Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Yπαρχει περιπτωση με την εφαρμογη VideoTone Player ,

it even lets you assign videotones to contacts…”

http://www.bouncetech.co.uk/videotone.html

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1244&faq=4

Aν και κατέβασα την δοκιμαστική έκδοση μου βγαίνει κλειδωμένο και για να εκκινήσει ζητά κωδικό...

 

Προσπαθώ να το σβήσω μέσα από το "διαχείριση αρχείων" (μήπως κατα λάθος έβαλα την κανονική έκδοση), αλλά βγάζει αδύνατη διαγραφή....

 

Pls κάποια βοήθεια.... :worry:

 

Edit : Το διέγραψα....

Link to comment
Share on other sites

molis me pirane tilefono apo to germano. eixa dosei prokataboli gia na mou kratisoun ena. elpizo na min exei problima me to radio kai akoma kai an exei na diorthonete me mellontiki anabathmisi! kati pou prepei na prosekso prin to agoraso? aftoi pou exoun problima mipos exoun proseksei kati ston arithmo montelou klp? diladi mipos exoun problima i protes partides i kati tetoio? ola einai made in finland ee?
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει περιπτωση με την εφαρμογη VideoTone Player ,

it even lets you assign videotones to contacts…”

http://www.bouncetech.co.uk/videotone.html

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1244&faq=4

:!: Παιδιά αν και δυστυχώς το αγόρασα, σε καμιά περίπτωση δεν λειτουργεί....Συμπληρώνεις τον κωδικό ξεκλειδώματος, αλλά η επιλογή status παραμένει not active και δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξει..... :(

 

Υπάρχει κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα δοκιμασμένο;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1167&faq=2 ;)

 

Alarm manager, τέλειο προγραμματάκι, με ελληνική υποστήριξη, 8 προγραμματισμένα ξυπνητήρια και δυνατότητα αυτόνομου προγραμματισμού και μηνύματος ξυπνήματος....Το προγραμμάτισα για Δευτέρα....κλείνοντας σου λέει και πόσες μερες, ώρες και λεπτά απομένουν μέχρι να χτυπήσει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις να παρει backup ολα ή μερικα αρχεια απο το τηλεφωνο με καλωδιο ??? Οτι και να δοκμασα ξεκιναει αλλα βγαζει σφαλμα.Εχω win xp pro gr με sp2.

Nokia pc suite το 6.6.18

 

Ευχαριστω. :D

 

 

Εγώ προσπάθησα να κάνω back up με το καλώδιο 3-4 φορές τουλάχιστον (επανεκκινήσεις υπολογιστή και όλα τα απαραίτητα) παρ' όλα αυτά μου βγάζει σφάλμα στις επαφές πάντα....

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως κανει αυτος ο αναγνωστης ??? Ποιες καρτες διαβαζει ??? Κανενα link ??? Ευχαριστω.

:D :D

Εγώ έχω πάρει αυτόν που είναι ενσωματωμένος με το floppy. Διαβάζει σχεδόν ό,τι κάρτα υπάρχει. Συγκεκριμένα, έχω πάρει αυτόν. Μέχρι στιγμής, δεν είχα κανένα πρόβλημα! :D

Α, και όποιος ξέρει κανέναν codec για να παίξω τα βίντεο του κινητου σε λινουξ, ας μου το πει γιατί δε βρήκα τίποτα εγώ! :(

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάτι καινούριο (εύχομαι να έχει συμβεί μόνο σε μένα). Εχθές έβγαλα την κάρτα μνήμης με κανονικά κλεισμένες τις εφαρμογές (δεν είχα προλάβει να βάλω και τίποτα), την βάζω στιγμιαία στο 6680 για να δω κάτι και βάζοντας την πάλι πίσω στο n70 μου έχει σβήσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Και εφαρμογές και εικόνες και video. Εντάξει τα ξαναφόρτωσα ευτυχώς (!) είχα κάνει back up την κάρτα πριν τη βάλω στη συσκευή την πρώτη φορά. και εγώ που είχα χαρεί με τις mmc τις καινούριες. Τελικά η ATP μάλλον είναι η λύση. Θα ενημερώσω αν ξανασυμβεί.
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Α, και όποιος ξέρει κανέναν codec για να παίξω τα βίντεο του κινητου σε λινουξ, ας μου το πει γιατί δε βρήκα τίποτα εγώ!
αυτο κανει τιποτα;

http://www.mplayerhq.hu/homepage/design3/dload.html

υπαρχουν τιποτα screenshot απο το μενου του κινητου??
προς τα κατω της σελιδας

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n70-en.shtml

Παιδιά αν και δυστυχώς το αγόρασα, σε καμιά περίπτωση δεν λειτουργεί....Συμπληρώνεις τον κωδικό ξεκλειδώματος, αλλά η επιλογή status παραμένει not active και δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξει.....
εστειλες mail να τους πεις τι συμβαινει;
κλείνοντας σου λέει και πόσες μερες, ώρες και λεπτά απομένουν μέχρι να χτυπήσει....
το κανει και το ενσωματομενο:p
Link to comment
Share on other sites

re paidia exei dokimasei tohandy photo safe!!!enw to exw perasei sto kinito ok molis paw na perasw mia photo den antapokrinetai....iparxei kamia ekdosi gia to n70 poy na doyleyei?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει αυτόν που είναι ενσωματωμένος με το floppy. Διαβάζει σχεδόν ό,τι κάρτα υπάρχει. Συγκεκριμένα, έχω πάρει αυτόν. Μέχρι στιγμής, δεν είχα κανένα πρόβλημα! :D

Α, και όποιος ξέρει κανέναν codec για να παίξω τα βίντεο του κινητου σε λινουξ, ας μου το πει γιατί δε βρήκα τίποτα εγώ! :(

 

Ευχαριστω.Διαβαζει και καρτες sim ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Η μετάβαση σε εσάς παίζει; Γιατί σε εμένα δεν κάνει τίποτα...

Επίσης παρατηρώ μια περίεργη συμπεριφορά του τρόπου που ανάβει και σβήνει η οθόνη όταν πατάω κάποιο πλήκτρο...

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λιγο προβληματικο εχει βγει το Ν70, η μου φαινεται;

 

Μια προβλημα με το ραδιοφωνο, μια με την MMC, μια με τα ακουστικα του handsfree, μια με την οθονη, μια με το καλωδιο συνδεσης!

 

Ειναι φυσιολογικο;

 

Λογικα λοιπον να περιμενω ενα μηνα λοιπον πριν το αγορασω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λιγο προβληματικο εχει βγει το Ν70, η μου φαινεται;

 

Μια προβλημα με το ραδιοφωνο, μια με την MMC, μια με τα ακουστικα του handsfree, μια με την οθονη, μια με το καλωδιο συνδεσης!

 

Ειναι φυσιολογικο;

 

Λογικα λοιπον να περιμενω ενα μηνα λοιπον πριν το αγορασω;

εγω μονο για το ραδιο καταλαβα προβλημα. πως εβγαλες συμπερασμα οτι υπαρχουν και τ'αλλα προβληματα απο τη στιγμη που δε συμβαινει σε ολους και μονο σε 1-2;

Link to comment
Share on other sites

ela nte...egw paidia den exw kanena problima me to kinitaki isa isa einai apswgo...kai to radio akoma poy lete den moy to kanei sinexeia....ores ores mono moy to kanei alla kai pali den einai kai toso tromero

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Η μετάβαση σε εσάς παίζει; Γιατί σε εμένα δεν κάνει τίποτα...

Επίσης παρατηρώ μια περίεργη συμπεριφορά του τρόπου που ανάβει και σβήνει η οθόνη όταν πατάω κάποιο πλήκτρο...

 

Tnx...

Εκεί που λέει το κινητό N70 υπάρχει ένα μικρό παραθυράκη! Από εκεί βλέπει αν υπάρχει φωτισμός στο χώρο και ανάλογα ανάβει το φως των πλήκτρων και ρυθμίζει τη φωτινότητα της οθόνης... Και όλα αυτά για εξοικονόμιση ενέργειας! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λιγο προβληματικο εχει βγει το Ν70, η μου φαινεται

 

Λαθος συμπερασμα εβγαλες φιλε μου ,μαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι μιλαμε για smartphone. Τυχον προβληματα εμφανιζονται παντα,οχι μονα τους απο τη συσκευη, αλλα απο την συμπεριφορα των χρηστων πανω σε αυτη :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εμενα μου παρουσιαζει προβλημα με την αποθηκευση των αρχειων ΜΡ3 απο τα μηνυματα με το παει να τα ανοιξει με πεταει εξω.Με το system explorer ομως οταν τα μεταφερω στην εκθεση μου τα παιζει κανονικα.Κατι τετοιο εχω δει μονο στα 6630
Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λιγο προβληματικο εχει βγει το Ν70, η μου φαινεται;

 

Μια προβλημα με το ραδιοφωνο, μια με την MMC, μια με τα ακουστικα του handsfree, μια με την οθονη, μια με το καλωδιο συνδεσης!

 

Ειναι φυσιολογικο;

 

Λογικα λοιπον να περιμενω ενα μηνα λοιπον πριν το αγορασω;

 

 

το οτι ειχα προβλημα με το καλωδιο συνδεσης δεν φταιει το κινητο........

απλα αυτα τα πραγματα συμβαινουν..... ;)

anyway βγαλε βαλε το pc suite καταφερα τελικα να το κανω δει το καλωδιο κανονικα......

φιουυυυυ το γλυτωσα το format.....

Link to comment
Share on other sites

To N70 einai apsogo,siga ta provlima sto radio,sto diko moy einai mia hara,den me enohlei katholoy.Telika to Fs caller doulevei apsoga kai to powerlock,ean kleiso kai anoigo to kinito trehei sto background tora.Prepei na sviseis ena arheio Autoexec daemon apo ti diaheirisi kai na xana peraseis to fs caller kai ola kala!!!
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο προγραμματάκι για να ανοίγει και να κλείνει το κινητό αυτόματα και προγραμματισμένα, υπάρχει;;;

 

Ευχαριστώ.... :)

apo oti xero ohi,mono ean kaneis Restart apo kapoio app opos to App man ktl ktl

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Τα προβληματα μου παραμενουν!!!

 

-Ενω συνδεται το κινητο και με καλωδιο και με bluetooth και ξεκιναει μεταφορα αρχειων στο pc διακοπτεται και πεταει μηυνυμα λαθους.

 

-Δεν μπορω να αντιγραψω τις επαφες απο το κινητο στην sim.Αλλες τις αντιγραφει και σε αλλες λεει "σφαλμα καρτας sim".

 

Τηλεοραση εχει δει κανεις με συνδεση ΤΙΜ ???

 

:alien: :alien: :alien: :alien: :alien: :alien:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει πιθανότητα να χρησιμοποιηθεί κάποιο πρόγραμμα τηλεχειρισμού υπερύθρων (τηλεόρασης κλπ) μέσω του bt, εφόσον δεν διαθέτει υπέρυθρες;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...