Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμία αξιόλογη θήκη? Η γνήσια flip τι λέει?

Υ.Γ. το voice lte το απενεργοποίησα. Πολύ κακή ποιότητα ήχου. Δεν ξέρω αν φταίει η περιοχή.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το πήρατε σε αυτή την τιμή του κωτσου πολλά μπράβο. Απίστευτη τιμή για αυτό το κινητό.

Ίσως το πιο ολοκληρωμένο τηλέφωνο σε όλους τους τομείς.

 

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα & το παρήγγειλα. Πρέπει να σου ανάψουν μια λαμπάδα όσοι πρόλαβαν εδώ μέσα & το χτύπησαν. Thanks!

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ισχύει! 1000 thanks!

Σε έφτιαξε ο Κωτσόβολος με πρωτοχρονιατικη προσφορά μποναμάς μεγατόνων :lol:

Εξαιρετική προσφορά,πιστεύω θα σε καλύψει η συσκευή.

 

Tempting θα έλεγα και για εμένα αλλά δεν θέλω ξανά Huawei:p

 

Προς τι αυτή η αρνητική στάση ;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Ξαναβγήκε το παζάρι, τρέξτε!

 

Αφήνει το το "χρυσό" 687.14€, το μπλε 663.17€ και το γκρι 623.22€

Edited by LeonidasT
Link to comment
Share on other sites

Τι τιμή είναι αυτή ρε παιδιά? Πω......

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα στα 799 με το δώρο και είμαι ενθουσιασμένος με το κινητό,όποτε στα 623 που παίζει τώρα πάρτε το με κλειστά μάτια.
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν μου έλειπαν μερικά χρήματα θα το χτυπούσα σίγουρα....

Βλέπω μόνο στις Σέρρες υπάρχει διαθέσιμο το grey...

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μας έχει... Τρελάνει την ψυχολογία τώρα με αυτήν την προσφορά! Από τη μια λέω να το πάρω, από την άλλη δεν το έχω και τόσο άμεση ανάγκη, και είναι και ότι είμαι άσχετος με αγοραπωλησιες μεταχειρισμενων...
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος να δω τι παίζει με την κάμερα του. Εύχομαι να μην είναι όπως του s8 στο θέμα του noise reduction, γιατί σε βραδινές συνθήκες και πρόσωπα οι φωτογραφίες δεν είναι του γούστου μου.

Ήμουν στο τσακ να πάρω το u11 για την κάμερα, αλλά η huawei έκανε καλή κίνηση με την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κόλλαγε όταν τη πρωτοανοιξα. Ίσως φταίει που πέρασα τις εφαρμογές από άλλο κινητό με το clone Phone. Κάνε uninstall και install. Εμένα έφτιαξε έτσι.

 

Ναι τελικά κάτι έφταιγε απ το cloning! Με εκ νέου εγκατάσταση έστρωσε

Link to comment
Share on other sites

Ξαναβγήκε το παζάρι, τρέξτε!

 

Αφήνει το το "χρυσό" 687.14€, το μπλε 663.17€ και το γκρι 623.22€

Να σημειώσω ότι δίνει και το P9 Lite κανονικά σε αυτές τις τιμές :wacko: :hypno:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχα και εσας εδω τι θα εκανα!! :lol:

 

Το εκλεισα κι εγω τελικα στα 623 το γκρι. Ειπα να μην παιξω αλλο με την τυχη μου αν και για καλο δε προλαβα την χτεσινη προσφορα στα 663. Παραλαβη απο καταστημα δεν εχει διαθεσιμα οποτε παραλαβη στον χωρο μας. Δε ξερω αν οποιος παρηγγειλε σημερα εχει παρει μειλ επιβεβαιωσης. Εμενα δε μου εχει ερθει ακομα αλλα εχω την σελιδα με τον αριθμο παραγγελιας κανονικα. Πηρα και τηλ αλλα ειναι κλειστα σημερα τα μαγαζια (και το τηλ κεντρο τους).

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε μεχρι ποτε ισχυει?

όχι... χθες πάντως το κράτησαν λίγες ώρες (λίγο μετά τα μεσάνυχτα έκλεισε)

Link to comment
Share on other sites

πφφφφ παιδια το ειχα καλαθι κανω αναζητηση πουθενα παζαρι βαζω λαθος διεθυννση και μου βγαλε μηνυμα διορθωνω με σωστη διευθυνση 623 :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Σε έφτιαξε ο Κωτσόβολος με πρωτοχρονιατικη προσφορά μποναμάς μεγατόνων :lol:

Εξαιρετική προσφορά,πιστεύω θα σε καλύψει η συσκευή.

 

Tempting θα έλεγα και για εμένα αλλά δεν θέλω ξανά Huawei:p

Αλεξ, άσε τους δευτεροκλασατους Κινέζους και γύρνα στον πρωτοπόρο να δεις το φως σου! Χαχαχ!
Όσοι το πήρατε σε αυτή την τιμή του κωτσου πολλά μπράβο. Απίστευτη τιμή για αυτό το κινητό.

Ίσως το πιο ολοκληρωμένο τηλέφωνο σε όλους τους τομείς.

 

 

Don't mess with mi note 3

Εεε εντάξει τις έχει τις ελλείψεις του και κάποιες τρανταχτές αλλά συνολικά, μάλλον, είναι μέσα στα πιο πλήρη.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως το ψάχνουμε στον κωτσοβολο με αυτη την τιμη? Απλα αναζήτηση huawei mate ή παζαρι και τετοια?
Βρίσκεις το προϊόν και λέει με μεγάλα γράμματα "σηκώνει παζάρι". Πατάς εκεί και το παζαρευεις.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως το ψάχνουμε στον κωτσοβολο με αυτη την τιμη? Απλα αναζήτηση huawei mate ή παζαρι και τετοια?

Όπως σου είπε ο konstantinoslp. Τέλειωσε όμως τώρα. Λογικά θα ξαναβγεί, έχε το νου σου. Χθες ήταν για λίγες ώρες το απόγευμα ως μετά τα μεσάνυχτα. Σήμερα για μια ώρα περίπου μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπε ο konstantinoslp. Τέλειωσε όμως τώρα. Λογικά θα ξαναβγεί, έχε το νου σου. Χθες ήταν για λίγες ώρες το απόγευμα ως μετά τα μεσάνυχτα. Σήμερα για μια ώρα περίπου μόνο!
Tο καλό που του θέλω του Κωτσοβολου, να έχει κομμάτια γιατί με το χαμό που γίνεται βλέπω να πηγαίνει το Πάσχα η παράδοση.

Ηδη το μπλε εκτός στοκ.

Ελπίζω οι Σερρες να έχουν μεγάλο απόθεμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...