Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβαίνει! Μπήκα στην υποστήριξη και πάτησα το 'Ενημέρωση' που είχε κόκκινη κουκίδα!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχτήκατε!
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και σε έμενα!

Κατεβαίνει βασανιστικά στο γραφείο...

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Θα την δοκιμασω για καμια εβδομαδουλα και υστερα παμε για επαναφορα.

Παντως προς το παρων παρατηρησα μεγαλυτερη καταναλωση μνημης ram.

Αντε να συνηθισεις τωρα το gesture για το app drawer, μικρο το κακο βεβαια σε καμια εβδομαδα εισαι ΟΚ.

Μιας και τα εκανε στρογγυλα τα εικονιδια στις ρυθμισεις με βλεπω να κανω ενα θεμα με στρογγυλα εικονιδια να ειναι παντου το ιδιο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η ασπρίλα; Το βίντεο το έφτιαξαν καθόλου;

 

Ναι βλέπω μεγάλη βελτίωση με το θέμα που έχει με την ασπριλα. Το βίντεο τι θέμα είχε ;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με cosmote ακόμα τίποτα...

 

Καλησπέρα. Πήγαινε από την υποστήριξη όπως είπε και ένας συμφορουμίτης πιο πίσω. Κι εμένα, έτσι μόνο την βρήκε :)

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο είχε χάλια σταθεροποιηση.

Μόλις τη πέρασα τη 10 και η σταθεροποιηση επανήλθε σε αποδεκτό επίπεδο.

Στα 1080p εννοείται.

Γενικά μου φαίνεται ένα κλικ πιο ομαλό το κινητό στις εναλλαγές αλλά και ένα κλικ πιο αργό σε ταχύτητα.

Ας του δώσουμε λίγο χρονο να ρολαρει και βλέπουμε.

Η ασπριλα από που έφυγε, γιατί από τη μπροστινή βλέπω πως δεν έφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο είχε χάλια σταθεροποιηση.

Μόλις τη πέρασα τη 10 και η σταθεροποιηση επανήλθε σε αποδεκτό επίπεδο.

Στα 1080p εννοείται.

Γενικά μου φαίνεται ένα κλικ πιο ομαλό το κινητό στις εναλλαγές αλλά και ένα κλικ πιο αργό σε ταχύτητα.

Ας του δώσουμε λίγο χρονο να ρολαρει και βλέπουμε.

Η ασπριλα από που έφυγε, γιατί από τη μπροστινή βλέπω πως δεν έφυγε.

 

Στην μπροστά έχει φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήγαινε από την υποστήριξη όπως είπε και ένας συμφορουμίτης πιο πίσω. Κι εμένα, έτσι μόνο την βρήκε :)
Καλημέρα. Έχω πάει ξανά και ξανά από χθες που αναφέρθηκε πρώτη φορά αλλά τίποτα.

Πατάω στο κόκκινο εικονίδιο που λέει ενημέρωση και με πάει στην ενημέρωση λογισμικού στις ρυθμίσεις του κινητού που δείχνει πάλι ότι το λογισμικό είναι ενημερωμένο. Έκδοση 9.1.0

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα ακόμα πάντως,σύνδεση κοσμοτε, αγοράσμενο από αλυσίδα. Λογικά θα παραλάβω από τους τελευταίους την ενημέρωση. Έχει πάρει κανένας ενημέρωση ενώ το έχει αγοράσει από κάποια μεγάλη αλυσίδα;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τίποτα ακόμα πάντως,σύνδεση κοσμοτε, αγοράσμενο από αλυσίδα. Λογικά θα παραλάβω από τους τελευταίους την ενημέρωση. Έχει πάρει κανένας ενημέρωση ενώ το έχει αγοράσει από κάποια μεγάλη αλυσίδα;
Τα ίδια.. Sim cosmote, αγορασμένο από Γερμανό.
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, οπότε λογικά θα υπάρχει κάποια σειρά με τα IMEI. Άρα απλά υπομονή μέχρι να έρθει κ η σειρά μου.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την κατέβασα και εγώ. Πρώτη εντύπωση θετικότατη!!! Το μόνο που χρειάστηκε να κάνω ήταν να ενεργοποιήσω ξανά την ρύθμιση "κείμενο υψηλής αντίθεσης" από το ρυθμίσεις/δυνατότητες προσβασιμότητας/προσβασιμότητα/κείμενο υψηλής αντίθεσης καθώς μου αρέσει που κάνει πιο bold τα γράμματα.Ωραία τα στρογγυλά τα εικονίδια ,οι επικεφαλίδες,η κουρτίνα.Η ασπρίλα στην selfie έφυγε .Το καινούργιο κουστουμάκι που φοράει του έδωσε παράταση 1 τουλάχιστον χρόνο άνετα.
Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα αν πας προσαρμογή, μετά εικονίδια κι έπειτα πάλι προσαρμογή μπορείς να επιλέξεις ανάμεσα σε διάφορα περιγράμματα.

Εχει μερικά που δίνει ότι πρέπει για γυναίκες, βέβαια εγώ μπήκα στην διαδικασία και στήνω ένα θέμα από την αρχή με στρογγυλά εικονίδια σε στυλ AOSP.

 

Ένα bug που είδα είναι όταν κατεβάζεις την κουρτίνα παρόλο που έχω total black wallpaper πάνω πάνω μερικές φορές είναι σκουρο γκρι ενιαίο αλλά μερικές φορές έχει ένα θολό μπλε.

Ακόμα όσοι κάνατε την αναβάθμιση πηγαίνετε στο

Ρυθμίσεις - Ασφάλεια - Ενημέρωση συστήματος Google Play

και κάντε έλεγχο, εμένα μου έβγαλε και μου έκανε μια ενημέρωση λίγα kb.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η ασπριλα από τη selfie δεν έφυγε. Σε σας που έφυγε κάνατε επαναφορά μετά τη 10;

 

Εγώ προσωπικά τραβηξα 2-3 selfies μέσα στο σπίτι μια χαρά ήταν.Βγήκα και στην βεράντα και οι selfies είναι λίγο πριν την έκφραση "αρκετά βελτιωμένες" ,,λίγο πριν όμως.

Αν μιλήσω με βαθμολογία απο το 1 εως το 10 ,όπου 1 είναι οι selfies με την ασπρίλα που είχαμε και 10 το απόλυτο θα έλεγα ότι τώρα είμαι στο 5,8.

 

----- προσθήκη μηνύματος 55 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οπς και όχι δεν εχω κάνει επαναφορα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...