Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε και σε μένα ειδοποίηση για Pie 9

Θα την κάνω αργοτερα

Ελληνικό από κωτσοβολο

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά όπως κάθε φορά παίζει ρόλο η sim. Εμείς που έχουμε κοσμοτέ αργούμε να πάρουμε. Οι βοντανε και η γουιντ πάνε πρώτοι.
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά όπως κάθε φορά παίζει ρόλο η sim. Εμείς που έχουμε κοσμοτέ αργούμε να πάρουμε. Οι βοντανε και η γουιντ πάνε πρώτοι.

 

Μην το λες.. Εγώ με Vodafone είμαι κ δεν έχει έρθει ακόμα. Ελληνικό κ εμένα από public. Επίσης κ την 161 αργησα να την παρω

Link to comment
Share on other sites

Οκ μπορεί, λάθος μου τότε. Απλά το είπα γιατί το ίδιο έγινε και στο mate 10 pro που είχα παλαιότερα.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο Λευτέρης και είμαι καλά

Εχω 2 sim wind και τη συσκευή την έχω αγοράσει από το Γερμανό

Δεν έχω λάβει ειδοποίηση αναβάθμισης

Ευχαριστώ που με διαβάσατε

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει να κάνει με τον πάροχο αλλά με το imei!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστά, εγω με cosmote την πηρα σημερα την pie. Δίκαρτο απο Πλαίσιο.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε... Δίκαρτο από cosmote.

1η κάρτα Vodafone, 2η Cosmote αν παίζει ρόλο. Το πρωί που είχα ελέγξει δεν υπήρχε τίποτα... 54be6e54167493d16fb1c9c6265f6206.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα το να πάρεις πλήρες backup δεν συνεστατε σε καμία περιπτοση γιατί παίρνει τα πάντα μαζί του και τα προβλήματα που ουσιαστικά θες να γλυτώσεις και κάνεις factory restore

Ο σωστός τρόπος είναι να πάρεις επαφές φοτογραφιες και video (copy paste φοτογραφιες και επαφές συγχρονισμό στο Gmail η εξαγωγή σε vCard) και όλα τα άλλα από το μηδέν

Egodemis δλδ αν καταλαβα καλα οταν ρθει με το καλο η Pie εκδοση για να παρω την ενημερωση και να λυθουν τυχον προβληματα πρεπει να περασω φωτο βιντεο επαφες στο Pc και factory reset δλδ να χασω εφαρμογες και μετα ενημερωση?Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καποιος ο οποιος εκανε την αναβαθμιση και μετα εκανε factory reset να μας πει αν δουλευει το erecovery;

Σε περιπτωση που δεν γνωριζει τι ειναι και πως κανεις το εξης:

Απενεργοποιηση της συσκευης

Κρατας πατημενο το volume+ (up) και συνδεεις τον φορτιστη

Η συσκευη θα ενεργοποιηθει αλλα συνεχιζεις να κρατας πατημενο το volume+ (up) μεχρι να σε παει σε ενα menu που πανω λεει erecovery και θα σου εχει σαν πρωτη επιλογη "download latest firmware & recovery"

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά σε όλους,

 

Μπορεί κάποιους να μου πεί αν υπάρχουν σημαντικές διαφορές σε P20 κ P20 PRO στο τομέα της μπαταρίας κ φυσικά της κάμερας. Οι υπόλοιπες διαφορές μου είναι αδιάφορες.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει μεγαλύτερη μπαταρία το pro αλλά και μεγαλύτερη οθόνη και η σημαντικη διαφορά είναι στις κάμερες το ένα έχει 2 το pro έχει 3 και στο dxomark το απλό βγάζει βαθμολογία 102 και το pro 109 που είναι το κορυφαίο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά σε όλους,

 

Μπορεί κάποιους να μου πεί αν υπάρχουν σημαντικές διαφορές σε P20 κ P20 PRO στο τομέα της μπαταρίας κ φυσικά της κάμερας. Οι υπόλοιπες διαφορές μου είναι αδιάφορες.

 

Ευχαριστώ

 

Ναι και στα δύο. Το P20 έχει 3.400 mAh μπαταρία και η κλυρια κάμερα με 2 αισθητήρες, ενώ το P20 Pro έχει 4.000mAh μπαταρία και η πίσω κάμερά του έχει τρεις σενσορες

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...