Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Παιδιά παίρνετε OTP κανονικά; Εγώ προσπαθώ είτε με sms είτε με mail και δεν κουνιέται φύλλο!!

Επιβεβαιώνω ότι τα κάνανε μαντάρα! Τελικά σε αυτή την χώρα πολύ δύσκολα να πάει κάτι σωστά...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει γίνει δηλαδή γιατί δεν κατάλαβα...δεν δέχεται εισερχόμενα sms και ειδικότερα otp η vodafone? Τα δικά της για τις υπηρεσίες της μια χαρά έρχονται. Για τραπεζα gov δεν έτυχε να χρειαστεί τις τελευταίες μέρες και δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά της OTP (sms & email) ΔΕΝ έρχονται για την ταυτοποίηση του λογαριασμού (My Vodafone) μετά την αλλαγή που έκαναν. Ήρθαν κάποια sms με καθυστέρηση μετά από 3-4 ώρες, χωρίς φυσικά να ισχύουν.
Για την ώρα αδυναμία σύνδεσης στο My Vodafone λόγω του παραπάνω προβλήματος.

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, memoriesradio said:

Τα δικά της OTP (sms & email) ΔΕΝ έρχονται για την ταυτοποίηση του λογαριασμού (My Vodafone) μετά την αλλαγή που έκαναν. Ήρθαν κάποια sms με καθυστέρηση μετά από 3-4 ώρες, χωρίς φυσικά να ισχύουν.
Για την ώρα αδυναμία σύνδεσης στο My Vodafone λόγω του παραπάνω προβλήματος.

Μπορούν να αλλάξουν το ρολογάκι και να το βάλουν να μετράει 5 ώρες αντί για μερικά δευτερόλεπτα.. 😉😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Μπορούν να αλλάξουν το ρολογάκι και να το βάλουν να μετράει 5 ώρες αντί για μερικά δευτερόλεπτα.. 😉😂😂😂

Σωστό κι αυτό.

Ρε τι Silicon Valey και αηδίες! Ελλάδα ρε! Ρημάδια όλα! Vodafone, ξεvodafone, cosmote volte servers, σεισμοί, καταποντισμοί.

Κολυμπυθρόξυλο δεν θα μείνει.

Ούτε χαλίκι όρθιο...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Όλα πάνε καλά 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, memoriesradio said:

Τα δικά της OTP (sms & email) ΔΕΝ έρχονται για την ταυτοποίηση του λογαριασμού (My Vodafone) μετά την αλλαγή που έκαναν. Ήρθαν κάποια sms με καθυστέρηση μετά από 3-4 ώρες, χωρίς φυσικά να ισχύουν.
Για την ώρα αδυναμία σύνδεσης στο My Vodafone λόγω του παραπάνω προβλήματος.

Α οκ εγω αναφερομουν σε καποια otp για εισοδο σε cu app - bing bang τα οποια έρχονται κανονικά. Προχτες εφτιαξα και τη myvodafone με pin και βιομετρικο χωρίς πρόβλημα,αλλά δεν θυμάμαι αν χρειάστηκε otp.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Α οκ εγω αναφερομουν σε καποια otp για εισοδο σε cu app - bing bang τα οποια έρχονται κανονικά. Προχτες εφτιαξα και τη myvodafone με pin και βιομετρικο χωρίς πρόβλημα,αλλά δεν θυμάμαι αν χρειάστηκε otp.

Δοκίμασε να μπεις με το νέο update του app.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει βγάλει ακόμα κάτι

έκδοση 4.14.0.0-33503AL-REL

Αυτή έχω

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, memoriesradio said:

Τα δικά της OTP (sms & email) ΔΕΝ έρχονται για την ταυτοποίηση του λογαριασμού (My Vodafone) μετά την αλλαγή που έκαναν. Ήρθαν κάποια sms με καθυστέρηση μετά από 3-4 ώρες, χωρίς φυσικά να ισχύουν.
Για την ώρα αδυναμία σύνδεσης στο My Vodafone λόγω του παραπάνω προβλήματος.

Σε εμένα κανονικά όλα… Το sms έρχεται πιο αργα από το email αλλά έρχεται

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία, καλά που το είπατε να μην την αναβαθμίσω καθόλου ή μέχρι να καταργήσουν και πάλι αυτή την αηδία.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, paanos said:

Σε εμένα κανονικά όλα… Το sms έρχεται πιο αργα από το email αλλά έρχεται

Καλημέρα!

Εδώ τίποτα λέμε και σε 2 διαφορετικά συμβόλαια-accounts.

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, terkos2 said:

Α ωραία, καλά που το είπατε να μην την αναβαθμίσω καθόλου ή μέχρι να καταργήσουν και πάλι αυτή την αηδία.

Με παλιά έκδοση νομίζω δεν μπαίνει καν 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, paanos said:

Με παλιά έκδοση νομίζω δεν μπαίνει καν 

Ξαναδοκίμασα μόλις τώρα και δουλεύουν όλα (OTP sms & email) κανονικά και άμεσα. Πάλι καλά που το μπάχαλο διήρκεσε μόνο μία μέρα. Ολοκληρώθηκε κανονικά η νέα ταυτοποίηση.

Προχώρα στην αναβάθμιση της εφαρμογής άφοβα. Τόσα περάσαμε τις τελευταίες μέρες σαν ανθρώπινο είδος, σε μια εφαρμογή θα κολώσουμε;

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

https://www.capital.gr/epixeiriseis/3737658/stratigiki-sunergasia-vodafone-elladas-kai-public-estiasi-se-emporikes-sunergasies-kai-aristi-empeiria-katanaloti/?amp=true

Πολύ σημαντικό βήμα και για τις δύο εταιρείες. Η Vodafone κατάφερε και πήρε με το μέρος της έναν χρόνιο συνεργάτη της μαύρης 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η άριστη εμπειρία καταναλωτή με τρομάζει...θα ζητάνε και στα public 20€ για να περασουν ενα apn σε mifi?

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η άριστη εμπειρία καταναλωτή με τρομάζει...θα ζητάνε και στα public 20€ για να περασουν ενα apn σε mifi?

Ναι κλεψιά κανονική


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

https://techmaniacs.gr/h-vodafone-anakoinonei-ti-nea-etaireia-gia-diktya-optikon-inon/

Στην ίδρυση της νέας εταιρίας «Fiber2All» προχώρησε η Vodafone Ελλάδας, μέσω της απόσχισης του κλάδου οπτικών ινών της και της δημιουργίας μιας νέας οντότητας, η οποία στοχεύει στην περαιτέρω ανάπτυξη και εκμετάλλευση τηλεπικοινωνιακών δικτύων νέας γενιάς και δικτύων υπερυψηλών ταχυτήτων, με ιδιαίτερη έμφαση στα δίκτυα οπτικών ινών.

Συγκεκριμένα, η νεοσυσταθείσα «Fiber2All», η οποία είναι 100% θυγατρική της Vodafone Ελλάδας, θα έχει ως αντικείμενο τον σχεδιασμό, την κατασκευή, και την χονδρική πώληση της υποδομής οπτικών ινών εστιάζοντας στην επιτάχυνση της επέκτασης και τον μετασχηματισμό του δικτύου οπτικών, ανταποκρινόμενη στην αυξανόμενη ζήτηση για υπηρεσίες high-speed internet. Στόχος της νέας εταιρίας είναι η απόκτηση σημαντικού μεριδίου αγοράς στη χονδρική πώληση οπτικών ινών, καθώς εκτιμάται ότι η ζήτηση για υψηλής ταχύτητα διαδίκτυο θα κορυφωθεί τα επόμενα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει εκείνο το άλλο, με τις κάμερες και τους αισθητήρες μέσα στα δάση για τις φωτιές, γι' αυτό δεν έμεινε κολυμπυθρόξυλο...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kalitexnis_g said:

 

Άκυρο. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

On 19/9/2023 at 5:13 ΜΜ, kalitexnis_g said:

 

 

Την προηγούμενη εβδομάδα την πέρασα, κατά ένα μεγάλο μέρος, στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου. 

Κυκλοφορούσα πάνω κάτω από το ισόγειο μέχρι και 4ο όροφο, η σύνδεση ήταν από εξαίρετη έως ανύπαρκτη. Δεν έκανα τεστ, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου εκεί αλώστε, φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με την κατασκευή του κτιρίου. Στα πιο "βαθιά" σημεία του έβλεπα Ε, το παρατήρησα όταν δεν μπορούσα να συνδεθώ στις online υπηρεσίες, στα υπόλοιπα έκανα την δουλειά μου προβλημάτιστα και δεν χρειάστηκε να δω εάν είχε 4g ή 5g σύνδεση. 

Αυτά! 

Υ. Γ. Δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να κάνω αναίρεση μιας παράθεσης και για αυτό χτυπάει ειδοποίηση στον φίλο που έχω τσεκάρει, συγνώμη για αυτό. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...