Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πιστευετε υπαρχει λογος μεταβασης σε P20 (οχι το Pro) ;;; δεν το ξερω καθολου το P20 γι αυτο και ρωταω.

 

Σε p20 δεν αξιζει οχι.Μικροτερη μπαταρια χωρις amoled οθονη,ιδιος cpu λιγο καλυτερη εαν οχι ιδια καμερα.

 

Εδω στο pro δεν αξιζει καλα να πας οχι στο p20! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε p20 δεν αξιζει οχι.Μικροτερη μπαταρια χωρις amoled οθονη,ιδιος cpu λιγο καλυτερη εαν οχι ιδια καμερα.

 

Εδω στο pro δεν αξιζει καλα να πας οχι στο p20! :)

 

για την καμερα θα πηγαινα και μονο, διοτι για το Pro ειναι ακομη μεγαλη η διαφορα χρηματικα (μιας και το δικο μας με το ζορι πλεον το δινεις στα 450ευρω), αλλα δεν ξερω ποση διαφορα θα μου κανει οντως στην καμερα.

Link to comment
Share on other sites

Τί πρέπει να προσέξει κάποιος για αγορά από σκρουτζομάγαζο; Γράφει κάτι το EU/Global version? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Τί πρέπει να προσέξει κάποιος για αγορά από σκρουτζομάγαζο; Γράφει κάτι το EU/Global version? Ευχαριστώ
Αν θες την γνώμη μου παίρνεις στα χέρια σου το κουτί του κινητού καλείς στην εκάστοτε εταιρία & δίνεις imei & ρωτάς αν προορίζεται για Ευρώπη & αν σε καλύπτει η εγγύηση, Κανένα μαγαζί δεν θα σου απαγορεύσει να το κάνεις αυτό. Την έχω πατήσει μια φορά με samsung & από τότε πάντα καλώ. Φαντάσου ότι το έκανα σε κινητό που αγόρασα από κωτσοβολο. Γενικά μην εμπιστεύεστε ούτε μεγάλα καταστήματα την πάτησε με s6 edge φίλος με Vodafone & του έδωσαν πίσω s7+ (προκειμένου να μην το κάνει θέμα). Τα franchise καταστήματα ψωνίζουν από όπου γουστάρουν. Ελπίζω να μην κούρασα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Αν θες την γνώμη μου παίρνεις στα χέρια σου το κουτί του κινητού καλείς στην εκάστοτε εταιρία & δίνεις imei & ρωτάς αν προορίζεται για Ευρώπη & αν σε καλύπτει η εγγύηση, Κανένα μαγαζί δεν θα σου απαγορεύσει να το κάνεις αυτό. Την έχω πατήσει μια φορά με samsung & από τότε πάντα καλώ. Φαντάσου ότι το έκανα σε κινητό που αγόρασα από κωτσοβολο. Γενικά μην εμπιστεύεστε ούτε μεγάλα καταστήματα την πάτησε με s6 edge φίλος με Vodafone & του έδωσαν πίσω s7+ (προκειμένου να μην το κάνει θέμα). Τα franchise καταστήματα ψωνίζουν από όπου γουστάρουν. Ελπίζω να μην κούρασα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ! Ψιλοντρέπομαι να σου πω την αλήθεια να το κάνω αυτό αλλά μάλλον πρέπει. Είναι πολλά τα χρήματα. Ηλπιζα ότι θα έχουν κάποιο διακριτικό αυτά που είναι για ΕΕ στο αυτοκόλλητο με το ΙΜΕΙ/Serial.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Ψιλοντρέπομαι να σου πω την αλήθεια να το κάνω αυτό αλλά μάλλον πρέπει. Είναι πολλά τα χρήματα. Ηλπιζα ότι θα έχουν κάποιο διακριτικό αυτά που είναι για ΕΕ στο αυτοκόλλητο με το ΙΜΕΙ/Serial.
Φαντάσου την απογοήτευση του φίλου όταν πήγε smartech (επίσημο service samsung) & του είπαν ότι το τηλέφωνο που αγόρασε 700€ δεν προοριζόταν για Ευρώπη. Καμία ντροπή & κανένας ενδοιασμός. Θέλω να είμαι σίγουρος για αυτό που θα αγοράσω & θα σπαταλήσω αρκετά €. Μην κολλάς!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ξαναρωτησει,αλλα επειδη δεν βρισκω καποιο τροπο να το διορθοσω,εχει παρατηρησει καποιος αλλος το ποσο χαλια ειναι τα χρωματα στις selfie;βγαλτε μια selfie με τη μπροστινη και μια με τη πισω καμερα και συγκρινετε τα χρωαματα.σμε τη μπροστινη καμερα , τα προωπα βγαινουν κατασπρα. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

φυσικα εχω κλειστη την ωραιοποιηση.

adok13
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ξαναρωτησει,αλλα επειδη δεν βρισκω καποιο τροπο να το διορθοσω,εχει παρατηρησει καποιος αλλος το ποσο χαλια ειναι τα χρωματα στις selfie;βγαλτε μια selfie με τη μπροστινη και μια με τη πισω καμερα και συγκρινετε τα χρωαματα.σμε τη μπροστινη καμερα , τα προωπα βγαινουν κατασπρα. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

φυσικα εχω κλειστη την ωραιοποιηση.

Δοκίμασε με αλλη εφαρμογή

 

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ενσωματώνει το turbo boost που λέει ,αυτό σημαίνει ότι θα πάρουμε Ιούλιο Αύγουστο το emui 8.1 ,σωστά ; not bad

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αν ενσωματώνει το turbo boost που λέει ,αυτό σημαίνει ότι θα πάρουμε Ιούλιο Αύγουστο το emui 8.1 ,σωστά ; not bad

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Έτσι φίλε μου ναι όπως και το slow Motion 960fps και διάφορα άλλα.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ξαναρωτησει,αλλα επειδη δεν βρισκω καποιο τροπο να το διορθοσω,εχει παρατηρησει καποιος αλλος το ποσο χαλια ειναι τα χρωματα στις selfie;βγαλτε μια selfie με τη μπροστινη και μια με τη πισω καμερα και συγκρινετε τα χρωαματα.σμε τη μπροστινη καμερα , τα προωπα βγαινουν κατασπρα. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

φυσικα εχω κλειστη την ωραιοποιηση.

 

Δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή σου, είναι γνωστό ότι όσο καλή είναι η πίσω, τόσο σιχαμα είναι η σελφι καμ του κινητού μας. Χάλια χρώματα, ασπριλα παντού, μηδέν λεπτομέρειες στα πρόσωπα και στο δέρμα, γενικώς ντροπιαστική για flagship τέτοιου επιπέδου.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

τοσο χαλια ρε παιδιά η σελφη?? το φλας μπροστά ειναι γρήγορο? το θόλωμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μια χαρά είναι η σελφι. Έχω βάλει στο 0 την ωραιοποιηση που έχει και είναι κομπλέ. Στην αρχή που ήταν ρυθμισμένο μόνο του στο 5 πράγματι είναι λευκές. Από τότε που το έβαλα 0 είναι μια χαρά.

Φλας μπροστά δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μια χαρά είναι η σελφι. Έχω βάλει στο 0 την ωραιοποιηση που έχει και είναι κομπλέ. Στην αρχή που ήταν ρυθμισμένο μόνο του στο 5 πράγματι είναι λευκές. Από τότε που το έβαλα 0 είναι μια χαρά.

Φλας μπροστά δεν έχει.

εννοω την ασπριλα που κάνει για να βγει πιο φωτεινή

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μια χαρά είναι η σελφι. Έχω βάλει στο 0 την ωραιοποιηση που έχει και είναι κομπλέ. Στην αρχή που ήταν ρυθμισμένο μόνο του στο 5 πράγματι είναι λευκές. Από τότε που το έβαλα 0 είναι μια χαρά.

Φλας μπροστά δεν έχει.

τραβα μια selfie με τη μπροστινη και μετα με τη πισω και δες τη διαφορα

Edited by adok13
adok13
Link to comment
Share on other sites

τραβα μια selfie με τη μπροστινη και μετα με τη πισω και δες τη διαφορα

Κοίτα εννοείται πως θα έχει διαφορά έτσι; Σε όλα τα κινητά ισχύει αυτό αφού οι πίσω με τις μπροστά έχουν τεράστιες διαφορές στα specs. Εκτός του Pixel που και η μπροστινή είναι εξωπραγματική (για μπροστινή) και το λέω επειδή έχει φίλος το Pixel 2 και τις βλέπω με τα μάτια μου. Απλα στη πλειοψηφία των περιπτώσεων οι σελφι του Mate απλά ΔΕΝ. Βγαζει και ποιοτικές αλλά προσωπικά πάντα κάτι με χαλάει στη μπροστινή του. Ειδικά σε παραλία με πολύ ήλιο κλπ, είναι μια ασπριλα τραγική. Το ίδιο έχω παρατηρήσει και στο s9+.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

τραβα μια selfie με τη μπροστινη και μετα με τη πισω και δες τη διαφορα

 

Φαντάζομαι ότι κάνεις πλάκα..αλλες κάμερες πίσω,αλλη κάμερα μπροστά. Δεν συγκρίνουμε την πίσω με την μπροστά. Είναι άσχετες μεταξύ τους. Μιλάμε μόνο για την μπροστά.εγω είμαι ικανοποιημένος. Κάποιος άλλος ίσως όχι. Με την ασπριλα εγώ έκανα την ρύθμιση που ανέφερα πιο πάνω και είναι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε ωραίοποιηση εννοείται αυτό που λέει τέλεια σελφι? Γιατί δεν βρίσκω κάτι άλλο.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι κάνεις πλάκα..αλλες κάμερες πίσω,αλλη κάμερα μπροστά. Δεν συγκρίνουμε την πίσω με την μπροστά. Είναι άσχετες μεταξύ τους. Μιλάμε μόνο για την μπροστά.εγω είμαι ικανοποιημένος. Κάποιος άλλος ίσως όχι. Με την ασπριλα εγώ έκανα την ρύθμιση που ανέφερα πιο πάνω και είναι κομπλέ.

τι πλακα να κανω ρε φιλε.

ενοειτε οτι δε συγκρινω τη μπροστα με τη πισω σε λεπτομερειες και χρωματα.

απλα το ειπα για να καταλαβει περιπου την ασπριλα στη selfie.σα νεκρους τους κανει ολους.ειχα το s7 πριν και μου κανει εντυπωση αυτο το πραγμα.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις τι παίζει με την υπηρεσία huawei beta tester? Αν μπορούμε να γραφτούμε; και αν χάνεις εγγύηση; Edited by alexismech
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις τι παίζει με την υπηρεσία huawei beta tester? Αν μπορούμε να γραφτούμε; και αν χάνεις εγγύηση;

Δες πρώτα σε ποιους αναφέρετε...γιατί με μια γρήγορη ματιά που έριξα...λέει για συγκεκριμένες συσκευές...

Link to comment
Share on other sites

Με την τελαυταια αναβαθμιση (142) εχει θεμα το αποτυπωμα. Χρειαζεται ξαφνικα πολλες προσπαθειες για να πιασει... Το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο το προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Με την τελαυταια αναβαθμιση (142) εχει θεμα το αποτυπωμα. Χρειαζεται ξαφνικα πολλες προσπαθειες για να πιασει... Το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο το προβλημα;

 

Εγώ το αντιμετωπίζω συχνά δυστυχώς!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...