Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα και δοκιμες και τα αποτελεσματα ειναι:

Αυτα μετα απο καποια tests που εκανα περιπου μια ωριτσα και τελικα εγω κατεληξα να συνεχισω με το gmail στο οποιο τα emails ερχονται αμεσως ακομα και αν η εφαρμογη ειναι κλειστη και την εχεις κανει αναγκαστικη διακοπη.

Οπως ειπες κι εμενα αυτο με το ασπρο και τα χρωματακια λες και ειμαστε σε Windows Millenium ή Windows 98 Plus δεν μου αρεσει αλλα επειδη θελω τα emails να ερχονται αμεσως και να ειμαι σιγουρος οτι θα ερθει παραμενω με το gmail.

 

Ναι και εγώ όσα έχω δοκιμάσει κατέληξα πίσω στο Gmail για πολλούς λόγους κυρίως λειτουργικότητας. Το GUI λογικά θα το ανανεώσουν κάποια στιγμή, απορώ και εγώ γιατί δεν έχει κάποια βασικά colour themes έστω, αλλά μάλλον κάτι θα έχουν στο μυαλό τους αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ όσα έχω δοκιμάσει κατέληξα πίσω στο Gmail για πολλούς λόγους κυρίως λειτουργικότητας. Το GUI λογικά θα το ανανεώσουν κάποια στιγμή, απορώ και εγώ γιατί δεν έχει κάποια βασικά colour themes έστω, αλλά μάλλον κάτι θα έχουν στο μυαλό τους αυτοί.

 

Στο νεο Material Design το λευκο ειναι ακομα πιο λευκο με αποτελεσμα να σε τυφλωνει αλλα μαλλον το εκαναν ετσι για το dark mode που εβαλαν στο Android Pie που απλα κανει αναστροφη χρωματος του ασπρου οποτε οσο πιο ασπρο τοσο πιο μαυρο θα βγει με το dark mode.

 

Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο στο Gmail είναι το γεγονός ότι κάποια υπερκείμενα (link), όπως για παράδειγμα αυτό που περιέχεται στο mail που έρχεται από το myphone, τα απεικονίζει σαν απλό κείμενο με απετέλεσμα να μην μπορείς να κάνεις tap πάνω σ'αυτά.

 

Δεν το εχω παρατηρησει γιατι δεν εχω βαλει να ερχονται email απο το myphone αλλα οπως ειπα αυτο που προσφερει το gmail που ερχονται αμεσα τα email για μενα ειναι must γιατι αλλωστε αυτος ειναι και ο λογος που "περναω" εναν email client στο κινητο.

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αντε ρε παλικαρια ειχα αρχισει να ανησυχω μηπως τελικα η 148 δεν ηταν επισημη και ηρθε σε μερικους απο σποντα.

Επισημη υποστηριξη GPU TURBO εχει το PUBG και το Mobile Legends: Bang Bang

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile.legends&hl=el

 

Fanatikos αντε θα του δωσω αλλη μια και τελευταια ευκαιρια αν και με το gmail τα email ερχονται αμεσως.

 

Εκανα και δοκιμες και τα αποτελεσματα ειναι:

Απο default το Huawei email εχει τον αυτοματο συγχρονισμο στο Ποτε με αποτελεσμα να μην κανει "refresh" και να πρεπει να κανεις manual refresh ή να κλεισεις και να ανοιξεις την εφαρμογη

Αν ενεργοποιησεις να κανει refresh κα8ε 15 λεπτα τοτε καθε 15 λεπτα κανει refresh για emails και σου ερχεται ειδοποιηση αν υπαρχει κανενα νεο email αλλα αυτο εχει ενα κακο οτι το κινητο δεν θα μπαινει σε deep sleep για περισσοτερη εξοικονομηση ενεργειας

Αν εχεις ανοιχτη την εφαρμογη και ερθει νεο email δεν σου το εμφανιζει αλλα πρεπει να την κλεισεις και να την ανοιξεις για να το εμφανισει

 

Αυτα μετα απο καποια tests που εκανα περιπου μια ωριτσα και τελικα εγω κατεληξα να συνεχισω με το gmail στο οποιο τα emails ερχονται αμεσως ακομα και αν η εφαρμογη ειναι κλειστη και την εχεις κανει αναγκαστικη διακοπη.

Οπως ειπες κι εμενα αυτο με το ασπρο και τα χρωματακια λες και ειμαστε σε Windows Millenium ή Windows 98 Plus δεν μου αρεσει αλλα επειδη θελω τα emails να ερχονται αμεσως και να ειμαι σιγουρος οτι θα ερθει παραμενω με το gmail.

 

Σε ξανα-ταλαιπώρησα, ε? Σόρρυ! :O

Ναι, εντάξει. Εμένα δεν με ενοχλεί να αργεί το gmail λίγο. Το έχω κάθε ώρα να κάνει συγχρονιαμό.

Στα 2 εταιρικά μου που είναι excenge servers, έχει ούτως ή άλλως push notification. Αυτά με καίνε εμένα.

 

Πάντως και το ένα είναι χαζό τελείως και το άλλο. Γιατί δεν βάζουν push notification σε όλα στην native email εφαρμογή και από την άλλη γιατί η Google δεν δίνει διαφορετικά skins στο GMail. Η εφαρμογή είναι καλή, δουλεύει σωστά αλλά βρε παιδί μου, πολύ πανηγυριώτικο GUI(!!) Ήμαρτον δηλαδή! Αυτά τα πορτοκαλιά, φούξια και άσπρα ..... Με τίποτα! Βγάζουν μάτια!:lol:

 

Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο στο Gmail είναι το γεγονός ότι κάποια υπερκείμενα (link), όπως για παράδειγμα αυτό που περιέχεται στο mail που έρχεται από το myphone, τα απεικονίζει σαν απλό κείμενο με απετέλεσμα να μην μπορείς να κάνεις tap πάνω σ'αυτά.

 

Υπάρχει λύση σ' αυτό. Δεν θυμάμαι που την είχα διαβάσει όμως. Για goole it, κάτι θα σου βγάλει λογικά.

 

EDIT:

Κάτι θυμήθηκα. Δες στις ρυθμίσεις (τρεις τελίτσες) να μην είναι τσεκαρισμένο το plain text (απλό κείμενο). Δεν ξέρω αν είναι για το κάθε email όμως ή global ρύθμιση, καθώς όπως είπα δεν την δουλεύω την εφαρμογή. Απλά θυμήθηκα το τι είχα διαβάσει και ότι by default η εφαρμογή έχει την συγκεκριμένη ρύθμιση τσεκαρισμένη.

 

Για δες και πες μας.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λύση σ' αυτό. Δεν θυμάμαι που την είχα διαβάσει όμως. Για goole it, κάτι θα σου βγάλει λογικά.

 

Θα το δω, αν ξέρει κάποιος σχετικά θα με βοηθούσε πολύ.

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ξανα-ταλαιπώρησα, ε? Σόρρυ! :O

Ναι, εντάξει. Εμένα δεν με ενοχλεί να αργεί το gmail λίγο. Το έχω κάθε ώρα να κάνει συγχρονιαμό.

Στα 2 εταιρικά μου που είναι excenge servers, έχει ούτως ή άλλως push notification. Αυτά με καίνε εμένα.

 

Πάντως και το ένα είναι χαζό τελείως και το άλλο. Γιατί δεν βάζουν push notification σε όλα στην native email εφαρμογή και από την άλλη γιατί η Google δεν δίνει διαφορετικά skins στο GMail. Η εφαρμογή είναι καλή, δουλεύει σωστά αλλά βρε παιδί μου, πολύ πανηγυριώτικο GUI(!!) Ήμαρτον δηλαδή! Αυτά τα πορτοκαλιά, φούξια και άσπρα ..... Με τίποτα! Βγάζουν μάτια!:lol:

 

Ταλαιπωρια δεν ειναι για μενα ισα ισα αλλα οταν χρησιμοποιεις αλλον client εκτος του Gmail για Google mails πρεπει να πας μεσω imap ή pop ενω το gmail app παει αλλιως και εχει push notifications. Η google γενικως δεν μπορω να την καταλαβω τωρα που ολο και περισσοτερες συσκευες βγαινουν με AMOLED αυτη εκει τα κανει ολο και πιο ασπρα να σου καταναλωνει την μπαταρια στο full

 

Υπάρχει λύση σ' αυτό. Δεν θυμάμαι που την είχα διαβάσει όμως. Για goole it, κάτι θα σου βγάλει λογικά.

 

Θα το δω, αν ξέρει κάποιος σχετικά θα με βοηθούσε πολύ.

 

Εστειλα ενα email απο αλλο λογαριασμο email στον δικο μου με το link για το θεμα εδω και το gmail κανονικα μου το εμφανισε κι εκανα tap πανω του και ανοιξε στον web browser. Μηπως το myphone στελνει link που δεν ειναι συμβατα με το gmail app; Αν ειναι ετσι καντο αναφορα να το κοιταξουν.

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Θα το δω, αν ξέρει κάποιος σχετικά θα με βοηθούσε πολύ.

 

Δες το EDIT μου αν σε βοηθάει.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ πήρα την 148. Δημιουργεί έναν φάκελο με όνομα "σουίτα παιχνιδιών" και εκεί μέσα πετάς τα παιχνίδια που θέλεις να boostαρει. Εκεί έχει 3 επιλογές.

1. Λειτουργία παιχνίδια όπου αυξάνει τις επιδόσεις αλλά και την κατανάλωση ισχύος. 2. Έξυπνη λειτουργία όπου εξισορροπεί τις επιδόσεις με την κατανάλωση ισχύος και 3 εξοικονόμηση ισχύος όπου εξοικονομείται ισχύς αλλά μειώνονται οι επιδόσεις των παιχνιδιών. Κάθε μία από τις επιλογές έχει επίδραση μόνο όταν τα παιχνίδια είναι εντός φακέλου που προαναφερα.

Το night mode σε μένα με την 148 πλέον χάλια. Κατέβασα την Full 148.Επιδόσεις γενικά και μπαταρία θα έλεγα να σας πει πιο εξιδηκευμενος καθώς είμαι low profile χρήστης με λίγες εφαρμογές και καθόλου παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά βλέπω με την τελευταίες ενημερώσεις να έχει πέσει η απόδοση της κάμερας...

Δεν ξέρω τι να πω.

Θα κάνω μερικά τεστ με παλιές φωτος που έχω.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βρήκα τρόπο να επικοινωνήσω με το διαχειριστή του site παρακαλώ κάποιον editor, moderator κλπ να ενημερώσει τους υπεύθυνους για το πρόβλημα της μετατροπής σε απλό κείμενο του link που στέλνει το forum. Το πρόβλημα υπάρχει στο mobile Gmail
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ πήρα την 148. Δημιουργεί έναν φάκελο με όνομα "σουίτα παιχνιδιών" και εκεί μέσα πετάς τα παιχνίδια που θέλεις να boostαρει. Εκεί έχει 3 επιλογές.

1. Λειτουργία παιχνίδια όπου αυξάνει τις επιδόσεις αλλά και την κατανάλωση ισχύος. 2. Έξυπνη λειτουργία όπου εξισορροπεί τις επιδόσεις με την κατανάλωση ισχύος και 3 εξοικονόμηση ισχύος όπου εξοικονομείται ισχύς αλλά μειώνονται οι επιδόσεις των παιχνιδιών. Κάθε μία από τις επιλογές έχει επίδραση μόνο όταν τα παιχνίδια είναι εντός φακέλου που προαναφερα.

Το night mode σε μένα με την 148 πλέον χάλια. Κατέβασα την Full 148.Επιδόσεις γενικά και μπαταρία θα έλεγα να σας πει πιο εξιδηκευμενος καθώς είμαι low profile χρήστης με λίγες εφαρμογές και καθόλου παιχνίδια.

 

Εγω που τεσταρω την 148 με πολυ απλη χρηση τωρα χωρις παιχνιδια, χωρις να βλεπω βιντεο online, απλη χρηση browsing για ενημερωση διαβασμα αρθρων και κλησεις μεσω Viber ειμαι στις 3 μερες χρηση με 6 ωρες και 22 λεπτα SOT και εχω πεσει απο το 100% στο 43%. Βεβαια ειμαι γυμνος χωρις extra εφαρμογες περα του Viber και VIA browser, δεν χρησιμοποιω social media και εχω πληρη απενεργοποιημενο τον καιρο. Βασικα οσο γινεται πιο λιγες εφαρμογες που ξυπνανε το κινητο για να κανουν refresh. Το ξερω οτι δεν ειναι "normal" χρηση αλλα το κανω για να δω αν υπαρχει battery drain σε επιπεδο συστηματος ετσι ωστε οταν περασω τις εφαρμογες αν δω μεγαλο drain θα ξερω οτι ειναι απο τις εφαρμογες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγω που τεσταρω την 148 με πολυ απλη χρηση τωρα χωρις παιχνιδια, χωρις να βλεπω βιντεο online, απλη χρηση browsing για ενημερωση διαβασμα αρθρων και κλησεις μεσω Viber ειμαι στις 3 μερες χρηση με 6 ωρες και 22 λεπτα SOT και εχω πεσει απο το 100% στο 43%. Βεβαια ειμαι γυμνος χωρις extra εφαρμογες περα του Viber και VIA browser, δεν χρησιμοποιω social media και εχω πληρη απενεργοποιημενο τον καιρο. Βασικα οσο γινεται πιο λιγες εφαρμογες που ξυπνανε το κινητο για να κανουν refresh. Το ξερω οτι δεν ειναι "normal" χρηση αλλα το κανω για να δω αν υπαρχει battery drain σε επιπεδο συστηματος ετσι ωστε οταν περασω τις εφαρμογες αν δω μεγαλο drain θα ξερω οτι ειναι απο τις εφαρμογες.

 

 

Θα ξεπεράσεις τις 10 ώρες. Δεν ξέρω βέβαια τι έβλεπες πιο πριν αλλά εγώ μια χαρά το βλέπω. :p

Εγώ, όπως έγραψα, φαίνεται να είμαι 8 ίσως και 10 εκατοστιαίες μονάδες καλύτερα, με την χρήση που πάντα του κάνω.

Βέβαια τέτοιους χρόνους ποτέ δεν έχω δει γιατί έχω και καταναλώσεις (GPS, BT, WIFI+, 4G .... χαμός) ;)

 

Τώρα για το night mode, δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Βέβαια άντε να το χρησιμοποίησα 1 φορά από την αναβάθμιση και μετά.

Δεν είδα όμως κάτι που να με κάνει να κολλήσω. Στις ημερήσιες στάνταρ δεν υπάρχει κάτι. Μια χαρά βγαίνουν.

Θα το ξαναδώ στάνταρ σήμερα το βράδυ καλύτερα το θέμα, γιατί είναι όντως λαλακία να το έχουν χαλάσει το night mode. Δούλευε άψογα στην 145.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεπεράσεις τις 10 ώρες. Δεν ξέρω βέβαια τι έβλεπες πιο πριν αλλά εγώ μια χαρά το βλέπω. :p

Εγώ, όπως έγραψα, φαίνεται να είμαι 8 ίσως και 10 εκατοστιαίες μονάδες καλύτερα, με την χρήση που πάντα του κάνω.

Βέβαια τέτοιους χρόνους ποτέ δεν έχω δει γιατί έχω και καταναλώσεις (GPS, BT, WIFI+, 4G .... χαμός) ;)

 

Τώρα για το night mode, δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Βέβαια άντε να το χρησιμοποίησα 1 φορά από την αναβάθμιση και μετά.

Δεν είδα όμως κάτι που να με κάνει να κολλήσω. Στις ημερήσιες στάνταρ δεν υπάρχει κάτι. Μια χαρά βγαίνουν.

Θα το ξαναδώ στάνταρ σήμερα το βράδυ καλύτερα το θέμα, γιατί είναι όντως λαλακία να το έχουν χαλάσει το night mode. Δούλευε άψογα στην 145.

Με το night mode έχουν κάνει την λαλακια να διαρκεί 5 δευτερόλεπτα, με αποτέλεσμα να ανεβάσουν πάρα πολύ το iso ώστε να φωτίσει η εικόνα. Έτσι βγαίνει γεμάτο θόρυβο ή με κάτι τρελά τετράγωνα χαχαχα. Μιλάω πάντα για φωτογραφίες με παρά πολύ σκοτάδι (ΠΧ έξω από πόλη με δύο φώτα μακριά ή μέσα σε δωμάτια με πιχτρα σκοτάδι), σε βραδινή λήψη τύπου δρόμο βγάζει μια χαρά. Απλά δε διαβάζει μάλλον ο αλγόριθμος ότι είναι πολύ σκοτεινά να βελτιώσει τα δευτερόλεπτα. Ενώ παλιότερα όταν ήταν πιχτρα σκοτάδι σου τράβαγε 20 δευτερόλεπτα και έβγαινε καθαρό μαύρο. Αν είχε λίγο φως, έριχνε τα δευτερόλεπτα. Τώρα εδώ ξέρω 5 δεύτερα και iso παρέα με πιξελ!

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεπεράσεις τις 10 ώρες. Δεν ξέρω βέβαια τι έβλεπες πιο πριν αλλά εγώ μια χαρά το βλέπω. :p

Εγώ, όπως έγραψα, φαίνεται να είμαι 8 ίσως και 10 εκατοστιαίες μονάδες καλύτερα, με την χρήση που πάντα του κάνω.

Βέβαια τέτοιους χρόνους ποτέ δεν έχω δει γιατί έχω και καταναλώσεις (GPS, BT, WIFI+, 4G .... χαμός) ;)

 

Τώρα για το night mode, δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Βέβαια άντε να το χρησιμοποίησα 1 φορά από την αναβάθμιση και μετά.

Δεν είδα όμως κάτι που να με κάνει να κολλήσω. Στις ημερήσιες στάνταρ δεν υπάρχει κάτι. Μια χαρά βγαίνουν.

Θα το ξαναδώ στάνταρ σήμερα το βράδυ καλύτερα το θέμα, γιατί είναι όντως λαλακία να το έχουν χαλάσει το night mode. Δούλευε άψογα στην 145.

 

Δεν ειχα προβλημα με drain απλα θελω να δω την αυτονομια του συστηματος μονο και βασικα εχω καταληξει οτι το gaming, το online video και τα mobile data καταναλωνουν την μπαταρια. Το GPS το εχω παντα στο υψηλη ακριβεια και ειμαι παντα καρφωμενος με WiFi αλλα χωρις mobile data γιατι δεν τα χρησιμοποιω λογο του οτι οπως ειπα ειμαι παντα σε WiFi.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει... Οι φωτογραφίες πες ότι είναι καλές. Για το βίντεο τι έχετε να πείτε; Εγώ πάντως δεν έχω ενθουσιαστεί να το πω κομψά.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει... Οι φωτογραφίες πες ότι είναι καλές. Για το βίντεο τι έχετε να πείτε; Εγώ πάντως δεν έχω ενθουσιαστεί να το πω κομψά.

 

To βίντεο, δυστυχώς, είναι ο τομέας που πονάνε πολύ οι συσκευές της Ηua. Ελπίζουμε να βελτιωθεί σε αυτόν τον τομέα με τις επερχόμενες ναυαρχίδες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ότι υπάρχει μέσα στο στην σουίτα παιχνιδιών δεν σημαίνει ότι υποστιριζει gpu turbo.

Μόνο το PUBG και το Mobile Legends: Bang Bang υποστιριζουν προς το παρών.

Μέσα στην σουίτα βγάζει τα παιχνίδια η αυτόματα η τα βάζεις εσύ χειροκίνητα. 0d3605b43d9ec9d78236d29207b0d0d1.jpg

 

Mate the 10 pro be with you

Οκ δεν το γνώριζα γιατί από τα 6-7 παιχνίδια πιυ έχω στι κινητό μόνο αυτό μου είχε βάλει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν το γνώριζα γιατί από τα 6-7 παιχνίδια πιυ έχω στι κινητό μόνο αυτό μου είχε βάλει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ναι. Τα άλλα τα περνάς χειροκίνητα από το +

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Α και έχω απενοργοποιησει τις αυτόματες ενημερώσεις των εφαρμογών, κάποιες από αυτές (fb, insta) συνεχίζουν να κάνουν update.

 

Γνωρίζει κανείς πως το αλλάζεις αυτό;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α και έχω απενοργοποιησει τις αυτόματες ενημερώσεις των εφαρμογών, κάποιες από αυτές (fb, insta) συνεχίζουν να κάνουν update.

 

Γνωρίζει κανείς πως το αλλάζεις αυτό;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Θα απενεργοποιησεις αυτά τα 3!480033772adf0a3928a71da8d8763047.jpg

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την τελευταία έκδοση ,μήπως διορθώθηκε η ασπριλα που βγάζει στης σελφι; Είναι πολύ σπαστικό . Αν βγάλεις το πρόσωπο σου αμέσως ασπρίζει. Αν ο φακός κοιτάει εκτός του προσώπου αμέσως τραβάει φυσιολογικά . Στις αρχές αυτό δεν υπήρχε

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προτείνω να ανοίξουμε το hicare και να κάνουμε live κουβέντα με εκπρόσωπο της huawei και να παραπονεθουμε για την κάμερα. Εγω το έκανα για το night mode. Μου πρότεινε να κάνω εκκαθάριση cache της εφαρμογής της κάμερας, της είπα ότι θα το κάνω, αλλά ζήτησα να καταχωρηθεί το παράπονο και μου απάντησε ότι όλη η ζήτηση από πρωτόκολλο αποστείλετε στο κεντρικά για έλεγχο παραπόνων.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα βγηκα να τραβηξω μερικες νυχτερινες για συγκριση με προηγουμενες που ειχα τραβηξει και η ποιοτητα εχει πεσει κατακορυφα.

Αρκετα χειροτερες και στο αυτοματο αλλα και στο Night mode...

Δεν ξερω τι σκατα πειραξανε αλλα την χαλασανε την καμερα.

Ακομη και στις ημερισιες χανει σε σχεση πριν...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα βγηκα να τραβηξω μερικες νυχτερινες για συγκριση με προηγουμενες που ειχα τραβηξει και η ποιοτητα εχει πεσει κατακορυφα.

Αρκετα χειροτερες και στο αυτοματο αλλα και στο Night mode...

Δεν ξερω τι σκατα πειραξανε αλλα την χαλασανε την καμερα.

Ακομη και στις ημερισιες χανει σε σχεση πριν...

 

Προσωπικά στο hicare ζήτησα να κάνω υποβάθμιση και μου απάντησαν ότι δεν επιτρέπεται. Και μετά έκανα αίτημα ότι οι κάμερες δε λειτουργούν σωστά! Πρέπει όλοι να παραπονεθουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...