Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έστειλα ένα αρχείο word από το Pc στο κινητό που περιείχε κείμενο και φωτό. Το κείμενο (μαζί με τους bold χαρακτήρες) πήγε κανονικά, η φωτό όμως δεν εμφανίστηκε και στη θέση της υπήρχε η λέξη icon....Γιατί;;; :blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα μπορουσαμε να εχουμε μια λιστα με τα προγραμματακια που δουλευουν στο 70...???

σε μενα τρεχουν κανονικα τα...

full screen caller appman svcard smsface(2) r.viewer 4.30.3 f.explorer message storer(1.02) powerdictaphone (1.04)

Περιμενω με αγωνια το smartmovie και κατι για τα "κλειδωμενα" αρχεια....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έχεις κάνει εσύ και σου τα βγάζει διπλά. Εμένα είναι όπως πρέπει. :D

Και πως θα το διορθώσουμε?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis magazi sti thessaloniki pou na to xei twra??? giati den to briskw epeidi teliwse k exw BARETHEI na perimenw...

thelw na to parw me sundesh ara nokia club oxi :P

στο nokia shop της B.Oλγας θα φέρει την Tεταρτη στην τιμή των 509 ευρώ..2 μερούλες είναι.. ;)

 

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

στο nokia shop της B.Oλγας θα φέρει την Tεταρτη στην τιμή των 509 ευρώ..2 μερούλες είναι.. ;)

 

:w00t:

Απο τι ωρα θα εισαι εκει για να το παρεις?ρωταω για να ξερω να παω πιο γρηγορα μπας και δεν προλαβω κανενα κομματι :D :lol: !Πλακα κανω!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

m aresei pou eipa oxi nokia shop giati thelw na to parw me sindesi :p :p :p

sto programma 120 tha to parw. kanei 373 eurw. Giati na to parw sketo, otan me ta idia lefta pairnw +2 wres xrono omilias to mina ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (4.09.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Tha ithela na matho apo tous katohous tu N70 an telika ehei tin efarmo

Επιτρέπεται μόνο 1 εικόνα
Link to comment
Share on other sites

m aresei pou eipa oxi nokia shop giati thelw na to parw me sindesi :p :p :p

sto programma 120 tha to parw. kanei 373 eurw. Giati na to parw sketo, otan me ta idia lefta pairnw +2 wres xrono omilias to mina ;)

τα ίδια λεφτά?το έψαξα λίγο και συμπέρανα ότι κανεις κάποιο λάθος..

 

με σύνδεση στο 120' το n70 βγαίνει 373 ευρώ..

 

τα 120' έχουν πάγιο 22 ευρώ..οποτε..22*12(μήνες)=264 ευρώ

δηλαδή 373+264=637 ευρώ..άλλο 509 και άλλο 637(κέρδος 128 ευρώ)..δεν είναι το ίδιο..εάν κάνω κάποιο λάθος,θα παρακαλούσα να με διορθώσετε .. :)

 

δεν ξέρω αν είναι το συγκεκριμένο μήνυμα off topic..πάντως αν είναι sorry στους moderators.. :O

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς στις κλήσεις, η μετάβαση μεταφέρει τη κλήση σου από το κινητό σου σε ένα σταθερό και σε αποσυνδέει...

 

Αυτό υποστορίζετε μόνο σε εταιρικούς πελάτες και κατόπιν αίτησης...

 

 

Μιλάω για την επιλογή που υπάρχει στο φάκελο "Δικά μου". Μπορείς να φτιάξεις μια σειρά από συντομεύσεις. Υπάρχει σε όλα τα S60 αλλά δεν δουλεύει στο Ν70.

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα μπορουσαμε να εχουμε μια λιστα με τα προγραμματακια που δουλευουν στο 70...???

.

 

Τσεκαρε την λιστα στην 1η σελιδα :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1070961#post1070961

 

Στο χερι μας ειναι να προστεθουν και αλλες δοκιμασμενες εφαρμογες για να μεγαλωσει η λιστα :whistle:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

gia osous theloun na paixoun ogg kai mp3 se ena programma telika dokimasa to ultramp3 v1.51 (to 1.52 pou einai last version mou emfanise kapoia provlimata sthn egkatastash) to opoio paizei apsoga sto n70 kai me stereo kai polu kalh poiothta me frequency equalizer kati pou den eixa prosexei palaiotera.toulaxiston mexri na bgei oggplayer mmf gia to n70.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να μεταφέρω όλα τα περιεχόμενα της μνήμης mmc για να αγοράσω μεγαλύερη; παρατηρώ ότι το backup του pc suite της nokia τραβάει μόνο 32ΜΒ ενώ τα περιεχόμενα είναι συνολικά γύρω στα 53, οπότε προφανώς δεν τα αντιγράφει όλα!

Έχει κάνει κανείς πλήρη μεταφορά με επιτυχία για να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να μεταφέρω όλα τα περιεχόμενα της μνήμης mmc για να αγοράσω μεγαλύερη; παρατηρώ ότι το backup του pc suite της nokia τραβάει μόνο 32ΜΒ ενώ τα περιεχόμενα είναι συνολικά γύρω στα 53, οπότε προφανώς δεν τα αντιγράφει όλα!

Έχει κάνει κανείς πλήρη μεταφορά με επιτυχία για να με βοηθήσει;

 

H λυση φιλε μου ειναι να αγορασεις card reader . Αντιγραφεις ευκολα ολο

το περιεχομενο της καρτας (διαλεγοντας πρωτα να φαινονται τα hidden files and folders στο pc σου ). :)

Αρκετα χρησιμο εργαλειο και για μεγαλα αρχεια. ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

H λυση φιλε μου ειναι να αγορασεις card reader . Αντιγραφεις ευκολα ολο

το περιεχομενο της καρτας (διαλεγοντας πρωτα να φαινονται τα hidden files and folders στο pc σου ). :)

Αρκετα χρησιμο εργαλειο και για μεγαλα αρχεια. ;)

 

Σωστά, αυτό φαίνεται σίγουρη λύση, σε ευχαριστώ...

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα περιμενω ακομη λιγο για να βελτιωθει να πεσει και λιγο η τιμη μιας και απο το 6630 μου ειμαι απολυτα ευχαριστημενος αυτον τον καιρο μετα απο την τελευταια αναβαθμιση
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για την επιλογή που υπάρχει στο φάκελο "Δικά μου". Μπορείς να φτιάξεις μια σειρά από συντομεύσεις. Υπάρχει σε όλα τα S60 αλλά δεν δουλεύει στο Ν70.

 

Tnx...

 

Τελικά ρε παιδιά η μετάβαση παίζει; Υπάρχει σε όλα τα S60 αλλά εδώ στο Ν70 δεν δουλεύει. Είναι μια επιλογή για να μπορείς να φτιάξεις ένα μενού με συντομεύσεις. Υπάρχει και στο SX1 και στο 3230 αλλά στο Ν70 δεν παίζει. Ενώ μπορείς να προσθέσεις συντομεύσεις, το μενού δεν σου ανοίγει...

 

Δεν του ρίχνετε μια ματιά στο δικό σας και να μου πείτε και εμένα;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουςν να εγκαταστήσουν το UltraMP3 1.52 στο Ν70 τους για να παίζουν και OGG αρχεία ήχου....

 

Η έκδοση που κυκλοφορεί είναι trial και στο zip δίνουν την 1.28 με το κλειδί της ώστε αφού την κάνουμε registered να εγκαταστήσουμε από πάνω την 1.52. Ελα όμως που η 1.28 δεν τρέχει... Η ΛΥΣΗ .... Κατεβάστε από IRC την 1.42 που τρέχει και κλειδί δουλεύει ( :D ) και μετά ρίχτε από πάνω την 1.52 trial και θα δουλέψει FULL :) :) :)

 

 

P.S. Υπάρχει κάποια εφαρμογή (εκτός PSILOC :p ) που να σου επιτρέπει να βάζεις συντομεύσεις στη ΜΕΤΑΒΑΣΗ του Ν70 ??? Μέχρι σήμερα χρησιμοποιούσα το AppMan 1.04 αλλά για ένα περίεργο λόγο πλέον, ενώ μπαίνει στην εφαρμογή, μετά μου βγάζει "Σφάλμα Συστήματος" και αχρηστεύεται....

 

Ευχαριστώ για την όποια απάντηση παιδιά...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παιδιά η μετάβαση παίζει; Υπάρχει σε όλα τα S60 αλλά εδώ στο Ν70 δεν δουλεύει. Είναι μια επιλογή για να μπορείς να φτιάξεις ένα μενού με συντομεύσεις. Υπάρχει και στο SX1 και στο 3230 αλλά στο Ν70 δεν παίζει. Ενώ μπορείς να προσθέσεις συντομεύσεις, το μενού δεν σου ανοίγει...

 

Δεν του ρίχνετε μια ματιά στο δικό σας και να μου πείτε και εμένα;

 

Tnx...

Η μετάβαση δουλεύει μια χαρά σε μένα, ανοίγω από εκεί και τα εισερχόμενα, και τις σημειώσεις και το ημερολόγιο που έχει προεγκατεστημένα, χωρίς πρόβλημα.

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

παιδιά οποιος θέλει n70 τώρα από θεσσαλονίκη ,υπάρχει στην περιοχή της B.Oλγας στο κατάστημα της Tim!είναι ένα μικρό μαγαζάκι,απέναντι από τη Vodafone(το μεγάλο κατάστημα),στην στάση γεωργίου..από το nokia shop ενώ μου είχαν πει από το τηλέφωνο ότι θα έρθει την τεταρτη σήμερα που πήγα να δώσω προκαταβολή μου είπαν την άλλη βδομάδα :mad: ..τέλος πάντων δεν με πειράζει τόσο..εξάλλου το καλο αργεί να έρθει.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Η μετάβαση δουλεύει μια χαρά σε μένα, ανοίγω από εκεί και τα εισερχόμενα, και τις σημειώσεις και το ημερολόγιο που έχει προεγκατεστημένα, χωρίς πρόβλημα.

 

Άρα με λίγα λόγια πάω για φορματ - γιατί και το AppMan δεν παίζει καλά. Αν έχει κάποιος την καλοσύνη, μπορεί να μου θυμίσει πως κάνουμε hard και soft format; Και πιο μου προτείνεται να κάνω;

 

Κάτι τελευταίο... ποιά έκδοση του Smartmovie παίζει σε εσάς;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Άρα με λίγα λόγια πάω για φορματ - Αν έχει κάποιος την καλοσύνη, μπορεί να μου θυμίσει πως κάνουμε hard και soft format;

Για format του κινητου :

 

soft reset πληκτρολογεις *#7370#

 

ενω για

 

hard reset πατας το πρασινο,3 και * καθως ανοιγεις το κινητο.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...