Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pano δεν λέω οτι πρέπει να έχεις το pc ανοιχτό, το pc μπορεί να είναι κλειστό αλλά να έχεις αφήσει την συνομιλία ανοιχτή πριν το κλείσεις η πριν κάνεις αποσύνδεση απ το facebook.

Εγω ειχα κλειστη την συνομιλια και κανονικα μου ανοιξε στο κινητο, αλλα οπως εμπαινα με το κινητο ημουν και on line στην συνομιλια γιαυτο την εβγαλα την εφαρμογη, δεν ειχε ρυθμιση να μπορω να ειμαι off.

Link to comment
Share on other sites

απο θεμα ταχύτητας πως ειναι?γιατι τα κοινωνικά δίκτυα κολλάνε παρα πολυ....

είναι πιό γρήγορο απ τα κοινωνικά δίκτυα αλλά αν εξαιρέσεις το chat που ειναι πραγματικά πολύ καλό υπολοίπεται σε δυνατότητες, πρόσθεσε στα παραπάνω που έγραψα οτι δεν εχει και αναζήτηση. Εγω πάντως θα το κρατήσω μόνο γιά το chat.

Link to comment
Share on other sites

εχω το sports tracker και δεν μου εμφανίζει τον χάρτη. Έκανα επαναγκατάσταση αλλά πάλι τίποτα. Παλιότερα δεν είχα πρόβλημα. Τι μπορεί να φταίει?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

fMobi Gets New Features, Bug Fixes & Noticeable Face-Lift To The User Interface

http://www.symbian-freak.com/news/011/07/fmobi_new_facebook_app_for_symbian3_devices_update.htm

 

Για όσους χρησιμοποίησαν το fMobi για το facebook βγήκε νέα έκδοση (είναι ακόμα beta βέβαια) με νέα χαρακτηριστικά:

 

It includes:

* Settings for;

– start screen

– bigger icons

– chat

– theme

* Black theme (first version)

* New improved graphics (huge thank to Simone Grandi for icons!)

* Empty sharing fixed

* Notification update fixed

 

Αυτή η έκδοση έχει στις ρυθμίσεις και on/off στο chat

Link to comment
Share on other sites

fMobi Gets New Features, Bug Fixes & Noticeable Face-Lift To The User Interface

http://www.symbian-freak.com/news/011/07/fmobi_new_facebook_app_for_symbian3_devices_update.htm

 

Για όσους χρησιμοποίησαν το fMobi για το facebook βγήκε νέα έκδοση (είναι ακόμα beta βέβαια) με νέα χαρακτηριστικά:

 

It includes:

* Settings for;

– start screen

– bigger icons

– chat

– theme

* Black theme (first version)

* New improved graphics (huge thank to Simone Grandi for icons!)

* Empty sharing fixed

* Notification update fixed

 

 

 

 

 

πρεπει πρωτα να κατεβασουμε την προηγούμενη εκδοση κ μετα αυτη?γιατι κατεβασα αυτη αλλα δεν εγκαθιστάτε

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η έκδοση έχει στις ρυθμίσεις και on/off στο chat

Ευτυχως αυτο το διορθωσανε. Η εφαρμογη εχει γινει σουπερ!

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πιο πλήρες έχω δοκιμάσει για Symbian^3. Δεν είμαι πολύ του fb, αλλά μου φαίνεται ότι δεν του λείπει τίποτα, εκτός από αναζήτηση... Επίσης δεν μπορείς να αλλάξεις το επίπεδο ζουμ. Το μέγεθος του κειμένου και των εικόνων είναι κλειδωμένο. Φυσικά δε μπορεί να συναγωνιστεί αντίστοιχες εφαρμογές στις δύο μεγάλες πλατφόρμες. Έτσι κι αλλιώς η ιντερνετική εμπειρία δεν είναι το #1 ατού του S^3. ;)

 

Edit:

Μόλις δοκίμασα και το Chat, δουλεύει άψογα. Όπου κι αν είσαι, υπάρχει ειδοποίηση για νέα μηνύματα. Πολύ καλό. Μένει η εφαρμογή. :)

 

 

 

 

 

εγω παντως μολις το περασα κ αργει παρα πολυ να συνδεθει κ οταν συνδεθει κολλαει.ξερει κανεις γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στο οβι ώστε να σου βρίσκει τίτλους τραγουδιών όταν το κομμάτι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο πρόγραμμα στο οβι ώστε να σου βρίσκει τίτλους τραγουδιών όταν το κομμάτι παίζει;

 

soundhood και shazam

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Το soundhood αξίζει τα λεφτά του; το έχει δοκιμάσει κανείς ή έχει να προτείνει κάτι άλλο;

 

ειχα και τα 2! soundhood προτινω...

γιατι να αξιζει τα λεφτα του οταν μπορεις να μην το αγορασεις?? ;)

γιατι στο οβι το δινουν και δωρεαν.. αλλα και "αλλου"

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε μηπως αν το symbian 3 υποστηριζει ringtones τυπου .rng απο πιο παλια νοκια? Τουλαχιστον μεχρι το symbian 3rd edition αν και δεν ελεγε, υποστηριζε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για να βλέπω το uptime του n8 , καθώς και κάποια εφαρμογή να παίζει .pls όπως το παλιό coreplayer (όχι το nokia internet radio)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καθώς και κάποια εφαρμογή να παίζει .pls όπως το παλιό coreplayer (όχι το nokia internet radio)

Το nokia internet radio παιζει .pls αλλα εγω εχω ακομα το coreplayer για S60 3rd Edition, δεν εχω ακουσει να εχει βγει κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Νεα εκδοση fMobi

Version 1.1.0b Released!

It includes

* Friends filtering

* Toolbar is flickable when it goes over the edges

* Update setting checks for new notifications/messages/friend requests/event invitations

* RSVP to events

* Birthdays to events

* Checkin / Places

* Number flag in main menu of new things (messages, events, notifications, friend requests)

* Bigger font

* UI fixes

 

 

 

εμενα παντως αυτη η εφαρμογη κολλαγε παρα πολυ στο κινητο μου

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παει σφαιρα με τρελα εικονιδια!

Της λειπουν ομως καποιες δυνατοτητες...(πχ, διαγραφη σχολιου...)

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως αυτη η εφαρμογη κολλαγε παρα πολυ στο κινητο μου

Απο το πρωι πο την ειχα ειναι οκ χωρις κανενα προβλημα.

Βλεπω οτι η εφαρμογη αναβαθμιζεται συνεχως, πιστευω οτι ειναι η πιο ολοκληρωμενη εφαρμογη για fb. Ειδικα το οτι εχει επιλογη για μαυρο φοντο για το βραδυ ειναι σουπερ λεπτομερεια.

Link to comment
Share on other sites

Aκομα δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα, λογικα θα το φτιαξουν σε επομενο update.

 

 

 

 

α καλα.βγαλανε εφαρμογη που ειναι να μιλας με φιλους, χωρις να μπορεις να στειλεις μήνυμα?παντως καλη φαίνεται αλλα θελει καποια πραγματακια ακομα...

Link to comment
Share on other sites

http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-live-view

 

πάρα πολύ χρήσιμη εφαρμογή και αν και σε πειραματικό στάδιο εμένα μου παίζει άψογα !!!!

 

με μια λεξη καταπληκτικη.....μπραβο.Επαθα πλακα..

Link to comment
Share on other sites

http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-live-view

 

πάρα πολύ χρήσιμη εφαρμογή και αν και σε πειραματικό στάδιο εμένα μου παίζει άψογα !!!!

 

 

 

 

να ρωτησω κατι.αυτη η εφαρμογη θελει κ ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...