Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ενημέρωση με το gpu turbo πότε λέτε να την πάρουμε, έμαθε κανείς τίποτε ?

Μέσα Αυγούστου προς τέλος να περιμένεις

Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αντιμετωπίζω αρκετά προβλήματα με την συσκευή μου... ένα είναι ότι με το amazefit watch app ακόμα και χωρίς να κάνω pair to stratos2 μόνο που θα δώσω αδεία συσκευής σταματάει να έχω προσβαση στο ίντερνετ με wifi.. πευτει συνεχώς το ίντερνετ η κάποιες φόρες σέρνετε εντελώς... αυτό πριν δεν το έκανε... δοκίμασα να βάλω και άλλες πιο παλιές version απο apkmirror αλλά το πρόβλημα συνεχίζει.. οταν κλεινο το bluetooth ολα μια χαρα... αυτο συμβενει μονο με το συγκεκριμενο app kai οταν εχεις wifi+bluetooth ανιχτα..

 

το αλλο προβλημα οτι πευτει η μπαταρια εντελος στο ακυρο σε ενα βραδυ μπορει να χασει και 10-15% εγω κλεινο τα apps αλλα καπια συνεχιζουνε να τρεχουνε... τι μπορω να κανω?

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ φίλε μου με το Samsung gear s3.

Μόλις κλείσω το Bluetooth το WiFi είναι μια χαρά όταν το συνδέσω με το ρολόι μου έρχεται να το σπάσω...

Το περίεργο είναι πως με δεδομένα είναι οκ.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ φίλε μου με το Samsung gear s3.

Μόλις κλείσω το Bluetooth το WiFi είναι μια χαρά όταν το συνδέσω με το ρολόι μου έρχεται να το σπάσω...

Το περίεργο είναι πως με δεδομένα είναι οκ.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πήγαινε το στο σέρβις στην Huawei μιχαλακοπουλου (αν είσαι Αθήνα) δείξε τους ακριβώς τι κάνει και αν το δοκιμάσουν με άλλη συσκευή και δεν το κάνει τότε να σου αλλάξουν την συσκευή... Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση της ασυμβατοτητας αλλά είναι απαράδεκτο σε τέτοιου επιπέδου συσκευή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το στο σέρβις στην Huawei μιχαλακοπουλου (αν είσαι Αθήνα) δείξε τους ακριβώς τι κάνει και αν το δοκιμάσουν με άλλη συσκευή και δεν το κάνει τότε να σου αλλάξουν την συσκευή... Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση της ασυμβατοτητας αλλά είναι απαράδεκτο σε τέτοιου επιπέδου συσκευή
Είναι θέμα του app amazfit.. Όταν κλείνεις το ρολόι πήγαινε και βγάλε από το autostart το app και μετά στη χρήση μπαταρίας βρες το app και κάνε force close. Θα είσαι μια χαρά μετά . Απλά κάθε φορά πριν ανοίξεις το ρολόι να βάζεις πάλι στο autostart το app και μετά πάλι κλείσιμο κλπ. Συνήθεια είναι. Δεν φταίει το τηλ πάντως.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα του app amazfit.. Όταν κλείνεις το ρολόι πήγαινε και βγάλε από το autostart το app και μετά στη χρήση μπαταρίας βρες το app και κάνε force close. Θα είσαι μια χαρά μετά . Απλά κάθε φορά πριν ανοίξεις το ρολόι να βάζεις πάλι στο autostart το app και μετά πάλι κλείσιμο κλπ. Συνήθεια είναι. Δεν φταίει το τηλ πάντως.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το θεμα ειναι οτι πριν δεν το εκανε... και εγινε ξαφνικα.....

 

ασχετο πως μπορω να το κανω να κλινουνε τα apps και να μην τρεχουνε συνεχεια? εχω battery drain apo messenger/instagram χανω 10% σε ενα βραδυ ετσι για πλακα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από χθες είμαι και εγώ κάτοχος του κινητού. Το προηγούμενο που είχα ήταν ένα Samsung galaxy s7. Έχω παρατηρήσει ότι κατά τη διάρκεια φωνητικών κλήσεων το κινητό τρέμει ελαφρώς. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος;
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι πριν δεν το εκανε... και εγινε ξαφνικα.....

 

ασχετο πως μπορω να το κανω να κλινουνε τα apps και να μην τρεχουνε συνεχεια? εχω battery drain apo messenger/instagram χανω 10% σε ενα βραδυ ετσι για πλακα..

 

Θα πας Ρυθμίσεις - Μπαταρία - Εκκίνηση εφαρμογών και εκεί θα τις έχει λογικά όλες στο αυτόματο. Μόλις απενεργοποιησης τον διακόπτη για όποια εφαρμογή θέλεις θα σου βγάλει ένα νέο παράθυρο με τρεις επιλογές, θα επιλέξεις τι θέλεις να γίνεται με την εφαρμογή και από εκεί και πέρα θα την εμφανίζει σαν "μη αυτόματη λειτουργεια"

Εγώ προσωπικά έχω ρυθμίσει όλες τις δικές μου εφαρμογές (τις στοκ τις άφησα όπως ήταν) και πετυχαίνω εξαιρετική αυτονομία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα. Από χθες είμαι και εγώ κάτοχος του κινητού. Το προηγούμενο που είχα ήταν ένα Samsung galaxy s7. Έχω παρατηρήσει ότι κατά τη διάρκεια φωνητικών κλήσεων το κινητό τρέμει ελαφρώς. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος;

 

Θα πρέπει να γίνεις πιο αναλυτικός... Τι εννοείς "τρέμει"? Με ανοιχτή ακρόαση?

Δώσε πληροφορίες.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι πριν δεν το εκανε... και εγινε ξαφνικα.....

 

ασχετο πως μπορω να το κανω να κλινουνε τα apps και να μην τρεχουνε συνεχεια? εχω battery drain apo messenger/instagram χανω 10% σε ενα βραδυ ετσι για πλακα..

 

Kαλημερα,επισης αφου κλεισεις οτι δεν σου χρειαζεται κανε μια επανεκινηση της συσκευης,και μενα ετρωγε πολυ,και κανοντας αυτα και μια επανεκινηση η συσκευη εστρωσε,ακομα απεγκατεστησα οτι δεν ηθελα πχ. Facebook,instagram και αλλα.Δε ξερω ποσο εχεις τη συσκευη αλλα θα δεις και διαφορα απο την 3η φορτιση και μετα.

 

Η συσκευη ναι κανει μια μονο δονηση οταν εχεις καλεσει και το εχεις στο αυτι οταν απαντησει ο αλλος,αυτο κανει σε μενα.

Edited by bikos68
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια (ίσως χαζή ερώτηση - προέρχομαι από Samsung). Όταν με καλούν και πάω να απαντήσω, άλλες φορές μου βγάζει οθόνη με ένα στρόγγυλο που πρέπει να μετακινήσω δεξιά αριστερά για απάντηση και άλλες φορές το πράσινο και κόκκινο τηλ. στο οποίο για να απαντήσω απλώς πατάω πάνω του. Σας συμβαίνει εσάς αυτό και πότε είναι το ένα και πότε το άλλο? Στο SAMSUNG δεν είχε τέτοιες αλλαγές.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια (ίσως χαζή ερώτηση - προέρχομαι από Samsung). Όταν με καλούν και πάω να απαντήσω, άλλες φορές μου βγάζει οθόνη με ένα στρόγγυλο που πρέπει να μετακινήσω δεξιά αριστερά για απάντηση και άλλες φορές το πράσινο και κόκκινο τηλ. στο οποίο για να απαντήσω απλώς πατάω πάνω του. Σας συμβαίνει εσάς αυτό και πότε είναι το ένα και πότε το άλλο? Στο SAMSUNG δεν είχε τέτοιες αλλαγές.

 

Και βέβαια είχε και στην Samsung παρόμοιο αν Θυμάμαι καλά... Λοιπόν όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη σου βγάζει την απόδοχη της κλήσεις με σύρσιμο και όχι με απλό πάτημα για μην τυχόν και πατηθεί κατά λάθος όταν πχ το έχεις σε τσάντα ή τσέπη. Τωρα όταν η οθόνη είναι αναμμένη και ξεκλείδωτη τότε δεν χρειάζεται να σέρνεις το δάχτυλο απλά πατάς το εικονίδιο και τελείωσες

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια είχε και στην Samsung παρόμοιο αν Θυμάμαι καλά... Λοιπόν όταν η οθόνη είναι κλειδωμένη σου βγάζει την απόδοχη της κλήσεις με σύρσιμο και όχι με απλό πάτημα για μην τυχόν και πατηθεί κατά λάθος όταν πχ το έχεις σε τσάντα ή τσέπη. Τωρα όταν η οθόνη είναι αναμμένη και ξεκλείδωτη τότε δεν χρειάζεται να σέρνεις το δάχτυλο απλά πατάς το εικονίδιο και τελείωσες

Σωστόόόόόςςςςςςς, ευχαριστώ, το κάνει και σε Sony, έχεις δίκιο, δεν το είχα προσέξει

Link to comment
Share on other sites

Όταν έρχεται ειδοποίηση "κτυπά" μια φορά και μετά τίποτα. Υπάρχει τρόπος από το κινητό το ίδιο ή μέσω κάποιου προγράμματος να επαναλαμβανονται οι ειδοποιήσεις μέχρι να τις δεις?
Link to comment
Share on other sites

Όταν έρχεται ειδοποίηση "κτυπά" μια φορά και μετά τίποτα. Υπάρχει τρόπος από το κινητό το ίδιο ή μέσω κάποιου προγράμματος να επαναλαμβανονται οι ειδοποιήσεις μέχρι να τις δεις?

 

Νομίζω πως δεν έχει τέτοια ρύθμιση (όπως έχει η samsung πχ) αλλά με ένα πρόγραμμα όπως το glimpse notifications(δωρεάν από playstore με ελάχιστη κατανάλωση ενέργειας) που έχει requiring notifications μπορείς να ρυθμίσεις πόσες φορές θα σε ειδοποιεί και το διάστημα ανάμεσα στις ειδοποιήσεις... Βέβαια νομίζω ότι θα πρέπει να πάρει full control των ειδοποιήσεων αλλά εσύ δοκίμασε το πρώτα δώσε του δικαιώματα χρήσης και ρύθμισε μόνο το requiring notifications και άσε όλα τα άλλα όπως είναι σύμφωνα με την συσκευή. Αν δεν λειτουργήσει θα πρέπει να το σεταρεις από την αρχή (με ποιες εφαρμογές θα αναβη η οθόνη, για πόσα δευτερόλεπτα και στην συνέχεια να ρυθμίσεις τις επαναλήψεις)

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους....ενω εχω βγαλει την επιλογη αυτοματο στην φωτεινότητα...οταν το ανοιγω το πρωι ξαναειναι τσεκαρισμενο.....γιατι το κανει????Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Βρε εσείς παιδιά ένα παράξενο πράμα πήγα να βγάλω νυχτερινή μέσα στο δωμάτιο (κάτι πειραματισμούς)..και ξεκίναγε να μετράει αντίστροφα το ανοιχτό διάφραγμα από τα 17 δεύ..ασε που η φωτογραφία βγαίνει χαλια.Μου το έκανε αρκετές φορές μέχρι πού ξεκόλλησε κάποια στιγμή και μετά πάλι ξανά.το έχει κάνει σε άλλον αυτό?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα σε ολους....ενω εχω βγαλει την επιλογη αυτοματο στην φωτεινότητα...οταν το ανοιγω το πρωι ξαναειναι τσεκαρισμενο.....γιατι το κανει????Ευχαριστω

Εμένα μου το κάνει αυτό όταν κάνω επανεκκίνηση στο κινητό και όντως είναι στο αυτόματο κάθε φορά.. μετά το ξεκλικαρω πάλι και είναι οκ.αρα και όταν κλείνεις το κινητό και το ανάβεις το ίδιο θα είναι

Κάποιο σφάλμα είναι που πιστεύω μελλοντικά θα διορθωθεί

Edited by Margelis
Stathis P20 pro
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθες.Πολυ καλή προστασία και άνετη στο χέρι που δεν το περίμενα. Αφήνει κενό στην κάμερα και στην οθόνη για προστασία και ταιριάζει ίσα ίσα στο εργοστασιακό screen protector(για να καταλάβετε συμβατότητα με προστασίες οθόνης) c291c13698759d131274cd310f8c4fa3.jpg1268995c5ae1a5a15273cb49a756bbf3.jpg1ed266ea3d7f7f371431e590d5c76ce3.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Η παρακάτω θήκη είναι αυτή με την οποία έρχεται η συσκευή στη μπλε έκδοση;

 

https://www.mobilefun.co.uk/official-huawei-p20-pro-color-case-deep-blue-67554

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Η παρακάτω θήκη είναι αυτή με την οποία έρχεται η συσκευή στη μπλε έκδοση;

 

https://www.mobilefun.co.uk/official-huawei-p20-pro-color-case-deep-blue-67554

 

Όχι φίλε αυτή είναι πλαστική διαφανή με ένα τόνο μπλε μέσα και γύρο γύρο σιλικόνη.. Είναι εξαιρετικής ποιότητας και αρκετά καλή ασφάλεια. Αυτή που έχει μέσα η συσκευη είναι μια απλή διαφανή σιλικόνης

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η παρακάτω θήκη είναι αυτή με την οποία έρχεται η συσκευή στη μπλε έκδοση;

 

https://www.mobilefun.co.uk/official-huawei-p20-pro-color-case-deep-blue-67554

 

Σε εμένα που αγόρασα την μπλε έκδοση είχε μια διαφανή αλλά προς το σκοτεινό δεν ήταν βαμμένη

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ. Περιμένω το δικό μου σε μπλε και με αφορμή ένα προηγούμενο ποστ, χαζεύω θήκες για να βρω κάτι ενδιαφέρον. Δε θέλω ούτε σούπερ προστασία ούτε όμως μ'αρέσουν οι διάφανες και σκέφτηκα ότι αυτή κρατάει τον χαρακτήρα/χρώμα του τηλεφώνου καλύτερα από άλλες λύσεις όντας λεπτή. Αλλά λέω κάτσε μην είναι αυτή που έρχεται μαζί με το κινητό και κάνω πατάτα. Ίσως την παραγγείλω λοιπόν.
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό το app που τρέχει συνεχώς στην συσκευή μου; HwIntelligentRecSystem ???

 

της huawei ειναι?

 

Ολες οι εφαρμογες συστηματος που αρχιζουν με Hw ειναι της Huawei.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά tempered glass έχει κάποιος γνώμη για το PanzerGlass?

 

https://panzerglass.com/screen-protectors-cases/huawei-screen-protectors/panzerglass-huawei-p20-pro-black-case-friendly/

 

Όπως το είδα σε ένα βίντεο εφαρμογής στη δική μας συσκευή, αφήνει τεράστιο κενό μεταξύ των περιθωρίων του τηλεφώνου και το που είναι κομμένο (τουλάχιστον 2-3μμ κενό) και πολύ εμφανές ότι το κινητό φοράει τζάμι από πάνω. Επίσης από το πλάι δείχνει και αρκετά παχύ. Δεν ξέρω τι κάνει από προστασία αλλά αισθητικά είναι λίγο απαράδεκτο για τα δικά μου γούστα που θέλω να εφαρμόζει ακριβώς:

 

DYRjJfY.jpg

 

 

Κοιτάζω το συγκεκριμένο της ANEWSIR το οποίο επίσης δεν γνωρίζω τι κάνει από προστασία (αν και γενικά σε πτώσεις είναι αρκετά ΛΟΤΤΟ η φάση) ωστόσο αυτό που βλέπω στο βίντεο είναι ότι το κόψιμο του είναι τέλειο, εφαρμόζει άψογα γυρω από τα κουμπιά και δεν αφήνει καθόλου κενό, δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου σαν έξτρα στρώμα και είναι και πολύ λεπτό.

 

 

Με 10 ευρώ τα 2 στο Amazon από λινκ που έχει, νομίζω θα είναι η επιλογή μου για αρχή και βλέπουμε αν στην πορεία χρειαστεί κάτι καλύτερο. Κυρίως για σημάδια και γδαρσίματα από τη χρήση το θέλω έτσι κ αλλιώς, σε πτώση τίποτα δεν μπορεί να σου εγγυηθεί 100% προστασία. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι η εφαρμογή μοιάζει λίγο περίεργη και ίσως γιαυτό έχει και αρκετα παράπονα στα reviews του amazon...

ΥΓ. ΑΚΥΡΟ! Διαβάζοντας περισσότερα reviews βλέπω ότι αναφέρεται ότι στην αρχή δουλεύει σωστά αλλά σύντομα ξεκολλάει, οπότε μάλλον πρόκειται για χάσιμο χρόνου, πάμε παρακάτω!

 

Η Nillkin έχει λάθος καμπυλότητα στις γωνίες απότι βλέπω τώρα.

 

Olixar ισως; Αυτή έρχεται μαζί με ενσωματωμένο μαύρο bezel γύρω από το τζάμι οπότε παχαίνει μεν λίγο το τηλέφωνο συνολικά αλλά δεν κανει μπαμ ότι έχει τζαμάκι επάνω. Το μόνο που σκέφτομαι είναι το μαύρο bezel δε θα δουλέυει σε μη μαυρα τηλέφωνα...

Edited by mclisme
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...