Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nasos_79 θέλει τζαμακι προστασίας και λίγο χοντρή θήκη για να καλύπτει το κενό στο φακό και το κινητό.

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=152770733333&category=58540&pm=1&ds=0&t=1514173319000&ver=0&cspheader=1

Edited by gbotsas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nasos_79 θέλει τζαμακι προστασίας και λίγο χοντρή θήκη για να καλύπτει το κενό στο φακό και το κινητό.

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=152770733333&category=58540&pm=1&ds=0&t=1514173319000&ver=0&cspheader=1

ναι τα έχω δει αυτά τα τζαμακια και λέω να τα παραγγείλω.οσο για τη θήκη έχεις δίκιο.αυτη που έχω είναι στο ίδιο επίπεδο με την κάμερα και δεν την προστατεύει.οσο και να προσέξεις θα γίνει η στραβή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να το πάρω δώρο για την σύζυγο. Ποιο χρώμα θα επιλέγατε το μπλε ή το χρυσό?

 

Μπλε..μπορει και αργοτερα να το παρεις και εσυ....:p

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να το πάρω δώρο για την σύζυγο. Ποιο χρώμα θα επιλέγατε το μπλε ή το χρυσό?

 

Μαύρο βέβαια. Διαχρονικό και glamor.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hθελα να μου πείτε όσοι το έχετε αν παρουσιάζετε το φαινόμενο να μειώνεται η φωτεινότητα όταν μπαίνεις σελίδα στο ιντερνέτ στο p10 που είχα με το έκανε και ήταν σπαστικό μόλις γύριζα στην αρχική η φωτεινότητα ήταν καλή αλλά και όταν κατέβαζα την μπάρα η φωτεινότητα ήταν εκεί που το είχα ορίσει..δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε αυτό
Link to comment
Share on other sites

Hθελα να μου πείτε όσοι το έχετε αν παρουσιάζετε το φαινόμενο να μειώνεται η φωτεινότητα όταν μπαίνεις σελίδα στο ιντερνέτ στο p10 που είχα με το έκανε και ήταν σπαστικό μόλις γύριζα στην αρχική η φωτεινότητα ήταν καλή αλλά και όταν κατέβαζα την μπάρα η φωτεινότητα ήταν εκεί που το είχα ορίσει..δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε αυτό
όχι δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους, επειδή ειμαι σε σκέψη για την αγορά του κινητού για την γυναίκα μου, τι γνώμη έχετε απο φώτο,οθόνη μπαταρία.... το display always on υπάρχει ? Η γυναίκα μου έχει στο s5 plus.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους, επειδή ειμαι σε σκέψη για την αγορά του κινητού για την γυναίκα μου, τι γνώμη έχετε απο φώτο,οθόνη μπαταρία.... το display always on υπάρχει ? Η γυναίκα μου έχει στο s5 plus.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ίσως οθόνη να μην είναι καλύτερη του s5. Δεν είναι όμως χειρότερη. Στα άλλα είναι σίγουρα κάλυτερο.

Always on display έχει άλλα όχι και πολύ καλό μιας και νομίζω δείχνει μόνο ώρα μηνύματα και κλήσεις.

Δεν το έχω όμως να σου πω σίγουρα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hθελα να μου πείτε όσοι το έχετε αν παρουσιάζετε το φαινόμενο να μειώνεται η φωτεινότητα όταν μπαίνεις σελίδα στο ιντερνέτ στο p10 που είχα με το έκανε και ήταν σπαστικό μόλις γύριζα στην αρχική η φωτεινότητα ήταν καλή αλλά και όταν κατέβαζα την μπάρα η φωτεινότητα ήταν εκεί που το είχα ορίσει..δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε αυτό
Επιβεβαιώνω και εγώ ότι δεν παρατήρησα ανάλογο πρόβλημα με αυτό που λες

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μπορεί κάποιος να μας πει πόσο βγάζει η μπαταρία screen on time γιατί το ζαχαρωνω και εγώ και με ενδιαφέρει πάρα πολύ η μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία πάντα εξαρτάται την χρήση που του κάνεις.εγω για παράδειγμα μόνο με wifi και φωτεινότητα στο 30% περιπου χρήση social πολύ Viber, chrome,YouTube συνέχεια Bluetooth ανοιχτο και location(λειτουργία μόνο συσκευή) και ένα τέταρτο κλήσεων υπολόγισε από τις 9 το πρωί έως τις 4 απόγευμα έχω γύρω στο 35-40% υπόλοιπο.εως το βράδυ που το φορτίζω μένει ένα 20%.εχω δει και 7 ώρες και κάτι ψιλά αναμμένη οθόνη.τις εξι ωρες τις εχω στανταρ.μου έχει βγάλει και δύο 24 ώρα χωρίς πολλή χρήση.με 4g δεν το έχω δουλέψει ακόμα ολόκληρη ημέρα αλλά υποθέτω και πάλι θα την βγάλει ανάλογα τη χρήση πάντα.
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία πάντα εξαρτάται την χρήση που του κάνεις.εγω για παράδειγμα μόνο με wifi και φωτεινότητα στο 30% περιπου χρήση social πολύ Viber, chrome,YouTube συνέχεια Bluetooth ανοιχτο και location(λειτουργία μόνο συσκευή) και ένα τέταρτο κλήσεων υπολόγισε από τις 9 το πρωί έως τις 4 απόγευμα έχω γύρω στο 35-40% υπόλοιπο.εως το βράδυ που το φορτίζω μένει ένα 20%.εχω δει και 7 ώρες και κάτι ψιλά αναμμένη οθόνη.τις εξι ωρες τις εχω στανταρ.μου έχει βγάλει και δύο 24 ώρα χωρίς πολλή χρήση.με 4g δεν το έχω δουλέψει ακόμα ολόκληρη ημέρα αλλά υποθέτω και πάλι θα την βγάλει ανάλογα τη χρήση πάντα.
6 ώρες δεν μου ακούγεται κακό, απλά τώρα έχω το mi max 2 και έχω καλομαθει.Και προσπαθώ να καταλάβω αν αξίζει η μετάβαση,αν είναι αναβάθμιση δηλαδή.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά σε όλους,

 

έχω θέματα με το bluetooth. Στις κλήσεις ακούγεται χαμηλά , αποσυνδέεται , και δε περνάει πάντα τον ήχο των media στο ακουστικό.

 

Καμμία ιδέα κανείς?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες δεν μου ακούγεται κακό, απλά τώρα έχω το mi max 2 και έχω καλομαθει.Και προσπαθώ να καταλάβω αν αξίζει η μετάβαση,αν είναι αναβάθμιση δηλαδή.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ίσως κάποιος που τα έχει δουλέψει και τα 2 κινητά θα σε βοηθούσε καλύτερα.πριν είχα redmi note 3 pro το οποίο είχε 4000μπαταρια και είχα έναν ενδιασμο για την μπαταρία του Huawei αλλά διαψευστηκα.
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες δεν μου ακούγεται κακό, απλά τώρα έχω το mi max 2 και έχω καλομαθει.Και προσπαθώ να καταλάβω αν αξίζει η μετάβαση,αν είναι αναβάθμιση δηλαδή.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

το ειχα και εγω το mimax2, σε ολα ειναι αναθαθμιση το 10 lite, στην μπαταρια σχεδον τα ιδια ειναι γιατι ναι μεν εχει μικροτεεη μπαταρια το 10 lite αλλα εχει καλυτερη διαχειριση απο το mi max2

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η συσκευασία έχει μέσα θήκη σιλικόνης όπως φαίνεται σε μερικά unboxing;
σε αγορα απο ελλαδα οχι την εχει βγαλει η αντιπροσωπεια
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι δεν παρατήρησα ανάλογο πρόβλημα με αυτό που λες

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες όλους σας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά τελικά το πήρα δεν άντεξα, χτύπησα την προσφορά από Κωτσόβολο, έχετε να προτείνετε κάνα καλό tempered glass;

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως οθόνη να μην είναι καλύτερη του s5. Δεν είναι όμως χειρότερη. Στα άλλα είναι σίγουρα κάλυτερο.

Always on display έχει άλλα όχι και πολύ καλό μιας και νομίζω δείχνει μόνο ώρα μηνύματα και κλήσεις.

Δεν το έχω όμως να σου πω σίγουρα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που βρίσκεται η επιλογή για Always on display?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος;Εντωμεταξύ η οθόνη μου φαίνεται λες και εχει ήδη tempered glass δεν είναι καθαρή η προβολή, ή είναι η ιδέα μου;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος;Εντωμεταξύ η οθόνη μου φαίνεται λες και εχει ήδη tempered glass δεν είναι καθαρή η προβολή, ή είναι η ιδέα μου;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείς αυτό που λένε πολλοί ότι είναι σαν να χει κάποιο "πέπλο" από πάνω;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...