Jump to content

Γενικά περί... PlayStation


tasos1971
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hi se olous antimetwpizw ena problem me to ps2 m , paw na balw to paixnidi gt4 k stin arxi tou paixnidioiu m petaei minuma oti ta arxeia tis memory exoun katastrafei ..:( uparxei tropos na to dior8wsw auto wste na min xreiastei na 3ekinisw apo tin arxi ???

thx in advance

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 574
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει επισημασμένο topic για το PS2 και είναι αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=24051

 

Όταν γράφεις ένα post, πρέπει να χρησιμοποιείς ολόκληρες λέξεις και να αποφεύγεις τα greeklish. Τα k, m και όλα τα παρόμοια δεν είναι λέξεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλά ρε σοβαρολογείτε;πήρατε το ps3 για το gt5p?Έλεος δηλαδή.Αν θέλετε ένα καλό παιχνίδι του είδους ή μάλλον το καλύτερο πάρτε το Forza Motorsport 2 (Xbox 360).Εκτός κι αν σας φαίνεται πολύ δύσκολο
Link to comment
Share on other sites

Το topic αφορά το PS3 και μόνο. Δεν επιτρέπονται συγκρίσεις με άλλες παιχνιδομηχανές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημερα παιδια. σημερα αγορασα το psp slim&lite.εχω κατεβασει παιχνιδια απο το ιντερνετ .ξερει κανεις με ποιον τροπο μπορω να τα παιξω στο psp??δεν με ενδιαφερει αν χασω την εγγυηση ουτε αν χαλασει.νομιζω οτι αξιζει η προσπαθεια

THANKS:cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επισημασμένο topic για το psp όπου θα βρεις πολλές χρήσιμες πληροφορίες: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57988
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να κάνω μια αγορά εκ των δυο παιχνιδομηχανών αλλά είμαι λίγο προβληματισμένος με τα υπέρ και τα κατά της κάθε κονσόλας. Θα ήθελα μια γνώμη από κάποιους που έχουν πιάσει και τις δύο κονσόλες..
Link to comment
Share on other sites

Τέτοιου είδους topics καταλήγουν σε ανούσιες αντιπαραθέσεις και κλειδώνονται. Θα πρέπει να διαβάσεις τα σχετικά επισημασμένα topics και να βγάλεις τα συμπεράσματα σου.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ενδεχομένως να έχει τεθεί παρόμοιο ερώτημα εδώ ή αλλού...

Πέρα από το θέμα της τιμής, η οποία στο ps3 είναι υψηλότερη, σε ό,τι αφορά τα παιχνίδια (στα γραφικά κυρίως, αν το λέω σωστά) το ps3 υπερτερεί σε σχέση με το xbox 360, έτσι;

Μπορεί να φαίνεται απλή και προφανής η απάντηση, αλλά έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με βιντεοπαιχνίδια και ειδικά οι παιχνιδομηχανές δεν ήταν ποτέ το φόρτε μου...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δύο topics για τις δύο παιχνιδομηχανές με πολλές πληροφορίες για να δεις τι μπορεί να κάνει η μία και τι η άλλη και ποιά σου ταιριάζει καλύτερα. Στο παρελθόν τέτοιες συζητήσεις συγκρίσεων είχαν δημιουργήσει πολλά προβλήματα, οπότε δεν επιτρέπονται.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Θελω να αγορασω μια παιχνιδομηχανη playstation 2 για να παιζω κυριως fifa και pro με κανα φιλαρακι, ομως ειμαι παντελως ασχετος και το τι παιζεται με αυτα.Εχω ακουσει για μεταχειρησμενα, για τσιπαρισμενα κλπ

Τι πρεπει να κανω ωστε να μην ξοδευτω αλλα κ να μην κανω καποια λαθος κινηση και παρω μουφα. Οσο ποιο αναλυτικα μου τα πειτε τοσο καλυτερα. Προτιμω να παρω κατι αξιοπιστο σε μεταχειρησμενο, αλλα φοβαιμαι επειδη ειμαι κ ασχετος

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ρωτήσεις εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=24051 που είναι το επίσημο θέμα του playstation 2 ... εκεί θα πάρεις ποιο γρήγορα απάντηση
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΡΤΕΣ SONY MEMORY STICK PRO DUO 8GB KAI 16GB

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ PSP ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

να προτεινω κατι αλλο;μπορεις να πας σε γνωστη αλυσιδα video club με τον αριθμο 7 και να δοκιμασεις εκει.αν βεβαια νοικιαζουν psp.μπορεις να πας να τουσ πεις και αν ειναι καλος ο υπαλληλος θα σε βοηθησει.ετσι ειχε κανει ενας φιλος μου με το ps2.
Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία! Είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.

 

Το αρμόδιο topic για το psp είναι αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57988

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ PS3 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ!!!!:(:(:(

ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.............!!:lol::p

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις μια αγγελια στην καταλληλη ενοτητα στην οποια να ζητας να στο χαρισουν.:ninja:

παντως ειναι υπερ-αρκετα τα χρηματα που κοστιζει το ps3.και ειναι και ακριβα τα παιχνιδια.:wacko:

 

και Thoribos μην γραφεις με κεφαλαια.ειναι σαν να φωναζεις.απαγορευονται απο τους OΠΧ

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ PS3 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ!!!!:(:(:(

ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.............!!:lol::p

 

πούλα το iPhone σου :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα,

έχω ένα PSP (το fat) το οποίο είναι σε αριστότατη κατάσταση.

Είναι "σπασμένο", έχω δώσει ιδιαίτερη προσοχή στην φόρτιση/αποφόρτιση της μπαταρίας και γενικά λειτουργεί άψογα. Λόγω του γεγονότος ότι το "έσπασα" απο την πρώτη ημέρα που το πήρα δεν έχει δουλέψει σχεδόν καθόλου και το drive του με αποτέλεσμα να μην έχει επιβαρυνθεί καθόλου.

 

Το ερώτημα είναι: να το ανταλλάξω με ένα xbox360 (μεταχειρισμένο φυσικά)?

 

η τιμή και των δύο καινούργια είναι πάνω-κάτω η ίδια.

 

Εσείς τι θα κάνατε? Αξίζει η ανταλλαγή?

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται απο τι απαιτησεις εχεις σχετικα με το παιχνιδι και επισης αν εχεις τηλεοραση υψηλης ευκρινειας δλδ ειναι κριμα να παρεις xbox 360 και να μην απολαμβανεις τα γραφικα λογω ποιοτητας,παρεπιμπτωντος η ανταλλαγη ειναι συμφερουσα διοτι βρισκω μεταχειρισμενο psp slim στα 120 ευρω ενω xbox οχι

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται απο τι απαιτησεις εχεις σχετικα με το παιχνιδι και επισης αν εχεις τηλεοραση υψηλης ευκρινειας δλδ ειναι κριμα να παρεις xbox 360 και να μην απολαμβανεις τα γραφικα λογω ποιοτητας,παρεπιμπτωντος η ανταλλαγη ειναι συμφερουσα διοτι βρισκω μεταχειρισμενο psp slim στα 120 ευρω ενω xbox οχι

 

αυτό που είπες για την τηλεόραση το εξηγείς λίγο σε παρακαλώ;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

φυσικα οταν εχεις τηλεοραση χαμηλης ευκρινειας δεν προκειται να εχεις τα θεαματικα γραφικα που παρεχει η κονσολα διοτι δεν θα τα υποστηριζει η αναλυση της οθονης

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εσυ μπορει να θελεις αλλα δε νομιζω να βρεθει ατομο που να δινει την κονσολα του ειδικα τωρα που επεσαν ban κ οσοι εχουν ειναι ειτε με πειραγμενη κονσολα που δε πουλιεται με τπτ ειτε με τισ καινουριες που μπορεις να παρεις κ εσυ.Επιπλεον νομιζω οτι το fat δε κυκλοφορει πια
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, αν έχεις κάνει τα κουμάντα σου για την ανταλλαγή (δηλ. ΟΚ, στη θεωρία οι τιμές είναι μέσες-άκρες όπως τα λες, στην πράξη όμως; Θα βρεις άτομο/κατάστημα να σου κάνει την ανταλλαγή έτσι; ) go for it! Αν δε σε ενδιαφέρει το mobile gaming και έχεις και HD τηλεόραση για να απολαύσεις το X360 σε όλο του το μεγαλείο, κάντο!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε, επειδη εχω και τα δυο, αναμφιβολα ειναι τελεια και τα δυο, νομιζω οτι το 360 θα σου χαρισει ατελειωτες ωρες απολαυσης υψηλης ευκρινειας (αν διατιθεται και αναλογη τηλεοραση)

Η αποφαση ειναι δικια σου!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... PlayStation

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...