Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιβεβαιώνω και εγώ όντας χρήστης ότι η κάμερα του είναι πολύ καλή, εφάμιλλη τη μέρα των υπολοίπων ναυαρχίδων λίγο χειρότερη στις βραδυνές από τα κορυφαία note 8 κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέτε επειδή το δούλεψα η κάμερα είναι μέτρια.

Καμία σχέση με pixel, htc u11, iPhone.

Το nexus μου 6p πολύ καλύτερες φώτο βγάζει, κινητό 2 ετών.

Τώρα δεν ξέρω γιατί κάποιοι προσπαθούν να χρυσόσουν το χάπι.

Δεν ξέρω αν σε κάποιο update της oneplus βελτιώσει κάποια θέματα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

νταξ... δεν το λέμε μόνο εμεις ρε φίλος που το χουμε συγκρίνει και με 5-6 άλλες ναυαρχίδες, ότι η κάμερά του είναι αρκετά καλή, αλλά και οι συγκρίσεις στα περισσότερα reviews το λένε. Τωρα υποκειμενικά ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει για να χρυσώσει το χάπι, κυρίως αυτοί που τα σκάσανε χοντρά με 800+ ευρώπουλα , ή όποιοι θέλουν να επιβεβαιώσουν την δική τους επιλογή τέλος πάντων.... Καλή χρονιά εύχομαι με υγεία τύχη αγάπη και...καθαρό μυαλό! Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Αφήνω αυτό το link εδώ να υπάρχει...

https://imgur.com/a/DKw53

 

Δεν μπορώ να καταλάβω το κράξιμο που πέφτει για την κάμερα.... Καλά με όσους το έχουν κρατήσει ελάχιστα χέρια τους επειδή το έχει ένας φίλος από την παρέα τους δεν θα ασχοληθώ καν...

 

πολυ ωραιες ! και ναι.. αν δε το δουλεψεις με τα χερακια σου.. αστους να λενε.. εγω μπηκα και σε μια ωραια σελιδα με χρηστες του OP5t απο ολο τον κοσμο και περα απο τα χιλιαδες μερη που βγαζουν καθημερινα , βλεπεις και τις δυνατοτητες της καμερας. Το καλυτερο δωρο του 2017 εκανα στον εαυτο μου.

Edited by badfish
Link to comment
Share on other sites

Και να ξέρετε και κάτι ακόμα θα βελτιωθεί και άλλο σε επόμενα update, έχει να δώσει η συσκευή, Χρονιά πολλά και καλή χρονιά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του Oneplus 5T είναι άνω του μετρίου, είναι εξαιρετική εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος θέλει μια βελτίωση στις νυχτερινές λήψεις πιστεύω θα διορθωθεί μελλοντικά με το software.

 

Όσοι έχουν κόπλεξ με την κάμερα του ας πήγαιναν σε Sony και Samsung που είναι ένα κλίκ παραπάνω. Βαρεθήκαμε να βλέπουμε σχόλια για την κάμερα αν δεν σας αρέσει πουλήστε το.

 

Να είστε σίγουροι ότι θα φύγει πολύ γρήγορα γιατί είναι TOP το τηλέφωνο. Καλή χρονιά σε όλους!!! :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτο το θεματακι με την οθονη σε chrome,παιδια που παρελαβαν προσφατα υπαρχει ακομη?

 

παρελαβα 30/12 , ειναι το 8/128 και παραγωγη 2017.12.07. Ολα αψογα!! μονο το οριτζιναλ τζαμακι δε με βλεπω να βαζω που αγορασα. Βρισκω το προεγκατεστημενο πολυ καλο. Κανενα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του Oneplus 5T είναι άνω του μετρίου, είναι εξαιρετική εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος θέλει μια βελτίωση στις νυχτερινές λήψεις πιστεύω θα διορθωθεί μελλοντικά με το software.

 

Όσοι έχουν κόπλεξ με την κάμερα του ας πήγαιναν σε Sony και Samsung που είναι ένα κλίκ παραπάνω. Βαρεθήκαμε να βλέπουμε σχόλια για την κάμερα αν δεν σας αρέσει πουλήστε το.

 

Να είστε σίγουροι ότι θα φύγει πολύ γρήγορα γιατί είναι TOP το τηλέφωνο. Καλή χρονιά σε όλους!!! :)

Ταπεινή μου άποψη ότι η γενική εμπειρία χρήσης τόσο του 5 όσο και του 5τ σε αποζημιώνει. Η χρηστικότητα και η ταχύτητα σε κάνουν να μη μπορείς να γυρίσεις σε άλλες ναυαρχίδες

 

Στάλθηκε από το Moto G (5) Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μου είναι ένα εξαιρετικό κινητό με φοβερές δυνατότητες.

Πολύ καλό hardware and software.

Τώρα, καταλαβαίνω να γουστάρεις το εργαλείο το οποίο έχεις στα χέρια σου αλλά εάν είχε καλύτερη κάμερα δεν θα ήταν η αξία του στα 500€.

Το να είσαι αντικειμενικός σε αυτό το οποίο έχεις, αλλά να προσπαθείς να μου παρουσιάσεις κάτι το οποίο δεν υφίσταται είναι άλλο θέμα.

Και κάτι ακόμα το δούλεψα το κινητό 2 μέρες.

Δεν το πήρα στα χέρια μου για ένα 10 λεπτό.

Με κέρδισε από την πρώτη στιγμή αλλά με ξενέρωσε αμέσως με την κάμερα και ειδικά με την λήψη βίντεο.

Όσο και να βελτιωθεί με κάποια update δεν μπορεί να φτάσει στα επίπεδα κάποιων άλλον συσκευών.

Πάντως αυτή την στιγμή είναι μια εξαιρετική συσκευή μέχρι την επόμενη.

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία

 

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την άποψη μου που το έχω στα χέρια μου και πήγα και έσκασα 800να πάρω το ματε10pro γιατί πίστευα πως η κάμερα του είναι χάλια....

Πλήρωσα την μαλ.....ια μου!

Λένε για το mate ότι είναι η κορυφαία κάμερα σε συσκευή και σε σύγκριση με το 5τ τουλάχιστον στα ερασιτεχνικά μου μάτια είναι ίδια....

Η μπροστινή του κάμερα δε καλύτερη από το mate10 Pro...

Μην ακούτε να λένε.... Επηρεάστηκα και εγώ και έχασα τόσα λεφτά.... Το 5τ είναι κορυφή αστραπή και το μόνο που ύστερη με το mate είναι η μπαταρία του.... Με δική μου χρήση το 5τ βγάζει 8 ώρες οθόνη την ημέρα και το mate 9 και κάτι

Τίποτα άλλο. Υπεραρκετά να καλύψουν τις ανάγκες κάθε χρήστη.

Καλή Χρονιά σε όλους

Το 5τ είναι πραγματικό flagship killer!!!!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Από μπροστινή κάμερα πως πάει το πυροβόλο;

Έχω το s8+, αν κάποιος έκανε αυτή την αλλαγή ας μας πει δυο λόγια.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την άποψη μου που το έχω στα χέρια μου και πήγα και έσκασα 800να πάρω το ματε10pro γιατί πίστευα πως η κάμερα του είναι χάλια....

Πλήρωσα την μαλ.....ια μου!

Λένε για το mate ότι είναι η κορυφαία κάμερα σε συσκευή και σε σύγκριση με το 5τ τουλάχιστον στα ερασιτεχνικά μου μάτια είναι ίδια....

Η μπροστινή του κάμερα δε καλύτερη από το mate10 Pro...

Μην ακούτε να λένε.... Επηρεάστηκα και εγώ και έχασα τόσα λεφτά.... Το 5τ είναι κορυφή αστραπή και το μόνο που ύστερη με το mate είναι η μπαταρία του.... Με δική μου χρήση το 5τ βγάζει 8 ώρες οθόνη την ημέρα και το mate 9 και κάτι

Τίποτα άλλο. Υπεραρκετά να καλύψουν τις ανάγκες κάθε χρήστη.

Καλή Χρονιά σε όλους

Το 5τ είναι πραγματικό flagship killer!!!!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πού καταλήγουμε; Ότι για τα λεφτά του δεν παίζεται... Αν θες καλύτερη κάμερα πάρε μια DSLR ή κανά Σάμσουνγκ κι άσε τους χέιτερς να χέιτ :D

 

Χάπι νιου γίαρ κύριοι και κυρίες!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία.

Και εγώ παρέλαβα 30 με dispatch 27 το 8/128 και μαλιστα στην Κω μεσω speedex. Το εργαλείο είναι σφεντόνα! !!!!!!!!!!!! Βέβαια σε σχέση με το lumia 1020 και χωρίς εμπειρία από καθημερινή χρήση Android κάθε φορά που το ανάβω σκάει χωρίς να το θέλω ένα χαμόγελο, αντίστοιχο με αυτό που έσκαγε όταν έσπαγα ολόκληρη τη δευτέρα στο V-Max (το πρώτο το αντρικό!).

Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν το ίδιο το τηλέφωνο έχει κάποιο οδηγό εκμάθησης, ψάχνω, ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα, ούτε screen capture δεν ξέρω πως να κάνω χωρίς να ψάχνω στο Google και το YouTube. Κατάντησε ξεφτίλα η όλη φάση, η φώκια η πεθερά μου ξέρει να δουλεύει πιο καλά από μένα Android Phones. Κάθαρμα Stephen Elop με κατέστρεψες.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία.

Και εγώ παρέλαβα 30 με dispatch 27 το 8/128 και μαλιστα στην Κω μεσω speedex. Το εργαλείο είναι σφεντόνα! !!!!!!!!!!!! Βέβαια σε σχέση με το lumia 1020 και χωρίς εμπειρία από καθημερινή χρήση Android κάθε φορά που το ανάβω σκάει χωρίς να το θέλω ένα χαμόγελο, αντίστοιχο με αυτό που έσκαγε όταν έσπαγα ολόκληρη τη δευτέρα στο V-Max (το πρώτο το αντρικό!).

Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν το ίδιο το τηλέφωνο έχει κάποιο οδηγό εκμάθησης, ψάχνω, ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα, ούτε screen capture δεν ξέρω πως να κάνω χωρίς να ψάχνω στο Google και το YouTube. Κατάντησε ξεφτίλα η όλη φάση, η φώκια η πεθερά μου ξέρει να δουλεύει πιο καλά από μένα Android Phones. Κάθαρμα Stephen Elop με κατέστρεψες.....

Καλή χρονιά... Ότι και να σου πούμε εμείς πρέπει να ασχοληθείς εσύ... Και πίστεψε με το YouTube θα σε βοηθήσει αρκετά. Από εκεί και πέρα ότι σε απασχολεί το γράφεις εδώ και έχουμε αρκετά τσακάλια να σε καθοδηγήσουν!!!

Απλα εγώ θα το ξαναπώ ότι το κινητό είναι flagship killer πραγματικά...

Να μου το θυμηθείτε ότι η κάμερα σε επόμενα update απλά θα σπέρνει....

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Από μπροστινή κάμερα πως πάει το πυροβόλο;

Έχω το s8+, αν κάποιος έκανε αυτή την αλλαγή ας μας πει δυο λόγια.

Χρόνια πολλά καλή χρονιά!!Είχα το s8+ και τώρα εδώ και 6 μέρες έχω το 5t 8/128!! Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος σε θέμα ταχύτητας καλά δεν το συζητώ!!Τώρα σε camera λίγο οι βραδυνές έχουν θεματακι αλλά όχι τόσο όσο λένε.Σε γενικά πλαίσια είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με την επιλογή μου να αλλάξω κιν.Οποιος το σκέφτεται για την αλλαγή αυτή να το κάνει χωρίς να το σκεφτεί!!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παίδες με υγεία πάνω απ' όλα!!!!

Μια ερώτηση παίζω ένα συγκεκριμένο παιχνίδι το oz kingdom. Παρατήρησα ότι τα χρώματα είναι σαν ξεπλυμενα στο παιχνίδι ενώ στην αρχική οθόνη του κινητού είναι τέλεια. Το λογισμικό μου είναι το 7.1.1 έχει κάποιος άποψη για αυτό το θέμα ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά και πάλι!!!!!

Υπάρχει κάποιο θέμα στο substratum που να δουλεύει κανονικά τώρα στην oreo? Ίσως κάποιο από τα παιδιά που έχουν το 5 να γνωρίζει.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά με υγεία σε όλους!!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα!

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...