Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 προς 9 χανει ομως ...στην πανω αναλυση πιανεις την ποιοτητα της καμερα στο φουλ ..

Και όχι στην wide γιατί πέφτει στα 13mp

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

16 προς 9 χανει ομως ...στην πανω αναλυση πιανεις την ποιοτητα της καμερα στο φουλ ..
Ισχύει και η wide πέφτει στα 10mpx.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια η μπαταρια ποση ζωη θα εχει πανω κατω στο κινητο μας ? 2 χρονια 3 ? εννοώ να βγαζει τις αποδοσεις που εχουμε τωρα ... Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω τρελαθει με την μπαταρια του v30 7 ωρες και 38 λεπτα ενεργη οθονη στο 13% σουπερ

 

δεν υπαρχει αυτο το πραγμα συμφωνω ...

κυριολεκτικα ξεχνας που ειναι ο φορτιστης ...

α π ι σ τ ε υ τ ο ....

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε η μετάβαση απο το ΠΟΛΥΤΙΜΟ v10 στο v30+ και θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους αν ως dual sim ρολαρει καλά.(Καλό σήμα,αν μπορώ τη μια σιμ να την εχω για κλήσεις και την αλλη για data)Επίσης στους πρωην κατόχους του V10 ήθελα να ρωτήσω σε ποιούς τομείς έχουν δει διαφορές.Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων όλους σας.
Link to comment
Share on other sites

Πως βαράτε τόσες ωρες sot ρε παιδιά δεν το αφήνετε από το χέρι το κινητό;8caafff9c48375a5a5c52d791ddaacb4.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως βαράτε τόσες ωρες sot ρε παιδιά δεν το αφήνετε από το χέρι το κινητό;8caafff9c48375a5a5c52d791ddaacb4.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα 7αρια-8αρια οθονη βγαινουν με σερι wifi σε εσωτερικο χώρο.

Με δεδομενα και τερμα φωτεινότητα σε εξωτερικους χωρους πεφτεις στο τετραωρο.

Εγω χθες με μεικτη χρηση (wifi , δεδομενα παραλια , δυο ωρες ομιλιας) εβγαλα 4 ωρες στο 15% , δυο μερες αφορτιστο ακριβως.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Τα 7αρια-8αρια οθονη βγαινουν με σερι wifi σε εσωτερικο χώρο.

Με δεδομενα και τερμα φωτεινότητα σε εξωτερικους χωρους πεφτεις στο τετραωρο.

Εγω χθες με μεικτη χρηση (wifi , δεδομενα παραλια , δυο ωρες ομιλιας) εβγαλα 4 ωρες στο 15% , δυο μερες αφορτιστο ακριβως.

Α έτσι ναι,εγώ την μέρα μου την βγάζω με ευκολία χθες έφτασα στο 20% με 5 ώρες οθόνη και wifi και δεδομένα ενα τετράωρο.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη υπόθεση η oled στο θέμα κατανάλωση. Το V30 αν ήταν με lcd όπως το V10 και το V20 δεν θα μιλούσαμε όπως μιλάμε τώρα για την αυτονομία.
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη υπόθεση η oled στο θέμα κατανάλωση. Το V30 αν ήταν με lcd όπως το V10 και το V20 δεν θα μιλούσαμε όπως μιλάμε τώρα για την αυτονομία.

 

Στο κομματι της αυτονομιας η συσκευή ειναι οντως απο τις κορυφαίες.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αν απενεργοποίησω και την always on θα εξασφαλίσω ενα 10% ακόμα στην αυτονομία,αλλά δεν την σβήνω γιατί μου αρέσει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα είμαι σπίτι το έχω διαλύσει από το πρωί και είμαι με τρεις ώρες οθόνη 63% ακόμη μπαταρία μιλάμε απίστευτο!!!

Θα πάω για μπάνιο σε λίγο και δεν έχω το άγχος να το βάλω να φορτίσει.. e79f84d06aff7b865263fdce80a73ecc.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα 7αρια-8αρια οθονη βγαινουν με σερι wifi σε εσωτερικο χώρο.

Με δεδομενα και τερμα φωτεινότητα σε εξωτερικους χωρους πεφτεις στο τετραωρο.

Εγω χθες με μεικτη χρηση (wifi , δεδομενα παραλια , δυο ωρες ομιλιας) εβγαλα 4 ωρες στο 15% , δυο μερες αφορτιστο ακριβως.

Έτσι είναι άλλα με τη χρήση που κάνεις πάλι είναι καλή επίδοση η δική σου.. αν είχες S9+ πχ θα είχες πιο λίγες ώρες οθόνη ή απλά άδεια μπαταρία

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί παιδιά με το κινητό,πέρασαν τόσα από τα χέρια μου τον τελευταίο καιρό (mate 10 pro,honor 10,mi mix 2 special edition,mi note 3)αλλά η εμπειρία χρήσης είναι απολαυστική και συνολικά σαν πακέτο είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί παιδιά με το κινητό,πέρασαν τόσα από τα χέρια μου τον τελευταίο καιρό (mate 10 pro,honor 10,mi mix 2 special edition,mi note 3)αλλά η εμπειρία χρήσης είναι απολαυστική και συνολικά σαν πακέτο είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έτσι είναι.. αρκετά πλήρες σε όλα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί παιδιά με το κινητό,πέρασαν τόσα από τα χέρια μου τον τελευταίο καιρό (mate 10 pro,honor 10,mi mix 2 special edition,mi note 3)αλλά η εμπειρία χρήσης είναι απολαυστική και συνολικά σαν πακέτο είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επειδή έχω το huawei mate 10 pro και θα ήθελα το LG v30, μπορείς να μου πεις που υπερέχει; Προσωπικά ψάχνω εφάμιλλη μπαταρία και κάμερα. Είναι καλύτερα στο v30;

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό πρόβλημα που έχουμε είναι να βρούμε τα λεφτά να πάρουμε άλλο ένα δεύτερο για κάβα!

Εκπληκτική συσκευή. Κάθε μέρα τη χαιρομαι κ περισσότερο...

Έχω τρελαθεί παιδιά με το κινητό,πέρασαν τόσα από τα χέρια μου τον τελευταίο καιρό (mate 10 pro,honor 10,mi mix 2 special edition,mi note 3)αλλά η εμπειρία χρήσης είναι απολαυστική και συνολικά σαν πακέτο είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το huawei mate 10 pro και θα ήθελα το LG v30, μπορείς να μου πεις που υπερέχει; Προσωπικά ψάχνω εφάμιλλη μπαταρία και κάμερα. Είναι καλύτερα στο v30;

 

Xμ,θα έλεγα καλύτερη μπαταρία το lg,καλύτερη οθόνη,καλύτερη κάμερα την μέρα,για μένα άλλο ένα πλεονέκτημα είναι ο wide φακός.

Καλύτερες βραδινές το mate 10 pro και γενικά λίγο πιο σβέλτο σαν συσκευή.

Πάντως αυτή η αίσθηση ότι έχεις ένα ολοκληρωμένο κινητό χωρίς να σου λείπει τίποτα δεν την έχω συναντήσει σε καμιά άλλη συσκευή.

Edited by Giwrgos_Gk
Link to comment
Share on other sites

Xμ,θα έλεγα καλύτερη μπαταρία το lg,καλύτερη οθόνη,καλύτερη κάμερα την μέρα,για μένα άλλο ένα πλεονέκτημα είναι ο wide φακός.

Καλύτερες βραδινές το mate 10 pro και γενικά λίγο πιο σβέλτο σαν συσκευή.

Πάντως αυτή η αίσθηση ότι έχεις ένα ολοκληρωμένο κινητό χωρίς να σου λείπει τίποτα δεν την έχω συναντήσει σε καμιά άλλη συσκευή.

Δηλαδή το v30 βγάζει αναμμένη οθόνη 6:30 με 7 ώρες όπως το mate 10 pro; Είναι σημαντικό για μένα. Ο φακός wide είναι πολύ καλός. Είχα ένα φεγγάρι το g6.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το v30 βγάζει αναμμένη οθόνη 6:30 με 7 ώρες όπως το mate 10 pro; Είναι σημαντικό για μένα. Ο φακός wide είναι πολύ καλός. Είχα ένα φεγγάρι το g6.
Κοίτα εγώ ποτέ δεν επιανα τέτοιες ώρες ούτε με το mate 10 pro ούτε με το lg τώρα,με την ίδια χρήση που κάνω βγάζω παραπάνω στο lg v30 ασυζητητί..Αλλα είμαι πολλές ώρες έξω μετακινουμαι συνέχεια κλπ.

Σαν συσκευές αν με ρωτας ποιο θα διάλεγα ξανά θα σου έλεγα χωρίς δεύτερη σκέψη το v30.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό πρόβλημα που έχουμε είναι να βρούμε τα λεφτά να πάρουμε άλλο ένα δεύτερο για κάβα!

Χαχαχαχα σωστός!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα κ ΓΩ τη παραγγελία για ένα ασημί,έδωσα s9+,κ το περιμένω πώς και πώς,το πήρα με -24%......
Δεν σου άρεσε το s9+;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...