Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι το πρωτο καλο κινητο που παιρνω μετα το 7110 και δικαιολογουνται ολες οι ερωτησεις που κανω !

ενταξει, ηρεμηστε βρε παιδια.

αν εχει πολυ ωρα που φορτισε βγαλ'το. δε θα δεις καμια διαφορα :)

kati asxeto...prin 1 vdomada agorasa to nokia n70...

den kserw alla psilometaniwsa pou agorasa ayto to kinito...

μαλλον δεν το'χεις ψαξει και πολυ το θεμα. το Ζ500 δεν εχει λειτουργικο με την εννοια που εχει το Ν70, ειναι τελειως διαφορετικο.

φιλικα ;)

Link to comment
Share on other sites

πήρα το κινητό απο εξωτερικό και δεν είχε ελληνικά...

όπως και το Ν90..

αν ξέρεις κανένα link να κατεβάσω τα greek..

 

περισσότερο ενδιαφέρομαι για το Ν70 που είναι για μια φίλη μου εγώ με το Ν90 δεν έχω πρόβλημα

ουδείς ήξερε πρίν μάθει...
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανω καμια ειδικη ρυθμιση στο pcsuite για να συνδεθω ; εχω βαλει το καλωδιο της συσκευης και παταω συγχρονισμο με προφιλ pcsuite αλλα τπτ.
Link to comment
Share on other sites

πήρα το κινητό απο εξωτερικό και δεν είχε ελληνικά...

όπως και το Ν90..

αν ξέρεις κανένα link να κατεβάσω τα greek..

 

περισσότερο ενδιαφέρομαι για το Ν70 που είναι για μια φίλη μου εγώ με το Ν90 δεν έχω πρόβλημα

15 ευρω σε νοκια σοπ ειναι η λυση, δυστυχως :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ μπερδεύτηκα με το πιο κουμπί πατάς για να βγάλεις φωτό. Δοκίμασα και τους δύο τρόπους και δεν βλέπω διαφορά. Έχετε καταλήξει αν κάποιο από τα δύο κουμπιά δίνει καλύτερο αποτέλεσμα? Ξέρω ηλίθια η ερώτηση αλλά σκάλωσα :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ μπερδεύτηκα με το πιο κουμπί πατάς για να βγάλεις φωτό. Δοκίμασα και τους δύο τρόπους και δεν βλέπω διαφορά. Έχετε καταλήξει αν κάποιο από τα δύο κουμπιά δίνει καλύτερο αποτέλεσμα? Ξέρω ηλίθια η ερώτηση αλλά σκάλωσα :)

ιδιος φακος με την ιδια εφαρμογη, δεν εχει διαφορα στην ποιοτητα. οτι σε βολευει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ μπερδεύτηκα με το πιο κουμπί πατάς για να βγάλεις φωτό. Δοκίμασα και τους δύο τρόπους και δεν βλέπω διαφορά. Έχετε καταλήξει αν κάποιο από τα δύο κουμπιά δίνει καλύτερο αποτέλεσμα? Ξέρω ηλίθια η ερώτηση αλλά σκάλωσα :)

 

H μόνη διαφορά είναι οτι με το κουμπάκι στα πλάγια καθυστερεί η αποθήκευση...Τώρα το γιατί...δεν ξέρω!Βασικά δεν καταλαβαίνω καν το λογο που το βάλανε!Αφού δεν έχει fullscreen mode....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ!?!?!?!?!?

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

auto me thn nea sim paizei ontos rolo??!??!ego exo akoma mesa thn palia k epidh mu zhthsan kati xartures na sybliroso bare8ika k dne exo axio8ei akoma na to kano!!pantos dne mporo na po oti exei trelh ka8isterisi..mia xarula!

 

 

Δεν ειναι θεμα καθυστερησης...η παλια μου η SIM δεν ηταν 3G και αυτη που μου εδωσαν με το Ν70 ειναι.

 

Αλλα ακουστε τι εγινε...πολυ γελιο! Παω στη Νεα Σμυρνη...παιρνω το Ν70...μου δινουν και τη SIM κλπ...παω σπιτι μετα απο 10 λεπτα...Ν.Σμυρνη μενω...και μου βγαζει error στο 6260 που ειχα: Error Registering SIM!

 

Την γειωσαν την αλλη εντελως οι Θεοι στη Cosmote!

 

 

Οποτε και να θελω...η αλλη μου η SIM δε λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ μπερδεύτηκα με το πιο κουμπί πατάς για να βγάλεις φωτό. Δοκίμασα και τους δύο τρόπους και δεν βλέπω διαφορά. Έχετε καταλήξει αν κάποιο από τα δύο κουμπιά δίνει καλύτερο αποτέλεσμα? Ξέρω ηλίθια η ερώτηση αλλά σκάλωσα :)

Οταν κρατας το κινητο ΚΑΘΕΤΑ τοτε πατας το joypad για να αποθηκευτει η φωτογραφια ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ, οταν το κρατας ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ τοτε πατας το πλαινο κουμπι για να αποθηκευτει η φωτογραφια ΚΑΘΕΤΑ.

 

Αν δεν καταλαβατε:

Βγαλτε δυο ιδιες φωτογραφιες, την μια με το ενα κουμπι και την αλλη με το αλλο, πηγενετε στην εκθεση και στην προεπισκοπιση των φωτογραφιων δειτε την διαφορα και συγκρινετε.

 

Με το πλαινο κουμπι αργει γιατι πρωτα αποθηκευει την φωτογραφια και μετα την γυρναει ΚΑΘΕΤΑ(εδω αργει πιο πολυ).

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω για να συνδεθω με τον pc μεσω του καλωδιου , και μεσω του bluetooth της http://www.mobileaction.com ;

εχω κανει install το pc suite που ηταν στο cd του νοκια και εχω κανει install απο το mobile action ενα φιλε USBN70_V92.exe Nokia N70 USB - Handset Manager V9.2.

 

παω απο το μενου εκει που λεει συνδεσιμοτητα > συγχρονισμος

Link to comment
Share on other sites

H μόνη διαφορά είναι οτι με το κουμπάκι στα πλάγια καθυστερεί η αποθήκευση...Τώρα το γιατί...δεν ξέρω!Βασικά δεν καταλαβαίνω καν το λογο που το βάλανε!Αφού δεν έχει fullscreen mode....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ!?!?!?!?!?

Τώρα που είπες fullscreen... υπάρχει τέτοια εφαρμογούλα ??? :worry:

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω για να συνδεθω με τον pc μεσω του καλωδιου , και μεσω του bluetooth της http://www.mobileaction.com ;

εχω κανει install το pc suite που ηταν στο cd του νοκια και εχω κανει install απο το mobile action ενα φιλε USBN70_V92.exe Nokia N70 USB - Handset Manager V9.2.

 

παω απο το μενου εκει που λεει συνδεσιμοτητα > συγχρονισμος

 

Tin kalispera mou kai apo emena!!! ela file mou!!! ekei kolises??? anoixe to programa meta pigene sinxronismo XWRIS NA SINDESEIS TO KINITO me to PC meta epilexe oti tha to sindeseis me kalwdio to kinito sou kai pata ekei epomeno kai tha sou pei sindese to kinito me to pc...tote tha to sindesis...kai tha perimeneis...ean den se sindesi...klise to PCscuite aposindese to kin me to pc kai meta 3anasindese to kin me to pc xwris na anoi3eis to PCscuite kai perimene mexri na se sindesi...tha to deis !!! etsi to ekana kai egw!!!:) :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

4 ή 6 ; τωρα ειμαι στις 4:30 αλλα με τρωει να το ανοιξω !

egw to afhsa 10 wres! :)

 

Pedia to N70 exei iperithres ?

oxi file!!! to mono pou den me eniaxe!!!...to mono kalo an eixe Irda tha htan na tou vazame tin efargmogi TVcontroler!!! :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που είπες fullscreen... υπάρχει τέτοια εφαρμογούλα ??? :worry:

man den xreiazete efarmogi!!! to exei kai mono toU! pigene ekthesi > eikones > anoi3e mia eikona > epiloges > provoli diafaneiwn! ;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

man den xreiazete efarmogi!!! to exei kai mono toU! pigene ekthesi > eikones > anoi3e mia eikona > epiloges > provoli diafaneiwn! ;)

o kostsour μαλλον εννοουσε για την καμερα :)

χρησιμοποιησε και την τροποποιηση για να προσθεσεις κατι στο μηνυμα σου, οκ;

aurio i methaurio tha exw adsl!!! exexexe den tha sas 3ana lipsw katholou!!! exexexe!!!...ektos an lupw apo to pc!!!
ωχ, :p. πλακα κανω :D
Link to comment
Share on other sites

κανενα προγραμμα να παιζει mpg αρχεια ;

τα αρχεια που τραβαει ειναι mp4. ειχα ενα mpg στο pc του το βαλα αλλα δε το παιζε. το κανα μετατροπη σε mov και σε mp4 και το ξαναβαλα σαν mp4 δε το παιζει και σαν mον δεν το βλεπει καν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι την κάμερα εννοούσα. Ξέρεις Νίκο αν υπάρχει?

sorry file mou!!! egw allo katalaba... ;) den prepei na uparxei...alla pou tha paei :)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

γινεται στο mrouter(η καπου αλλου) να ρυθμισω κατι ετσι ωστε να μη μου ζηταει κωδικο οταν ανοιγει ο opera για να μπει σε μια σελιδα????Αυτο που ζηταω δηλαδη ειναι οταν μπαινω σπιτι μου να μη χρειαζεται να ακουμπησω το pc για να σερφαρω απ'το κινητο!

Τη βοηθεια σας παιδες.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...