Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως το είδα σε ένα βίντεο εφαρμογής στη δική μας συσκευή, αφήνει τεράστιο κενό μεταξύ των περιθωρίων του τηλεφώνου και το που είναι κομμένο (τουλάχιστον 2-3μμ κενό) και πολύ εμφανές ότι το κινητό φοράει τζάμι από πάνω. Επίσης από το πλάι δείχνει και αρκετά παχύ. Δεν ξέρω τι κάνει από προστασία αλλά αισθητικά είναι λίγο απαράδεκτο για τα δικά μου γούστα που θέλω να εφαρμόζει ακριβώς:

 

DYRjJfY.jpg

 

 

Κοιτάζω το συγκεκριμένο της ANEWSIR το οποίο επίσης δεν γνωρίζω τι κάνει από προστασία (αν και γενικά σε πτώσεις είναι αρκετά ΛΟΤΤΟ η φάση) ωστόσο αυτό που βλέπω στο βίντεο είναι ότι το κόψιμο του είναι τέλειο, εφαρμόζει άψογα γυρω από τα κουμπιά και δεν αφήνει καθόλου κενό, δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου σαν έξτρα στρώμα και είναι και πολύ λεπτό.

 

 

Με 10 ευρώ τα 2 στο Amazon από λινκ που έχει, νομίζω θα είναι η επιλογή μου για αρχή και βλέπουμε αν στην πορεία χρειαστεί κάτι καλύτερο. Κυρίως για σημάδια και γδαρσίματα από τη χρήση το θέλω έτσι κ αλλιώς, σε πτώση τίποτα δεν μπορεί να σου εγγυηθεί 100% προστασία. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι η εφαρμογή μοιάζει λίγο περίεργη και ίσως γιαυτό έχει και αρκετα παράπονα στα reviews του amazon...

ΥΓ. ΑΚΥΡΟ! Διαβάζοντας περισσότερα reviews βλέπω ότι αναφέρεται ότι στην αρχή δουλεύει σωστά αλλά σύντομα ξεκολλάει, οπότε μάλλον πρόκειται για χάσιμο χρόνου, πάμε παρακάτω!

 

Η Nillkin έχει λάθος καμπυλότητα στις γωνίες απότι βλέπω τώρα.

 

Olixar ισως; Αυτή έρχεται μαζί με ενσωματωμένο μαύρο bezel γύρω από το τζάμι οπότε παχαίνει μεν λίγο το τηλέφωνο συνολικά αλλά δεν κανει μπαμ ότι έχει τζαμάκι επάνω. Το μόνο που σκέφτομαι είναι το μαύρο bezel δε θα δουλέυει σε μη μαυρα τηλέφωνα...

Ευχαριστώ για τις γνώμες.Γνωστος που δουλεύει σε μαγαζί με αξεσουάρ κινητών προτείνει για το τηλέφωνο μας, αυτό της Spiegen.(Τιμη αλμυρή απο ότι βλέπω).
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις γνώμες.Γνωστος που δουλεύει σε μαγαζί με αξεσουάρ κινητών προτείνει για το τηλέφωνο μας, αυτό της Spiegen.(Τιμη αλμυρή απο ότι βλέπω).

 

Για ποιά έκδοση μιλάμε; Στο Σκρουτζ βρισκω δύο:

 

Spigen screen protector P20 Pro

 

Μία με μαύρο bezel γύρω γύρω και μία με σκέτο τζάμι. Η έκδοση που έχει και το περιφερειακό μαύρο bezel μοιάζει ωραία, καλή εφαρμογή, στρογγυλεμένες άκρες και γενικά δείχνει κομμάτι του τηλεφώνου. Θα την έπαιρνα άμεσα αλλά πως διαολο να τη βάλεις σε κινητό που έχει άλλο χρώμα πλην μαύρου;;; Χάθηκε ο κόσμος να κρατήσουν το bezel αλλα να είναι άβαφο; Ειδικά στο P20 Pro θεωρώ ότι η πλειοψηφία είναι twilight ή μπλε και το μαύρο θα δείχνει άσχημα.

 

Για την έκδοση μόνο με το τζάμι θέλω να τη δω πάνω στο τηλέφωνο για να σιγουρευτω οτι ειναι κομμένη ωραία και στο site της Spigen τη δείχνει σε άλλη συσκευή. Μπλέξιμο...

 

Επίσης το site της Spigen δειχνει μονο μια εκδοση (Glass NanoLiquid) που μοιαζει διαφορετικη και από τις δύο του Σκρουτζ:

https://www.spigen.com/collections/huawei/products/screen-protector-glas-tr-nano-liquid

 

Μπλέξιμο...

Edited by mclisme
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Για ποιά έκδοση μιλάμε; Στο Σκρουτζ βρισκω δύο:

 

Spigen screen protector P20 Pro

 

Μία με μαύρο bezel γύρω γύρω και μία με σκέτο τζάμι. Η έκδοση που έχει και το περιφερειακό μαύρο bezel μοιάζει ωραία, καλή εφαρμογή, στρογγυλεμένες άκρες και γενικά δείχνει κομμάτι του τηλεφώνου. Θα την έπαιρνα άμεσα αλλά πως διαολο να τη βάλεις σε κινητό που έχει άλλο χρώμα πλην μαύρου;;; Χάθηκε ο κόσμος να κρατήσουν το bezel αλλα να είναι άβαφο; Ειδικά στο P20 Pro θεωρώ ότι η πλειοψηφία είναι twilight ή μπλε και το μαύρο θα δείχνει άσχημα.

 

Για την έκδοση μόνο με το τζάμι θέλω να τη δω πάνω στο τηλέφωνο για να σιγουρευτω οτι ειναι κομμένη ωραία και στο site της Spigen τη δείχνει σε άλλη συσκευή. Μπλέξιμο...

 

Επίσης το site της Spigen δειχνει μονο μια εκδοση (Glass NanoLiquid) που μοιαζει διαφορετικη και από τις δύο του Σκρουτζ:

https://www.spigen.com/collections/huawei/products/screen-protector-glas-tr-nano-liquid

 

Μπλέξιμο...

Δε μου διευκρινησε. :( Και νόμιζα ότι θα ήταν μόνο μια έκδοση. Θα μάθω και θα ενημερώσω.
Link to comment
Share on other sites

Δε μου διευκρινησε. :( Και νόμιζα ότι θα ήταν μόνο μια έκδοση. Θα μάθω και θα ενημερώσω.

 

Τελικά αυτή στη σελίδα της Spigen είναι ουσιαστικά υγρό που το απλώνεις και στερεοποιείται δημιουργώντας μια προσταυτετική επίστρωση, όχι κλασσικό τζαμάκι, και μένει και μόνιμα στην οθόνη οπότε πάει κ αυτό. Μεταξύ των άλλων δύο στο Σκρουτζ που είναι κλασσικά τζαμάκια είναι το θέμα. Τι χρώμα είναι η συσκευή σου;

Edited by mclisme
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή στη σελίδα της Spigen είναι ουσιαστικά υγρό που το απλώνεις και στερεοποιείται δημιουργώντας μια προσταυτετική επίστρωση, όχι κλασσικό τζαμάκι, και μένει και μόνιμα στην οθόνη οπότε πάει κ αυτό. Μεταξύ των άλλων δύο στο Σκρουτζ που είναι κλασσικά τζαμάκια είναι το θέμα. Τι χρώμα είναι η συσκευή σου;

 

Μαύρο. Το πρώτοειχα σε twilight αλλά ξαναγύρισα στο κλασικό.

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο. Το πρώτοειχα σε twilight αλλά ξαναγύρισα στο κλασικό.

 

Οκ. Κοίταξα ξανά την μπροστινή όψη του τηλεφώνου σε εικόνες (αφού ακόμα περιμένω τη συσκευή - λογικά σήμερα παραλαμβανω) και τελικά έκανα λάθος να νομίζω ότι το χρώμα εκτείνεται και στην πρόσοψη και άρα θα δημιουργούσε θέμα με τα τζάμια που περιλαμβάνουν bezel. Όλα τα χρώματα έχουν την ίδια μαύρη πρόσοψη άρα με βλέπω να πηγαίνω για τζάμι με bezel γύρω γυρω γιατί μου αρέσει το πως δένει με το τηλέφωνο. Είτε Spigen είτε Olixar λοιπόν και μάλλον Spigen που είναι και πιο γνωστή.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως ξέρει κάποιος τι κάνει η ενεργοποίηση της επιλογής sRGB στην λειτουργεία για προγραμματιστες;
Link to comment
Share on other sites

Η 152 έγινε approved όποτε δεν πρέπει να ήμαστε μακρυά από την αναβάθμιση

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα ακόμα δεν έχει γίνει approve.... Κατάλαβα πάλι τελευταίος θα την πάρω όπως την 132 δύο εβδομάδες μετά από όλους τους άλλους όταν την πήρε η UK 432....Που να μην ήταν και ελληνική ή συσκευή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν έχει γίνει approve.... Κατάλαβα πάλι τελευταίος θα την πάρω όπως την 132 δύο εβδομάδες μετά από όλους τους άλλους όταν την πήρε η UK 432....Που να μην ήταν και ελληνική ή συσκευή
Καλά ούτε σε εμένα ήρθε η αναβάθμιση. Ελληνικό κομμάτι κ το δικό μου

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από που το βλέπετε?

 

Για να αποφευχθούν οι παρεξηγήσεις δεν έχει βγει επίσημα κάποιο update.

Υπάρχει ένα πρόγραμμα που λέγεται firmware finder (playstore) στο οποίο εκεί όταν το ανοίγουμε αναγνωρίζει την συσκευη και την έκδοση μας και μπορούμε και βλέπουμε αν υπάρχει στους server της Huawei κάποιο μελλοντικό update για την συσκευή μας, το μοντέλο και την έκδοση μας δηλαδή απόλυτος συγκεκριμένα.

Οταν δούμε ότι υπάρχει κάποιο update (πχ αυτή την στιγμή βγάζει την 152) αυτό σημαίνει ότι σύντομα (1 με 2 μήνες) θα λάβουμε την αναβάθμιση και υπάρχει εκεί και μια επιλογή που τσεκάρει το Imei μας με τους server της Huawei ή θα μας γράψει ότι η έκδοση αυτή δεν είναι διαθέσιμη ακόμα για την συσκευή μας ή ότι είναι διαθέσιμη για εγκατάσταση δηλαδή το γνωστό "approved" που αναφέραμε παραπάνω .

Οταν λοιπόν μας βγάλει την ένδειξη "approved" σημαίνει ότι είμαστε πολύ κοντά στο να λάβουμε το Update δηλαδή 1 εβδομάδα έως και 1 μήνα περίπου.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσον αφορα τα tempered glass. Φορουσα Nilkin CP MAX full cover 0.03 τα θετικα του ηταν η πολυ καλη αφη και η τελεια τοποθετηση ΑΛΛΑ ειχε και αρνητικα οπως οτι 1ον)το μαυρο bezel περιμετρικα ηταν μεγαλο και σου εκοβε οθονη, μην φανταστειτε τιποτα τρελλο αλλα εκοβε.2ον)ηταν αρκετα παχυ με αποτελεσμα να κανει "σκαλοπατακι" στον αναγνωστη δακτυλικων αποτυπωματων και 3ον) δεν ταιριαζε με ολες τις θηκες, ειδικα αυτες που αγκαλιαζουν το κινητο οπως την spigen ultra hybrid που εχω εγω καθως το ξεκολουσαν.

 

Ετσι αγορασα το full cover της spigen που ταιριαζει με ολες της θηκες της. Στα θετικα η τελεια αφη και ευκρινεια. Επισης ειναι πιο λεπτο και φαινεται πιο ομορφα πανω στο κινητο και επισης τα bezel του ειναι ακριβως ιδια με τα bezel του κινητου και δεν χανεις οθονη. Το βασικο αρνητικο του ομως ειναι οτι δεν καθεται καλα στα πλαινα του τηλεφωνου με αποτελεσμα να εχεις bubbles αριστερα και δεξια!!Μια λωριδα περιπου ενα χιλιοστο. Απορω που δεν το εχει αναφερει κανεις(εκτος αν δεν το εχω δει εγω οποτε ζηταω συγγνωμη). Βαλαμε δυο εγω και ενας φιλος και στους δυο το ιδιο προβλημα προεκυψε.Δεν ξερω αν ειμαστε κατσιαπλιαδες εμεις και δεν καταφεραμε να το βαλουμε σωστα αλλα εχω βαλει 30 tempered glass στην ζωη μου και ποτε δεν ειχα θεμα. Τα φοραμε μια μερα και ετσι δεν ξερω αν φυγουν μονα τους αλλα με ανησυχεί το γεγονος οτι μεσα στην θηκη ειχε και ενημερωτικο φυλλαδιακι που σου ανεφερε το συγκεκριμενο θεμα. Φοραει καποιος απο δω το ιδιο και του καθεται καλα?Ο φιλος injen που εχει γραψει παραπανω οτι του καθεται σουπερ μπορει να βοηθησει στελνοντας φωτο για να δω?

Edited by volyros
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσον αφορα τα tempered glass. Φορουσα Nilkin CP MAX full cover 0.03 τα θετικα του ηταν η πολυ καλη αφη και η τελεια τοποθετηση ΑΛΛΑ ειχε και αρνητικα οπως οτι 1ον)το μαυρο bezel περιμετρικα ηταν μεγαλο και σου εκοβε οθονη, μην φανταστειτε τιποτα τρελλο αλλα εκοβε.2ον)ηταν αρκετα παχυ με αποτελεσμα να κανει "σκαλοπατακι" στον αναγνωστη δακτυλικων αποτυπωματων και 3ον) δεν ταιριαζε με ολες τις θηκες, ειδικα αυτες που αγκαλιαζουν το κινητο οπως την spigen ultra hybrid που εχω εγω καθως το ξεκολουσαν.

 

Ετσι αγορασα το full cover της spigen που ταιριαζει με ολες της θηκες της. Στα θετικα η τελεια αφη και ευκρινεια. Επισης ειναι πιο λεπτο και φαινεται πιο ομορφα πανω στο κινητο και επισης τα bezel του ειναι ακριβως ιδια με τα bezel του κινητου και δεν χανεις οθονη. Το βασικο αρνητικο του ομως ειναι οτι δεν καθεται καλα στα πλαινα του τηλεφωνου με αποτελεσμα να εχεις bubbles αριστερα και δεξια!!Μια λωριδα περιπου ενα χιλιοστο. Απορω που δεν το εχει αναφερει κανεις(εκτος αν δεν το εχω δει εγω οποτε ζηταω συγγνωμη). Βαλαμε δυο εγω και ενας φιλος και στους δυο το ιδιο προβλημα προεκυψε.Δεν ξερω αν ειμαστε κατσιαπλιαδες εμεις και δεν καταφεραμε να το βαλουμε σωστα αλλα εχω βαλει 30 tempered glass στην ζωη μου και ποτε δεν ειχα θεμα. Τα φοραμε μια μερα και ετσι δεν ξερω αν φυγουν μονα τους αλλα με ανησυχεί το γεγονος οτι μεσα στην θηκη ειχε και ενημερωτικο φυλλαδιακι που σου ανεφερε το συγκεκριμενο θεμα. Φοραει καποιος απο δω το ιδιο και του καθεται καλα?Ο φιλος injen που εχει γραψει παραπανω οτι του καθεται σουπερ μπορει να βοηθησει στελνοντας φωτο για να δω?

 

Δοκιμασε το δουλευει

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του κινητού και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα.

 

Κατά το navigation του google maps, παρατηρώ ότι κόβονται λέξεις ή δεν ολοκληρώνονται προτάσεις.

 

Πχ, 600 μέτρα πριν από μία δεξιά στροφή, η φωνητική καθοδήγηση λέει "σε 600 μέτρα" αντί του "σε 600 μέτρα στρίψτε δεξιά" που αντίστοιχα άκουγα από το προηγούμενο τηλέφωνο που είχα.

 

Αντιμετωπίζει κανείς κάποιο αυτό πρόβλημα; Υπάρχει κάποια λύση; Έψαξα και όποια προβλήματα βρήκα με το google maps αφορούσαν προηγούμενες εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το δουλευει

Το χω δει αυτο αλλα κατα ποσο ειναι ασφαλες? Διαβαζω κατι σχολια οτι σε πολλους περασε το λαδι μεσα απο την οθονη και τετοια..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσον αφορα τα tempered glass. Φορουσα Nilkin CP MAX full cover 0.03 τα θετικα του ηταν η πολυ καλη αφη και η τελεια τοποθετηση ΑΛΛΑ ειχε και αρνητικα οπως οτι 1ον)το μαυρο bezel περιμετρικα ηταν μεγαλο και σου εκοβε οθονη, μην φανταστειτε τιποτα τρελλο αλλα εκοβε.2ον)ηταν αρκετα παχυ με αποτελεσμα να κανει "σκαλοπατακι" στον αναγνωστη δακτυλικων αποτυπωματων και 3ον) δεν ταιριαζε με ολες τις θηκες, ειδικα αυτες που αγκαλιαζουν το κινητο οπως την spigen ultra hybrid που εχω εγω καθως το ξεκολουσαν.

 

Ετσι αγορασα το full cover της spigen που ταιριαζει με ολες της θηκες της. Στα θετικα η τελεια αφη και ευκρινεια. Επισης ειναι πιο λεπτο και φαινεται πιο ομορφα πανω στο κινητο και επισης τα bezel του ειναι ακριβως ιδια με τα bezel του κινητου και δεν χανεις οθονη. Το βασικο αρνητικο του ομως ειναι οτι δεν καθεται καλα στα πλαινα του τηλεφωνου με αποτελεσμα να εχεις bubbles αριστερα και δεξια!!Μια λωριδα περιπου ενα χιλιοστο. Απορω που δεν το εχει αναφερει κανεις(εκτος αν δεν το εχω δει εγω οποτε ζηταω συγγνωμη). Βαλαμε δυο εγω και ενας φιλος και στους δυο το ιδιο προβλημα προεκυψε.Δεν ξερω αν ειμαστε κατσιαπλιαδες εμεις και δεν καταφεραμε να το βαλουμε σωστα αλλα εχω βαλει 30 tempered glass στην ζωη μου και ποτε δεν ειχα θεμα. Τα φοραμε μια μερα και ετσι δεν ξερω αν φυγουν μονα τους αλλα με ανησυχεί το γεγονος οτι μεσα στην θηκη ειχε και ενημερωτικο φυλλαδιακι που σου ανεφερε το συγκεκριμενο θεμα. Φοραει καποιος απο δω το ιδιο και του καθεται καλα?Ο φιλος injen που εχει γραψει παραπανω οτι του καθεται σουπερ μπορει να βοηθησει στελνοντας φωτο για να δω?

Δεν έχει Halo effect ,ίσα ίσα ένα χιλιοστό το πολύ , μπορεί να λέω και πολύ , κάθεται πολύ καλά πάντως.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει Halo effect ,ίσα ίσα ένα χιλιοστό το πολύ , μπορεί να λέω και πολύ , κάθεται πολύ καλά πάντως.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το "ενα χιλιοστο halo effect" απο το "καθεται σουπερ" φιλαρακι μου εχει μεγαλη διαφορα, καποιοι εχουμε και ocd :). Της Nilkin καθοταν σουπερ οντως χωρις halo effect κτλ. Καλο ειναι οταν γραφουμε κατι σε ενα φορουμ να το γραφουμε οπως πραγματικα ειναι για να μην μπερδευουμε-παραπληροφορουμε τους αλλους χρηστες.Φιλικα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Το χω δει αυτο αλλα κατα ποσο ειναι ασφαλες? Διαβαζω κατι σχολια οτι σε πολλους περασε το λαδι μεσα απο την οθονη και τετοια..

 

Εγω που το εκανα με προσοχη βεβαια και λιγο λαδακι καθε φορα ειναι μια χαρα χωρις κανενα προβλημα

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σε p20 pro το εκανες?

 

Οχι στο δικο μου το Mate 10 PRO

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το "ενα χιλιοστο halo effect" απο το "καθεται σουπερ" φιλαρακι μου εχει μεγαλη διαφορα, καποιοι εχουμε και ocd :). Της Nilkin καθοταν σουπερ οντως χωρις halo effect κτλ. Καλο ειναι οταν γραφουμε κατι σε ενα φορουμ να το γραφουμε οπως πραγματικα ειναι για να μην μπερδευουμε-παραπληροφορουμε τους αλλους χρηστες.Φιλικα παντα.
Φιλικά πάντα και εγώ δεν έγραψα πουθενά ότι δεν έχει hallo effect, απλά ότι κάθεται σούπερ και κάθεται αν αναλογιστούμε τα άθλια τζαμακια που κυκλοφορούν και αφήνουν όχι ένα χιλιοστό αλλά πολύ περισσότερο.

Τέλος πάντων για εμένα είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής και κάθεται καλά μαζί με τις θήκες της ίδιας εταιρείας.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μιας και ερχεται η 152. Ποιος ειναι ο σωστος τροπος να κανουμε update? Πρεπει κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πριν και μετα? Μονο πριν? Μονο μετα? Καθολου? OTA η με καλωδιο? Περιμενω συμβουλές..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μιας και ερχεται η 152. Ποιος ειναι ο σωστος τροπος να κανουμε update? Πρεπει κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πριν και μετα? Μονο πριν? Μονο μετα? Καθολου? OTA η με καλωδιο? Περιμενω συμβουλές..
Επαναφορά δεν κάνουμε καθόλου.

Καλο είναι να γίνεται όταν υπάρχει major update πχ από android 8.1 σε android 9.

Την κάνεις ota κανονικά.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...