Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επισημο πλεον,σε 4 ημερες διαθεσιμο.

https://oneplus.net/gr/oneplus-5t

 

Μόνο σε άσπρο... ? Κριμα.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Γράφει κάποιος σε social media ότι φορτίζει την συσκευή από 2 σε 100% σε 48 λεπτά παίζουν τέτοια νούμερα; εγώ φορτίζω σε 1:15' περίπου από 1-100%

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

https://gr.mobilefun.com/

εχει αγορασει καποιος απο εδω?

πηρα μια θηκη και λενε οτι το εστειλαν στις 19/12 αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

https://gr.mobilefun.com/

εχει αγορασει καποιος απο εδω?

πηρα μια θηκη και λενε οτι το εστειλαν στις 19/12 αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα.

 

τι μεθοδο αποστολης εβαλες?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλοριζικο,ευχομαι ολα να πανε καλα,τι παρτιδα εαν επιτρεπεις σου εκατσε?

 

Το κουτί επάνω λέει 07-12-2017.

Link to comment
Share on other sites

με απλη αποστολη κανει περιπου 8-10 ημερες,σου ερχεται με απλο ταχυδρομειο.

 

οποτε λογικα θα καθυστερισε λογο εορτων λες?

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μόλις πήρα τον πύραυλο στα χέρια, περνάμε άφοβα την 8.0 beta με oxygen app? Παρτιδα 12/12 κανένα θέμα με την οθόνη 8/128.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GeorgeX21
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μόλις πήρα τον πύραυλο στα χέρια, περνάμε άφοβα την 8.0 beta με oxygen app?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άφοβα και ΒΕΤΑ δεν είναι εύκολο

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

ποτε προλαβαν κ unboxing...https://www.youtube.com/watch?v=Nc6OtFl9R9g

 

Τους τα στέλνει η OnePlus κάποιες λίγες μέρες νωρίτερα με συμφωνία να μην ανεβάσουν Unboxing video προτού ανακοινωθεί επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το γνήσιο tempered έχει θέματα με το touch; χαλάει τα χρώματα της οθόνης δηλαδή την κάνει λίγο grainy; κάτι τέτοια διαβάζω στο xda και αναρωτιέμαι αν θα βγάλω την ζελατίνα για να δοκιμάσω τοποθέτηση, επίσης το βάλατε με την σιλικόνης θήκη της συσκευασίας όπως δείχνουν οι οδηγίες ή χωρίς θήκη με τον παραδοσιακό τρόπο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το γνήσιο tempered έχει θέματα με το touch; χαλάει τα χρώματα της οθόνης δηλαδή την κάνει λίγο grainy; κάτι τέτοια διαβάζω στο xda και αναρωτιέμαι αν θα βγάλω την ζελατίνα για να δοκιμάσω τοποθέτηση, επίσης το βάλατε με την σιλικόνης θήκη της συσκευασίας όπως δείχνουν οι οδηγίες ή χωρίς θήκη με τον παραδοσιακό τρόπο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

την εχω αγορασει κι εγω, και την εχω αφησει οπως ηρθε στο κουτι μεσα. Αφησα επανω την ζελατινα που ειχε και μεχρι στιγμης αψογα. Φοβαμαι να το βαλω το τζαμακι, δεν ειμαι και καλος σε αυτα... καποια στιγμη θα το τολμησω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το γνήσιο tempered έχει θέματα με το touch; χαλάει τα χρώματα της οθόνης δηλαδή την κάνει λίγο grainy; κάτι τέτοια διαβάζω στο xda και αναρωτιέμαι αν θα βγάλω την ζελατίνα για να δοκιμάσω τοποθέτηση, επίσης το βάλατε με την σιλικόνης θήκη της συσκευασίας όπως δείχνουν οι οδηγίες ή χωρίς θήκη με τον παραδοσιακό τρόπο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες τη δικιά μου εμπειρία στη δεύτερη σελίδα με τα αξεσουάρ.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγω έβγαλα την ζελατίνη και του έχω βάλει το τζαμακι με την θήκη που είχε στο κουτί και δεν αντιμετοπιζω κάποιο προβλημα.

Αλλά οι ψαγμενοι θα ξέρουν καλυτερα να σου πουν.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μόλις πήρα τον πύραυλο στα χέρια, περνάμε άφοβα την 8.0 beta με oxygen app? Παρτιδα 12/12 κανένα θέμα με την οθόνη 8/128.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα ίδια και το δικό μου που ήρθε σήμερα! 12/12 και είναι άψογο.

Μου κάνει εντύπωση που ήρθε πολύ γρήγορα μιας και η παραγγελία έγινε 2/1/18 στις 01:15 με Shipping Method: Standard και σήμερα είναι Αθήνα.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και το δικό μου που ήρθε σήμερα! 12/12 και είναι άψογο.

Μου κάνει εντύπωση που ήρθε πολύ γρήγορα μιας και η παραγγελία έγινε 2/1/18 στις 01:15 με Shipping Method: Standard και σήμερα είναι Αθήνα.

Εγώ με priority στις 2/1 και ήρθε σήμερα το απόγευμα Καβάλα. Θα μου το έφερναν αύριο αλλά πρόλαβα ανοιχτή την dhl και το πήρα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα έπρεπε να προστεθεί το 5Τ σαν επιλογή για avatar;

Έλα ντε...... άργησε κιόλας!!

Το γράψαμε κάποιοι στο αντίστοιχο θέμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=124232&page=86

Αλλά δεν εισακούσθημεν ακόμη! :o :)

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα σήμερα σε συναδελφο τον φορτιστή του 5T για να φορτίσει το Note 8.

Μάταια όμως.....μετά από σχεδόν μια ώρα φόρτισης, με το ζόρι είχε πάρει 20%.

Wtf???

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία ξημερώματα Πέμπτης (Τετάρτη προς Πέμπτη) και αύριο Παρασκευή παραδίδεται η συσκευή στην πόλη μου. Με τα δωρεάν μεταφορικά που στέλνουν με UPS. Τζάμπα τα 10 ευρώ που ζητάνε για DHL μου φαίνεται.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...