαζέψουμε σιγά σιγά το θέμα της Huawei στα επίπεδα της Samsung δηλαδή :

Να χωριστεί το θέμα σε υποκατηγοριες 1. Σειρά Mate 2.Σειρα "P" 3. Σειρά "Υ"

Και στην κάθε υποκατηγορία να γίνεται όταν υπάρχουν παραπάνω ενότητες πάλι κεντρικό θέμα με υποκατηγοριες : πχ. Κεντρικό θέμα "Huawei", Σειρά "Mate", συσκευή "P20 PRO", υποκατηγοριες1. "Huawei p20 pro", 2. "φωτογραφίες / Βίντεο P20 pro" , 3. "αξεσουάρ p20 pro" κτλ

Θεωρώ ότι τα τελευταία χρόνια η ανάπτυξη της Huawei στην Ελλάδα είναι ραγδαία και θα μεγαλώσει ακόμα περισσότερο οπότε θα πρέπει να μαζεύουμε σιγά σιγά το φόρουμ και ταυτόχρονα να γίνετε πιο λειτουργικό για τον χρήστη

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και τι θα γίνει μετά παίδες όταν έρθει το mate 20 θα αρχίζουμε να πουλάμε το p20 pro ακόμα δεν το πήραμε?

Αυτό ισχύει πάντα και αε όλες τις εταιρίες. Και αυτός που θα πάρει το mate 20 σε 6 μήνες θα κοιτάζει το p30 pro.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Επειδή έχω μπερδευτεί. Στη βάση του τηλεφώνου αριστερά και δεξιά από την υποδοχή USB, έχει δύο ηχεία ή ένα ηχείο και ένα μικρόφωνο;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Επειδή έχω μπερδευτεί. Στη βάση του τηλεφώνου αριστερά και δεξιά από την υποδοχή USB, έχει δύο ηχεία ή ένα ηχείο και ένα μικρόφωνο;

Ευχαριστώ πολύ

 

Καλημερα!!Ενα ηχειο και ενα μικροφωνο εχει! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Επειδή έχω μπερδευτεί. Στη βάση του τηλεφώνου αριστερά και δεξιά από την υποδοχή USB, έχει δύο ηχεία ή ένα ηχείο και ένα μικρόφωνο;

Ευχαριστώ πολύ

Όπως σου απάντησε ο φίλος αλλά για να μην στεναχωριέσαι που ίσως να μην το ξέρεις έχει ακόμα ένα ηχείο στο ακουστικό.. Άρα πόσα μας κάνουν? Δύο ηχειακια!!!

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!Ενα ηχειο και ενα μικροφωνο εχει! :)

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όπως σου απάντησε ο φίλος αλλά για να μην στεναχωριέσαι που ίσως να μην το ξέρεις έχει ακόμα ένα ηχείο στο ακουστικό.. Άρα πόσα μας κάνουν? Δύο ηχειακια!!!

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση

Link to comment
Share on other sites

Να διαγραφεί παρακαλώ Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους κατόχους. Θεωρείτε πως στα 644 τελική μαζί με μεταφορικά από Γερμανία (128gb single sim - δε χρειάζομαι διπλή) είναι μια καλή αγορά; Οι προτεραιότητες μου με σειρά σημασίας είναι: κάμερα > οθόνη > αυτονομία > επιδόσεις, γιαυτό έχω στραφεί στο συγκεκριμένο αλλα διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες του νήματος βλέπω αρκετές επικρίσεις. Μήπως είχαν να κάνουν με τις αρχικές εκδόσεις που συνήθως έχουν μικροθεματάκια και κρίνοντας το σε μια τιμή όπως τα 850-900 όπου λογικά αναμένεις να είναι κορυφή στα πάντα;

 

Επίσης αν με προβληματίζει κάτι είναι το ψηλό SAR ωστόσο μιλάω ελάχιστα στο τηλέφωνο, λιγότερο από 15λεπτά την ημέρα, ορισμένες μέρες και καθόλου και για οποιαδήποτε κλήση άνω των 5 λεπτών (εφόσον το γνωρίζω απο πριν) συνδέω ακουστικά. Παίζει ρόλο ένας ψηλός δείκτης SAR εαν κάνω χρήση ομιλίας όπως αυτή που περιέγραψα; Δηλαδή σε standby και σε wifi χρήση έχει διαφορά σαν απορρόφηση ακτινοβολίας κάποιο τηλ με ψηλότερο δείκτη από ένα άλλο ή αφορούν μόνο τιμές κατα τη διάρκεια ομιλίας και 3G/4G δεδομένων;

 

Το έχω ήδη παραγγείλει (καθότι έμεινα χωρίς συσκευή και έπρεπε να κινηθώ άμεσα) αλλά έχω δυνατότητα επιστροφές χωρίς επιβάρυνση οπότε θα θελα να ακούσω απόψεις πριν το ανοίξω και το πολυ-σκαλίσω. Ευχαριστώ!

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους κατόχους. Θεωρείτε πως στα 644 τελική μαζί με μεταφορικά από Γερμανία (128gb single sim - δε χρειάζομαι διπλή) είναι μια καλή αγορά; Οι προτεραιότητες μου με σειρά σημασίας είναι: κάμερα > οθόνη > αυτονομία > επιδόσεις, γιαυτό έχω στραφεί στο συγκεκριμένο αλλα διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες του νήματος βλέπω αρκετές επικρίσεις. Μήπως είχαν να κάνουν με τις αρχικές εκδόσεις που συνήθως έχουν μικροθεματάκια και κρίνοντας το σε μια τιμή όπως τα 850-900 όπου λογικά αναμένεις να είναι κορυφή στα πάντα;

 

Επίσης αν με προβληματίζει κάτι είναι το ψηλό SAR ωστόσο μιλάω ελάχιστα στο τηλέφωνο, λιγότερο από 15λεπτά την ημέρα, ορισμένες μέρες και καθόλου και για οποιαδήποτε κλήση άνω των 5 λεπτών (εφόσον το γνωρίζω απο πριν) συνδέω ακουστικά. Παίζει ρόλο ένας ψηλός δείκτης SAR εαν κάνω χρήση ομιλίας όπως αυτή που περιέγραψα; Δηλαδή σε standby και σε wifi χρήση έχει διαφορά σαν απορρόφηση ακτινοβολίας κάποιο τηλ με ψηλότερο δείκτη από ένα άλλο ή αφορούν μόνο τιμές κατα τη διάρκεια ομιλίας και 3G/4G δεδομένων;

 

Το έχω ήδη παραγγείλει (καθότι έμεινα χωρίς συσκευή και έπρεπε να κινηθώ άμεσα) αλλά έχω δυνατότητα επιστροφές χωρίς επιβάρυνση οπότε θα θελα να ακούσω απόψεις πριν το ανοίξω και το πολυ-σκαλίσω. Ευχαριστώ!

 

Για κάμερα μπορείς να δεις στο τοπικ που άνοιξε με παραδείγματα της συσκευής. Άριστες φωτογραφίες. Οθόνη καθαρή δεν έχω βρει κουσούρι.Αυτονομια μετά από 1 εβδομάδα χτυπάω άνετα 7 μισή με 8 ώρες οθόνη(Με κάποιες ρυθμίσεις σε μερικές εφαρμογές να μην δουλεύουν στο παρασκήνιο). Επιδόσεις πάει σφαίρα με τον εργοστασιακό launcher και με συνδιασμο με black theme.

 

Καλορίζικο κιόλας. Πολύ καλή επιλογή

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους κατόχους. Θεωρείτε πως στα 644 τελική μαζί με μεταφορικά από Γερμανία (128gb single sim - δε χρειάζομαι διπλή) είναι μια καλή αγορά; Οι προτεραιότητες μου με σειρά σημασίας είναι: κάμερα > οθόνη > αυτονομία > επιδόσεις, γιαυτό έχω στραφεί στο συγκεκριμένο αλλα διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες του νήματος βλέπω αρκετές επικρίσεις. Μήπως είχαν να κάνουν με τις αρχικές εκδόσεις που συνήθως έχουν μικροθεματάκια και κρίνοντας το σε μια τιμή όπως τα 850-900 όπου λογικά αναμένεις να είναι κορυφή στα πάντα;

 

Επίσης αν με προβληματίζει κάτι είναι το ψηλό SAR ωστόσο μιλάω ελάχιστα στο τηλέφωνο, λιγότερο από 15λεπτά την ημέρα, ορισμένες μέρες και καθόλου και για οποιαδήποτε κλήση άνω των 5 λεπτών (εφόσον το γνωρίζω απο πριν) συνδέω ακουστικά. Παίζει ρόλο ένας ψηλός δείκτης SAR εαν κάνω χρήση ομιλίας όπως αυτή που περιέγραψα; Δηλαδή σε standby και σε wifi χρήση έχει διαφορά σαν απορρόφηση ακτινοβολίας κάποιο τηλ με ψηλότερο δείκτη από ένα άλλο ή αφορούν μόνο τιμές κατα τη διάρκεια ομιλίας και 3G/4G δεδομένων;

 

Το έχω ήδη παραγγείλει (καθότι έμεινα χωρίς συσκευή και έπρεπε να κινηθώ άμεσα) αλλά έχω δυνατότητα επιστροφές χωρίς επιβάρυνση οπότε θα θελα να ακούσω απόψεις πριν το ανοίξω και το πολυ-σκαλίσω. Ευχαριστώ!

 

Σύμφωνα με το πως έχεις αρχειοθέτηση τις προτερεοτητες σου βρίσκεσαι ακριβώς στο νήμα που πρέπει. Για το Sar μην σε αγχώνει εκτός ότι η συσκευή είναι εγκεκριμένη από την Ευρώπη και τηρεί τα στάνταρ εσύ φίλε δεν κάνεις καθόλου χρήση της ακτινοβολίας η οποία αν επηρεάζει ουτο σημαίνει όταν μιλάς ή κάνεις χρήση 4g, 3g δίπλα στο κεφάλι ή πάνω στο σώμα σου.

Για την τιμή εγώ προσωπικά είχα πάρει το δικό μου σφραγισμένο από αγγελία 640€ Ελληνικό με εγγύηση κανονικά. Αν ισχύει η ευρωπαϊκή εγγύηση κανονικά από εκεί που το παίρνεις τότε καλά είναι.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ευτυχισμενος κατοχος κι εγω εδω και 20 μερες το αγορασα στα 707 ευρω απο media markt (ελληνικης αντιπροσωπειας το κινητο) και παει σφαιρα σε ολα. Εχω σοβαρο θεμα απο τη μερα που το αγορασα. Εκανα ολα τα update κανονικα και στην τελευταια εκδοση λειτουργικου αλλα θελω να μου πειτε αν αλλος αντιμετωπιζει το προβλημα μου. Εχω μεσα δυο καρτες κοσμοτε μια συμβολαιο και μια whats up. Την whats up καρτα την εχω στη θεση 1 του κινητου και του συμβολαιου στη θεση 2. Δεδομενα εχω ανοιξει απο την whats up καρτα (θεση 1). Το θεμα ειναι οτι συνεχεια μεσα στην ημερα ενω εχω φουλ σημα 4g+ ξαφνικα χωρις λογο χανεται τελειως το συμβολακι του 4g και μου κοβεται το ιντερνετ. Για να ξαναεχω ιντερνετ πρεπει να κλεισω δεδομενα και να ξαναανοιξω και κατευθειαν εχω ιντερνετ και βγαινει κανονικα το συμβολο του 4g. Ειναι σοβαρο θεμα γιατι πχ αν κανω μια συναλλαγη απο ebanking ξαφνικα μπορει να μου κοψει τη συναλλαγη στη μεση. Πηρσ κοσμοτε ελεγξανε γραμμη και μου ειπαν οτι ολα ειναι οκ. Επισης οι καρτες sim μου εχω δεν ειναι παλιες ειναι καινουργιες. Σας παρακαλω πειτε καμια ιδεα αν ειναι να το δωσω πισω να παει αντιπροσωπεια για εγγυηση...
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ευτυχισμενος κατοχος κι εγω εδω και 20 μερες το αγορασα στα 707 ευρω απο media markt (ελληνικης αντιπροσωπειας το κινητο) και παει σφαιρα σε ολα. Εχω σοβαρο θεμα απο τη μερα που το αγορασα. Εκανα ολα τα update κανονικα και στην τελευταια εκδοση λειτουργικου αλλα θελω να μου πειτε αν αλλος αντιμετωπιζει το προβλημα μου. Εχω μεσα δυο καρτες κοσμοτε μια συμβολαιο και μια whats up. Την whats up καρτα την εχω στη θεση 1 του κινητου και του συμβολαιου στη θεση 2. Δεδομενα εχω ανοιξει απο την whats up καρτα (θεση 1). Το θεμα ειναι οτι συνεχεια μεσα στην ημερα ενω εχω φουλ σημα 4g+ ξαφνικα χωρις λογο χανεται τελειως το συμβολακι του 4g και μου κοβεται το ιντερνετ. Για να ξαναεχω ιντερνετ πρεπει να κλεισω δεδομενα και να ξαναανοιξω και κατευθειαν εχω ιντερνετ και βγαινει κανονικα το συμβολο του 4g. Ειναι σοβαρο θεμα γιατι πχ αν κανω μια συναλλαγη απο ebanking ξαφνικα μπορει να μου κοψει τη συναλλαγη στη μεση. Πηρσ κοσμοτε ελεγξανε γραμμη και μου ειπαν οτι ολα ειναι οκ. Επισης οι καρτες sim μου εχω δεν ειναι παλιες ειναι καινουργιες. Σας παρακαλω πειτε καμια ιδεα αν ειναι να το δωσω πισω να παει αντιπροσωπεια για εγγυηση...
Σε κάποια Huawei συμβαίνει αυτό. Σε 2 mate 10 pro που είχα έκανε το ίδιο και έπρεπε να κάνω reboot για να έχω internet. Και τα δύο τα πήγα πίσω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχει τεθεί ξανά το ερώτημα αλλά η συσκευή μας υποστηρίζει τελικά Hdr10; Στο πρώην

Mate 10 υποστηριζε το YouTube hdr10 αλλά στο p20 δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έχει τεθεί ξανά το ερώτημα αλλά η συσκευή μας υποστηρίζει τελικά Hdr10; Στο πρώην

Mate 10 υποστηριζε το YouTube hdr10 αλλά στο p20 δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

 

Με μια ματιά που έριξα παντού γράφει ότι υποστηρίζει HDR10... Στο xda σε κάποιους λειτουργεί κανονικά σε Netflix, Amazon prime, YouTube vaniced και άλλοι παιδεύομαι ακόμα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται μια πολύ καλή θήκη θα έλεγα πολύ καλή αντιγραφή της spigen rugged armor είναι η ipaky η οποία λειτουργεί με όλα τα tempered ακόμα και το Nillkin CP-MAX 3D χωρίς θέμα....και σε τιμή τσάμπα 3,80€....ποιότητά άριστη και προστασία γενικός αλλά και στην πίσω κάμερα...

https://www.ebay.com/itm/IPAKY-Case-For-Huawei-P20-Pro-Lite-Carbon-Fibre-Cover-Brushed-Shockproof-Hybrid/232769796503?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=532282389249&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...