Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

telika pistika na paro to n70. kanena kalo magazi pou na pirate kinito xoris provlimata kai na exei kai gnostikous polites xerete?

 

*kai kati allo : poia mmc-rs-dv 512 - 1GB einai i kalyteri? diavasa pola alla den katelixa...

Tι να τους κάνεις φίλε μου, τους γνωστικούς πολιτές και το καλό μαγαζί;;Το κινητό θα το πάρεις σφραγισμένο όπως έρχεται από τη nokia το αν θα σου χαλάσει δεν εξαρτάται αν θα το πάρεις από το περίπτερο ή από το πιο καλό κατάστημα του πλανήτη, οι πιθανότητες είναι οι ίδιες οπότε ψάξε να βρεις το πιο οικονομικό κατάστημα αν το αποφάσισες και χτύπα το. Τις προάλλες το είδα στο mediamarkt 479€ και νομίζω είναι η καλύτερη τιμή που το έχω δει αλλά δε ξέρω αν ήταν προσφορά (γιατί κανονικά το είχε 499€).

 

Iparxei kpoios pou na xerei na mou pei pos mporo na kano hard format sto n70 mou? Dokimasa ton sindiasmo yes+*+3+on/off alla den ekane tpt. Xeries kapoios alla tropo? eyxaristo ek ton proteron.

 

Έτσι γίνεται αλλά θέλει κόπο για να πιάσει κάποιες φορές, ξαναδοκίμασε το ή προσπάθησε να πατήσεις εσύ τα 3 κουμπιά μπροστά και πες σε κάποιον να πατήσει αυτό που ανοίγει. Είναι λίγο σπάσιμο το ξέρω έχει τύχει στο 6260 μου να παλέυω κανά 5λέπτο μέχρι να πιάσει η εντολή

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

exw paratirisei oti to n70 mou exei kapoio problem sto radio dld paizei kanonika alla ana 5-6 deuter se orismenous stathmous kanei ena tsik...mporw na kanw kati?etsi kanei se ola?
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

exw paratirisei oti to n70 mou exei kapoio problem sto radio dld paizei kanonika alla ana 5-6 deuter se orismenous stathmous kanei ena tsik...mporw na kanw kati?etsi kanei se ola?

 

 

Ήμαρτον πια...:cry: έχει συζητηθεί απίστευτες φορές, σα να βλέπω το nervous μπροστά μου να φωνάζει...:X

Ήταν πρόβλημα με τη πρώτη έκδοση λογισμικού του κινητού, από τότε έχουν βγει 2 ακόμα εκδόσεις στις οποίες το πρόβλημα έχει διορθωθεί. Απλά επισκέψου ένα nokia shop

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

με τη πρώτη έκδοση λογισμικού του κινητού, από τότε έχουν βγει 2 ακόμα εκδόσεις στις οποίες το πρόβλημα έχει διορθωθεί.

 

Για καινούργια SE έχουμε καμμία ενημέρωση :worry: η είναι :secret:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις που αποθηκευει το Ν70 (σε ποιο φακελο) τα εισερχομενα μυνηματα, δηλαδη εχω ενα εισερχομενο μυνημα που ηρθε με bluetooth, σε ποιο δισκο και ποιο φακελο βρισκεται αυτο ? Ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις που αποθηκευει το Ν70 (σε ποιο φακελο) τα εισερχομενα μυνηματα, δηλαδη εχω ενα εισερχομενο μυνημα που ηρθε με bluetooth, σε ποιο δισκο και ποιο φακελο βρισκεται αυτο ? Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Ap'ton FExplorer tha pas sto inbox ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα ρωτήσει κάτι σε προηγούμενο ποστ αλά δεν πήρα απάντηση, μπορεί να με απαντήσει κάποιος, πως είναι από ένταση και ποιότητα ήχου το Ν70 ?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα ρωτήσει κάτι σε προηγούμενο ποστ αλά δεν πήρα απάντηση, μπορεί να με απαντήσει κάποιος, πως είναι από ένταση και ποιότητα ήχου το Ν70 ?

 

Ευχαριστω

πολυ καλη. μην ανησυχεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις τι CPU εχει το Ν70; Ρωταω γιατι θελω να δω ποσο γρηγορο ειναι στην καθημερινη χρηση του και αν εχει μεγαλη διαφορα απο το 6670 μου (CPU 125Mhz).

 

Ευχαριστω.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

220 mhz και 30mb ram :)

ειναι αρκετα γρηγορο.

 

Ευχαριστω πολυ nikoskat. Σκεφτομαι να το αγορασω, αλλα ελπιζω μονο να ειναι αισθητα πιο «σβελτο» απο το τηλ που ηδη εχω...

 

Υ.Γ: Νομιζω οτι και το 6680, αυτον τον 220 επεξεργαστη εχει.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ nikoskat. Σκεφτομαι να το αγορασω, αλλα ελπιζω μονο να ειναι αισθητα πιο «σβελτο» απο το τηλ που ηδη εχω...

 

Υ.Γ: Νομιζω οτι και το 6680, αυτον τον 220 επεξεργαστη εχει.

αυτον εχει αλλα το Ν70 εχει και πολυ ram και κανει διαφορα. πηγαινε σε καποιο καταστημα αν μπορεις να το δεις ανοιχτο. εκει που ειδα τεραστια διαφορα ηταν στις τριτες εφαρμογες. γενικα τα os 8.0 ειναι πιο γρηγορα. αλλα smartphone ειναι, δε θα'ναι γρηγορο οσο ενα απλο κινητο.;)

 

δεν το εχω, απο παιδια εδω μεσα το'χω δει.:)

Link to comment
Share on other sites

re paidia kalispera kai apo emena...exw mia efarmogh gia mp3 kai tin exw perasei mesw tou pc suite sto N70 mou kai tin exw valei se enan fakelo pou exw onomasi egw programs kai mporw na tin dw tin efarmogh apo to FExplorer...anoigei loipon ta BT anoigw kai egw ta dika mou paw apo to FExplorer meta E/programs/ kai tin efarmogi pataw apostoli me BT kai mou leei adunamia apostolis klidwmenwn antikimenwn! giati mou to leei??? pws tha tou tin stilw re paidia??? TX
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

βαλε και το profimail και θα εισαι οκ..καποια δεδομενα δεν γινονται να σταλθουν..με αυτο το προγραμμα ομως θα μπορεις..;)
Link to comment
Share on other sites

βαλε και το profimail και θα εισαι οκ..καποια δεδομενα δεν γινονται να σταλθουν..με αυτο το προγραμμα ομως θα μπορεις..;)

ok man tx...kalo sou vradu:)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

ok man tx...kalo sou vradu:)

 

Mανο ,ριξε μια ματια στο θεμα: Κλείδωμα αποστολής αρχείων που βρισκεις

παντα απο τον *** ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ *** για να σου λυθουν οποιες αποριες σχετικα .;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αυτον εχει αλλα το Ν70 εχει και πολυ ram και κανει διαφορα. πηγαινε σε καποιο καταστημα αν μπορεις να το δεις ανοιχτο. εκει που ειδα τεραστια διαφορα ηταν στις τριτες εφαρμογες. γενικα τα os 8.0 ειναι πιο γρηγορα. αλλα smartphone ειναι, δε θα'ναι γρηγορο οσο ενα απλο κινητο.;)

 

δεν το εχω, απο παιδια εδω μεσα το'χω δει.:)

 

 

Προβληματιστηκα οταν διαβασα τις αποψεις καποιων χρηστων. Πχ:

 

skeytomoun na to agoraza to n70 alla mallon de tha to paro. olo provlhmata vgazei. radiofono, fonitiki klisi, ligo argo, provlhmata me pc suite kai syndesi me ypologisti.... aksizoyn 500 euro gia ayto to kinhto???

 

και με το παραπάνω αξίζουν.. εγώ δεν έχω κανενα πρόβλημα με το τηλέφωνο. δουλεύουν οι φωνητικές, μια χαρά το ράδιο και συνδέεται στο τσακ μπαμ με το πισι χωρίς κανενα πρόβλημα και μάλιστα over bluetooth. παρόλα αυτά δεν το παιρνεις αυτο το τηλεφωνο για την ταχυτητα του μενου του, ομολογουμενως δεν ειναι και το πιο γρηγορο.

 

 

Οπως λες το καλυτερο ειναι να μπορεσω να το δω live... Σε ευχαριστω πολυ.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Είναι όπως το είπε ο nikoskat.. Σε σχέση με ένα απλό τηλέφωνο είναι πιο αργό (πχ με 6230). Τώρα σε σχέση με άλλα symbian smartphones έχει σαφώς μεγαλύτερη ram με αποτέλεσμα να ανταποκρίνεται πολύ καλα όταν τρέχουν διάφορες εφαρμογές αλλά στις γενικές λειτουργίες θεωρώ πως είναι σαφώς πιο αργό από το 6630 αλλά γρηγορότερο από 6600. Αλλά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το δεις από κοντα και να αποφασίσεις αν σου κανει...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Έχω μια απορία για το αν το Ν70 παίρνει τα ακουστικά του Ν80 και αν ναι που μπορούμε να τα βρουμε?
Link to comment
Share on other sites

ειναι παρομοια ακουστικα του 6101..θα ελεγα αρκετα καλυτερα του 6101..δεν φευγουν απο τα αυτια,με αποτελεσμα να μενει μεσα το ακουστικο και να ακους μουσικη πιο δυνατα..τα εχω παρει απο την αδερφη μου αρκετες φορες διοτι με βολευουν πιο πολυ..;)
Link to comment
Share on other sites

Geia sas.Egatesthsa sto n70 to lifeblog kai apo tote opote anoigw to gallery einai keno akoma k otan vgazw nees photos.Ti mporw na kanw?Ginetai kapoio format kai epanegatastash tvn arxikvn programmatwn?eyxaristw Sotiris email:swtos8@yahoo.com
Link to comment
Share on other sites

Προβληματιστηκα οταν διαβασα τις αποψεις καποιων χρηστων.

Οπως λες το καλυτερο ειναι να μπορεσω να το δω live... Σε ευχαριστω πολυ.

κοιτα, παντα ενα απλο κινητο ειναι πιο γρηγορο. στο 6230 πατας εκθεση και μπαινει αμεσως αλλα λογικο δεν ειναι; το Ν70 για μενα ειναι το πιο γρηγορο s60 μεχρι τωρα. μια δοκιμη κανε, ανοιξε το Fexplorer στο 6670 και δες ποση ωρα κανει να ανοιξει, εστω 1". στο Ν70 ανοιγει αμεσως, αμεσως ομως!! ενα παραδειγμα σου ειπα. σε τριτες εφαρμογες ειναι το πιο γρηγορο. σε βασικες λειτουργιες δεν εχω δει σε ολα τα κινητα οπως στο 6630, τι να πω..;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει το Powermp3??Το εχω σε Trial!!!Ειναι πολυ ωραιος mp3 player!!!!
Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε μου..για το power mp3 πανε στο καταλληλο τοπικ..οπου λεει οτι θα το βρεις στο i-phone & irc

για το theme studio ρωτα στο τοπικ με τα θεματα..

 

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...