Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κινητάρα με τα όλα του πάντως μέχρι στιγμής....

 

Αν ξέρει κάποιος μόνο γιατί μείωσαν τις επιλογές στα buttons? Πχ στο 1+3 με παρατεταμένο πάτημα είχα την επιλογή να με πηγαίνει στην προηγούμενη εφαρμογή... Η με παρατεταμένο πάτημα του home button να ανοίγει η κάμερα...

 

Οι επιλογές είναι για τα capacitive, αν επιλέξεις on screen και στο 3 απενεργοποιούνται οι επιλογές

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιούνται όλες οι επιλογές? Γιατί στο 5t έχει μερικές από αυτές. Πχ με double tap να κλείνει η οθόνη κτλ... Απλά λείπουν κάποιες...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιούνται όλες οι επιλογές? Γιατί στο 5t έχει μερικές από αυτές. Πχ με double tap να κλείνει η οθόνη κτλ... Απλά λείπουν κάποιες...

 

Απενεργοποιούνται όλες οι επιλογές, το long touch στο home συνεχίζει να δουλεύει, όπως και το long touch και double touch στο recents αλλά στο back δουλεύει μόνο το back, τίποτα άλλο, έχω βάλει με long να κλείνει η οθόνη αλλά δεν λειτουργεί στα on screen μόνο στα capacitive

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που είμαι εγώ (Αταλάντη) συνεργάζεται με την speedex.

 

Τελικά ναι με speedex συνεργάζεται δυστυχώς όμως η DHL δεν παραδίδει παρασκευή για Σάββατο και έτσι πάμε για δεύτερα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ναι με speedex συνεργάζεται δυστυχώς όμως η DHL δεν παραδίδει παρασκευή για Σάββατο και έτσι πάμε για δεύτερα .

 

μιχαλη,εγω πηγα ο ιδιος κ το πηρα σημερα.αλλιως θα το το εφερναν την δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μεταφερω ολες της ρυθμισεις και της εφαρμογες καθως και το στησιμο του κινητου που εχω στο op5t ? χρησιμοποιω nova launcher στην παλια συσκευη .βαριεμαι πραγματικα το στησιμο απο την αρχη .
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Του έχω βγάλει τα μάτια από το πρωί. Χρήση μόνο με 4g 3-4 benchmark στο καπάκι το ένα αμέσως μετά το άλλο, social φουλ παιχνίδι φωτεινότητα στο 70+ και δεν ζεσταίνεται με τίποτα.

Πραγματικά έχω πάθει πλάκα.

Facebook, Tapatalk, instagram,λες και έχουν γραφτεί οι συγκεκριμένες εφαρμογές για αυτό το τηλέφωνο.

Αλαγκαριστες εντελώς.οσοι τις δουλεύουν με άλλα Android phone καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Τι να πω.

Απίστευτο.Επισης η κάμερα σε ημερισιες είναι σούπερ πολύ πάνω από τον μέσο όρο,οι βραδινές υπολείπονται σε σχέση με σαμμυ (Νοτε 8 S8PLUS κτλ) αλλά περιμένουμε update που μας είπαν από βδομάδα μάλλον και τότε θα δούμε τι ψάρια πιάνουν σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Μπαταρία βράχος.

Του έχω βγάλει τα μάτια μόνο 4g όπως σας είπα από το πρωί και είμαι ακόμα στο 30% με 4:15 οθόνη.

Πιστεύω ότι θα στρώσει και άλλο.

Βέβαια με την μια κάρτα το δουλεύω. Την δεύτερη δεν την έχω βάλει ακόμα.

Η οθόνη σούπερ αλλά αν ψάχνουμε την ψείρα τότε σαμσουνγκ δεν είναι και πιστεύω ότι το καταλαβαίνετε αυτό.

Η ταχύτητα που έχει παιδιά το τηλέφωνο και το πόσο ξεκούραστο είναι στην χρήση είναι πραγματικά απίστευτο. Αν δεν το πιάσεις να το δουλέψεις δεν μπορείς να το καταλάβεις από κανένα βίντεο η review που θα δεις ή θα σου πουν τύποι σαν εμένα καλή ώρα κτλ.

Μόνο αν το δουλέψεις θα καταλάβεις τι εννοώ.

Παναλαφρο και τρομερά λεπτό.

Αισθητική η διαφορά βάρους με το Νοτελι.

Ηχείο υποδεέστερο του Note 8 σε δύναμη οπότε καταλαβαίνετε ότι εκεί πάσχουμε λίγο, μίας και στο Note 8 είναι η αχίλλειος πτέρνα το ηχείο του άρα και εδώ όπως είπα λίγα πράγματα.

Η αναγνώριση προσώπου σε επίπεδα iPhone x ,οκ ίσως να είμαι λίγο υπερβολικός αλλά πιστέψτε με την ημέρα και γενικά όταν δεν υπάρχει σκοτάδι ίσως είναι και πιο γρήγορο στο άνοιγμα από το iPhone x. Σε σύγκριση με το Νοτελι είναι η μέρα με την νύχτα υπέρ του one plus.

Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι όσο και αν σας φαίνεται περίεργο η ασύρματη φόρτιση.

Ήθελα να έχω και αυτή την ευκολία.

Αλλά δυστυχώς δεν το παρέχει το εργαλείο.

Όλα αυτά με 550 για την έκδοση με τά 8 γιγα τότε μιλάμε για ίσως το καλύτερο τηλέφωνο εκεί έξω σε απόδοση/αξία με διαφορά από το δεύτερο όμως.

Αυτά προς στιγμήν.

Ίσως επανέλθω.

 

Nikos Oneplus 5t

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Έδωσα και εγώ Τελικά παραγγελία. Δίνω το λινκ για την 20ευρη έκπτωση όποιος θέλει να την χρησιμοποιήσει.

https://oneplus.net/gr/invite#EZK3NNSPSYMVEBX

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ορίστε και ενα κουπόνι απο εμενα ...μολις εκανα την παραγγελιά https://oneplus.net/gr/invite#H8VVBTQJ23RP9 Edited by teopanta1
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου στείλετε όσοι έχετε παραλάβει (αποκλειστικά) με free shipping με pm τον αριθμό της παραγγελίας σας; έχω στείλει μέιλ παραπόνων και μου ζητάνε τον αριθμό παραγγελίας του "φίλου μου" που έχει παραλάβει. όσο περισσότεροι μου στείλετε τόσο καλύτερα. ευχαριστώ πολύ.

 

παρακαλώ μόνο όσοι έχετε παραλάβει και μόνο όσοι είχατε επιλέξει free shipping.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες που βλέπω από όλους δεν μου φαίνονται τόσο χάλια , τουλάχιστον σε σχέση με το G2 που έχω τώρα , βέβαια μιλάω για τηλέφωνο τετραετίας ,αλλά έχει πραγματικά τόσο μεγάλη διαφορά με τα σημερινά και στα review το θάβουν ;;;
Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου στείλετε όσοι έχετε παραλάβει (αποκλειστικά) με free shipping με pm τον αριθμό της παραγγελίας σας; έχω στείλει μέιλ παραπόνων και μου ζητάνε τον αριθμό παραγγελίας του "φίλου μου" που έχει παραλάβει. όσο περισσότεροι μου στείλετε τόσο καλύτερα. ευχαριστώ πολύ.

 

παρακαλώ μόνο όσοι έχετε παραλάβει και μόνο όσοι είχατε επιλέξει free shipping.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Ακριβώς τα ίδια και σε εμένα. Θα ήθελα και εγώ αν μπορείτε να μου στείλετε.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Του έχω βγάλει τα μάτια από το πρωί. Χρήση μόνο με 4g 3-4 benchmark στο καπάκι το ένα αμέσως μετά το άλλο, social φουλ παιχνίδι φωτεινότητα στο 70+ και δεν ζεσταίνεται με τίποτα.

Πραγματικά έχω πάθει πλάκα.

Facebook, Tapatalk, instagram,λες και έχουν γραφτεί οι συγκεκριμένες εφαρμογές για αυτό το τηλέφωνο.

Αλαγκαριστες εντελώς.οσοι τις δουλεύουν με άλλα Android phone καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Τι να πω.

Απίστευτο.Επισης η κάμερα σε ημερισιες είναι σούπερ πολύ πάνω από τον μέσο όρο,οι βραδινές υπολείπονται σε σχέση με σαμμυ (Νοτε 8 S8PLUS κτλ) αλλά περιμένουμε update που μας είπαν από βδομάδα μάλλον και τότε θα δούμε τι ψάρια πιάνουν σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Μπαταρία βράχος.

Του έχω βγάλει τα μάτια μόνο 4g όπως σας είπα από το πρωί και είμαι ακόμα στο 30% με 4:15 οθόνη.

Πιστεύω ότι θα στρώσει και άλλο.

Βέβαια με την μια κάρτα το δουλεύω. Την δεύτερη δεν την έχω βάλει ακόμα.

Η οθόνη σούπερ αλλά αν ψάχνουμε την ψείρα τότε σαμσουνγκ δεν είναι και πιστεύω ότι το καταλαβαίνετε αυτό.

Η ταχύτητα που έχει παιδιά το τηλέφωνο και το πόσο ξεκούραστο είναι στην χρήση είναι πραγματικά απίστευτο. Αν δεν το πιάσεις να το δουλέψεις δεν μπορείς να το καταλάβεις από κανένα βίντεο η review που θα δεις ή θα σου πουν τύποι σαν εμένα καλή ώρα κτλ.

Μόνο αν το δουλέψεις θα καταλάβεις τι εννοώ.

Παναλαφρο και τρομερά λεπτό.

Αισθητική η διαφορά βάρους με το Νοτελι.

Ηχείο υποδεέστερο του Note 8 σε δύναμη οπότε καταλαβαίνετε ότι εκεί πάσχουμε λίγο, μίας και στο Note 8 είναι η αχίλλειος πτέρνα το ηχείο του άρα και εδώ όπως είπα λίγα πράγματα.

Η αναγνώριση προσώπου σε επίπεδα iPhone x ,οκ ίσως να είμαι λίγο υπερβολικός αλλά πιστέψτε με την ημέρα και γενικά όταν δεν υπάρχει σκοτάδι ίσως είναι και πιο γρήγορο στο άνοιγμα από το iPhone x. Σε σύγκριση με το Νοτελι είναι η μέρα με την νύχτα υπέρ του one plus.

Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι όσο και αν σας φαίνεται περίεργο η ασύρματη φόρτιση.

Ήθελα να έχω και αυτή την ευκολία.

Αλλά δυστυχώς δεν το παρέχει το εργαλείο.

Όλα αυτά με 550 για την έκδοση με τά 8 γιγα τότε μιλάμε για ίσως το καλύτερο τηλέφωνο εκεί έξω σε απόδοση/αξία με διαφορά από το δεύτερο όμως.

Αυτά προς στιγμήν.

Ίσως επανέλθω.

 

Nikos Oneplus 5t

Ευχαριστούμε για το mini review...φτιάξτε μας..ήδη ανυπομονούμε..

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανα παραγγελία με κάρτα χρεωστικη της eurobank το τελικό ποσό από την one plus ήταν 590 ωστόσο στο ebanking που μπήκα λίγο μετά είδα ότι χρεωθηκα 630 σε επικοινωνία που είχα με one plus μου είπαν ότι αυτοί χρέωσαν 590 συνέβη κάτι παρόμοιο σε κάποιον;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το σύστημα τους μου έβγαλε dispatch στης 29 και παράδοση στης 1/12 να σημειώσω ότι είναι με priority line.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το σύστημα τους μου έβγαλε dispatch στης 29 και παράδοση στης 1/12 να σημειώσω ότι είναι με priority line.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έπεσε παραγγελία και από εμένα. Σταθερά oneplus.

 

Και λινκ για κουπόνι έκπτωσης

  1. https://oneplus.net/gr/invite#MZKGN7QAAM7NWT

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε παραγγελία και από εμένα. Σταθερά oneplus.

 

Και λινκ για κουπόνι έκπτωσης

  1. https://oneplus.net/gr/invite#MZKGN7QAAM7NWT

Πότε σου λέει παράδοση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Oneplus 5T φωτογραφίες

 

Oneplus 5T

 

εξαιρετικές οι περισσότερες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πότε σου λέει παράδοση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1/12 και αναχώρηση στις 29. Είναι με γρηγοροσημο.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Του έχω βγάλει τα μάτια από το πρωί. Χρήση μόνο με 4g 3-4 benchmark στο καπάκι το ένα αμέσως μετά το άλλο, social φουλ παιχνίδι φωτεινότητα στο 70+ και δεν ζεσταίνεται με τίποτα.

Πραγματικά έχω πάθει πλάκα.

Facebook, Tapatalk, instagram,λες και έχουν γραφτεί οι συγκεκριμένες εφαρμογές για αυτό το τηλέφωνο.

Αλαγκαριστες εντελώς.οσοι τις δουλεύουν με άλλα Android phone καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Τι να πω.

Απίστευτο.Επισης η κάμερα σε ημερισιες είναι σούπερ πολύ πάνω από τον μέσο όρο,οι βραδινές υπολείπονται σε σχέση με σαμμυ (Νοτε 8 S8PLUS κτλ) αλλά περιμένουμε update που μας είπαν από βδομάδα μάλλον και τότε θα δούμε τι ψάρια πιάνουν σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Μπαταρία βράχος.

Του έχω βγάλει τα μάτια μόνο 4g όπως σας είπα από το πρωί και είμαι ακόμα στο 30% με 4:15 οθόνη.

Πιστεύω ότι θα στρώσει και άλλο.

Βέβαια με την μια κάρτα το δουλεύω. Την δεύτερη δεν την έχω βάλει ακόμα.

Η οθόνη σούπερ αλλά αν ψάχνουμε την ψείρα τότε σαμσουνγκ δεν είναι και πιστεύω ότι το καταλαβαίνετε αυτό.

Η ταχύτητα που έχει παιδιά το τηλέφωνο και το πόσο ξεκούραστο είναι στην χρήση είναι πραγματικά απίστευτο. Αν δεν το πιάσεις να το δουλέψεις δεν μπορείς να το καταλάβεις από κανένα βίντεο η review που θα δεις ή θα σου πουν τύποι σαν εμένα καλή ώρα κτλ.

Μόνο αν το δουλέψεις θα καταλάβεις τι εννοώ.

Παναλαφρο και τρομερά λεπτό.

Αισθητική η διαφορά βάρους με το Νοτελι.

Ηχείο υποδεέστερο του Note 8 σε δύναμη οπότε καταλαβαίνετε ότι εκεί πάσχουμε λίγο, μίας και στο Note 8 είναι η αχίλλειος πτέρνα το ηχείο του άρα και εδώ όπως είπα λίγα πράγματα.

Η αναγνώριση προσώπου σε επίπεδα iPhone x ,οκ ίσως να είμαι λίγο υπερβολικός αλλά πιστέψτε με την ημέρα και γενικά όταν δεν υπάρχει σκοτάδι ίσως είναι και πιο γρήγορο στο άνοιγμα από το iPhone x. Σε σύγκριση με το Νοτελι είναι η μέρα με την νύχτα υπέρ του one plus.

Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι όσο και αν σας φαίνεται περίεργο η ασύρματη φόρτιση.

Ήθελα να έχω και αυτή την ευκολία.

Αλλά δυστυχώς δεν το παρέχει το εργαλείο.

Όλα αυτά με 550 για την έκδοση με τά 8 γιγα τότε μιλάμε για ίσως το καλύτερο τηλέφωνο εκεί έξω σε απόδοση/αξία με διαφορά από το δεύτερο όμως.

Αυτά προς στιγμήν.

Ίσως επανέλθω.

 

Nikos Oneplus 5t

 

Τόσο κόπο έκανες να γράψεις την άποψη σου, έπρεπε να χωρίσεις και λίγο το κείμενο να αφήσεις καμία παράγραφο

Όποιος βλέπει αυτό το κατεβατο δεν πρόκειται να το διαβάσει. Είναι κουραστικό στο μάτι αρχικά και όλοι θα το ξεπερνάνε

Κρίμα στον κόπο σου για αυτό το λέω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια χαρά με παραγράφους το βλέπω πάντως...

 

Όσοι το έχετε πάρει τι λέει από ποιότητα σήματος/κλήσης; Μπορείς να μιλήσεις καθαρά σε θορυβώδες π.χ. περιβάλλον; Έχει γενικά καλό σήμα σε δύσκολα σημεία;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...