Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ αυτή την άποψη έχω, με το που μπουν κινητή και σταθερή κάτω από τον ίδιο ΑΦΜ έρχεται αυτόματα το κουπόνι του δωρεαν mifi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Έχει κάνει κανείς συμβόλαιο σταθερής και ίντερνετ από την Getaline;

Καλημέρα. Είχα κάνει πέρσι ένα συμβόλαιο σταθερής από το getaline και δεν είχα κάποιο πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όλες οι παρόμοιες απόπειρες, ιστορικά έχουν αποτύχει. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Gv2008 said:

Τελικά έγινε τίποτα; Επειδη το αρθρο ειναι του Μαΐου.

 

1 hour ago, p_k said:

Όλες οι παρόμοιες απόπειρες, ιστορικά έχουν αποτύχει. 

Cyta B 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VIPdriver said:

Τελικά έγινε τίποτα; Επειδη το αρθρο ειναι του Μαΐου.

 

Cyta B 

Διάβασα και πιο πρόσφατο. Σε ένα μήνα από τώρα θα πέσουν οι υπογραφές 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gv2008 said:

Διάβασα και πιο πρόσφατο. Σε ένα μήνα από τώρα θα πέσουν οι υπογραφές 

Δεν είναι κακό. Ειδικά εάν θα δώσει νέες προσφορές. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε τη φάση σταθερού μέσω κινητής που δίνει μέσω της cleveroffers η Vodafone; Αυτό μπορείς να το μετακινείς στο εξοχικό ή συνδέεται με συγκεκριμένη περιοχή και αν απομακρυνθείς παίρνεις ένα @;

Link to comment
Share on other sites

αν δεν μας πεις περισσοτερες λεπτομερειες δεν μπορουμε να καταλαβουμε. Παλια υπηρχε η τηλεφωνια μεσω σιμ που συνδεοταν μονο στην διευθυνση που δήλωνες. Ειχες σταθερο αριθμο για να σε παιρνουν, ενω οι εξερχομενες γινονταν μεσω της σιμ. Σου εδιναν ενα gateway που εβαζες τη σιμ και συνεδεες επανω το σταθερο ή ασυρματο τηλεφωνο. Αναλογη υπηρεσια ειχε και η κοσμοτε. Νομιζω αυτα εχουν καταργηθει πλεον. Τωρα τι ακριβως δινει η cleveroffers θελει διευκρινηση γιατι στη σελιδα της δεν φαινεται κατι.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακόμα μόνο η Cosmote πλέον.

Δινει απεριόριστα δεδομένα αλλά μετά τα 400GB έχει όριο 15Mbps. Παίζει μόνο στη συγκεκριμένη περιοχή 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paanos said:

Έχει ακόμα μόνο η Cosmote πλέον.

Δινει απεριόριστα δεδομένα αλλά μετά τα 400GB έχει όριο 15Mbps. Παίζει μόνο στη συγκεκριμένη περιοχή 

Ενδιαφέρον αυτό. Όταν μπορέσεις δωσε μου ενα λινκ να το ψαξω λιγο. Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

αν δεν μας πεις περισσοτερες λεπτομερειες δεν μπορουμε να καταλαβουμε. Παλια υπηρχε η τηλεφωνια μεσω σιμ που συνδεοταν μονο στην διευθυνση που δήλωνες. Ειχες σταθερο αριθμο για να σε παιρνουν, ενω οι εξερχομενες γινονταν μεσω της σιμ. Σου εδιναν ενα gateway που εβαζες τη σιμ και συνεδεες επανω το σταθερο ή ασυρματο τηλεφωνο. Αναλογη υπηρεσια ειχε και η κοσμοτε. Νομιζω αυτα εχουν καταργηθει πλεον. Τωρα τι ακριβως δινει η cleveroffers θελει διευκρινηση γιατι στη σελιδα της δεν φαινεται κατι.

https://fb.watch/lOFn9qhOSp/

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ευχαριστώ. Δεν έχει στην κοσμοτε κάποιες περισσοτερες λεπτομέρειες (τιμή) ; Στις τηλεφωνικές συμφωνίες άλλα λένε και μετά στο συμβόλαιο λένε "δεν καταλάβατε"....... 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Δεν έχει στην κοσμοτε κάποιες περισσοτερες λεπτομέρειες (τιμή) ; Στις τηλεφωνικές συμφωνίες άλλα λένε και μετά στο συμβόλαιο λένε "δεν καταλάβατε"....... 
https://www.cosmote.gr/eshop/browse/Fixed-Plans/Double-Play-Plans/Double-Play-SIM/-/N-xtseay

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, AlexM2 said:

https://www.cosmote.gr/eshop/browse/Fixed-Plans/Double-Play-Plans/Double-Play-SIM/-/N-xtseay

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ. Ακριβό το άτιμο! Άλλη εταιρία δεν δίνει κάτι παρόμοιο (και φτηνότερο) ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Σε ευχαριστώ. Ακριβό το άτιμο! Άλλη εταιρία δεν δίνει κάτι παρόμοιο (και φτηνότερο) ;

Δεν δίνει. Η nova κάποτε έδινε μόνο internet με αυτόν τον τρόπο αν θυμάμαι καλά 

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone στηρίζει έμπρακτα όλους τους συνδρομητές της στην Ανατολική Αττική και στο Λουτράκι Κορινθίας, που πλήττονται από τις φωτιές, καλύπτοντας τις ανάγκες τους για περισσότερη επικοινωνία.

Συγκεκριμένα, οι συνδρομητές της Vodafone, ιδιώτες και επαγγελματίες, συμβολαίου κινητής, καρτοπρογράμματος και καρτοκινητής που ζουν σε: Κερατέα, Μαρκόπουλο Αττικής, Ανάβυσσο, Καλύβια Θορικού και Λουτράκι Κορινθίας θα έχουν στη διάθεση τους, από 17 Ιουλίου 2023 και για 15 μέρες, έως την 1 η Αυγούστου, αυτόματα και δωρεάν:

 
  • 1500 λεπτά ομιλίας στο κινητό προς εθνικά κινητά και σταθερά και
  • 20 GB στο κινητό

Οι συνδρομητές θα ενημερωθούν για την ενεργοποίηση με SMS στο κινητό τους. Επιπλέον, η Vodafone αναστέλλει τις εισπρακτικές ενέργειες για φραγή εισερχομένων ή/και εξερχομένων κλήσεων για τους κατοίκους των ανωτέρω περιοχών μέχρι και 1 Αυγούστου 2023.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE

Δελτίο Τύπου:
Η Vodafone στηρίζει τους συνδρομητές στην Αττική, στη Βοιωτία και στη Ρόδο που πλήττονται από πυρκαγιές


Η Vodafone συνεχίζει την έμπρακτη στήριξη της, σε όσους συνδρομητές της πλήττονται από τις πυρκαγιές, και συγκεκριμένα σε όσους ζουν στην Αττική, στη Βοιωτία και στη Ρόδο καλύπτοντας τις ανάγκες τους για περισσότερη επικοινωνία.

Οι συνδρομητές της Vodafone, ιδιώτες και επαγγελματίες, συμβολαίου κινητής, καρτοπρογράμματος και καρτοκινητής που ζουν σε: Μέγαρα, Νέα Πέραμο, Μάνδρα, Βίλια Αττικής, Δερβενοχώρια, Σχηματάρι Βοιωτίας, αλλά και Λάερμα και Παραδείσι Ρόδου, θα έχουν στη διάθεση τους, από 19 Ιουλίου 2023 και για 15 μέρες, έως την 3η Αυγούστου, αυτόματα και δωρεάν:

• 1500 λεπτά ομιλίας στο κινητό προς εθνικά κινητά και σταθερά και
• 20 GB στο κινητό
Οι συνδρομητές θα ενημερωθούν για την ενεργοποίηση με SMS στο κινητό τους.

Επιπλέον, η Vodafone αναστέλλει τις εισπρακτικές ενέργειες για φραγή εισερχομένων ή/και εξερχομένων κλήσεων για τους κατοίκους των ανωτέρω περιοχών μέχρι και 3 Αυγούστου 2023.

Υπενθυμίζεται ότι, δωρεάν επικοινωνία, αλλά και αναστολή από τις εισπρακτικές ενέργειες για φραγή εισερχομένων ή/και εξερχομένων κλήσεων έως και την 1η Αυγούστου, έχουν στη διάθεση τους και οι κάτοικοι Κερατέας, Μαρκόπουλου Αττικής, Αναβύσσου, Καλυβίων Θορικού και Λουτρακίου Κορινθίας που είναι για δεύτερο εικοσιτετράωρο αντιμέτωποι με το πύρινο μέτωπο.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήθηκε ο ένας αριθμός μου στη vf σήμερα. Και είδα κάτι που με εξέπληξε θετικά 

 

Screenshot_2023-07-20-11-13-21-980_com.myvodafone.android.jpg

Screenshot_2023-07-20-11-13-25-129_com.myvodafone.android.jpg

Screenshot_2023-07-20-11-13-28-284_com.myvodafone.android.jpg

Screenshot_2023-07-20-11-13-34-276_com.myvodafone.android.jpg

Screenshot_2023-07-20-11-13-36-434_com.myvodafone.android.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα, καλώ σε άλλους και φαίνεται ότι καλώ με απόκρυψη. Μου λένε ότι είναι γενικευμένο πρόβλημα σήμερα που προσπαθούν να διορθώσουν. Έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Lyricmyth19 said:

Έχω πρόβλημα, καλώ σε άλλους και φαίνεται ότι καλώ με απόκρυψη. Μου λένε ότι είναι γενικευμένο πρόβλημα σήμερα που προσπαθούν να διορθώσουν. Έχει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα;

Εταιρικός είσαι;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, paanos said:

Εταιρικός είσαι;

Cu. Όσους καλώ φαίνεται ότι έχω απόκρυψη, μου είπαν είναι πρόβλημα που έχουν σήμερα και προσπαθούν να το διορθώσουν. Πάντως φίλοι με voda cu κανονικά με καλούσαν.

Edited by Lyricmyth19
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργό VoLTE προφανώς; Μήπως η συσκευή σου είναι ασύμβατη;

Δοκιμασε με κλειστο VoLTE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...