Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν ξερει κωδικο χρηστη ή ονοματεπωνυμο και αρ.ταυτοτητας (σε επωνυμο καρτοκινητο) τοτε δεν παιζει να μαθει το υπολοιπο χρονου ομιλιας σου με τιποτα.

 

Αντρικη-φιλικη συμβουλη: μην ψαρωνεις με το γκομενακι, χαλαρωσε γιατι δεν μπορει να μαθει τιποτα, απλως να σε ψαρωσει τα λεει και σφιξε της λιγο τα λουρια γιατι με αυτα που λεει δειχνει να προσπαθει να σου παρει τον αερα (και μαλλον το καταφερνει αν κρινω απο το αγχος σου...)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξερει κωδικο χρηστη ή ονοματεπωνυμο και αρ.ταυτοτητας (σε επωνυμο καρτοκινητο) τοτε δεν παιζει να μαθει το υπολοιπο χρονου ομιλιας σου με τιποτα.

 

Αντρικη-φιλικη συμβουλη: μην ψαρωνεις με το γκομενακι, χαλαρωσε γιατι δεν μπορει να μαθει τιποτα, απλως να σε ψαρωσει τα λεει και σφιξε της λιγο τα λουρια γιατι με αυτα που λεει δειχνει να προσπαθει να σου παρει τον αερα (και μαλλον το καταφερνει αν κρινω απο το αγχος σου...)

Καλά αυτό εννοείται,το είπαμε άλλωστε παραπάνω (για το υπόλοιπο λέω).

 

τώρα για την συμβουλή,αν και κοπέλα ο φίλος Panagiotis έχει δίκιο (πολύ αγχος βρε αδερφέ..!!!!)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Euthxws frontizei h Voda na mas enhmerwnei gia thn kalupsh ths kai eimai hsuxos!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αυτά να τα βλέπετε εσείς οι γυναίκες: πόσο μας κοστίζετε!

Ο αριθμός 1254 υπάρχει και χρησιμοποιείται για ανανέωση χρόνου ομιλίας άλλου καρτοκινητού. Μπορείς να της πείς (καφρίλα) να σου ανανεώνει αυτή το χρόνο ομιλίας του καρτοκινητού σου! Αλλά αν έχει ίχνος αξιοπρέπειας θα πρέπει να σε χωρίσει!

Πάντως δεν μπορεί να ξέρει αν της λες αλήθεια για το υπόλοιπο της κάρτας σου. Συστήνω όμως να είσαι σχετικά ειλικρινής μαζί της και να της εξηγήσεις ότι δεν σου τρέχουν απ'τα πατζάκια. Και πρόσεχε μην σου πάρει τον αέρα, να ξέρει ποιός είναι ο άντρας στην σχέση σας.

 

Υ.Γ.: Κι αν έχετε και οι δύο CU γιατί δεν χρησιμοποιείτε CU a lot cards? Κι αν έχεις a la carte το μετατρέπεις σε CU με 7 Ευρώ.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Τελικα σημερα εκανα την μεταφορα απο την Q σε Vodafone σε καρτοκινητο αρχικα για να εκμεταλευτω την επιδοτηση για κινητο μετα απο ενα μηνα που θα το κανω συνδεση.Το θεμα ειναι οτι σημερα ο μηνας εχει 30 και δεν ξερω αν θα προλαβω να εκμεταλευτω την προσφορα με τα 2 παγια δωρο που κανει η Vodafone,επειδη λήγει στις 25/6.Αν παω σε Γερμανο κατα τις 20/6 και ζητησω να μετατρεψω το καρτοκινητο σε συνδεση,λετε να καταφερουν να με βαλουν μεσα στη προσφορα,με καποιον τροπο;Εχετε μηπως καποια ιδεα τι επιδοτηση δινει η Vodafone για καινουρια συνδεση;Επειδη σκεφτομαι να παρω ενα οχι σπουδαιο κινητο,μιας και θα κρατησω το Κ700 που το εχω σχεδον εναν χρονο και να πουλησω το καινουριο.Συγνωμη αν σας ζαλισα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αυτά να τα βλέπετε εσείς οι γυναίκες: πόσο μας κοστίζετε!

Ο αριθμός 1254 υπάρχει και χρησιμοποιείται για ανανέωση χρόνου ομιλίας άλλου καρτοκινητού. Μπορείς να της πείς (καφρίλα) να σου ανανεώνει αυτή το χρόνο ομιλίας του καρτοκινητού σου! Αλλά αν έχει ίχνος αξιοπρέπειας θα πρέπει να σε χωρίσει!

Πάντως δεν μπορεί να ξέρει αν της λες αλήθεια για το υπόλοιπο της κάρτας σου. Συστήνω όμως να είσαι σχετικά ειλικρινής μαζί της και να της εξηγήσεις ότι δεν σου τρέχουν απ'τα πατζάκια. Και πρόσεχε μην σου πάρει τον αέρα, να ξέρει ποιός είναι ο άντρας στην σχέση σας.

 

Υ.Γ.: Κι αν έχετε και οι δύο CU γιατί δεν χρησιμοποιείτε CU a lot cards? Κι αν έχεις a la carte το μετατρέπεις σε CU με 7 Ευρώ.

eyxaristw poly re guys /girls...ti einai to cu a lot cards???????

FENDERAS RULEZ
Link to comment
Share on other sites

eyxaristw poly re guys /girls...ti einai to cu a lot cards???????

"CU a lot" είναι κάρτες ανανέωσης χρόνου ομιλίας με 5 Ευρώ και σου δίνουν 100 πεντάλεπτες κλήσεις από CU προς CU μόνο. Έτσι θα μπορείς να μιλάς οικονομικότερα με την κοπέλα σου. Διάβασε σχετικά στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=60166

και αν έχεις a la carte και θες να το μετατρέψεις σε CU http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=801478#post801478

και την αντίστοιχη δημοσίευση της Vodafone http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001030500&vars=0000000000

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Μάνο, έχω την υποψία πως η προσφορά με τα 2 δωρεάν πάγια ισχύει μόνο για νέα νουμεράκια και όχι για μετατροπή από καρτοκινητό ή φορητότητα ή οτιδήποτε άλλο. Κοίταξέ το, ας απαντήσει και κάποιος άλλος που να ξέρει καλλύτερα.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

File Lost_Highway. Ypopsiazomai oti kati kaneis lathos. Exw katevasei diafora tragoudia karaoke me diafores syskeyes kai paizoun ola mia xara.

Me ti syskeyi to katevases?

To katevasa me Sharp V902, giati exei provlima simvatotitas i sisekvi? Den to nomizo....

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλά αυτό εννοείται,το είπαμε άλλωστε παραπάνω (για το υπόλοιπο λέω).

 

τώρα για την συμβουλή,αν και κοπέλα ο φίλος Panagiotis έχει δίκιο (πολύ αγχος βρε αδερφέ..!!!!)

Έχεις δίκιο από τη μία για το άγχος αλλά για σκέψου και την κοπέλα,ποιος ξέρει τι έχει συμβεί και έφτασε στο σημείο να πει ότι θα κάνει αυτό το πράγμα...Άλλωστε και ο φίλος αν δεν είχε λερωμένη τη φωλίτσα του δεν θα καιγόταν τόσο πολύ να μην μάθει η κοπέλα του αν έχει υπόλοιπο ομιλίας ή όχι...Αν δεν έχει λερωμένη τη φωλιά του τι τον νοιάζει αν θα μάθει τι υπόλοιπο έχει;
Link to comment
Share on other sites

Ουκ ολιγες φορες που πολλες γυναικες παρολογιζονται ομως χωρις λογο (λεγε με ανασφαλεια)... Απλα το λεω σαν αντιποδα σε αυτο που ειπες εσυ βαλερια...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ουκ ολιγες φορες που πολλες γυναικες παρολογιζονται ομως χωρις λογο (λεγε με ανασφαλεια)... Απλα το λεω σαν αντιποδα σε αυτο που ειπες εσυ βαλερια...
Εννοείται βρε συ...Απλά δεν μου κολλάει τόσο άγχος στην περίπτωσή του...Δείχνει να έχει κάτι να κρύψει...Αν δεν έχει κάτι να κρύψει ας την αφήσει να βρει τρόπο να μπει στον λογαριασμό του και ν'ακούσει με τα αυτιά της ότι της λέει αλήθεια...Μετά η κοπέλα δεν θα έχει τίποτα να πει ;)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω οτι παιζει να κρυβει κατι (αθωο ή μεμπτο) αλλα διαφωνω καθετα και οριζοντια στο να την αφησει να μπει στον λογαριασμο του. Και εαν επιμενει τοτε απλα η κοπελιτσα ειναι εγωιστρια του κερατα και την νοιαζει πιο πολυ απο ολα ο εγωισμος της παρα οτιδηποτε αλλο. Οποτε καλο θα κανει (στην περιπτωση της μεγαλης επιμονης και του εντατικου πρηξιμου των μπαλακιων) να αναθεωρησει καποια πραγματα για την σχεση του...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Και εαν επιμενει τοτε απλα η κοπελιτσα ειναι εγωιστρια του κερατα και την νοιαζει πιο πολυ απο ολα ο εγωισμος της παρα οτιδηποτε αλλο. Οποτε καλο θα κανει (στην περιπτωση της μεγαλης επιμονης και του εντατικου πρηξιμου των μπαλακιων) να αναθεωρησει καποια πραγματα για την σχεση του...
Παίζει και το ενδεχόμενο να μην του έχει εμπιστοσύνη και γι'αυτό να τον πρήζει.Όποιος αγαπάει παιδεύει δεν λένε; ;) Αν έχει δώσει και δικαίωμα το παιδί τότε δεν θέλει και πολύ μια γυναίκα να αρχίσει να αμφιβάλλει...Εγώ θα πρότεινα να είναι πιο ειλικρινής για να μην χρειάζεται να τον υποψιάζεται η κοπέλα του.Άσε που πιστεύω σαν γυναίκα που είμαι ότι δεν παίζει να κάνει αυτό το πράγμα περισσότερο για να τον φοβερίσει το έκανε και το πέτυχε :p
Link to comment
Share on other sites

To katevasa me Sharp V902, giati exei provlima simvatotitas i sisekvi? Den to nomizo....

 

Δε νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να το κατεβάσεις με μη συμβατή συσκευή. Νομίζω ότι δεν επιτρέπουν σε μη συμβατές συσκευές να το κατεβάσουν. Να το κατεβάσεις και να μη δουλεύει ... πολύ πιθανό.

Σε ρώτησα για το τι συσκευή έχεις, γιατί παρατήρησα και εγώ το ίδιο πρόβλημα, και συμπτωματικά με την ίδια συσκευή.

Τελικά όμως δεν έφταιγε το καραοκε της Vodafone, αλλά η συσκευή μου. Γενικά η V902 δεν επιτρέπει να παίξει κάποια αρχεία, εάν τα έχεις κατεβάσει με άλλη sim. Εγώ αυτό έπαθα. Τα κατέβασα με μία αλλη sim και δεν έπαιζαν μετά με την δική μου. Το κινητό κλειδώνει κάποια πράγματα εάν αλλάξεις sim. Μεγάλη μαμακία. Τζάμπα ξόδεψα τα 3,5 ευρώ ... ενός φίλου μου :)

 

Απλά, σε περίπτωση που έχεις κάνει κάτι παρόμοιο, να ξέρεις ότι φταίει το κινητό σου και ... κλάψε τα 3,5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που μίλησα με το τμήμα εταιρικών πελατών μου είπαν ότι καταργήθηκαν τα δεκαπεντάλεπτα δωρεάν λεπτα για ενδοεταιρικές κλήσεις και τώρα δεν υπάρχει περιορισμός στο πόσο θα μιλήσεις!Κάτι άλλο που ρώτησα αλλά φοβάμαι οτι δεν μου το διευκρίνησαν καλά ,στην περίπτωση που θέλω να αλλάξω οικ. πακέτο ,πχ είμαι στο βόνταφον 300 και θέλω να πάω στο βόνταφον 180 (η αλλαγή απαιτεί περίπου εως και 20 εργάσιμες ημέρες) Ας πούμε οτι στις 20 του μήνα γίνετε η αλλαγή εγώ δικαιούμε 300 λεπτά έως τις 20 του μηνός και απο τις 20 και μετά μέχρι το τέλος του μήνα δικαιούμε άλλα 180 λεπτά?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Από τις 7 Ιουνίου παύει να ισχύει ο περιορισμός των 15 λεπτών / ενδοεταιρική κλήση για την υπηρεσία "Απεριόριστες Ενδοεταιρικές" η οποία και διατίθεται σε συνδυασμό με τα Vodafone Επαγγελματικά Προγράμματα.

 

Για όλους του πελάτες, υπάρχοντες και νέους, που έχουν συνδυάσει την υπηρεσία των Απεριόριστων Ενδοεταιρικών με οποιοδήποτε Επαγγελματικό Πρόγραμμα, οι ενδοεταιρικές τους κλήσεις θα είναι πλέον δωρεάν και για το σύνολο της διάρκειας της κλήσης, χωρίς χρονικούς περιορισμούς.

 

Όσον αφορά την ερώτηση του Λευκαδίτη, ναι, από την αρχή του μήνα έως την αλλαγή θα δικαιούσαι τα 300 λεπτά (παράδειγμα φέρνουμε, έτσι?) ενώ από την αλλαγή και μετά, μέχρι δηλαδή το τέλος του μήνα,δικαιούσαι τα 180.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

H Vodafone έβαλε κεραία για 3G και στην ΣΕΡΡΕΣ!

Για την ακρίβεια απο σήμερα το μεσημέρι.

Λίγο αργά βέβαια. Πάνω που τελείωσε η δωρεάν βιντεο-κλήση...

Link to comment
Share on other sites

H Vodafone έβαλε κεραία για 3G και στην ΣΕΡΡΕΣ!

Για την ακρίβεια απο σήμερα το μεσημέρι.

Λίγο αργά βέβαια. Πάνω που τελείωσε η δωρεάν βιντεο-κλήση...

 

 

Λογικο το βρισκω γιατι πρεπει να βγαλουν λεφτα τωρα που χρεωνεται!!! Συντομα το δικτυο θα ειναι τελειο οπως και το 2G σε ολες τις πολεις. Εγω στην Αλεξανδρουπολη εχω τελεια καλυψη σε 3G. καμια αλλη εταιρια δεν εχει 3G εδω!! Ουτε μια κεραια για δοκιμη... γι αυτο η TIM και η COSMOTE αμα πας να ρωτησεις για 3G συσκευη λενε ολες σκαρτες ειναι οτι το 3G δεν εχει εφαρμογες στην ελλαδα κλπ κλπ... φτηνες δικαιολογιες!! Η voda ειναι χρονια μπροστα σε καθε αποψη! Απλα επηρεαζεται ο κοσμος απο διαφημισεις!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικο το βρισκω γιατι πρεπει να βγαλουν λεφτα τωρα που χρεωνεται!!! Συντομα το δικτυο θα ειναι τελειο οπως και το 2G σε ολες τις πολεις. Εγω στην Αλεξανδρουπολη εχω τελεια καλυψη σε 3G. καμια αλλη εταιρια δεν εχει 3G εδω!! Ουτε μια κεραια για δοκιμη... γι αυτο η TIM και η COSMOTE αμα πας να ρωτησεις για 3G συσκευη λενε ολες σκαρτες ειναι οτι το 3G δεν εχει εφαρμογες στην ελλαδα κλπ κλπ... φτηνες δικαιολογιες!! Η voda ειναι χρονια μπροστα σε καθε αποψη! Απλα επηρεαζεται ο κοσμος απο διαφημισεις!!

 

 

Wraia nea paidia!

 

Proxtes mou ekane parapona filos mou apo Serres pws den eixe 3g se kanena shmeio ths polhs!

 

Pantws den einai pws h keraia mpike logw lhkshs ths prosforas!Apla trexoun kai autoi kai de ftanoun!

As trexoun omws,giati tis suskeues tis mosxopoulhsan GRHGORA GRHGORA! :mad:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Λογικο το βρισκω γιατι πρεπει να βγαλουν λεφτα τωρα που χρεωνεται!!! Συντομα το δικτυο θα ειναι τελειο οπως και το 2G σε ολες τις πολεις. Εγω στην Αλεξανδρουπολη εχω τελεια καλυψη σε 3G. καμια αλλη εταιρια δεν εχει 3G εδω!! Ουτε μια κεραια για δοκιμη... γι αυτο η TIM και η COSMOTE αμα πας να ρωτησεις για 3G συσκευη λενε ολες σκαρτες ειναι οτι το 3G δεν εχει εφαρμογες στην ελλαδα κλπ κλπ... φτηνες δικαιολογιες!! Η voda ειναι χρονια μπροστα σε καθε αποψη! Απλα επηρεαζεται ο κοσμος απο διαφημισεις!!

Εγώ ξέρω ότι Κατερίνη έχει βάλει πόσες κεραίες η cosmote και έχει φοβερό σήμα 3G καλύτερο και από το 2G αυτό φαίνεται σε εσωτερικούς χώρους!Το ίδιο ισχύει και για Λάρισα και για Βέροια φοβερή κάλυψη!Πάμε vodafone!!Κατερίνη έχει στο κέντρο μια κεραία 3G και μια στην πλευρά της εθνικής οδού που καλύπτει τις συνοικίες Σταθμός,Περίσταση!!Δηλαδή καλύπτει ένα μικρό ποσοστό της πόλης!!Λάρισα μια από τα ίδια στο κέντρο έχει ανεπαρκή κάλυψη και από την πλευρά της εθνικής οδου έχει και αυτή κεραία με πολύ καλό σήμα!Δηλαδή και αυτή με πολύ μικρό ποσοστό κάλυψης!Βέροια δεν έχει κάλυψη vodafone!Όσο για την Tim ούτε Κατερίνη ούτε Λάρισα έχει(όπως είχε αναφερθεί εδώ μέσα),ούτε η Βέροια!Η cosmote πιστεύω θα χτυπήσει γερά το καλοκαίρι!!Τι να το κάνεις το 3G αν δεν έχεις σήμα???Η Αλεξ/πoλη ίσως αποτελεί εξαίρεση που να μην έχει comsote και να έχει vodafone!Γενικά όπου υπάρχει κάλυψη πρώτα καλύπτεται από την cosmote και μετά από την vodafone!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι Κατερίνη έχει βάλει πόσες κεραίες η cosmote και έχει φοβερό σήμα 3G καλύτερο και από το 2G αυτό φαίνεται σε εσωτερικούς χώρους!Το ίδιο ισχύει και για Λάρισα και για Βέροια φοβερή κάλυψη!Πάμε vodafone!!Κατερίνη έχει στο κέντρο μια κεραία 3G και μια στην πλευρά της εθνικής οδού που καλύπτει τις συνοικίες Σταθμός,Περίσταση!!Δηλαδή καλύπτει ένα μικρό ποσοστό της πόλης!!Λάρισα μια από τα ίδια στο κέντρο έχει ανεπαρκή κάλυψη και από την πλευρά της εθνικής οδου έχει και αυτή κεραία με πολύ καλό σήμα!Δηλαδή και αυτή με πολύ μικρό ποσοστό κάλυψης!Βέροια δεν έχει κάλυψη vodafone!Όσο για την Tim ούτε Κατερίνη ούτε Λάρισα έχει(όπως είχε αναφερθεί εδώ μέσα),ούτε η Βέροια!Η cosmote πιστεύω θα χτυπήσει γερά το καλοκαίρι!!Τι να το κάνεις το 3G αν δεν έχεις σήμα???Η Αλεξ/πoλη ίσως αποτελεί εξαίρεση που να μην έχει comsote και να έχει vodafone!Γενικά όπου υπάρχει κάλυψη πρώτα καλύπτεται από την cosmote και μετά από την vodafone!

 

 

Kapote h Vodafone eixe kaluterh kalhpsh boreio Ellada kai h Tote Telestet notio ta eixane murasei kseretai eseis twra.

Twra pia ta pragmata exoun allaksei,einai alhtheia pantws pws h Cosmote dinei tromera megalh shmasia sto diktuo ths.

Apo thn allh pantws h Vodafone exei parei polu poio zesta to thema 3g kai exei kanei pros to paron tis swstoteres kinhseis.

Gia to an h Cosmote douleuei kalutera kai susthmatikotera auto tha krithei ek tou apotelesmatos opote as perimenoume ligaki kai tha doume.

Giati kati mou leei pws h cosmote prin apo ton Oct den tha kanei episimh anakoinwsh gia to 3g? :X

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχουν 2 topics που αφορούν στο ίδιο θέμα;;;

Μπορεί κάποιος moderator να τα εννωσει για να μην δημιουργείται σύγχυση;;;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=49448

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΔΥΟ V800 ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ VODA ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΗΣ ΒΙΟΝΤΕΟΚΛΗΣΗΣ ΣΒΗΝΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΒΗΝΕΙ ΤΙΣ 8 . ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ (ΣΕΠΟΛΙΑ ) ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Η ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Χ. ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΙΑΣ (Η ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΕΣ 2 ΜΗΝΕΣ)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...