Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Θυμιστε μου λίγο τι γίνεται όταν δεν δουλεύει η γρήγορη φόρτιση τι κάνουμε. Μου έβγαλε το μήνυμα για σκόνη,υγρασία κτλ. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φύσηξε την υποδοχή USB TypeC και δες μήπως έχει κάποιο χνουδι απο την τσέπη του παντελονιού σου που κόλλησε,

Αν φορτίζεις με τον δικό του φορτιστή και δικό του καλώδιο σε νορμάλ θερμοκρασίες κανονικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του V30!

Μετά από 3μιση χρόνια με το τίμιο Sony Z3 μου, ήρθε ο καιρός ν'αλλάξω! Την καρδιά μου έκλεψε αυτό εδώ το τουμπανακι από την στιγμή που βγήκε και περίμενα καρτερικα να πέσει η τιμουλα του!

Αγορά λοιπόν με τιμολόγιο στα 385 ευρώ που τα θεωρώ Super VFM με όλα αυτά που προσφέρει, άλλωστε τα 400 ήταν και το ταβάνι που είχα βάλει. Είμαι πρωτίστως φαν της wide camera του αλλά και όλων των άλλων που πρόσφερει. Επίσης ερχόμενος απ το Ζ3 και την μπαταριαρα του δεν μπορούσα να κάνω συμβιβασμούς στο θέμα αυτό!

 

Θα Ήθελα γνώμες για tempered glass και θηκουλες, οικονομικές και αγορά από εδώ (όχι εξωτερικό).

Επίσης ότι άλλο πρέπει να προσέξω για το συγκεκριμένο. Διάβασα και για την Gcam, πρέπει να την βάλω για καλύτερες φώτο; Κι αν ναι ποια έκδοση, επειδή βλέπω διάφορες!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις σας! ☺

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του V30!

Μετά από 3μιση χρόνια με το τίμιο Sony Z3 μου, ήρθε ο καιρός ν'αλλάξω! Την καρδιά μου έκλεψε αυτό εδώ το τουμπανακι από την στιγμή που βγήκε και περίμενα καρτερικα να πέσει η τιμουλα του!

Αγορά λοιπόν με τιμολόγιο στα 385 ευρώ που τα θεωρώ Super VFM με όλα αυτά που προσφέρει, άλλωστε τα 400 ήταν και το ταβάνι που είχα βάλει. Είμαι πρωτίστως φαν της wide camera του αλλά και όλων των άλλων που πρόσφερει. Επίσης ερχόμενος απ το Ζ3 και την μπαταριαρα του δεν μπορούσα να κάνω συμβιβασμούς στο θέμα αυτό!

 

Θα Ήθελα γνώμες για tempered glass και θηκουλες, οικονομικές και αγορά από εδώ (όχι εξωτερικό).

Επίσης ότι άλλο πρέπει να προσέξω για το συγκεκριμένο. Διάβασα και για την Gcam, πρέπει να την βάλω για καλύτερες φώτο; Κι αν ναι ποια έκδοση, επειδή βλέπω διάφορες!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις σας! ☺

 

Σχετικά με την Gcam, θα σου πρότεινα να περιμένεις γιατί σύντομα θα βγει έκδοση που θα υποστηρίζει όλες τις κάμερες (Wide και απλή) σε μια εφαρμογή και δεν θα χρειάζεται να αλλάζεις . γενικά μετά την έλευση του OREO στο V30, η ανάπτυξη του Gcam πήγε λίγο πίσω.

Δεν θα πάθεις τίποτα χωρίς την Gcam, απλά αν την βάλεις τώρα θα παιδευτείς χωρίς λόγο. κάτσε, μετά το καλοκαίρι που θα στρώσει η δουλειά να βάλεις μια και καλή έκδοση.

 

Εγώ έβαλα μεμβράνη της SPIGEN στην οθόνη για προστασία , και θήκη πάλι της SPIGEN. μπορεί να είναι ακριβότερες αλλά θα σου μείνει μέχρι το τέλος της ζωής του κινητού σου. Γενικά τα tempered glass δεν κάθονται καλά λόγω της κυρτότητας της οθόνης. το μόνο που κάθεται τέλεια είναι το tempered glass της Whitestone Dome αλλά εχει διαδικασία με κόλες και υπεριώδη φώτα για στέγνωμα .

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την Gcam, θα σου πρότεινα να περιμένεις γιατί σύντομα θα βγει έκδοση που θα υποστηρίζει όλες τις κάμερες (Wide και απλή) σε μια εφαρμογή και δεν θα χρειάζεται να αλλάζεις . γενικά μετά την έλευση του OREO στο V30, η ανάπτυξη του Gcam πήγε λίγο πίσω.

Δεν θα πάθεις τίποτα χωρίς την Gcam, απλά αν την βάλεις τώρα θα παιδευτείς χωρίς λόγο. κάτσε, μετά το καλοκαίρι που θα στρώσει η δουλειά να βάλεις μια και καλή έκδοση.

 

Εγώ έβαλα μεμβράνη της SPIGEN στην οθόνη για προστασία , και θήκη πάλι της SPIGEN. μπορεί να είναι ακριβότερες αλλά θα σου μείνει μέχρι το τέλος της ζωής του κινητού σου. Γενικά τα tempered glass δεν κάθονται καλά λόγω της κυρτότητας της οθόνης. το μόνο που κάθεται τέλεια είναι το tempered glass της Whitestone Dome αλλά εχει διαδικασία με κόλες και υπεριώδη φώτα για στέγνωμα .

 

Καλημέρα, ευχαριστώ για την απάντηση! Απλά επειδή θα φύγω ταξιδάκι θα ήθελα την Gcam, πιο πολύ το portrait mode δλδ που δεν υπάρχει στην κανονική εφαρμογή. Οπότε θα την κατεβάσω κι ας έχω 2 εικονίδια, το θέμα είναι να δουλεύει σωστά!

Άρα δλδ το tempered glass το ξεχνάμε... :(

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ευχαριστώ για την απάντηση! Απλά επειδή θα φύγω ταξιδάκι θα ήθελα την Gcam, πιο πολύ το portrait mode δλδ που δεν υπάρχει στην κανονική εφαρμογή. Οπότε θα την κατεβάσω κι ας έχω 2 εικονίδια, το θέμα είναι να δουλεύει σωστά!

Άρα δλδ το tempered glass το ξεχνάμε... :(

 

 

Μόνο και μόνο για το portrait mode ε βάλτην και ας παιδεύεσαι με κλεισίματα εφαρμογής .

Για tempered glass εγω δοκίμασα ενα και μου είχε αρέσει αρκετα (αγορασμένο απο aliexpress) αλλά απο χαζομάρα μου την έσπασα εξαιτίας θήκης.

AYTHN

https://www.aliexpress.com/item/for-LG-V30-6-0-inch-glass-tempered-3D-full-cover-screen-protector-for-LG-V30/32855908022.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.25af4c4dHP5Nzn

 

Επειδή το tempered glass αυτό καλύπτει μέχρι το τέλος του τζαμιού του V30 η θήκη μου που είναι μαλακιά και όχι σκληρή, ζουπήχτηκε κάπως και το ανασήκωσε και εσπασε.

Τώρα αν έχεις κάποια ποιο λεπτή θήκη και με σκληρό υλικό πιστεύω δεν θα είχε πρόβλημα.

 

 

 

ΥΓ. μου αρέσει η υπογραφή σου. Είναι απάντηση σε όσους λένε περί χαμένου ονόματος της Μακεδονίας, αλλά και σε πολλά άλλα...

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα! Ολα κομπλέ! Ευχαριστώ πολύ!

Φύσηξε την υποδοχή USB TypeC και δες μήπως έχει κάποιο χνουδι απο την τσέπη του παντελονιού σου που κόλλησε,

Αν φορτίζεις με τον δικό του φορτιστή και δικό του καλώδιο σε νορμάλ θερμοκρασίες κανονικά δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Ξαφνικά σήμερα εκεί που άκουγα μουσική από το ηχείο (ράδιο online) η ένταση μειώθηκε στο ελάχιστο...

Ενώ το έχω τέρμα δυνατά στις ρυθμίσεις ακούγεται ελάχιστα.

Παίζει να είναι καμιά ρύθμιση η μου κάηκε ηχείο..;

Και αν είναι το δεύτερο με καλύπτει η εγγύηση;

(τόσο παινεμα το ματιαξα)

 

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Ξαφνικά σήμερα εκεί που άκουγα μουσική από το ηχείο (ράδιο online) η ένταση μειώθηκε στο ελάχιστο...

Ενώ το έχω τέρμα δυνατά στις ρυθμίσεις ακούγεται ελάχιστα.

Παίζει να είναι καμιά ρύθμιση η μου κάηκε ηχείο..;

Και αν είναι το δεύτερο με καλύπτει η εγγύηση;

(τόσο παινεμα το ματιαξα)

 

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κλείσε άνοιξε συσκευή, βάλε κάτι άλλο, κλπ και αν δεν βγάλεις άκρη πας procordia..

Ευτυχώς είναι σχετικά καλοί.μου φαίνεται δύσκολο να κάηκε αλλά ποτέ δεν ξέρεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κλείσε άνοιξε συσκευή, βάλε κάτι άλλο, κλπ και αν δεν βγάλεις άκρη πας procordia..

Ευτυχώς είναι σχετικά καλοί.μου φαίνεται δύσκολο να κάηκε αλλά ποτέ δεν ξέρεις

Έκλεισα άνοιξα συσκευή έβγαλα κάρτα σιμ κτλ αλλά παραμένει το πρόβλημα. Η ένταση είναι χαμηλή μπουκωμένη και ελαφρώς ανεβοκατεβαινει.. Θα το δοκιμάσω μέχρι αύριο να δω πως θα πάει και αν είναι το στέλνω κάτω.. Τους παίρνεις τηλέφωνο αυτούς και συννενοησαι έτσι;

Βασικά δεν νομίζω ούτε εγώ να κάηκε αλλά θα δείξει.

Διαβάζω οδηγίες στο Internet να το καθαρίσω με διάφορους τρόπους αλλά δεν το τολμάω μόνος μου.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού το καθάρισα με πιστολάκι και αφού έβγαλα την κάρτα σιμ δύο με τρεις φορές ο ήχος επανήλθε..

Δουλεύει ρολόι τώρα πάλι αλλά με προβλημάτισε αυτό.

Το κινητό το είχα στο μπάνιο άκουγα ράδιο και ξυριζομουν.

Παίζει να άρπαξε υγρασία από εκεί; αλλά κάτι τέτοιο δεν παιζει αφού είναι αδιάβροχο έτσι δεν είναι;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος της συσκευης και εγω απο εδω και στο εξης!

βλέποντας τα προβληματα των g5 και πριν συσκευων, δεν τολμουσα να ακουμπήσω lg.Μιας και διαβαζα καλες κριτικες, ειπα να δοκιμασω την τυχη μου με το v30.

Ελπιζω να με βγαλει ασπροπροσωπο μιας και βασικος παραγοντας επιλογης μου ειναι η αξιοπιστία. (Γιαυτο η HTC ηταν η επιλογη μου τα τελευταία 4+ χρονια)

Η συσκευη τουμπανο τι να πρωτοαναφερω?

Οθοναρα , αυτονομια , ταχυτητα ολα τελεια μεσα σε δυο μερες που προλαβα να δω. Το δε κρατημα στο χερι παρολο τις 6 ιντσες ειναι απιστευτο και δεν κουραζει μιας και ειναι ελαφρυ. Η μπαταρια του δεύτερη φορτιση κ μου εβγαλε 6 ωρες οθονη στο 13% με ανοιχτα κ χρηση δεδομενων , μιση ωρα gps ,εγκατασταση μιας αναβαθμισης 160 mb περιπου και καποιων αλλων εφαρμογων και 40 λεπτα ομιλιας. Ολα αυτα μεσα 22 ωρες περιπου

και η χρηση του εγινε ηταν 60% δεδομενα χωρις να τα απενεργοποιήσω κοθολου ουτε το βραδυ και με το always οn ενεργοποιημενο συνεχεια αν και μου φανηκε οτι καταναλωνει και το εκλεισα.

Το μονο που δεν προλαβα να δοκιμασω ηταν η καμερα.

 

Ερωτηση...

Υπαρχει καποια ρυθμιση μεσα που να κλεινει εφαρμογές που να του οριζω εγω μολις κλεισει η οθονη ή στο παρασκηνιο τελοσπαντων? Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι...

Στο HTC υπήρχε το htc boost που εκανε αυτη τη δουλεια, το εγκατεστησα στο lg αλλα δεν μου δινει αυτη την επιλογη.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Μόνο και μόνο για το portrait mode ε βάλτην και ας παιδεύεσαι με κλεισίματα εφαρμογής .

Για tempered glass εγω δοκίμασα ενα και μου είχε αρέσει αρκετα (αγορασμένο απο aliexpress) αλλά απο χαζομάρα μου την έσπασα εξαιτίας θήκης.

AYTHN

https://www.aliexpress.com/item/for-LG-V30-6-0-inch-glass-tempered-3D-full-cover-screen-protector-for-LG-V30/32855908022.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.25af4c4dHP5Nzn

 

Επειδή το tempered glass αυτό καλύπτει μέχρι το τέλος του τζαμιού του V30 η θήκη μου που είναι μαλακιά και όχι σκληρή, ζουπήχτηκε κάπως και το ανασήκωσε και εσπασε.

Τώρα αν έχεις κάποια ποιο λεπτή θήκη και με σκληρό υλικό πιστεύω δεν θα είχε πρόβλημα.

 

 

 

ΥΓ. μου αρέσει η υπογραφή σου. Είναι απάντηση σε όσους λένε περί χαμένου ονόματος της Μακεδονίας, αλλά και σε πολλά άλλα...

 

Ευχαριστώ!

 

Όσο για την υπογραφή μου, την πήρα απ τον μεγάλο αθλητή και ταπεινό άνθρωπο, Νίκο Κακλαμανάκη..."με την δύναμη της Ελλάδας (ψαξτο στο youtube)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Αφού το καθάρισα με πιστολάκι και αφού έβγαλα την κάρτα σιμ δύο με τρεις φορές ο ήχος επανήλθε..

Δουλεύει ρολόι τώρα πάλι αλλά με προβλημάτισε αυτό.

Το κινητό το είχα στο μπάνιο άκουγα ράδιο και ξυριζομουν.

Παίζει να άρπαξε υγρασία από εκεί; αλλά κάτι τέτοιο δεν παιζει αφού είναι αδιάβροχο έτσι δεν είναι;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες τα όλα ρε συ.

Έχεις βρέξει ποτέ κινητό ? Το ότι είναι αδιάβροχα δε σημαίνει ότι αν βραχουν δουλεύουν το ίδιο σωστά. Τα ηχεία λοιπόν αν πιάσουν υγρασία δεν μπορούν να δουλέψουν καλά γιατί δεν παλλονται σωστά. Επίσης και το μικρόφωνο μπορεί να μπουκωσει και να σε ακούν σα να είσαι σε σπηλιά..

Καλό είναι λοιπόν όταν το πας σε περιβάλλον με τόση υγρασία να μην το δουλεύεις πολύ το ηχείο αφού με την υγρασία δεν το βοηθας και μα αποφύγεις και φόρτιση για 2 ώρες..

 

Και έλα πες το, έκανες σάουνα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πες τα όλα ρε συ.

Έχεις βρέξει ποτέ κινητό ? Το ότι είναι αδιάβροχα δε σημαίνει ότι αν βραχουν δουλεύουν το ίδιο σωστά. Τα ηχεία λοιπόν αν πιάσουν υγρασία δεν μπορούν να δουλέψουν καλά γιατί δεν παλλονται σωστά. Επίσης και το μικρόφωνο μπορεί να μπουκωσει και να σε ακούν σα να είσαι σε σπηλιά..

Καλό είναι λοιπόν όταν το πας σε περιβάλλον με τόση υγρασία να μην το δουλεύεις πολύ το ηχείο αφού με την υγρασία δεν το βοηθας και μα αποφύγεις και φόρτιση για 2 ώρες..

 

Και έλα πες το, έκανες σάουνα.

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

xaxaxaxaxaxaxa

σαουνα τρομαρα μου χαχαχαχα:lol:

τεσπα τελος καλο ολα καλα ...γιατι τα χρειάστηκα" χθες :)

το ηχειο αν και μονο τα σπαει παντως ..και εδω σουπερ ..:)

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι απαιχτη....σε ολα της,οθοναρα,αριστη μπαταρια,ο καλυτερος ηχος για οσους ακουνε μουσικη με ακουστικα,ομορφη,ποιοτικη...τι αλλο να ζητησει κανεις? Αν βγει και αξιοπιστη στο διηνεκες θα το δουμε....αλλα εως τωρα δεν εχει ακουστει το παραμικρο.Σε αναμονη V35 η V40 ! :cool::cool:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Σε αναμονη V35 η V40 ! :cool::cool:

 

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/6/26/17506434/lg-v40-phone-five-cameras-report-rumor :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ειναι απαιχτη....σε ολα της,οθοναρα,αριστη μπαταρια,ο καλυτερος ηχος για οσους ακουνε μουσικη με ακουστικα,ομορφη,ποιοτικη...τι αλλο να ζητησει κανεις? Αν βγει και αξιοπιστη στο διηνεκες θα το δουμε....αλλα εως τωρα δεν εχει ακουστει το παραμικρο.Σε αναμονη V35 η V40 ! :cool::cool:

 

Αν ειχε πιο φωτεινη οθονη (που ισως σκοτωνε λιγο μπαταρια βεβαια) και ηταν λιγο πιο γρηγορο θα μιλουσαμε για το απολυτο οπλο.

 

Προσωπικα περιμενω V35 αν και δεν ειμαι σιγουρος εαν θα το παρω εφοσον ισχυει το παρακατω το οποιο...

 

 

...μιλαει για 5 καμερες..

Δεν ξερω αν ειναι λυση οι πολλες, αλλα μπορει να βαλει wide και ζουμ και να εχει 3 πισω και 2 μπροστα, αυτο που ομως περιμενω ειναι να παει σε πιο μεγαλο αισθητηρα οπως ειχε στο G5...

Εαν λοιπον δεν χαλασει αυτονομια, αν βελτιωσει λιγο οθονη, και δωσει και καλυτερες καμερες οπως εδινε (οχι οτι ειναι κακες αλλα εχει δωσει και πιο καλες με G5) τοτε, θα διαλυσει σιγουρα ανταγωνισμο. ΘΕωρω οτι με τα 6gb ram θα ειναι τουμπανο απο ταχυτητα οποτε αυτο το παιρνω ως δεδομενο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

για μενα θα επρεπε να ειναι best seller ..:)

 

Φυσικά και όχι γιατί μεσουρανούν παντού τα Samsung και τα Pixel. Λες και όλοι έχουν να σκάσουν τα 800. Μ αρέσει που οι απανταχού ytubers θέλουν να αποκαλούνται unbiased, όταν σε όλα τα τεστ τους κλασικά συγκρίνουν πάντα S9, Pixel 2, I Phone X και OP6. Καμιά αναφορά σε LG, ως υποδεέστερο φυσικά. Money being no object φάση όλα τα τεστς τους, γιατί γι αυτούς είναι αστείο πόσο τα 800 και τα 1000. Benchmarks κι άγιος ο Θεός και τάισε ψέμα τον κόσμο ότι τα +400 που θα πληρώσει παραπάνω έχουν αντίκρισμα. Καλά το G7 το θάψανε. Τους κράζω στα comments όταν λένε για vfm μέχρι $500 και ούτε αναφορά στο V30 που τα έχει όλα και τιμή χώμα.

 

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει ρε παιδιά, θεωρώ ότι όσοι έχουν μυαλό και ανοιχτά μάτια παγκοσμίως αγόρασαν και αγοράζουν V30 ειδικά τώρα που έπεσε η τιμή και είναι τρελή ευκαιρία. Συσκευή με μηδενικά προβλήματα πανέμορφη ποιοτική με ποιοτικό ήχο και εικόνα κορυφαία αυτονομία ιδανικό μέγεθος ισχυρούς δέκτες Ai, τα πάντα με μόνη εξαίρεση την ραμ που δεν είναι στις κορυφαίες. Για μένα που άλλαζα κάθε 1-1,5 χρόνο κινητό 3ετίας χαλαρά
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει ρε παιδιά, θεωρώ ότι όσοι έχουν μυαλό και ανοιχτά μάτια παγκοσμίως αγόρασαν και αγοράζουν V30 ειδικά τώρα που έπεσε η τιμή και είναι τρελή ευκαιρία. Συσκευή με μηδενικά προβλήματα πανέμορφη ποιοτική με ποιοτικό ήχο και εικόνα κορυφαία αυτονομία ιδανικό μέγεθος ισχυρούς δέκτες Ai, τα πάντα με μόνη εξαίρεση την ραμ που δεν είναι στις κορυφαίες. Για μένα που άλλαζα κάθε 1-1,5 χρόνο κινητό 3ετίας χαλαρά

 

Οπως τα λες ακριβως ειναι φιλε μου.

Μια 6αρα ram ηθελε πρωτίστως και ενα led ειδοποιησεων για μενα.

Κατα τα αλλα τα εχει σχεδον ολα!

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

ενταξει παιδια φταιει και το γεγονος οτι η lg εκανε απιστευτες πατατες πριν με lgv10 και lg30 ..

τα εχουμε πει 100 φορες αλλα αυτο το χαλι με τα bootloop απομάκρυνε πολυ κοσμο ..

κριμα γιατι τωρα την "πληρωνουν" πανεμορφες συσκευες οπως το v30 που ειναι κόσμημα με ολη την σημασια της λεξης ..

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε ρε σεις να μην πουλάει να τα παίρνουμε 400 ευρώ αλλιώς ακόμα 600 θα είχε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χορταίνω! Το έστησα και όλη μέρα ασχολούμαι μ αυτό :D

Κόσμημα πραγματικά! Πανέμορφο λεπτό ελαφρύ συν όλα τ άλλα, το βάζω δίπλα στο iPhone X ενός φίλου και πραγματικά δεν έχει να ζηλέψει τπτ και το ένα κάνει 1.060 και αυτό 480, πάνω απ τα δίπλα λεφτά!

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...