Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες εχω 3 ερωτησεις αν καποιος μπορεσει...

 

1)Απ'οτι καταλαβαινω στο συνταγμα τα δινουν ψιλο-αβερτα; Κατεβαινω που κατεβαινω κεντρο αν ειναι να το παρω.

2)Τον αριθμο μου γινεται να τον κρατησω; Εχω cosmote συμβολαιο που ληγει σε 2 ημερες οποτε μπορω να παω οπουδηποτε.

3)Για ποσο διαστημα ισχυουν αυτες οι τιμες; Γιατι αν ειναι σε 1 χρονο να σου πουν ευχαριστουμε αλλα το προγραμμα δεν ισχυει πια δεν νομιζω να αξιζει ο ολος κοπος φορητοτητας ή αλλαγης νουμερου κλπ.

 

Ευχαριστω πολυ!

Edited by DEJiX
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω 3 ερωτησεις αν καποιος μπορεσει...

 

1)Απ'οτι καταλαβαινω στο συνταγμα τα δινουν ψιλο-αβερτα; Κατεβαινω που κατεβαινω κεντρο αν ειναι να το παρω.

2)Τον αριθμο μου γινεται να τον κρατησω; Εχω cosmote συμβολαιο που ληγει σε 2 ημερες οποτε μπορω να παω οπουδηποτε.

3)Για ποσο διαστημα ισχυουν αυτες οι τιμες; Γιατι αν ειναι σε 1 χρονο να σου πουν ευχαριστουμε αλλα το προγραμμα δεν ισχυει πια δεν νομιζω να αξιζει ο ολος κοπος φορητοτητας ή αλλαγης νουμερου κλπ.

 

Ευχαριστω πολυ!

 

Μόνο με νέο νούμερο από όσο ξέρω. Τον αριθμό σου μπορείς να τον κάνεις καρτοκινητο και να τον συντηρήσεις μέχρι να μάθουν όλοι τον νεο.

 

Καμιά εταιρία δεν έχει ανακοινώσει επίσημα το πρόγραμμα και είναι σε προσφορά οπότε δεν ξέρουμε και πότε θα αποφασίσουν να τα κόψουν.

 

Πάντως της wind παίζει εδώ και χρόνια οπότε η θα τα κόψουν όλες οι εταιρίες μαζί και είναι τέχνασμα που μοιράζουν αβέρτα και οι 3 εταιρίες όπως είπε κάποιος φίλος του φόρουμ άρχισε και η vodafone να μοιράζει.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με κάλεσαν από το 13888 στο κινητό μου wind για να μου δώσουν νέο αριθμό what's up 1500.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με κάλεσαν από το 13888 στο κινητό μου wind για να μου δώσουν νέο αριθμό what's up 1500.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με νέο νούμερο η με το παλαιό σου ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω 3 ερωτησεις αν καποιος μπορεσει...

 

1)Απ'οτι καταλαβαινω στο συνταγμα τα δινουν ψιλο-αβερτα; Κατεβαινω που κατεβαινω κεντρο αν ειναι να το παρω.

2)Τον αριθμο μου γινεται να τον κρατησω; Εχω cosmote συμβολαιο που ληγει σε 2 ημερες οποτε μπορω να παω οπουδηποτε.

3)Για ποσο διαστημα ισχυουν αυτες οι τιμες; Γιατι αν ειναι σε 1 χρονο να σου πουν ευχαριστουμε αλλα το προγραμμα δεν ισχυει πια δεν νομιζω να αξιζει ο ολος κοπος φορητοτητας ή αλλαγης νουμερου κλπ.

 

Ευχαριστω πολυ!

 

Θα σου πρότεινα να το πας σε καρτοκινητο και να πάρεις το προνομιακό.Απο πακέτα προτείνω Frog αν θες κοσμοτε,CU και Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με νέο νούμερο η με το παλαιό σου ;
Νέος αριθμός. Μου το ξεκαθάρισε

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέος αριθμός. Μου το ξεκαθάρισε

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είπα μπας και άλλαξε κάτι :)

 

Πάντως όπως και να έχει φυσάει το πακέτο σε συνδυασμό με το καλύτερο δίκτυο της χώρας.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τυχαινω της ειδικής προσφοράς της wind εδώ και τρία χρόνια και όσο πάει το σήμα χειροτερεύει μπορώ να στείλω ξανά μνμ στο Facebook κτλ ζητώντας την προσφορά μπας και μου το στείλουν?? Σημειωτέον παλιός συνδρομητής cosmote χρόνια.
Link to comment
Share on other sites

Εγινα και εγώ κάτοχος της εν λόγω προσφοράς... Πήρα την κάρτα από φίλο που έχει μαγαζί με κινητά, ατελώς, είχε υπόλοιπο μέσα 0,25 λεπτά. Μου ήρθε μύνημα μετά την ενεργοποίηση του αριθμού ότι έχω την δυνατότητα μέχρι τέλος του μήνα να ενεργοποιήσω το εν λόγω πακέτο. Μάλλον όμως θα το μετατρέψω σε frog λόγω του πακέτου 4gb=4,44€,λόγω ότι έχω περισσότερο ανάγκη τα δεδομένα ήτοι σε δέκα μήνες με κόστος 50 ευρώ θα έχω 40gb (εφόσον μεταφέρονται)...

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγινα και εγώ κάτοχος της εν λόγω προσφοράς... Πήρα την κάρτα από φίλο που έχει μαγαζί με κινητά, ατελώς, είχε υπόλοιπο μέσα 0,25 λεπτά. Μου ήρθε μύνημα μετά την ενεργοποίηση του αριθμού ότι έχω την δυνατότητα μέχρι τέλος του μήνα να ενεργοποιήσω το εν λόγω πακέτο. Μάλλον όμως θα το μετατρέψω σε frog λόγω του πακέτου 4gb=4,44€,λόγω ότι έχω περισσότερο ανάγκη τα δεδομένα ήτοι σε δέκα μήνες με κόστος 50 ευρώ θα έχω 40gb (εφόσον μεταφέρονται)...

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν αξίζει φίλε,κρίμα να την χάσεις.

Εχεις 3GB και παραπάνω αν κανεις 2 φορές το πάρε μοίρασε+Reload it+το 1,5Gb του πακέτου.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Στο συνταγμα που?εξω απο το μετρο?και τι ωρες ξερουμε?λεω να περασω τεταρτη μεσημερι κατα τις 3,λετε να ειναι εκει κανεις?η' οπου αλλου αθηνα?
Link to comment
Share on other sites

Στο συνταγμα που?εξω απο το μετρο?και τι ωρες ξερουμε?λεω να περασω τεταρτη μεσημερι κατα τις 3,λετε να ειναι εκει κανεις?η' οπου αλλου αθηνα?

 

Στην εξοδο του μετρο επι της πλατειας ειναι οι εξωτερικοι πωλητες, ολων των δικτυων.

Link to comment
Share on other sites

αφού χθες που έπαιρνα τηλ στο 13888,κανένας δεν ήξερε για τέτοια προσφορά, σήμερα μια κοπέλα μου επιβεβαίωσε ότι αφορά μόνο τα καινούρια νούμερα που μοιράζουν στο δρόμο. προσπάθησα μήπως λέγοντας ότι έχω το νούμερο κοντά 10 χρόνια γίνει τίποτα αλλά μπααα...
Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα απο σταση μετρο Ακροπολης.

Οι πωλητες στην ερωτηση για το "ποσο θα εχω αυτες τις χρεωσεις/προσφορες" απαντανε κατηγορηματικα "για παντα".

 

Στο FB στην αντιστοιχη ερωτηση ο εκπροσωπος απανταει "μεχρι νεωτερας" και εχω ζητησει περισσοτερες διευκρινησεις.

Αλλο "Για παντα" αλλο "μεχρι νεωτερας", οταν εισαι brand και πουλας κατι εχεις μια συγκεκριμενη γραμμη ενημερωσης προς τους καταναλωτες.

Θα παρω παντως και τηλ να δω.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα χτες στο τηλ που με πήραν από 11888 μου είπαν για πάντα.

Ρώτησα σε περίπτωση μεταβίβασης του αριθμού σε άλλο πρόσωπο τι γίνεται και μου είπε ότι η προσφορά ακολουθεί τον αριθμό.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το για πάντα είναι σχετικό. Είναι για πάντα, μέχρι που ένα πρωί θα βγάλει ανακοίνωση η cosmote και θα λέει για αυτό το πακέτο ότι μεταβάλλεται το κόστος ενεργοποίησης ή μειώνεται η ενσωματωμένη χρήση κτλ... Όπως η αντίστοιχη προσφορά της wind με το F2G, που ξεκίνησε με κόστος 5€ (αν θυμάμαι καλά) και τώρα έχει καταλήξει στα 8,5€ και με διάρκεια 25 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, το δίνει κοπέλα έξω από τα jumbo του Πειραιά στο λιμάνι, με πρώτη ενεργοποίηση πακέτου επιτόπου.

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ολα μεχρι νεωτερας ειναι,το για παντα δεν μπορει να το εγγυηθει κανεις και για τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Ότι έχει αρχή δεν μπορεί να μην έχει και τέλος

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται τις επόμενες μέρες να βρίσκεται γνωστός μου στο αεροδρόμιο της Αθήνας, γνωρίζει κάποιος αν μοιράζεται εκεί αυτό το πακέτο ή το αντίστοιχο της Vodafone, που αναφέρθηκε τις τελευταίες μέρες ότι κυκλοφορεί ;
Link to comment
Share on other sites

σημερα παντως που βρεθηκα ομονοια δεν ηταν εκει

ειχε vodafone και wind

Link to comment
Share on other sites

έστειλα σήμερα Ζ9 στο 1330 και μου απάντησε ότι η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη. :cry:

 

ενώ πριν ενεργοποιούταν κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...