Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είπα σε γνωστό μου που ψάχνει το πακέτο να πάρει στον παραπάνω αριθμό και του λένε εδώ είναι μόνο για συνδέσεις.. Ότι να΄ναι, πρέπει να βρεις και υπάλληλο που είναι ενημερωμένος για να κάνεις τη δουλειά σου.
Link to comment
Share on other sites

Είπα σε γνωστό μου που ψάχνει το πακέτο να πάρει στον παραπάνω αριθμό και του λένε εδώ είναι μόνο για συνδέσεις.. Ότι να΄ναι, πρέπει να βρεις και υπάλληλο που είναι ενημερωμένος για να κάνεις τη δουλειά σου.
εγω και σε γερμανο πηγα που εχω γνωστο μεσα και μου ειπαν οτι δε ξερουν τπτ
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ο γερμανός. Ο παραπάνω αριθμός 210.. προέκυψε από το 13888 από τα κεντρικά δηλαδή και κάποιος που πήρε μπόρεσε να βγάλει άκρη αν ο αριθμός του δικαιούται το πακέτο.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ο γερμανός. Ο παραπάνω αριθμός 210.. προέκυψε από το 13888 από τα κεντρικά δηλαδή και κάποιος που πήρε μπόρεσε να βγάλει άκρη αν ο αριθμός του δικαιούται το πακέτο.
εγω πηρα 2 φορες σημερα και μου ειπαν οτι ειναι τμημα που σε καλουν για να σου κανουν συνδεση καρτοσυμβολαιου
Link to comment
Share on other sites

κρυφο το εχουν;εμενα με πηρε μια χτες και μου ειπε θα μου στειλει εντελως δωρεαν καρτα.μεχρι να της δωσω διευθυνσεις κλπ μου ειπε θα μου στειλει τρεις.αν ξαναπαρει θα κρατησω στοιχεια για οποιον ενδιαφερεται.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Μοιράζουν αβέρτα τηλεφωνικώς προνομιακά. Τώρα πήραν συγγενή μου για τρία νούμερα.

 

Τσάμπα πλήρωσα 26 ευρώ για να αγοράσω με τα μεταφορικά για να βρω νούμερο θα μου έδιναν ένα δωρεάν :lol:

 

 

Όπως είπα και σε άλλο τοπικ. Μαφιόζικα κόλπα αντί να δώσουν με τη μια συμβόλαια της υπόλοιπης Ευρώπης με τις απίστευτες τιμές και παροχές.

 

Πάντα βόλεμα με παραθυράκι....

 

Έχουν πάρει μαθήματα από το μαφιόζικο κράτος τι περιμένεις ....

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

Σύγκριση καρτοκινητής, πακέτων δεδομένων, συμβολαίων, χαρτών κάλυψης όλα τώρα στο http://mobilemaps.freesite.host

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκεται κανένα παλιό αριθμό cosmote που έχετε και να τους πείτε ότι με είχαν πάρει και ότι αυτός ο αριθμός δικαιούται? Επί το πλείστον απ ότι κατάλαβα σε οποίους είχαν cosmote και έφυγαν με φορητότητα αλλού δίνουν αμέσως.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκεται κανένα παλιό αριθμό cosmote που έχετε και να τους πείτε ότι με είχαν πάρει και ότι αυτός ο αριθμός δικαιούται? Επί το πλείστον απ ότι κατάλαβα σε οποίους είχαν cosmote και έφυγαν με φορητότητα αλλού δίνουν αμέσως.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτός ο δικός μου πήγε q. Αλλά σταθερό είχε Cosmote. Δεν ξέρω πώς ακριβώς το κάνουν αλλά σίγουρα θέλουν να δαγκώσουν κόσμο από τη wind.

 

Τώρα περιμένω η wind να δώσει πολλά gb για αντιστάθμιση με λίγα χρήματα....

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

Σύγκριση καρτοκινητής, πακέτων δεδομένων, συμβολαίων, χαρτών κάλυψης όλα τώρα στο http://mobilemaps.freesite.host

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είδει η Vodafone ξεκίνησε καμπάνια 2,5 gb ιντερνέτ.... χαμός γίνεται..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Στο Σύνταγμα είδα τελευταία προσφορά cosmote 1500λεπτα και 3 GB με 10ε.Αυριο θα πάω να παρω και θα ενημερώσω σχετικα.
Link to comment
Share on other sites

Στο Σύνταγμα είδα τελευταία προσφορά cosmote 1500λεπτα και 3 GB με 10ε.Αυριο θα πάω να παρω και θα ενημερώσω σχετικα.
ο αριθμος τζαμπε ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είδει η Vodafone ξεκίνησε καμπάνια 2,5 gb ιντερνέτ.... χαμός γίνεται..

γράψε λεπτομέρειες στο θεμα της vodafone,βασικα εγω δεν βλεπω κατι καπου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σχετικα με το 1500λεπτα και 3gb ρωτησα σημερα τα παιδια στης cosmote ,και μου ειπαν οτι ειναι 2gb - το εξτρα gb - ειναι με κωδικο και ισχυει για μια βδομαδα.Κατα τα αλλα ισχυουν κανονικα οτι ισχυει με το whats up.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σχετικα με το 1500λεπτα και 3gb ρωτησα σημερα τα παιδια στης cosmote ,και μου ειπαν οτι ειναι 2gb - το εξτρα gb - ειναι με κωδικο και ισχυει για μια βδομαδα.Κατα τα αλλα ισχυουν κανονικα οτι ισχυει με το whats up.

 

Ναι έτσι είναι. Αν διάβαζες προσεκτικά στην αρχή θα το έβλεπες. Τα έχουμε γράψει όλα :)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Χθες με πηρανε τηλεφωνο απο το 13888.Με περνανε εδω και 4 μερες και δεν το σηκωνα να μην με ζαλισουν με τις "προσφορες" τους παλι.Πρωτα με ρωτησε αν ειχα παλια το νουμερο μου στην cosmote και μετα μου ειπε για το προνομιακο πακετο whats up με 1500 λεπτα προς ολους και 1,5gb ιντερνετ με 8,5 ευρω για παντα.Την Τεταρτη θα το στειλουνε με κουριερ ολα πληρωμενα μαζι με αλλα 2 νουμερα (συνολο 3 καρτες σιμ) με την ιδια προσφορα.Πηρε ολα τα στοιχεια μου τηλεφωνικα.Το μονο που ειπε μολις βαλω την καρτα σιμ πρεπει να στειλω ενα μυνημα στο 1330 με την λεξη PROMO8 στο 1330.
Link to comment
Share on other sites

Χθες με πηρανε τηλεφωνο απο το 13888.Με περνανε εδω και 4 μερες και δεν το σηκωνα να μην με ζαλισουν με τις "προσφορες" τους παλι.Πρωτα με ρωτησε αν ειχα παλια το νουμερο μου στην cosmote και μετα μου ειπε για το προνομιακο πακετο whats up με 1500 λεπτα προς ολους και 1,5gb ιντερνετ με 8,5 ευρω για παντα.Την Τεταρτη θα το στειλουνε με κουριερ ολα πληρωμενα μαζι με αλλα 2 νουμερα (συνολο 3 καρτες σιμ) με την ιδια προσφορα.Πηρε ολα τα στοιχεια μου τηλεφωνικα.Το μονο που ειπε μολις βαλω την καρτα σιμ πρεπει να στειλω ενα μυνημα στο 1330 με την λεξη PROMO8 στο 1330.

 

Μια χαρά,αξίζει παντως σε σχέση με τα αντίστοιχα του F2G/Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πως θα τα παρουμε και εμεις που δεν μας πηραν τηλ?απο την γουιντ με πηραν ακριβως για την ιδια προσφορα
Link to comment
Share on other sites

ας γραφτεί στο αρχικό ποστ πόσο κοστίζει για να μην ψάχνεται ο κόσμος πιο μετά. θα στείλω κι εγώ το μήνυμα αν και δεν με ενημέρωσε κανένας, ούτε είδα κάτι στην εφαρμογή που μπήκα.
Link to comment
Share on other sites

Z9 δεν στέλνουμε;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

στέλνω και μου γράφει η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη. μόνο για καινούρια νούμερα είναι?

 

edit:μου απάντησαν στο messenger ότι αφορά για όσους το διαθέτουν από τυχαία διανομή άρα μάλλον εννοεί για αυτά τα καινούρια που μοιράζουν στο δρόμο. εμείς οι παλιοί μάλλον κατουρησαμε στο πηγάδι. :(

Edited by kerlon10
Link to comment
Share on other sites

στέλνω και μου γράφει η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη. μόνο για καινούρια νούμερα είναι?

 

edit:μου απάντησαν στο messenger ότι αφορά για όσους το διαθέτουν από τυχαία διανομή άρα μάλλον εννοεί για αυτά τα καινούρια που μοιράζουν στο δρόμο. εμείς οι παλιοί μάλλον κατουρησαμε στο πηγάδι. :(

Έτσι έγινε και σε άλλη εταιρία. Δώσανε μόνο σε 2 από τα 3 σε φίλο που ήταν πάνω από δεκαετία συνδρομητής !

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο δικός μου πήγε q. Αλλά σταθερό είχε Cosmote. Δεν ξέρω πώς ακριβώς το κάνουν αλλά σίγουρα θέλουν να δαγκώσουν κόσμο από τη wind.

 

Τώρα περιμένω η wind να δώσει πολλά gb για αντιστάθμιση με λίγα χρήματα....

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

Σύγκριση καρτοκινητής, πακέτων δεδομένων, συμβολαίων, χαρτών κάλυψης όλα τώρα στο http://mobilemaps.freesite.host

 

Στον πίνακά σου σου έχουν ξεφύγει δύο καρτοκινητά που έχουν πολύ ενδιαφέρον και δεν τα γνωρίζουν πολύ. 1ον η Cyta καρτοκινητή και 2ον η taza mobile με τα εξαιρετικά θα έλεγα πακέτα internet...

Συμβόλαιο = Κοροϊδία

Φοιτητικά πακέτα for ever!!!

Υποστηρίξτε το ελεύθερο λογισμικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

.Το μονο που ειπε μολις βαλω την καρτα σιμ πρεπει να στειλω ενα μυνημα στο 1330 με την λεξη PROMO8 στο 1330.

To promo 8 τί είναι;

Εμένα δε μου το παν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον πίνακά σου σου έχουν ξεφύγει δύο καρτοκινητά που έχουν πολύ ενδιαφέρον και δεν τα γνωρίζουν πολύ. 1ον η Cyta καρτοκινητή και 2ον η taza mobile με τα εξαιρετικά θα έλεγα πακέτα internet...
Θα μπούνε και αυτά όταν βρω χρόνο :)

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...