Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ξερει κανεις σε τι ρυθμους κινουνται οι αιτησεις αποσυνδεσεων;

μου ειπαν οτι αρκετος κοσμος φευγει απο την vodafone

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ερώτηση έκανα στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1222557#post1222557 από το link του οποίου ήρθες σε αυτό το topic, και δε νομίζω πως ταιριάζει το post σου εδώ!

Ωστόσο μου απάντησες στο ερώτημά μου!

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι αλήθεια. Σε τέτοια κλίμακα οποιαδήποτε διαφήμηση ακόμα και αρνητική λειτουργεί θετικά σε βάθος χρόνου... Αρκεί η εταιρεία να το χειριστεί σωστά.

kapios filos diafimistis moy eixe pei i kaliteri diafimisei einei i ayti poy me opoiodipote tropo soy meini to onoma toy proiontos !!!gia thimithite to kairo me toys omiroys sto leoforio tis tim gia ena mina den legane tipota alo !!:rolleyes:

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

kapios filos diafimistis moy eixe pei i kaliteri diafimisei einei i ayti poy me opoiodipote tropo soy meini to onoma toy proiontos !!!gia thimithite to kairo me toys omiroys sto leoforio tis tim gia ena mina den legane tipota alo !!:rolleyes:

Και επίσης λένε:

 

Δεν υπάρχει καλύτερη διαφήμιση απο τη δυσφήμιση.... ;)

Link to comment
Share on other sites

kapios filos diafimistis moy eixe pei i kaliteri diafimisei einei i ayti poy me opoiodipote tropo soy meini to onoma toy proiontos !!!gia thimithite to kairo me toys omiroys sto leoforio tis tim gia ena mina den legane tipota alo !!:rolleyes:

 

Ναι, μόνο που για την πειρατεία του λεωφορείου δεν έφταιγε η ΤΙΜ...

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα όμως οι διαφημίσεις κόπηκαν γιατί δέχεται πιέσεις λόγω της όλης ιστορίας...έτσι είπαν τουλάχιστον στον Τριανταφυλλόπουλο..

 

Βασικα το αναποδο ισχυει...

Η VODAFONE με το να μη δινει διαφημισεις στα καναλια προσπαθει να ασκησει οικονομική πίεση σε αυτα, ωστε να ελαττωσουν την κριτικη απέναντι της!!

Τα έσοδα απο της διαφημισεις μιας τηλεπικοινωνιακης εταιριας (οποιασδηποτε) αποτελουν μία απο τους πιο βασικες πηγες κερδους για ενα καναλι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια λόγω των γεγονότων και έπειδη δεν είμαι ευχαριστημένος απο την vodafone αλλά για να μιλήσουμε και αληθινά είναι η ευκερία τώρα να αλλάξω δίκτυο. άμα πάρω και τους πω, ξέρετε κάτι; δεν σας έχω εμπιστοσύνη και θέλω να αλλάξω δίκτυο ενώ δεν έχει λήξει το συμβόλαιο μου θα βγάλω άκρη τι λέτε;:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε θα βγαλεις ακρη,

πας σε ενα καταστημα βονταφον και λες θελω να κανω διακοπη ...

ε και πληρωνεις το ποσο που σου επιδοτηθηκε για την συσκευη σου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δεν σας έχω εμπιστοσύνη και θέλω να αλλάξω δίκτυο ενώ δεν έχει λήξει το συμβόλαιο μου θα βγάλω άκρη τι λέτε;:rolleyes:

Δεν χρειάζεται να τους πεις και τον λόγο:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλαξα τίποτα, εκτός από το ότι ενεργοποίησα το missed call alert.

Δεν ήξερα οτί δουλεύει και όταν είναι κατειλλημενη η γραμμή (νόμιζα ότι μόνο όταν είναι off το κινητό). Οπότε μάλλον αυτό είναι.

Είναι και η "Ειδοποίηση Κλήσεων" και σε αυτή την περίπτωση γίνεται προώθηση.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το αναποδο ισχυει...

Η VODAFONE με το να μη δινει διαφημισεις στα καναλια προσπαθει να ασκησει οικονομική πίεση σε αυτα, ωστε να ελαττωσουν την κριτικη απέναντι της!!

Τα έσοδα απο της διαφημισεις μιας τηλεπικοινωνιακης εταιριας (οποιασδηποτε) αποτελουν μία απο τους πιο βασικες πηγες κερδους για ενα καναλι.

 

Δηλαδή τα κανάλια δεν μπορούν να βρουν άλλες εταιρίες που θέλουν διαφημιστούν; Ή η vodafone δίνει τα δισεκατομύρια που οι άλλες δεν μπορούν να δώσουν;

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το αναποδο ισχυει...

Η VODAFONE με το να μη δινει διαφημισεις στα καναλια προσπαθει να ασκησει οικονομική πίεση σε αυτα, ωστε να ελαττωσουν την κριτικη απέναντι της!!

Τα έσοδα απο της διαφημισεις μιας τηλεπικοινωνιακης εταιριας (οποιασδηποτε) αποτελουν μία απο τους πιο βασικες πηγες κερδους για ενα καναλι.

μα γιατί να κάνει κάτι τέτοιο αφού πάλι στα κανάλια θα στραφεί η εταιρία,πως αλλιώς θα κάνει τόσο καλή διαφήμιση???

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα κανάλια δεν μπορούν να βρουν άλλες εταιρίες που θέλουν διαφημιστούν;

 

όχι...

 

Ή η vodafone δίνει τα δισεκατομύρια που οι άλλες δεν μπορούν να δώσουν;

 

Ναι...

 

Φαντάσου να έχεις διαφημηστική εταιρεία και να έχεις μόνο ένα συμβόλαιο με μόνο μια εταιρεία, την βόντα. Αυτό ήταν, δεν χρειάζεσαι τπτ άλλο!!!

 

μα γιατί να κάνει κάτι τέτοιο αφού πάλι στα κανάλια θα στραφεί η εταιρία,πως αλλιώς θα κάνει τόσο καλή διαφήμιση???

 

Ναι, αλλά όσο έχει αποσύρει τις διαφημήσεις, τα κανάλια μένουν χωρίς έσοδα. Την ίδια στιγμή η βόντα έχει διαφήμηση, έστω και αρνητική.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά όσο έχει αποσύρει τις διαφημήσεις, τα κανάλια μένουν χωρίς έσοδα. Την ίδια στιγμή η βόντα έχει διαφήμηση, έστω και αρνητική.

ξεχνάς τις άλλες εταιρίες σταθερής και κινητής τηλεφωνίας μου φαίνεται.δεν είναι μόνο η βόντα...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι, αλλά όσο έχει αποσύρει τις διαφημήσεις, τα κανάλια μένουν χωρίς έσοδα. Την ίδια στιγμή η βόντα έχει διαφήμηση, έστω και αρνητική.

 

 

Η αρνητική διαφήμιση όμως δεν πουλάει

Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσεις για το υπόλοιπο της επιδότησης που σου απομένει αλλά κάνοντας σύνδεση σε άλλη εταρία θα σου κάνουν νέα επιδότηση. 'Αρα πάτσι. Προχώρα.
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

ο τυπος με το χασαπικο

προφανως ηταν το demo <και πολλοι αλλοι>

για τις υποκλοπες, δλδ δεν τους ενδιεφερε ο χασαπης

απλα χρησιμοποιουσαν τον αριθμο του για να πειραματιζονται

στις εφαρμογες του λογισμικου τους.

...κι όταν θα 'ρθουν οι καιροί που θα 'χει σβήσει το κερί στην καταιγίδα

Υπερασπίσου το παιδί γιατί αν γλιτώσει το παιδί υπάρχει ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites

εβγαλε μια "διαφημηση" προς τους καταναλωτες...δεν λεω πολυ συγκηντικη...

αλλα εμενα δεν με πειθει.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΙ μα ΟΤΙ και να βγάλει και να δείξει ο κόσμος όλος ξέρει πως έχουμε μια εταιρία με δύο θανάτους ανεξιχνίαστους στα γραφεία της και την χειρότερη υπόθεση κατασκοπείας που γνώρισε η Ελλάδα με θύματα όλους τους Ελληνες αφού αφορά την όποια ασφάλεια της χώρας μας

Αρα τι συγκινητική διαφήμιση να βγάλουν ?

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: To 2006 θα μιλάμε απεριόριστα με ένα μηνιαίο πάγιο? :)"

Μήπως να λέγαμε για το 2046; :-)

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

H sugekrimenh uphrwsia uparxei HDH sto ekswteriko.Polla einai ta medalla pou uposthrizoun to ptt

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

H sugekrimenh uphrwsia uparxei HDH sto ekswteriko.Polla einai ta medalla pou uposthrizoun to ptt
Αυτό λέω, στο εξωτερικό υπάσχει ήδη. εδώ μόνο υποκλοπές ξέρουν να κάνουν...

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

H teleytaia ekdosi tou logismikou einai h 6.01.0001 kai mporeite na thn katevasete apo to http://www.business.vodafone.com/mobileofficeroot/enuk/support/20_datacards/10_3gdatacards/10_option_3gwlangprs/10_latestsoftware/10_recommended/p_recommendedversions.jsp

 

Agorasa kai egw laptop prin kana mina kai eixe mesa dwro thn vmcc se ekdosi 3g ala cart (prepay me 48E dwrean).Sthn arxi den mporousa na syndethw me tipota sto net...Kalesa to customer care kai milisa me enan texniko (eksipiretikotatos) alla kai pali den katafera kati.Tou eipa oti tha ksanaprospathisw kai monos mou kai eipe oti an den ginei kati tha mou steilei cd gia update logismikou.Peiramatistika kai egw kai eida oti ginotan conflict tis thiras tou bluetooth tou laptop me thn thira ths vmcc.Allaksa tin thira ths kai twra paei sfera. (Dystyxws edw pou menw exei mono 3g h TIM)

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/auto/special/opeltest/fotogalerien/opel__astra__opc/2691446-116x105,property=Bild.jpg

 

MIO P350- DESTINATOR 6- SD 256 MB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...