Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπωσδήποτε νέα σύνδεση ε??.....

και αφοθ ειναι μόνο στο πάγιο και όχι στο σύνολο, αξίζει τελικά????? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε επίσης να δείτε και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=153610

Συνέχεια στο link που έδωσε ο getolika ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Από τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου είναι διαθέσιμη η νέα τεχνολογία BlackBerry Internet Service 2.1

 

Που απευθύνεται

Σε όλους τους υπάρχοντες και νέους συνδρομητές Vodafone που είναι εγγεγραμμένοι ή εγγραφούν στην υπηρεσία BlackBerry.

 

Τι είναι

Αναβαθμίζονται σημαντικά οι δυνατότητες της «προσωπικής» έκδοσης της υπηρεσίας BIS (BlackBerryInternet Service)*

Ο πελάτης (νέος ή υπάρχων) δεν χρειάζεται να κάνει καμία απολύτως διαδικασία!Η αναβάθμιση θα γίνει αυτόματα.

 

Στόχος

•Απλούστερη διαδικασία ενεργοποίησης της υπηρεσίας από τη συσκευή

•Ευκολότερη διαχείριση της υπηρεσίας από τον ίδιο το χρήστη.

•Φιλικότερη λειτουργία, μενού και καλύτερη υποστήριξη επισυναπτόμενων αρχείων

 

* Όλοι οι «BES»(εταιρικής έκδοσης)πελάτες είναι αυτόματα και συνδρομητές BIS χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Τι νέο προσφέρει

-- Ευκολότερη ενεργοποίηση της υπηρεσίας σε «3-κλικ»

-- Αυξάνεται το κοινό στο οποίο απευθύνεται η υπηρεσία καθώς:

• Είναι πλέον συμβατή με τα πιο γνωστά δωρεάν Webmails(Hotmail, Yahoo,Google)

• Παρέχει δυνατότητα Instant Messaging(ένα είδος chat) μέσω των πιο δημοφιλών υπηρεσιών (Yahoo Messenger,GoogleTalk)

-- Άμεση πρόσβαση στους λογαριασμούς του συνδρομητή χωρίς όριο ΜΒ.

– Το όριο χωρητικότητας καθορίζεται από τον email account(ενώ μέχρι τώρα έβλεπεμόνο τα τελευταία 25Μb)

– Στη συσκευή (και τον ενδιάμεσο λογαριασμό αν υπάρχει) τα μηνύματα διαγράφονται μετά από 30 ημέρες

-- Πολλαπλά εικονίδια inbox στη συσκευή, ένα ξεχωριστό για κάθε λογαριασμό emailγια ευκολία στο διαχωρισμό.

-- Συγχρονισμός για τα διαβασμένα/αδιάβαστα/διαγραμμένα mailαπό το κινητό, προς το mailboxτου υπολογιστή.(Πχ:αν διαγράψω ένα mail από τη συσκευή θα με ρωτήσει αν θέλω να διαγραφεί και από το mailbox του υπολογιστή)

-- Το web περιβάλλον (http://www.mobileemail.vodafone.gr) γίνεται απλούστερο (και παύει να λειτουργεί ως web mail).

 

Βασικά χαρακτηριστικά/Διευκρινίσεις

--Τα νέα χαρακτηριστικά παρέχονται χωρίς επιπλέον χρέωση στον συνδρομητή

-- Η κίνηση της υπηρεσίας Instant Messaging συγκαταλέγεται στη χρήσητων 10ΜΒ, δεν υπάρχει δηλαδή επιπλέον χρέωση

-- Τα χαρακτηριστικά αυτά είναι διαθέσιμα εφόσον ο συνδρομητής αποδεχτεί την αναβάθμιση στη νέα έκδοση της υπηρεσίας

-- Υπάρχει πλήρης υποστήριξη των ελληνικών χαρακτήρων. Τα μενού των συσκευών ωστόσο παραμένουν στα Αγγλικά

 

Πώς θα γίνει η αναβάθμιση:

-- 2-3ημέρες πριν την εμπορική διάθεση, όλοι οι συνδρομητές θα λάβουν ένα σύντομο MMS στο κινητό τους με οδηγίες

-- Από την 23η Οκτωβρίου, όποιος συνδρομητής μπει στο site διαχείρισης*, θα βλέπει ένα μήνυμα που θα του προτείνει την αναβάθμιση.

Αρκεί να επιλέξει Yes στο τέλος του μηνύματος.

-- Σε καμία περίπτωση δεν επηρεάζεται η λειτουργία της υπηρεσίας.

 

* (Το site διαχείρισης είναι το http://www.mobileemail.vodafone.gr από τον Η/Υκαι από τη συσκευή BlackBerry από το εικονίδιο “Email Settings”)

 

Προσθήκη ενός λογαριασμού Hotmail ή Yahoo στο BlackBerry

• Από το κεντρικό μενού επιλέγω Setup Accountκαι πληκτρολογώ τα στοιχεία του email

• Επιλέγοντας Create Address δημιουργείται μια διεύθυνση της μορφής για όσους επιθυμούν τη χρήση της

 

Επιπλέον δυνατότητες

• Διαχείριση των λογαριασμών email (πρόσθεση, αφαίρεση, επιλογή φίλτρων κλπ)

• Δήλωση μιας νέας συσκευήςBlackBerry, που αντικαθιστά την υπάρχουσα(σε περίπτωση αγοράς νέας ή αντικατάστασης)

• Αλλαγή του συνθηματικού (password) της υπηρεσίας

• Άμεση αποστολή των ρυθμίσεων στο κινητό BlackBerry –πολύ χρήσιμο σε περίπτωση που εισάγονται νέοι λογαριασμοί email.

 

Ενεργοποίηση της δυνατότητας Instant Messaging

• Από το μενού της συσκευής επιλέγω το εικονίδιο BlackBerry HELP!

• Στο μενού που εμφανίζεται επιλέγω Downloads

• Εμφανίζεται μια λίστα από εφαρμογές μεταξύ των οποίων και οι “Yahoo! Messenger for BlackBerry users” & “GoogleTalk for BlackBerry devices”

• Διαλέγοντας την επιθυμητή επιλογή, ο συνδρομητής αποδέχεται τους όρους χρήσης και η εφαρμογή εγκαθίσταται στο τηλέφωνο.

• Η εφαρμογή ξεκινά (έχει πλέον και δικό της εικονίδιο στο κεντρικό μενού) και ο συνδρομητής εισάγει το username & password της αντίστοιχης υπηρεσίας

• Αυτόματα πλέον θα μπορεί ανά πάσα στιγμή να βλέπει το status των επαφών/φίλων και να στέλνει και να δέχεται μηνύματα

– Δεν απαιτείται να εισάγει ξανά τα στοιχεία των επαφών του. Γίνεται η εισαγωγή αυτόματα

– Η εφαρμογή ξεκινά αυτόματα με το άνοιγμα της συσκευής (αντίστοιχα με τα email)

Link to comment
Share on other sites

to mono arnhtiko pou exei kai gia auto to logo den exo kanei thn anaba8mish einai to......και παύει να λειτουργεί ως web mail

 

y.g. to exoun kanei oles oi etaireies....dioti h entolh erxetai apo ta kentrika ths BB.

Link to comment
Share on other sites

to... what????

Πάντως ρε παιδιά έχω μια απορία... Πόσοι είναι αυτοί που χρησιμοποιούν την υπηρεσία; Γιατί δεν βλέπω να έχει και μεγάλη αποδοχή... Να βάλω μια δημοσκόπηση;

Link to comment
Share on other sites

to... what????

Πάντως ρε παιδιά έχω μια απορία... Πόσοι είναι αυτοί που χρησιμοποιούν την υπηρεσία; Γιατί δεν βλέπω να έχει και μεγάλη αποδοχή... Να βάλω μια δημοσκόπηση;

 

Σε πληροφορώ ότι στους "μεγάλους" εταιρικούς πελάτες της Vodafone (μεγάλες εταιρείες) οι υπηρεσίες Blackberry/Mobile e-mail είναι πολύ πετυχημένες και θεωρούνται αυτονόητες. Μάλιστα είχε ξεκινήσει για της συγκεκριμένης κατηγορίας πελάτες ειδική καμπάνια η οποία σταμάτησε λόγω έλλειψης συσκευών!

 

Πάντως είναι σίγουρο πως από τους μικρομεσαίους εταιρικούς και ιδιώτες είναι ελάχιστοι που χρησιμοποιούν τέτοιες υπηρεσίες.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια οτι η vodafone, για κλήσεις εξωτερικού, έχει μια υπηρεσία που σε χρεώνει κανονική κλήση (εσωτερικού)+ 1 ευρώ ?

 

Βασικά ενδιαφέρομαι για κλήσεις στη γερμανία, και επειδή μπαίνω φαντάρος τώρα θέλω να κάνω μια σύνδεση γι' αυτό το λόγο, να χρεωνομαι δηλαδή όσο το δυνατόν λιγότερο. Όποιος μπορεί ας με διαφωτίσει!

 

Καλως ήρθα και Καλώς σας βρήκα !

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η υπηρεσία λέγεται Vodafone Passport και ιδού http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001050300&vars=0000000000

Αυτή η υπηρεσία ισχύει όταν παίρνεις από το εξωτερικό προς την Ελλάδα.Από Ελλάδα προς εξωτερικό ισχύει χρέωση ανάλογα με τη ζώνη που υπάγεται η χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια οτι η vodafone, για κλήσεις εξωτερικού, έχει μια υπηρεσία που σε χρεώνει κανονική κλήση (εσωτερικού)+ 1 ευρώ ?

 

Βασικά ενδιαφέρομαι για κλήσεις στη γερμανία, και επειδή μπαίνω φαντάρος τώρα θέλω να κάνω μια σύνδεση γι' αυτό το λόγο, να χρεωνομαι δηλαδή όσο το δυνατόν λιγότερο. Όποιος μπορεί ας με διαφωτίσει!

 

Καλως ήρθα και Καλώς σας βρήκα !

 

Κανε συμβολαιο Q1, οι διεθνεις κλησεις ειναι 50% φθηνοτερες σε σχεση με τις αλλες εταιριες.

Link to comment
Share on other sites

Κανε συμβολαιο Q1, οι διεθνεις κλησεις ειναι 50% φθηνοτερες σε σχεση με τις αλλες εταιριες.

 

Ναι αλλά το θέμα είναι με πόσες εταιρίες του εξωτερικού και στην περίπτωση του φίλου μας την Γερμανία έχει συμφωνία η Q, για να μπορεί ο άνθρωπος να στέλνει και κανένα γραπτό μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνει το SMS, όταν έχει 50% φθηνότερη ομιλία από ό,τι με τις άλλες εταιρείες; Και επίσης με όσες εταιρείες έχει συμφωνία το SMS δεν είναι ακριβότερο από το SMS προς ελληνικά δίκτυα και νομίζω ότι έχει συμφωνία με αρκετές εταιρείες ειδικά στην Ευρώπη, οπότε αν ο φίλος θέλει μία συγκεκριμένη εταιρεία, μπορεί εύκολα να το κοιτάξει!
Link to comment
Share on other sites

Στο alla carte υπάρχει ένα πακέτο (1286) στο οποίο δίνεις 15 ευρώ για ένα μήνα και έχεις 30 λεπτά ομιλίας για όλες τις χώρες της Ευρώπης εκτός Αλβανίας ( όπου υπάρχει άλλο πακέτο για 30 λεπτά με 10 όμως ευρώ.)

Κόστος 0,50 το λεπτό

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=80698&highlight=smart+code

 

Καλύτερα να μεταφερθεί ολόκληρη αυτή η συζήτηση στο ομώνυμο παλαιότερο θέμα!

 

Να σημειώσω μόνο ότι τελικά το smart code δεν ισχύει για τις επιδοτήσεις όπως είχα αναφέρει στο παραπάνω θέμα. Επίσης τα ΑΤΜ που είχαν αναφερθεί, δεν έχουν κάνει την εμφάνισή τους!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω δωροεπιταγή pointmania.Σκέφτομαι να αγοράσω κινητό.Μπορώ να παραγγείλω κινητό μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος της vf και να επιδείξω τη δωροεπιταγή ώστε να γίνει η μείωση τιμής?
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ VODAFONE ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΛΑΒΩ ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ,,,ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ,,,,,,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΤΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΩΔΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ ΣΜΣ(??????????),,,,,,,,,,,ΩΡΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ???ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΑΒΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ?????????ΕΣΤΕΙΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΙΛ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ 8ΕΛΩ ΜΕΣΩ ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΗ ΜΟΥ,,,,Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΣΤΕΛΕΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ,,,,ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΚΑΝΩ??ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΕΑ??ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ,,,ΚΑΙ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ 0000 ΕΩΣ ΤΟ 9999.........ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΗ?????????:[/size][/size][/size]wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το 4444. Λογικά αν δεν είχες αλλάξει το κωδικό θα είναι αυτός. Αλλιώς δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις παρά να προβείς σε αντικατάσταση κάρτας. Καλά και εσύ, δεν ήθελες να δεχτείς ξανά κλήση, ας την έβαζες τη κάρτα σε ένα συρτάρι, γιατι να τη καταστρέψεις? :O
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ,,,ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ,,,,???(ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑ ΟΙΚΙΟΘΕΛΩΣ):worry: :worry: :worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Τότε δυστυχώς μάλλον δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Κάλεσε στο 1251, εξήγησε το πρόβλημα μήπως και σου κάνουν reset στην υπηρεσία... Και μην προσπαθήσεις να δοκιμάζεις μόνη σου κωδικούς διότι το σύστημα θα μπλοκάρει!
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι στα στοιχεία σου ή εχεις τον κωδικό χρήστη κάλεσέ τους και πες τους να στον αλλάξουν στον προεπιλεγμένο 4444

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone ανακοινώνει ότι από την 19/01/06 ξεκινά η εμπορική διάθεση 2 νέων προγραμμάτων χρήσης για την υπηρεσία Vodafone Mobile Email και ότι η διάθεση των σήμερα ισχυόντων προγραμμάτων σταματά. H υπηρεσία είναι διαθέσιμη σε όλα τα προγράμματα χρήσης συμβολαίου της Vodafone, επαγγελματικά και προσωπικά και υποστηρίζεται από μια σειρά ειδικά σχεδιασμένων συσκευών συμπεριλαμβανομένων και των BlackBerry συσκευών.

Απαραίτητη προϋπόθεση για εγγραφή στην υπηρεσία είναι ο συνδρομητής να έχει ενεργό συμβόλαιο με τη Vodafone και να κατέχει μία συσκευή που υποστηρίζει την υπηρεσία.

Οι χρεώσεις χρήσης και συνδρομής στην υπηρεσία διαμορφώνονται ως εξής:

Mobile email Προσωπική έκδοση: για εταιρείες, επαγγελματίες / ιδιώτες που διαθέτουν λογαριασμούς email τύπου POP 3 ή IMAP

Μηνιαίο Πάγιο συνδρομής: 23,80€ (περιλαμβάνει μέχρι 20 ΜΒ δωρεάν όγκο δεδομένων για χρήση email και Internet μέσω των επιλεγμένων συσκευών στο δίκτυο της Vodafone)

Χρέωση ανά kilobyte πέραν του δωρεάν όγκου: 0,006€

Mobile email Εταιρική έκδοση: για εταιρίες με υποδομή εταιρικού email server

Μηνιαίο Πάγιο συνδρομής: 35,70€ (περιλαμβάνει μέχρι 20 ΜΒ δωρεάν όγκο δεδομένων για χρήση email και Internet μέσω των επιλεγμένων συσκευών στο δίκτυο της Vodafone)

Χρέωση ανά kilobyte πέραν του δωρεάν όγκου: 0,006€

Στους συνδρομητές της υπηρεσίας δίνεται ακόμα η δυνατότητα να συνδυάσουν οποιοδήποτε από τα παραπάνω προγράμματα με το πρόσθετο πρόγραμμα περιαγωγής το οποίο διατίθεται με μηνιαίο πάγιο 14,29€ και προσφέρει 3ΜΒ/μήνα δωρεάν αποκλειστικά για χρήση σε περίοδο περιαγωγής.

Χρέωση περιαγωγής ανά kilobyte πέραν του δωρεάν όγκου: 0,0179€/kb

 

Οι παραπάνω χρεώσεις περιλαμβάνουν ΦΠΑ 19%

Ο δωρεάν προσφερόμενος όγκος δεδομένων δεν ισχύει κατά τη διάρκεια περιαγωγής εκτός από το πρόσθετο πρόγραμμα για περιαγωγή.

Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη και για χρήση στο εξωτερικό όπου υπάρχει δυνατότητα περιαγωγής GPRS.

Σημειώνεται ότι οι χρεώσεις των υπαρχόντων συνδρομητών της υπηρεσίας παραμένουν ως έχουν χωρίς καμιά μεταβολή

 

 

Είναι νέο ή παλιό;;;

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0006200000&vars=0000000000

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΧΑΙΡΕΤΑΙ...

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ.

 

ΕΧΩ ΤΗΝ MOBILE CARD ΤΗΣ VODAFONE ΚΑΙ ΕΧΩ 2 LAPTOP. Η ΚΑΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ LAPTOP ΕΧΟΥΝ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ WIFI Ή ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ WIFI. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ INTERNET ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ LAPTOP ΜΕΣΩ ΤΗΣ MOBILE CONNECT CARD. ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ INTERNET SHARING ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ LAPTOP ΜΕΣΩ WIFI ΑΝΤΛΟΝΤΑΣ ΠΟΡΟΥΣ INTERNET ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΗ H MOBILE CONNECT CARD. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΤΥΠΩΣΑ ΜΕ ΣΑΦΗΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.

 

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ VODAFONE ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΙΚΤΥΑΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ? ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Ή ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...