Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε πραγματικα πολυ καλες,στο auto τις εβγαλες αυτες;
Έβαλα την λειτουργία κινούμενης εικόνας ώστε να έχει λιγότερο "θόρυβο" η φωτογραφία

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επιβεβαιωνω μεχρι στιγμης κανενα κολημα ολα καλως,την 7.1 η την 8 θα την παρει ;

 

eεγω που το πηρα εχει και την εκδοση emui 5.0 μου εκανε αναβαθμιση στην 5.1.Τωρα αμα παρει την 7.1 η 8 android δεν ξερω. Παντως σαν κινητο φυσαει με πολυ καλη μπαταρια. σε εμενα κραταει σχεδον 2 μερες ουτε το 5αρι το σαμσθνγ που ειχα πριν δεν κραταγε πανω απο μερα.δεν εχει κοληματα οθονη πολυ καλη με ζωντανα χρωματα καμερα το βραδυ καλη την ημερα σουπερ και εχει και ωραια εφε στην καμερα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχω μια απορια η 2πλη καμερα τι ρολο παιζει και πως χρησιμοποιειται?

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωσή σου, κατι πρεπει να κανουν οι διαχειριστές του φόρουμ.

Εχει καταντησει κουραστικό να μπαίνεις στα thread ΟΛΩΝ των κινητων, να το παίζεις ψιλοκαθυστερυμενος και να διαφημιζεις παντα την ιδια κυπριακη εταιρία..

Στο είπανε και αλλοι και συνεχιζεις ακαθεκτος ακριβως το ιδιο, οπότε δε δικαιολογίσε και αυτο γίνεται με δολο.

Χεστηκαμε φιλε αν το πουλαει η ΜΤΝ, σε ρωτησε κανένας ή ενδιαφερει κανεναν?

Πήγαινε τωρα στο φόρουμ της lg να γραψεις ποτε θα έρθει το επομενο κινητο της, και οτι θα το φερει η mtn...

Οκ εχεις δικαιο :)

Εχω βρει εδω το νεο In The Name Of God

This Rom is EMUI 8.0 Based on Android 8.0 (Oreo) for Huawei Mate 10 Lite (Maimang 6) [RNE-xxxx].

Choose Your Build Number And Enjoy From new system Update Official !

Changelog :

●Google security patches

●Youtube application issue is resolved

●You are recommended to update using Wi-Fi and make sure that the remaining power is greater than 50%.

●We recommend that you back up any important data before updating.

●It is possible to roll back to the old version. Please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance. Performing a rollback will clear user data, therefore it is recommended that you back up any important data before updating.

●If you have any third-party apps with control over root permissions or uninstalled system files, an online update will fail. If you encounter such a situation, it is recommended to update your device via an SD card, or visit an authorized Huawei service center for assistance.

[Links Are Updated]

• Added Updates 2017.11.16

CopyRight *©Navid Ghorbanzade

 

https://www.needrom.com/download/huawei-mate-10-lite

 

Οποιος θελει να το περασει μπορει.

Οδηγος: https://www.getdroidtips.com/full-guide-install-stock-firmware-huawei-smartphone/

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ εχεις δικαιο :)

Εχω βρει εδω το νεο In The Name Of God

This Rom is EMUI 8.0 Based on Android 8.0 (Oreo) for Huawei Mate 10 Lite (Maimang 6) [RNE-xxxx].

Choose Your Build Number And Enjoy From new system Update Official !

Changelog :

●Google security patches

●Youtube application issue is resolved

●You are recommended to update using Wi-Fi and make sure that the remaining power is greater than 50%.

●We recommend that you back up any important data before updating.

●It is possible to roll back to the old version. Please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance. Performing a rollback will clear user data, therefore it is recommended that you back up any important data before updating.

●If you have any third-party apps with control over root permissions or uninstalled system files, an online update will fail. If you encounter such a situation, it is recommended to update your device via an SD card, or visit an authorized Huawei service center for assistance.

[Links Are Updated]

• Added Updates 2017.11.16

CopyRight *©Navid Ghorbanzade

 

https://www.needrom.com/download/huawei-mate-10-lite

 

Οποιος θελει να το περασει μπορει.

Οδηγος: https://www.getdroidtips.com/full-guide-install-stock-firmware-huawei-smartphone/

Μουφα είναι... Δεν μπορεί να είναι μόνο 400mb η αναβάθμιση και να σε oreo και emui 8

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μουφα είναι... Δεν μπορεί να είναι μόνο 400mb η αναβάθμιση και να σε oreo και emui 8

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OTA: 482MB και το full 1.74GB

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.Κατοχος Mate 10 lite και γω.Πρωτες εντυπωσεις αριστο κρατημα στο χερι με την γνωστη αναλογια αλλα S8 ελαχιστα bezel παναλαφρο στο χερι πολυ καλη τιμη .Ειναι μια κατηγορια μονο του σ αυτα τα χρηματα (350ε) μονο και μονο στο θεμα σχεδιασμου.Θα επανελθω για περισσοτερα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.Κατοχος Mate 10 lite και γω.Πρωτες εντυπωσεις αριστο κρατημα στο χερι με την γνωστη αναλογια αλλα S8 ελαχιστα bezel παναλαφρο στο χερι πολυ καλη τιμη .Ειναι μια κατηγορια μονο του σ αυτα τα χρηματα (350ε) μονο και μονο στο θεμα σχεδιασμου.Θα επανελθω για περισσοτερα.
Πες μας για μπαταρια και "σβελτάδα"

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πες μας για μπαταρια και "σβελτάδα"

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για την ωρα ο μετρητης μπαταριας απ'οτι βλεπω τα παει καλα δειχνει να πεφτει αργα δεν εχει γινει φορτιση στις 8:15 το πρωι το παρελαβα:pΤα παει πολυ καλα στην πλοηγηση πολυ γρηγορο εντυπωσιακο wifi .Ενα θεμα εχει με την οθονη πρεπει το κεφαλι σου να ειναι κεντραρισμενο στο κεντρο:p εχει κακες γωνιες θεασης.Η οθονη παραμπεμπει σε παλιες εποχες (θωλουρα)οταν το γυρνας λιγο δεξια-αριστερα , πανω-κατω και θολωνει ,αλλα εχει πολυ καλη αναλυση το λευκο πολυ καλο τα χρωματα πολυ καλα για ips.Ευχαριστο σερφαρισμα ευαναγνωστες σελιδες.Η καμερα τα παει πολυ καλα για μερα νυχτα δεν ξερω ακομα.Λαγκ δεν εχω δει ακομα στο σερφαρισμα τα παει πολυ καλα το 4g .Επαναλαμβανω πρωτες ελαχιστες εντυπωσεις για καποιον που το χρηματικο του ταβανι ειναι 350ε ειναι αριστο.Μοντερνος σχεδιασμος ξεχωριζει απο οτι αλλο υπαρχει στην αγορα και προσωπικα το κατατασω το καλυτερο για τα χρηματα του.Κερδιζει πολλα συν μονο απο το σχεδιασμο που ειναι ιδιος με τις ακριβες ναυαρχιδες των 800-1000ε.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Πες μας για μπαταρια και "σβελτάδα"

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το κινητό το έχω 3 εβδομάδες, η μπαταρία του θα έλεγα αρκετά καλή για τον εξής λόγω με ανοικτά δεδομένα, gps, Bluetooth και wifi όταν χρειαστεί και γύρω στις 3 ώρες ομιλίας κάθε μέρα άνετα βγάζει ως το βράδυ αργά. Το βγάζω από την πρίζα κατά της 6 το πρωί και το φορτίζω κατά της 2 βράδυ με υπολοιπο μπαταρίας μεταξύ 25 - 35%

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μερικες ωρες συμβιωσης ειναι πολυ καλο.Τα παντα γρηγορα δεν με κρεμασε πουθενα.Το ψηλοεφερα στα μετρα μου εχει αρκετες ρυθμισεις.Για την οθονη επιλεγω στις ρυθμισεις/προβολη-λειτουργια χρωματος/ψυχρο τερμα μπλε η μπαρα και...συνθετες ρυθμισεις/προσβασιμοτητα/επιλεγω on το κειμενο υψηλης αντιθεσης.:rolleyes:Πολυ κυριλε συσκευη η καλυτερη απο ολες τις Huawei σε ντιζαιν.Ελαχιστα bezel ενω ολες οι υπολοιπες συσκευες huawei που κυκλοφορουν ειναι πολυ μεγαλα περαν του mate 10 pro .;):p Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ελαχιστα bezel ενω ολες οι υπολοιπες συσκευες huawei που κυκλοφορουν ειναι πολυ μεγαλα περαν του mate 10 pro .;):p

 

Σε αυτό είσαι λίγο υπερβολικός.18f4a54c1340e70de38addf5e4c78f4a.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τα πανω-κατω ειναι μικροτερα με αποτελεσμα η αισθηση οταν το πιανεις στο χερι να θυμιζει galaxy s8. Το Mate 9 με τα μεγαλυτερα bezel πανω-κατω θυμιζουν iphone.:p

 

Πανεμορφο:D

 

16406899_1646216162105647_8165620948317746456_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=ac5331d9b6280fe40be71c1171e629dd&oe=5A8CD85F

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

το κατω bezel αχρηστο τελειως ,γιατι το εβαλαν για να γραψουν πανω το huawei;πλακα κανω αλλα καποια στιγμη η τεχνολογια θα πρεπει να προχωρησει και να μας δωσει 100% οθονης Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

το κατω bezel αχρηστο τελειως ,γιατι το εβαλαν για να γραψουν πανω το huawei;πλακα κανω αλλα καποια στιγμη η τεχνολογια θα πρεπει να προχωρησει και να μας δωσει 100% οθονης

 

Δεν ξερω πως το βλεπεις στη φωτο αλλα εαν το πιασεις στα χερια σου θα δεις οτι ειναι πολυ μικρα τα bezel και δεν το κανει καθολου ασχημο το κατω .

Link to comment
Share on other sites

Οχι τις ελλειψεις του τις εχει μη ξεχνας οτι ειναι στην κατηγορια των 350ε.Ολο και κατι θα λειπει οκ:p
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως το βλεπεις στη φωτο αλλα εαν το πιασεις στα χερια σου θα δεις οτι ειναι πολυ μικρα τα bezel και δεν το κανει καθολου ασχημο το κατω .
το εχω απο την πρωτη μερα το κινητο διαβασε το πρωτο σχολιο του ποστ να δεις οτι αναφερομαιβστο μεγεθος που ειναι εξαιρετικο για 5,9 οθονη
Link to comment
Share on other sites

XLIDAS λες πως σε ενδιαφέρει σε περίπτωση που σε κάποιον δεν βολεύει το μέγεθος της συσκευής. (Σαν να με βλέπεις στο αυτοκίνητο να μην χωράει σε καμία βάση).

Απάντησε αν το θες να ψάξω κάποιο σε 5,2''

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και καλό ταξίδι το νήμα..

Παιδία αν πάρει κάποιος το mate 10 lite και το μετανιώσει για την αγορά του κύριος λόγο μεγέθους, εδώ είμαι εγώ. Έχω το P10 lite 20 ημερών.. Καλή συνέχεια.

 

αν σε ενδιαφέρει απάντησε να ψάξω κάποια άλλη συσκευή σε 5,2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει βάλει ο κοτσοβολος και η cosmote στα 370 με δώρο το Y6 αξίας 130 ευρώ. Πιστεύω είναι σούπερ....

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tsigo21
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...