Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια είναι καλύτερη ΡΟΜ για μπαταρία η stable 5.0.4 η beta 3

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Stable φυσικά..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Παραμένει το θέμα που έχω παρά το update.

Το notification δεν μου λειτουργεί καθόλου στο phone app μόνο.

Ούτε το notification led, ούτε στο lock screen.

Έχω κάνει clean catch, και στο app αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Παραμένει το θέμα που έχω παρά το update.

Το notification δεν μου λειτουργεί καθόλου στο phone app μόνο.

Ούτε το notification led, ούτε στο lock screen.

Έχω κάνει clean catch, και στο app αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακων!!

Link to comment
Share on other sites

Ξανά πίσω στη παρέα μετά από ένα σύντομο πέρασμα από mate 10 pro,note 8

 

Φοβερή δουλειά τα gestures στη beta 3 αντί για την navigation bar

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Ξανά πίσω στη παρέα μετά από ένα σύντομο πέρασμα από mate 10 pro,note 8

 

Φοβερή δουλειά τα gestures στη beta 3 αντί για την navigation bar

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν μπορείς πες μας για την εμπειρία χρήσης σε mate 10 pro και note 8 σε σχέση με το OP5T

Link to comment
Share on other sites

Και reset έκανα και το πρόβλημα παραμένει.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Μήπως να γυρνούσες σε καμια beta να δεις αν γίνει δουλειά; Αφού έκανες reset και συνεχίζεις να έχεις πρόβλημα δεν έχεις πολλές επιλογές...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πες μας για την εμπειρία χρήσης σε mate 10 pro και note 8 σε σχέση με το OP5T

 

Καλημέρα σε όλους και σε εμένα θα ήταν πολύ χρήσιμη αυτή η σύγκριση - περιγραφή εμπειρίας χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και σε εμένα θα ήταν πολύ χρήσιμη αυτή η σύγκριση - περιγραφή εμπειρίας χρήσης.

 

Θες να σου πω εγω με 2-3 γρηγορα λογια την εμπειρια μου απο τις αλλες δυο συσκευες που τις δοκιμασα λιγο(για λιγες ωρες)απο γνωστο μου?Ειναι τα ιδια ακριβως λογια που μπορεις να διαβασεις με ενα γρηγορο ψαξιμο στο google ή youtube.

Δηλαδη το Note 8 λογω μεγαλυτερων διαστασεων και οθονης δεν χορταινεις να το δουλευεις συνεχεια,αλλα δυστηχως δεν στο επιτρεπει αυτο πληρως η μπαταρια του. Επισης το bloatware της Samsung(με τις διπλες εφαρμογες της)ζει και βασιλευει οπως και η bixby.

Φοβερη καμερα κυριως για αρχαριους,κλασσικη Samsung σε αυτο το κομματι.

Το πενακι δεν το χρησιμοποιησα καθολου αρα δεν μπορω να πω κατι.

 

Για το mate 10 εν αντιθεση εχεις αυτο που λειπει στο note 8,δηλαδη μεγαλυτερη μπαταρια που δεν θα σε προδωσει.

Δεν εχεις ομως θυρα ακουστικων(στο mate 10 pro παντα)που προσωπικα ειναι deal breaker για μενα(αν υπαρχουν επιλογες παντα).

Εχεις ir blaster(μου ειναι προσωπικα χρησιμο μονο στην τηλεοραση)και εξισου καλη καμερα παλι για αρχαριους(δοκιμασα και τις δυο σε λιγες φωτογραφιες στο auto και δεν ξεχωρισα διαφορες αξιες αναφορας).

Το skin της huawei δεν μαρεσει καθολου.Τα ηχεια ωραια αλλα δεν θα θυσιαζα την θυρα ακουστικων για αυτα.

 

Στο oneplus5t τωρα το μονο πραγμα που θα σου λειψει απο τα παραπανω κινητα ειναι το ir blaster(αν το χρειαζεσαι παντα),η καλυτερη καμερα(Μονο σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή δυσκολου οπως το λεω εγω)και το service εδω στην Ελλαδα(αν δεν θες να μπλεκεις με αποστολες εξω),αντε και η αδιαβροχοποιηση

 

Δεν εχει τιποτα απολυτως να ζηλεψει το oneplus και ισα ισα που τα αλλα εχουν να ζηλεψουν απο αυτο.

Την πολυ καλη μπαταρια(και 8gb ram οταν το S9 εχει μολις 4)

το καλο panel/calibration(την θεωρω καλυτερη απο του mate 10 pro)

το stock smooth android

την καλυτερη φορτιση και το σημαντικοτερο κλασσικα την χαμηλοτερη τιμη.

Α και για τους πιο ρομαντικους δεν χανεις και την εγγυηση μεσω root.Προσωπικα μου ειναι αδιαφορο αλλα για αρκετους ειναι λογος προτιμησης μεταξυ αλλων.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πες μας για την εμπειρία χρήσης σε mate 10 pro και note 8 σε σχέση με το OP5T

 

Nα σου πω κι εγω που τα ειχα και τα 3.

Το 5Τ καλυτερο ολων, με το Note 8 δευτερο και αρκετα καλο και το mate 10 pro τελευταιο σε εμπειρια χρησης.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου πω εγω με 2-3 γρηγορα λογια την εμπειρια μου απο τις αλλες δυο συσκευες που τις δοκιμασα λιγο(για λιγες ωρες)απο γνωστο μου?Ειναι τα ιδια ακριβως λογια που μπορεις να διαβασεις με ενα γρηγορο ψαξιμο στο google ή youtube.

Δηλαδη το Note 8 λογω μεγαλυτερων διαστασεων και οθονης δεν χορταινεις να το δουλευεις συνεχεια,αλλα δυστηχως δεν στο επιτρεπει αυτο πληρως η μπαταρια του. Επισης το bloatware της Samsung(με τις διπλες εφαρμογες της)ζει και βασιλευει οπως και η bixby.

Φοβερη καμερα κυριως για αρχαριους,κλασσικη Samsung σε αυτο το κομματι.

Το πενακι δεν το χρησιμοποιησα καθολου αρα δεν μπορω να πω κατι.

 

Για το mate 10 εν αντιθεση εχεις αυτο που λειπει στο note 8,δηλαδη μεγαλυτερη μπαταρια που δεν θα σε προδωσει.

Δεν εχεις ομως θυρα ακουστικων(στο mate 10 pro παντα)που προσωπικα ειναι deal breaker για μενα(αν υπαρχουν επιλογες παντα).

Εχεις ir blaster(μου ειναι προσωπικα χρησιμο μονο στην τηλεοραση)και εξισου καλη καμερα παλι για αρχαριους(δοκιμασα και τις δυο σε λιγες φωτογραφιες στο auto και δεν ξεχωρισα διαφορες αξιες αναφορας).

Το skin της huawei δεν μαρεσει καθολου.Τα ηχεια ωραια αλλα δεν θα θυσιαζα την θυρα ακουστικων για αυτα.

 

Στο oneplus5t τωρα το μονο πραγμα που θα σου λειψει απο τα παραπανω κινητα ειναι το ir blaster(αν το χρειαζεσαι παντα),η καλυτερη καμερα(Μονο σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου ή δυσκολου οπως το λεω εγω)και το service εδω στην Ελλαδα(αν δεν θες να μπλεκεις με αποστολες εξω),αντε και η αδιαβροχοποιηση

 

Δεν εχει τιποτα απολυτως να ζηλεψει το oneplus και ισα ισα που τα αλλα εχουν να ζηλεψουν απο αυτο.

Την πολυ καλη μπαταρια(και 8gb ram οταν το S9 εχει μολις 4)

το καλο panel/calibration(την θεωρω καλυτερη απο του mate 10 pro)

το stock smooth android

την καλυτερη φορτιση και το σημαντικοτερο κλασσικα την χαμηλοτερη τιμη.

Α και για τους πιο ρομαντικους δεν χανεις και την εγγυηση μεσω root.Προσωπικα μου ειναι αδιαφορο αλλα για αρκετους ειναι λογος προτιμησης μεταξυ αλλων.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ, όντω πολύ κατατοπιστική παρουσίαση της εμπειρίας σου και πολύ χρήσιμη επίσης. Πιο γρήγορο πιο θεωρείς ή μάλλον καλύτερα με ποιό θεωρείς ότι θα κάνεις πιο γρήγορα και αποτελεσματικά τη δουλειά σου χωρίς πιθανά κομπιάσματα;

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε εμπειρία χρήσης τι εννοείτε;

Τα πράγματα είναι πολύ απλά έχοντας περάσει από προηγούμενης γενιάς OnePlus :

 

- smoothness: OnePlus ξεκάθαρα και με διαφορά.

- ταχύτητα: παίζει.. Όλα είναι σχεδόν το ίδιο. Στa OnePlus και mate σίγουρα θα φαίνονται στο μάτι και στην αίσθηση ταχύτερα, αλλά είναι σχεδόν το ίδιο με διαφορές δεκατα του δευτερολέπτου.

- Stock Android: OnePlus

- μπαταρία: OnePlus με mate 10. Δεν τα πάει άσχημα το note αλλά σίγουρα χειρότερα έως αρκετά χειρότερα από τα άλλα.

- καμερα: note 8 με mate 10. Σε παρόμοια επίπεδα το 5Τ σε φως, χειρότερο το βράδυ.

- πλήθος επιλογών που έχει το κινητό με το που το ανοίξεις : note 8 συν ότι έχει το πενάκι για όσους το χρειάζονται. Για πολλούς αυτό είναι bloatware, για άλλους έξτρα εφαρμογές που έτσι και αλλιώς θα κατέβαζαν από το store

- root: OnePlus μόνο

- future proof: θεωρω και τα τρία

- τιμη: ξεκάθαρα πρώτο το OnePlus

- service: πρώτο και εκεί OnePlus καθώς με έχει αφήσει άφωνο το σέρβις της 2 φορές που το χρειαστηκα. Δεύτερο το note έχοντας τη smartec από πίσω.

 

Ασύρματη φόρτιση, θύρα ακουστικών, ip68, ir blaster δεν τα βάζω μέσα μιας και είναι έξτρα που δεν ξέρω πόσους επηρεάζουν στην επιλογή κινητού.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Edited by gesvts
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε εμπειρία χρήσης τι εννοείτε;

Τα πράγματα είναι πολύ απλά έχοντας περάσει από προηγούμενης γενιάς OnePlus :

 

- smoothness: OnePlus ξεκάθαρα και με διαφορά.

- ταχύτητα: παίζει.. Όλα είναι σχεδόν το ίδιο. Στa OnePlus και mate σίγουρα θα φαίνονται στο μάτι και στην αίσθηση ταχύτερα, αλλά είναι σχεδόν το ίδιο με διαφορές δεκατα του δευτερολέπτου.

- Stock Android: OnePlus

- μπαταρία: OnePlus με mate 10. Δεν τα πάει άσχημα το note αλλά σίγουρα χειρότερα έως αρκετά χειρότερα από τα άλλα.

- καμερα: note 8 με mate 10. Σε παρόμοια επίπεδα το 5Τ σε φως, χειρότερο το βράδυ.

- πλήθος επιλογών που έχει το κινητό με το που το ανοίξεις : note 8 συν ότι έχει το πενάκι για όσους το χρειάζονται. Για πολλούς αυτό είναι bloatware, για άλλους έξτρα εφαρμογές που έτσι και αλλιώς θα κατέβαζαν από το store

- root: OnePlus μόνο

- future proof: θεωρω και τα τρία

- τιμη: ξεκάθαρα πρώτο το OnePlus

- service: πρώτο και εκεί OnePlus καθώς με έχει αφήσει άφωνο το σέρβις της 2 φορές που το χρειαστηκα. Δεύτερο το note έχοντας τη smartec από πίσω.

 

Ασύρματη φόρτιση, θύρα ακουστικών, ip68, ir blaster δεν τα βάζω μέσα μιας και είναι έξτρα που δεν ξέρω πόσους επηρεάζουν στην επιλογή κινητού.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Γαι εμένα εμπειρία χρήσης είναι να μπορώ να κάνω γρήγορα αυτά που χρειάζομαι εναλλάσσοντας με όσο γίνεται μεγαλύτερη ταχύτητα εφαρμογές χωρίς να μου δημιουργήσει αυτό προβλήματα ιδιαίτερα όταν χρειάζεται να γίνει κάτι άμεσα. Επίσης πολύ χρήσιμα όσα καταθέτεις. Κάτι που επίσης δεν καταλαβαίνω...ποιά η διαφορά μεταξύ smoothness και ταχύτητας;

Link to comment
Share on other sites

Γαι εμένα εμπειρία χρήσης είναι να μπορώ να κάνω γρήγορα αυτά που χρειάζομαι εναλλάσσοντας με όσο γίνεται μεγαλύτερη ταχύτητα εφαρμογές χωρίς να μου δημιουργήσει αυτό προβλήματα ιδιαίτερα όταν χρειάζεται να γίνει κάτι άμεσα. Επίσης πολύ χρήσιμα όσα καταθέτεις.
Όλα είναι κατάλληλα για τη δουλειά που θέλεις. Αλλά σαν αίσθηση και αυτό που θα σε αφήσει ευχαριστημένο απο άποψη σπιρταδας και ρολαρισματος είναι το OnePlus. Οπότε η άποψη μου είναι να πας στο OnePlus. Σίγουρα σε αυτά που ζητάς θα σε καλύψει και με το παραπάνω.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γαι εμένα εμπειρία χρήσης είναι να μπορώ να κάνω γρήγορα αυτά που χρειάζομαι εναλλάσσοντας με όσο γίνεται μεγαλύτερη ταχύτητα εφαρμογές χωρίς να μου δημιουργήσει αυτό προβλήματα ιδιαίτερα όταν χρειάζεται να γίνει κάτι άμεσα.

Δεν υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσεις τέτοιο θέμα σε καμία ναυαρχίδα φετινή ή περσινή. Οι συσκευές πλέον εξοπλίζονται με πολύ καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά από αυτά που απαιτεί το Android.

Τα παιδιά μπαίνουν σε λεπτομέρειες και παραθέτουν τις εμπειρίες τους δείχνοντας τα σύν και πλήν από συγκεκριμένες λειτουργίες. Εσύ αυτό που ζητάς είναι δεδομένο. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρεις να "γονατίσεις" ναυαρχίδα. Ούτε να καταφέρεις να την κάνεις να ζοριστεί κάπου. Όλες αέρα δουλεύουν.

Απλά το Oneplus (απ' ότι φαίνεται) έχει μία άνεση παραπάνω.

:)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσεις τέτοιο θέμα σε καμία ναυαρχίδα φετινή ή περσινή. Οι συσκευές πλέον εξοπλίζονται με πολύ καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά από αυτά που απαιτεί το Android.

Τα παιδιά μπαίνουν σε λεπτομέρειες και παραθέτουν τις εμπειρίες τους δείχνοντας τα σύν και πλήν από συγκεκριμένες λειτουργίες. Εσύ αυτό που ζητάς είναι δεδομένο. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρεις να "γονατίσεις" ναυαρχίδα. Ούτε να καταφέρεις να την κάνεις να ζοριστεί κάπου. Όλες αέρα δουλεύουν.

Απλά το Oneplus (απ' ότι φαίνεται) έχει μία άνεση παραπάνω.

:)

 

 

Όλα είναι κατάλληλα για τη δουλειά που θέλεις. Αλλά σαν αίσθηση και αυτό που θα σε αφήσει ευχαριστημένο απο άποψη σπιρταδας και ρολαρισματος είναι το OnePlus. Οπότε η άποψη μου είναι να πας στο OnePlus. Σίγουρα σε αυτά που ζητάς θα σε καλύψει και με το παραπάνω.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Συμφωνώ σε αυτά που λέτε και οι δύο. Εδώ π.χ. εγώ με το note 4 και τις περισσότερες φορές αντέχει...απλά όταν μιλάμε για συσκευές/ναυαρχίδες με υψηλό κόστος νομίζω ότι όλοι μας αναζητούμε τη λεπτομέρεια που μπορεί να κάνει τη διαφορά στα μάτια μας ή/και στο μυαλό μας. Ενώ είχα την ευκαιρία να περιεργαστώ για λίγη ώρα το note 8, δεν έχω την ανάλογη ευκαιρία με το OnePlus. Το note 8 στα δικά μου μάτια είναι εντυπωσιακό με ωραία οθόνη και ταχύτατο και με το πενάκι (που εγώ το χρησιμοποιώ, όχι όμως ιδιαίτερα και συστηματικά). Αναρωτιέμαι πραγματικά λοιπόν πως είναι το OnePlus όπου όλοι (ή οι περισσότεροι) λέτε ότι είναι πιο γρήγορο. Αυτή ίσως είναι η λεπτομέρεια (μαζί φυσικά με το οικονομικό) που με κάνει να σκέφτομαι πιο έντονα την αγορά ενός OnePlus.

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να παρω το κινητο απ το site της OnePlus αλλα τελικα βρηκα απο γνωστο μου ενα απο τα Gearbest με Global εκδοση. Εχει καμια διαφορα απ το site εκτος της εγγυησης?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ξεμείνει με ένα samsung note 2 με costum rom αλλά πλέον δεν την παλεύω άλλο και πρέπει να το αλλάξω.. Έχω κάποιους ενδοιασμούς για το oneplus 5t αλλά η αλήθεια για κάποιο λόγο το γουστάρω πολύ. Αυτή τη στιγμή σε σχέση με το s8 δεν έχουν μεγάλη χρηματική διαφορά, επίσης έχουν αρχίσει να εμφανίζονται και τα νέα μοντέλα. Θα ήθελα αν δεν σας κάνει κόπο να μου πείτε τις συμβουλές σας.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, όντω πολύ κατατοπιστική παρουσίαση της εμπειρίας σου και πολύ χρήσιμη επίσης. Πιο γρήγορο πιο θεωρείς ή μάλλον καλύτερα με ποιό θεωρείς ότι θα κάνεις πιο γρήγορα και αποτελεσματικά τη δουλειά σου χωρίς πιθανά κομπιάσματα;

 

Oneplus ή google pixel(δεν αναφερω τα motorola γιατι ειναι πανακριβα και δεν αξιζουν).

Σε θεμα ταχυτητας και αξιοπιστιας παντα τα κινητα χωρις bloatware εχουν προβαδισμα. Και στην περιπτωση του Oneplus του θεματος σου δινει και μπολικη μνημη ram.

 

Αντε παρτε το galaxy s9 των 850ευρω με 4gb ram :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λέτε εμπειρία χρήσης τι εννοείτε;

Τα πράγματα είναι πολύ απλά έχοντας περάσει από προηγούμενης γενιάς OnePlus :

 

- smoothness: OnePlus ξεκάθαρα και με διαφορά.

- ταχύτητα: παίζει.. Όλα είναι σχεδόν το ίδιο. Στa OnePlus και mate σίγουρα θα φαίνονται στο μάτι και στην αίσθηση ταχύτερα, αλλά είναι σχεδόν το ίδιο με διαφορές δεκατα του δευτερολέπτου.

- Stock Android: OnePlus

- μπαταρία: OnePlus με mate 10. Δεν τα πάει άσχημα το note αλλά σίγουρα χειρότερα έως αρκετά χειρότερα από τα άλλα.

- καμερα: note 8 με mate 10. Σε παρόμοια επίπεδα το 5Τ σε φως, χειρότερο το βράδυ.

- πλήθος επιλογών που έχει το κινητό με το που το ανοίξεις : note 8 συν ότι έχει το πενάκι για όσους το χρειάζονται. Για πολλούς αυτό είναι bloatware, για άλλους έξτρα εφαρμογές που έτσι και αλλιώς θα κατέβαζαν από το store

- root: OnePlus μόνο

- future proof: θεωρω και τα τρία

- τιμη: ξεκάθαρα πρώτο το OnePlus

- service: πρώτο και εκεί OnePlus καθώς με έχει αφήσει άφωνο το σέρβις της 2 φορές που το χρειαστηκα. Δεύτερο το note έχοντας τη smartec από πίσω.

 

Ασύρματη φόρτιση, θύρα ακουστικών, ip68, ir blaster δεν τα βάζω μέσα μιας και είναι έξτρα που δεν ξέρω πόσους επηρεάζουν στην επιλογή κινητού.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Εμπειρια χρησης=εμπειρια χρησης. Να ειναι δηλαδη το κινητο γρηγορο,απροβληματιστο με αξιοπρεπη μπαταρια(μην σε αφησει μεσα στην μερα) και να σου κανει την ζωη ευκολοτερη και φυσικα μιας και ειμαστε πελατες και οχι μετοχοι με τα λιγοτερα δυνατα χρηματα(κοστος αγορας).Καμερες ολες τα ιδια ειναι στα χερια του μεσου χρηστη που τις δουλευει στο αυτοματο και προοριζονται κυριως για χρηση σε social media.

 

Το mate 10 pro αν και εχει την καλη μπαταρια δυστηχως δεν εχει θυρα ακουστικων,αρα μονο και μονο απο εκει τρωει ακυρο(οπως και οτι ειναι ακριβοτερο).

 

Το note 8 εχει θυρα ακουστικων οπως και το πενακι(που βολευει παρα πολλους)αλλα τρωει ακυρο λογω της αδυναμης του μπαταριας(λογω μεγαλης αναλυσης και ιντσων).Δεν τα λεω εγω αυτα αλλα κατοχοι(οι αντικειμενικοι τουλαχιστον)στο διπλανο θεμα.

Επισης τα Samsung εχουν και το αχρηστο κουμπι της Bix οπως και την λαθος θεση στο δακτυλικο που και αυτα παιζουν ρολο,αρα χανει και απο εκει ποντους.

 

Το Oneplus ικανοποιει ολες τις πλευρες προσφεροντας

-καθαρο android για να τρεχει το κινητο απροβληματιστα αλλα δινοντας και δυνατα specs(μεχρι 8gb ram)

-καλη αυτονομια μπαταριας(δεν θα σε αφησει μεσα στην μερα)και οταν χρειαστει να το φορτισεις την κορυφαια φορτιση της αγορας

-θυρα ακουστικων για να μην κουβαλας μαζι σου χαζο ανταπτορες

-αξιοπιστο δακτυλικο και (λιγοτερο αξιοπιστο)γρηγορο face id

-εγγυηση ακομα και οταν κανεις root.

-τιμια για τα χρηματα του καμερα να μπορεις να βγαλεις και καμια φωτογραφια οταν χρειαστει

Και το καλυτερο ολων στην χαμηλοτερη δυνατη τιμη της αγορας.Μεχρι και το Nokia 8 ειχε αρχικη τιμη τα 599ευρω και το LG G6 τα 649δολλαρια.

 

Δεν ειναι η καλυτερη συσκευη της αγορας αλλα προσφερει τα σημαντικοτερα πραγματα που χρειαζεται καποιος σε απιστευτα ανταγωνιστικη τιμη.

Οθονη και τα 3 κινητα εχουν μια χαρα γιαυτο δεν την ανεφερα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για τα παιδιά που γράφουν για τη σύγκριση μεταξύ note ,mate,5T εγώ ξαναγύρισα λόγο oxygen os και μπαταρίας,για μένα το 5Τ είναι πολύ ανώτερο σε αυτό το τομέα από το note 8 και καλύτερο και από το mate, κάμερα το mate για μένα καλύτερο και από κοντά το note το 5Τ χάνει εδώ,σαν overall συσκευή το note είναι ανώτερο από όλα αλλά εμένα το μέγεθος και το βάρος με δυσκόλεψε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
να κανω μια χαζη ερωτηση;δεν εχω δουλεψει δικαρτο ποτε,ειναι και οι 2 καρτες ανοιχτες;πχ αν εχω μια voda και cosmote μπορουν να με καλουν και στις 2 συχρονως;με 2 καρτες εχω μεγαλυτερη καταναλωση στην μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...