Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις δοκίμασα και εγώ να χρησιμοποιήσω μια sim που είχα και μου λέει Invalid sim και όταν παίρνω το νούμερο από άλλο τηλ. μου λέει πως ο αριθμός δεν είναι σωστός.

 

Το περίεργο είναι πως πριν από μερικούς μήνες είχα βάλει κάρτα και είχα κάνει μια κλήση μερικών δευτερολέπτων στο άλλο νούμερό μου κανονικά.

 

Δεν θα έπρεπε να παρατείνουν την χρονική περίοδο κατά την οποία είναι ενεργοποιημένη η κάρτα;

 

Αν οντως ειχες κάνει ανανέωση θα επρεπε να ανανεωθει η ημερομηνια απο την τελευταια φορα που εκανες ανανεωση και για εναν επιπλεον χρονο. Καλο ειναι παντως σε αυτο να πας σε καταστημα και να ρωτησεις.

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42731.action

 

Δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη διαφορα η το κοστος. Στα ιδια περιπου χρηματα θα βρεις και κινητο να εξυπηρετει hotspot. Αποψη μου ειναι να αγορασεις το mifi της Vodafone. Ποιο αξιοπιστο. Aν τωρα εχεις ηδη συσκευη που εξυπηρετει hotspot πρεπει να βρεις απο το gsmarena.com τη καλυψει εχει το Hotspot του και τη ταχυτητα μπορει να σου δωσει.

 

Επίσης, αν εισαι συνδρομητής και δέν έχεις καλό σήμα, μπορείς να ζητήσεις απο το 13830 ή κα΄ποιο κατάστημα τη συσκευή full σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου καλησπέρα και απο μενα.

Εδω και αρκετό καιρό προσπαθώ να βρώ ενα ασύρματο wifi για να το συνδέσω με το HUAWEI 3770 της vodafone, ωστε να έχω το 3G σε όλο το σπίτι.

Εχω δοκιμάσει το TP-LINK 3420 ανεπιτυχώς και απο οτι μου λένε στην εταιρία, δεν μπορούμε να σας προτείνουμε κάποιο, σκεφτόμουν μήπως υπάρχει κάποιο modem που να παίρνει απ'ευθειας την κάρτα επάνω χωρίς το USB και με ρυθμίσεις να είναι έτοιμο.

Με ενα φίλο που μίλησα και διαθέτει τα MikrotiK μου είπε μια λύση αλλά τα 250€ είναι πολλά.

Μήπως ξέρετε κάτι να βοηθήσετε.

 

Ευχαριστώ

 

ψάχνω και εγώ κάτι αντίστοιχο αλλά δεν εχω βρει κάτι. Να σε ρωτήσω το vodafone mifi που έχεις δεν σε καλύπτει ; μέσα στο σπίτι σκέφτομαι να το παρω και εγώ αλλά μου είπανε εμβέλεια 10μέτρα και δεν νομίζω ότι θα ποιανεi απο το δεύτερο όροφο στον πρώτο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αν εισαι συνδρομητής και δέν έχεις καλό σήμα, μπορείς να ζητήσεις απο το 13830 ή κα΄ποιο κατάστημα τη συσκευή full σήμα.

 

έχει προβλήμa η περιοχή παρά πολύ όλα τa δίκτυa δεν πιάνουν.Αλλά δεν εχω adsl internet αλλιώς θα έβαζα το full σημα. Κάτι άλλο διάβασα ότι στο φουλ σημα τις κοσμοτε έχει καρτα σημ μέσα το ίδιο γίνεται και στην vodafone στο αντίστοιχο φουλ σημα ; αν ναι που χρησιμεύει καρτα αυτή ; Τέλος πάντων κάτι άλλο τώρα μπορω να προμηθευτώ το εξοπλισμό του vodafone για το σπίτι χωρίς να κανω σύνδεσή και να το βαλω σε ένα σημείο που ποιανεi καλα και να βαλω την καρτα σημ του κινητού μου ; στην εξυπηρέτηση πελατών δεν ξέρουν εαν θα λειτουργεί 100% μου είπανε μερικοί που ρωτήσa και άλλοι μου είπανε ότι θα λειτουργεί και δεν μπορω να βγάλω άκρη. Στην περίπτωση που κανω vodafonε για το σπίτι με το πρόγραμμα για το εξοχικο μου είπανε ότι δεν δινει τον εξοπλισμό , ισχύει αυτο ; γενικa υπάρχει κανένα άτομο που να έχει vodafone για το σπίτι να μου πει τι περιορισμούς έχει σαν γραμμή ; εκτός απο την απόκρυψη που άμα την βγάλεις φαίνεται κανονικά ο αριθμός του κινητού σου .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι?

ειμαι γυρω στον εναμιση χρονο τωρα με συμβολαιο vodafone mobile broadband 10gb.

εδω και 5 μηνες δηλαδη δεν με δεσμευει το συμβολαιο και οποτε θελω φευγω.

το θεμα ειναι οτι επειδη ειμαι ικανοποιημενος λεω να μεινω.

δεν εχει καποια προσφορα η vodafone για εμας?

δηλαδη θα πρεπει να πληρωνω το 40αρι ευρω καθε μηνα?

θελω να πω οτι αν ειναι ετσι,με συμφερει να παω αυριο να κλεισω τη συνδεση, και καπακι να βγαλω νεα ωστε να εχω και τη μειωση παγιου 50% για τους πρωτους 6 μηνες.

δηλαδη ενταξει,αυτο δεν το χουν σκεφτει στη vodafone?

να πουν ενταξει αδερφε επειδη οποτε θελεις φευγεις,για να σε κρατησουμε σου κανουμε το παγιο 30 ευρω και οχι 40

η ας πουμε να πουν οκ 40 ευρω αλλα αντι για 10gb το μηνα σου δινουμε 15gb το μηνα.εννοειται με ανανεωση συμβολαιου για αλλους 12 μηνες.

δηλαδη καποια προσφορα για να κρατησουν τους υπαρχοντες συνδρομητες δεν υπαρχει?δεν το χουν σκεφτει εκει στη vodafone?

οχι τιποτα αλλα αλλα επειδη δοκιμασα προσφατα wind με 25 ευρωπουλακια 30gb,και παει και σφαιρα,αρχισε να μου κακοφαινεται να σκαω 40 ευρω για 10gb.ποσο μαλλον οταν εχω την επιλογη να την κανω οποτε γουσταρω.δεν θα πρεπε να εχει μια προσφορα για εμας τους παλιους συνδρομητες του στυλ εστω μια επιλογη ανανεωσης συμβολαιου με λιγο χαμηλοτερο παγιο, οπως κανουν στα συμβολαια κινητης ας πουμε ?

για δεστε το λιγο εκει στη vodafone γιατι ετσι κι αρχισει ο κοσμος και ανακαλυπτει πως με 25 ευρω το μηνα εχει 30gb με ταχυτητες 4mbps ,βλεπω να φευγει πολυς κοσμος και να πηγαινει με τον πιου, αναμεσα τους κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι?

ειμαι γυρω στον εναμιση χρονο τωρα με συμβολαιο vodafone mobile broadband 10gb.

εδω και 5 μηνες δηλαδη δεν με δεσμευει το συμβολαιο και οποτε θελω φευγω.

το θεμα ειναι οτι επειδη ειμαι ικανοποιημενος λεω να μεινω.

δεν εχει καποια προσφορα η vodafone για εμας?

δηλαδη θα πρεπει να πληρωνω το 40αρι ευρω καθε μηνα?

θελω να πω οτι αν ειναι ετσι,με συμφερει να παω αυριο να κλεισω τη συνδεση, και καπακι να βγαλω νεα ωστε να εχω και τη μειωση παγιου 50% για τους πρωτους 6 μηνες.

δηλαδη ενταξει,αυτο δεν το χουν σκεφτει στη vodafone?

να πουν ενταξει αδερφε επειδη οποτε θελεις φευγεις,για να σε κρατησουμε σου κανουμε το παγιο 30 ευρω και οχι 40

η ας πουμε να πουν οκ 40 ευρω αλλα αντι για 10gb το μηνα σου δινουμε 15gb το μηνα.εννοειται με ανανεωση συμβολαιου για αλλους 12 μηνες.

δηλαδη καποια προσφορα για να κρατησουν τους υπαρχοντες συνδρομητες δεν υπαρχει?δεν το χουν σκεφτει εκει στη vodafone?

οχι τιποτα αλλα αλλα επειδη δοκιμασα προσφατα wind με 25 ευρωπουλακια 30gb,και παει και σφαιρα,αρχισε να μου κακοφαινεται να σκαω 40 ευρω για 10gb.ποσο μαλλον οταν εχω την επιλογη να την κανω οποτε γουσταρω.δεν θα πρεπε να εχει μια προσφορα για εμας τους παλιους συνδρομητες του στυλ εστω μια επιλογη ανανεωσης συμβολαιου με λιγο χαμηλοτερο παγιο, οπως κανουν στα συμβολαια κινητης ας πουμε ?

για δεστε το λιγο εκει στη vodafone γιατι ετσι κι αρχισει ο κοσμος και ανακαλυπτει πως με 25 ευρω το μηνα εχει 30gb με ταχυτητες 4mbps ,βλεπω να φευγει πολυς κοσμος και να πηγαινει με τον πιου, αναμεσα τους κι εγω.

άμα έχει και καλή ταχύτητα η wind στη περιοχή σου φύγε όπως είσαι
Link to comment
Share on other sites

έχει προβλήμa η περιοχή παρά πολύ όλα τa δίκτυa δεν πιάνουν.Αλλά δεν εχω adsl internet αλλιώς θα έβαζα το full σημα. Κάτι άλλο διάβασα ότι στο φουλ σημα τις κοσμοτε έχει καρτα σημ μέσα το ίδιο γίνεται και στην vodafone στο αντίστοιχο φουλ σημα ; αν ναι που χρησιμεύει καρτα αυτή ; Τέλος πάντων κάτι άλλο τώρα μπορω να προμηθευτώ το εξοπλισμό του vodafone για το σπίτι χωρίς να κανω σύνδεσή και να το βαλω σε ένα σημείο που ποιανεi καλα και να βαλω την καρτα σημ του κινητού μου ; στην εξυπηρέτηση πελατών δεν ξέρουν εαν θα λειτουργεί 100% μου είπανε μερικοί που ρωτήσa και άλλοι μου είπανε ότι θα λειτουργεί και δεν μπορω να βγάλω άκρη. Στην περίπτωση που κανω vodafonε για το σπίτι με το πρόγραμμα για το εξοχικο μου είπανε ότι δεν δινει τον εξοπλισμό , ισχύει αυτο ; γενικa υπάρχει κανένα άτομο που να έχει vodafone για το σπίτι να μου πει τι περιορισμούς έχει σαν γραμμή ; εκτός απο την απόκρυψη που άμα την βγάλεις φαίνεται κανονικά ο αριθμός του κινητού σου .

 

Πέρα απο αυτο που ανέφερες με την απόκρυψη, οι μονοι λοιποι περιορισμοι αφορούν οτι δεν υποστηρίζει φαξ, συναγερμό κτλπ. Επίσης, οχι το full σημα της vodafone δεν παιρνει κάρτα sim. To vodafone για το εξοχικο δεν παρέχει εξοπλισμό. Λογικά μπορείς να κάνεις αυτο που προανέφερες με τον εξοπλισμό, θα πιάσει.

Link to comment
Share on other sites

άμα έχει και καλή ταχύτητα η wind στη περιοχή σου φύγε όπως είσαι

 

Μπορείς να πάς σε κάποιο κατάστημα vodafone και να υποβάλεις σχετικό αίτημα ή να καλέσεις στην εξυπηρέτηση πελατών.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο αυτο που ανέφερες με την απόκρυψη, οι μονοι λοιποι περιορισμοι αφορούν οτι δεν υποστηρίζει φαξ, συναγερμό κτλπ. Επίσης, οχι το full σημα της vodafone δεν παιρνει κάρτα sim. To vodafone για το εξοχικο δεν παρέχει εξοπλισμό. Λογικά μπορείς να κάνεις αυτο που προανέφερες με τον εξοπλισμό, θα πιάσει.

 

εντάξει σε ευχαριστω πολύ . Ναι οντως στο πρόγραμμα για το εξοχικο με πήρανε τηλέφωνο και μου είπανε ότι το voice modem θα το πληρώσω 50ευρώ. Τι να πω δεν ξερω τι κανω. Μου είπανε ότι δεν γίνεται επειδη δήλωνεται γεωγραφική περιοχη στο modem άρα μου είπανε ότι δεν θα λειτουργεί με καρτα σημ καρτοκινητου αλλά μονο την καρτα του σταθερού.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

έχει προβλήμa η περιοχή παρά πολύ όλα τa δίκτυa δεν πιάνουν.Αλλά δεν εχω adsl internet αλλιώς θα έβαζα το full σημα. Κάτι άλλο διάβασα ότι στο φουλ σημα τις κοσμοτε έχει καρτα σημ μέσα το ίδιο γίνεται και στην vodafone στο αντίστοιχο φουλ σημα ; αν ναι που χρησιμεύει καρτα αυτή ; Τέλος πάντων κάτι άλλο τώρα μπορω να προμηθευτώ το εξοπλισμό του vodafone για το σπίτι χωρίς να κανω σύνδεσή και να το βαλω σε ένα σημείο που ποιανεi καλα και να βαλω την καρτα σημ του κινητού μου ; στην εξυπηρέτηση πελατών δεν ξέρουν εαν θα λειτουργεί 100% μου είπανε μερικοί που ρωτήσa και άλλοι μου είπανε ότι θα λειτουργεί και δεν μπορω να βγάλω άκρη. Στην περίπτωση που κανω vodafonε για το σπίτι με το πρόγραμμα για το εξοχικο μου είπανε ότι δεν δινει τον εξοπλισμό , ισχύει αυτο ; γενικa υπάρχει κανένα άτομο που να έχει vodafone για το σπίτι να μου πει τι περιορισμούς έχει σαν γραμμή ; εκτός απο την απόκρυψη που άμα την βγάλεις φαίνεται κανονικά ο αριθμός του κινητού σου .

 

Για να δουλεψει το Vodafone Full Σημα θελει γραμμη adsl. Οσο για αυτο που λες για την καρτα sim οχι δεν εχει καρτα sim μεσα το Vodafone Full Σημα. Ο εξοπλισμος που δινανε παλαιοτερα με το Vodafone για το σπιτι εχει καταργηθει και αν υπαρχει αποθεμα σε μερικα καταστηματα ειναι μονο με νεα συνδεση. Αν βαλεις την καρτα sim του κινητου σου λογικα θα παιξει μιας και η ιδια η καρτα του Vodafone για το Σπιτι μπορει να παιξει σε απλη κινητη συσκευη. Απο οτι θυμαμαι δεν εχει περιορισμους. Το Vodafone Εξοχικο δεν δινει επιδοτηση, σωστα σε ενημερωσανε.

 

Περιορισμους δεν εχει παρα μονο που πρεπει να δηλωσεις το σημειο που θελεις να δουλεψει και εχεις καλυψη σε 150μ περιμετρικα απο αυτο το σημειο.

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Για να δουλεψει το Vodafone Full Σημα θελει γραμμη adsl. Οσο για αυτο που λες για την καρτα sim οχι δεν εχει καρτα sim μεσα το Vodafone Full Σημα. Ο εξοπλισμος που δινανε παλαιοτερα με το Vodafone για το σπιτι εχει καταργηθει και αν υπαρχει αποθεμα σε μερικα καταστηματα ειναι μονο με νεα συνδεση. Αν βαλεις την καρτα sim του κινητου σου λογικα θα παιξει μιας και η ιδια η καρτα του Vodafone για το Σπιτι μπορει να παιξει σε απλη κινητη συσκευη. Απο οτι θυμαμαι δεν εχει περιορισμους. Το Vodafone Εξοχικο δεν δινει επιδοτηση, σωστα σε ενημερωσανε.

 

Περιορισμους δεν εχει παρα μονο που πρεπει να δηλωσεις το σημειο που θελεις να δουλεψει και εχεις καλυψη σε 150μ περιμετρικα απο αυτο το σημειο.

 

OK καταλαβα αρα τωρα δεν δινουνε εξοπλισμο στο vodafone για το σπιτι;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για να δουλεψει το Vodafone Full Σημα θελει γραμμη adsl. Οσο για αυτο που λες για την καρτα sim οχι δεν εχει καρτα sim μεσα το Vodafone Full Σημα. Ο εξοπλισμος που δινανε παλαιοτερα με το Vodafone για το σπιτι εχει καταργηθει και αν υπαρχει αποθεμα σε μερικα καταστηματα ειναι μονο με νεα συνδεση. Αν βαλεις την καρτα sim του κινητου σου λογικα θα παιξει μιας και η ιδια η καρτα του Vodafone για το Σπιτι μπορει να παιξει σε απλη κινητη συσκευη. Απο οτι θυμαμαι δεν εχει περιορισμους. Το Vodafone Εξοχικο δεν δινει επιδοτηση, σωστα σε ενημερωσανε.

 

Περιορισμους δεν εχει παρα μονο που πρεπει να δηλωσεις το σημειο που θελεις να δουλεψει και εχεις καλυψη σε 150μ περιμετρικα απο αυτο το σημειο.

εγω παντως που εχω το ιδιο μηζανημα της cosmote εχει καρτα sim μεσα και ειναι το ιδιο μηχανημα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!δεχομαι εδω και 2 περιπου εβδομαδες κλησεις απο εναν αριθμο της Vodafone καθημερινα!!

Ειναι καποια κυρια που μου ζηταει να μπω σε καποιο προγραμα mobile internet η κατι τετοιο

εχει τυχει και σε αλλους?προσπαθησα να συνεννοηθω μαζι της αλλα διχνει σαν να μη ξερει τιποτα....

και τις λεω οτι δεν ενδιαφερομαι αλλα συνεχιζει να με καλει....(απ τον ιδιο αριθμο η ιδια 3-4 φορες τη μερα)

ειναι καποιο "τρυκ" η ειναι οντως απ την Vodafone?θελω να ξερω για να κινηθω αναλογα...

Link to comment
Share on other sites

καλα σοβαρα μιλας τωρα? αν ειναι δυνατον.

πρωτη φορα το ακουω αυτο. ξερω οτι περνουν τηλεφωνο αλλα οχι 3-4 φορες την μερα και ενω τους λες δεν θελεις αυτοι σε ξαναπερνουν. μηπως σου κανει κανενας πλακα ? γτ χλωμο μου ακουγεται ολο αυτο να ειναι απο vodafone. εκτος αν εχει γινει κ σε αλλους. σε μενα παντως με vodafone καμια κ κανεις δεν μεχει παρει να μου λεει ασυναρτησίες

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone μίλησε με τους υπαλλήλους και εξηγησέ τους ευγενικά το πρόβλημά σου. Δώσε τον αριθμό να δούν αν όντως είναι από τα κεντρικά της Vodafone και αν όχι τοτε δεν μπορω ακριβως να σου πω τι θα κανεις. Εγω θα αλλαζα αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το κινητό του avatar σου η κάποιο άλλο android, απλά εγκατέστησε αυτό και πέρνα τον συγκεκριμένο αριθμό στη filter list.

Εγώ έχω ήδη 6 αριθμούς και τις αποκρύψεις...

Καλύτερα να το ρυθμίσεις να απαντάει και να κλείνει αμέσως (hang up after connected), ώστε να χρεώνεται ο άλλος και να μην βλέπεις αναπάντητες εσύ.

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

παιδες καποιος που να χρησιμοποιει το mobile tv μπορει να δοκιμασει αν του δουλευει η nova γιατι εμενα 3 μερες τωρα δεν δουλευει.αναγκαστικα και δοκιμασα το fusion tv και εκει δουλευει.για ενημερωστε με αν μπορειτε.
Link to comment
Share on other sites

Οτιδηποτε και αν γινει να καλεσεις την εξυπηρετηση πελατων και να ζητησεις να απενεργοποιηθεις απο ενοποιημενους καταλογους και οτι δεν σε ενδιαθερει καμια προσφορα ενημερωση
Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω τι είναι η vodafone gsm sim card. Πως μπορώ να την αποκτήσω και τι δυνατότητες προσφέρει. Η ξαδέρφη μου μένει στην Τουρκία αυτό το διάστημα και μου είπε πως μπορεί να με καλέσει δωρεάν σε κινητό Vodafone με gsm. Οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε πολύ! Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να ρωτήσω τι είναι η vodafone gsm sim card. Πως μπορώ να την αποκτήσω και τι δυνατότητες προσφέρει. Η ξαδέρφη μου μένει στην Τουρκία αυτό το διάστημα και μου είπε πως μπορεί να με καλέσει δωρεάν σε κινητό Vodafone με gsm. Οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε πολύ! Ευχαριστώ!

 

Αυτο που ζητας ειναι αυτο που εχουμε ολοι στα κινητα μας!!! Καρτα sim!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ένα κινητό που είναι android με έκδοση 2.3.4 και θα ήθελα να κάνω video κλήση αλλά όταν μπαίνω μέσα στις επαφές μου και επιλεγώ κάποιον δεν μου έχει επιλογή για video κλήση. Θα θελα να κάνω video κλήση μέσο τις Vodafone και όχι μέσο κάποιας εφαρμογής.

Το κινητό που έχω είναι από Αμερική και είναι αυτό. Είναι ξεκλειδωμένο για να δέχεται οποιαδήποτε sim. Έχει μια κάμερα μπροστά 1,3 megapixel. Μου πέρασε από το μυαλό μήπως τα android κινητά δεν έχουν τέτοιες επιλογές.

Μήπως μπορεί κάποιος να μου εξήγηση τι γίνετε;

Link to comment
Share on other sites

Απλά δε πραγματοποιεί τη "κλασσική" βιντεοκλήση! ;)

Είναι θέμα καθαρά της συσκευής και δυστυχώς δε μπορείς να κάνεις κάτι...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω μια λυση για να εχω ιντερνετ στο σπιτι και δεν θελω να βαλω adsl, αλλα δεν εχω και καλο σημα 3g σε πολλα σημεια στο σπιτι μου οποτε θελω κατι να το βαλω εκει που εχει καλη καλυψη 3g και να επικτεινω το 3g μεσω του wifi . αλλα μου ειπανε οτι το mifi εχει εμβελεια 10 μετρα , οσο για το 3g ρουτερ ακομα δεν εχω μαθει , γνωριζει κανενας τι βολευει να κανω για να εχω καλυψη 3g σταθερα μεσα στο σπιτι ; θελω να το βαλω στον δευτερο οροφο το mifi ή το 3g ρουτερ για να καλυψω τον πρωτο οροφο και τον δευτερο οροφο , διοτι το σημα 3g απο το κινητο μια παει και μια ερχεται! τι με συμβουλευται να κανω; αληθευει οτι τα modem ρουτερ που εχουμε στο σπιτι που ειναι wifi για το adsl εχουνε δυνατοτερο σημα απο ενα 3g μοντεμ ρουτερ; μου το ειπαντε στο 13840 στην βονταφον και δεν το πιστευα , εγω νομιζα οτι εχει την ιδια ενταση σηματος wifi οσο ενα απλο μοντεμ που σου δινει η εταιρεια που κανεις συνδεση στο ιντερνετ στο σπιτι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ας πουμε οτι ολα ειναι ενταξει τωρα!!καλεσα παλι το τμημα εξυπηρετησης και τους ειπα οτι αν δεν σταματησει αυτο θα παω νομικα...

απο τοτε σταματησε αυτο οποτε ουτε πλακα μου εκαναν ουτε τιποτα...απορω πραγματικα γιατι το εκαναν αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογη.!

 

skype/viber..

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...