Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω κατι.αυτη η εφαρμογη θελει κ ιντερνετ?

 

μαλλον θελει χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι.αυτη η εφαρμογη θελει κ ιντερνετ?

 

την εγκατεστησα. πολυ καλη εφαρμογη. προσοχη λεει οτι με την 3.08 maps μπορει να μην δουλευει σωστα.

εγω εχω την 3.06. ηθελα να περασω την 3.08

την εχει βαλει καποιος με την 3.08 να δουμε αν δουλευει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

την εγκατεστησα. πολυ καλη εφαρμογη. προσοχη λεει οτι με την 3.08 maps μπορει να μην δουλευει σωστα.

εγω εχω την 3.06. ηθελα να περασω την 3.08

την εχει βαλει καποιος με την 3.08 να δουμε αν δουλευει σωστα?

 

την εχω βαλει με την3.08 και δεν μου εχει παρουσιασει προβλημα μεχρι στιγμης:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, οσοι εχουν βαλει την anna το quickLang δουλευει? Γιατι ειδα οτι το νεο πληκτρολoγιο δεν εχει τo λευκο κενο (ειναι σαν τον opera).
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, οσοι εχουν βαλει την anna το quickLang δουλευει? Γιατι ειδα οτι το νεο πληκτρολoγιο δεν εχει τo λευκο κενο (ειναι σαν τον opera).

 

καλημερα. μια χαρα δουλευει. εχω σαν επιλογη να αλλαζει η γλωσσα με πατημα επανω-αριστερα στην οθονη :)

Link to comment
Share on other sites

Οντως υπαρχουν και αλλες επιλογες, τωρα το ειδα!:) Ομως στον οπερα δεν το αναγνωριζει γμτ, τεσπα τουλαχιστον λειτουργει σε ολα τα αλλα.
Link to comment
Share on other sites

ποιο προγραμμα εχουμε για να διαχειριζομαστε τα αρχεια μεσα στο κινητο?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που υπάρχει εδώ και χρόνια είναι αυτό http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ρε παιδια καποια εφαρμογη που να ξεκλειδωνει ρουτερ thomson;

ευχαριστω αλλα δεν εννοουσα αυτο!

εννοω να τα κανω signed μεσα στη συσκευη

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα με επιστημονικο κομπιουτεράκι;

δεν θυμαμαι ονομα ακριβως, αλλα γιατι δεν δοκιμαζεις αναζητηση με "calculator" στο οβι..?? υπαρχει στανταρ

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αλλα δεν εννοουσα αυτο!

εννοω να τα κανω signed μεσα στη συσκευη

 

freesigner :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ομως στον οπερα δεν το αναγνωριζει γμτ, τεσπα τουλαχιστον λειτουργει σε ολα τα αλλα.

Τελικα το quickLang δουλευει και στο πληκτρολογιο του οπερα αν το ρυθμισετε να αλλαζει γλωσσα σερνοντας απο κατω προς τα πανω.

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με το QuickLang είναι ότι και σε άσχετη εφαρμογή να είσαι όταν κάνεις την κίνηση που έχεις ρυθμίσει να αλλάζεις γλώσσα, αλλάζει γλώσσα. Και με swype επίσης δεν βολεύει γιατί όπως γράφεις σου αλλάζει γλώσσα και χάνεται η λέξη που έγραφες.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

langswitch δεν ειναι αυτη που το αλλαζεις με καποιο κουμπι?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

langswitch δεν ειναι αυτη που το αλλαζεις με καποιο κουμπι?

 

Ναι, και εγώ δεν βλέπω λόγο να χρησιμοποιώ κάποιο soft key και έχω ορίσει το πλήκτρο εγγραφής ήχου, εκείνο ανάμεσα στην αυξομείωση της έντασης. Δουλεύει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα!!!Εχω μια απορεια προς απαντηση...???Εβαλα στο κινητο και το

Live View και το Gps Info Qt!!!Ωραια και τα 2 αλλα χρειαζονται internet για να δουλεψουν??

Και αντε ενταξει το live view αλλα και το gps info qt τι σχεση εχει αυτο με το internet...!!!

Υπαρχει καμια ρυθμιση μηπως???Γιατι αν οχι και θελουν και οι 2 εφαρμογες μονιμο internet

για να δουλεψουν για μενα τοτε μαπα το καρπουζι δεν αξιζουν!!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το GPS Info Qt έχει την ίδια σχέση με το internet που έχει και το gps της συσκευής και συγκεκριμένα το A-GPS.Δεν είναι απαραίτητο,απλά βοηθάει να <<κλειδώσει>> πιο γρήγορα η συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι.βρηκα αυτην την εφαρμογη Camera Pro v2.1.8 Nokia N8 Symbian^3 Signed - Full Version 11x Camera Zoom App Download........ειναι καλυτερη απ'οτι εχει το κινητο? το 11x zoom θα ειναι καλο η μπαααα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι.βρηκα αυτην την εφαρμογη Camera Pro v2.1.8 Nokia N8 Symbian^3 Signed - Full Version 11x Camera Zoom App Download........ειναι καλυτερη απ'οτι εχει το κινητο? το 11x zoom θα ειναι καλο η μπαααα?

 

Ειναι σε καποια σημεια ναι,βαλτη αφοβα και ψαχτη εχει αρκετες ρυθμισεις :)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...