Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρά το s9+αλλά δε μπορώ άλλο edge,θέλω flat τελοςςςςς

Αν επιτρέπεται -24% απο που φίλε?Γιατί εγω ενδιαφέρομαι για το v30+ αλλα δε θα με χαλουσε και το απλό.

Link to comment
Share on other sites

Κόπηκε τιμολόγιο επαγγελματικο αφμ!!!

Έχω ένα φίλο λογιστή κ Μ έκανε την εξυπηρέτηση,έβαλε σε ένα πελάτη για να δείξει έξοδα

Αυτά καλό είναι να τα λέτε με π.μ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή το v30 βγάζει αναμμένη οθόνη 6:30 με 7 ώρες όπως το mate 10 pro; Είναι σημαντικό για μένα. Ο φακός wide είναι πολύ καλός. Είχα ένα φεγγάρι το g6.

 

Επειδή μετά το mate 10 pro πήγα στο v30, η μπαταρία ίσως είναι καλύτερη στο v30 όσο και αν σου φαίνεται περίεργο. Τουλάχιστον και στη δική μου χρήση που περιέχει και αρκετή ομιλία..

Με το mate ενώ δεν έπεφτε εύκολα αρχικά και ήμουν πχ στο 70% την πρώτη μέρα, την 2η γκρεμιζοταν,ειδικά μετά το 50 έπεφτε πολύ γρήγορα..κατά τα άλλα το θεωρώ πιο πλήρες το LG απλά το mate πιο σβελτο όπως είπε και ο φίλος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το συμπάθιο κιόλας, αλλά διαβάζοντας το θέμα νομίζω ότι μιλάμε για φωτογραφική μηχανή. Δλδ αυτό είναι το κυριότερο που σας ενδιαφέρει όταν αγοράζετε ένα κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το συμπάθιο κιόλας, αλλά διαβάζοντας το θέμα νομίζω ότι μιλάμε για φωτογραφική μηχανή. Δλδ αυτό είναι το κυριότερο που σας ενδιαφέρει όταν αγοράζετε ένα κινητό;

 

Όταν όλα τα κινητά είναι πλέον γρήγορα, κοίτας εκεί που διαφέρουν..πχ αδιάβροχο, μπαταρία, κάμερα..και αν έχουν λύσει και τα 2 πρώτα, συνήθως μένει μια κάμερα να ασχοληθείς.. Έχεις δει κάναν άλλο τομέα να ασχολούνται οι ίδιες οι εταιρείες ??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώην κατόχους του V10 και νυν V30.

Οσον αφορά την φωτεινότητα κάτω απο τον ήλιο έχει τεράστια διαφορά??

Ακόμη αν και η κάμερα έχει μεγάλη διαφορά η είναι πανομοιότυπη?

Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων

Τέλος για να καταλάβω οι διαφορές του απλού v30 και του v30+ είναι μόνο στην χωρητικότητα??Οθόνη ποιόελ έχει καλύτερη?

Edited by miselakos
Link to comment
Share on other sites

Για τους πρώην κατόχους του V10 και νυν V30.

 

Τέλος για να καταλάβω οι διαφορές του απλού v30 και του v30+ είναι μόνο στην χωρητικότητα??Οθόνη ποιόελ έχει καλύτερη?

 

To + εχει απλά μεγαλύτερη χωρητικότητα (128GB) αλλα δεν εχει εγγύηση στην Ελλάδα

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει φορέσει κανείς tempered που να κάθεται τέλεια,γιατί δε μπορώ να βρω σε tempered τίποτα που να κάθεται σωστά κ χτες πήγα του έβαλα zagg μεμβράνη από meidia!!
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...

Πες μας για τη μεμβράνη λεπτομέρειες.

Κόστος,αίσθηση κτλ.

Παιδιά έχει φορέσει κανείς tempered που να κάθεται τέλεια,γιατί δε μπορώ να βρω σε tempered τίποτα που να κάθεται σωστά κ χτες πήγα του έβαλα zagg μεμβράνη από meidia!!
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...

Πες μας για τη μεμβράνη λεπτομέρειες.

Κόστος,αίσθηση κτλ.

 

Κόστος 17,99 εγγύηση ένα χρόνο,αλλά δ Μ ερεσε λίγο η αίσθηση δε γλιστράει όπως όταν βάζεις γυαλί,κ Μ έχει χαλάσει λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με το συμπάθιο κιόλας, αλλά διαβάζοντας το θέμα νομίζω ότι μιλάμε για φωτογραφική μηχανή. Δλδ αυτό είναι το κυριότερο που σας ενδιαφέρει όταν αγοράζετε ένα κινητό;
Εγώ προσωπικά δεν αλλάζω πλέον εταιρία γιατί θέλω δυνατό ήχο. Σε ό,τι άλλο είχα και έχω με τέρμα ήχο πάντα θέλω να δυνάμωσω κι άλλο. Με τα μοντέλα της LG που έχουνDAC, με εγκατεστημένο audio mod σπας τύμπανο. Όποιος δεν έχει ακούσει μπορεί να πει σιγά μωρέ πόσο πιο δυνατό να είναι, αλλά όταν το ακούσεις.. Όχι μόνο ένταση, και ποιότητα ήχου. Συν όλα τα άλλα θετικά του κινητού βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

Κόστος 17,99 εγγύηση ένα χρόνο,αλλά δ Μ ερεσε λίγο η αίσθηση δε γλιστράει όπως όταν βάζεις γυαλί,κ Μ έχει χαλάσει λίγο!!!

 

Φίλε μου πιανει ολη την οθονη απο ακρη σε ακρη η οπως τα περισσοτερα τζαμια μπαινει μεσα στην οθονη?με θηκη σιλικονης ξεκολαει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν αλλάζω πλέον εταιρία γιατί θέλω δυνατό ήχο. Σε ό,τι άλλο είχα και έχω με τέρμα ήχο πάντα θέλω να δυνάμωσω κι άλλο. Με τα μοντέλα της LG που έχουνDAC, με εγκατεστημένο audio mod σπας τύμπανο. Όποιος δεν έχει ακούσει μπορεί να πει σιγά μωρέ πόσο πιο δυνατό να είναι, αλλά όταν το ακούσεις.. Όχι μόνο ένταση, και ποιότητα ήχου. Συν όλα τα άλλα θετικά του κινητού βέβαια.

Σε βίντεο και ήχο δεν έχει αντίπαλο. Συνολικά σαν πακέτο όλο το κινητό με την σημερινή τιμή πάλι δεν έχει αντίπαλο. Το ότι ο πολύς κόσμος δεν το διακρίνει είναι ένα θέμα. Και εγώ προσωπικά δεν αλλάζω εταιρία μετά από G2 Gflex-2 G5 και V30 με δυο σύντομες παρενθέσεις από ένα Note 3 και ένα Nubia Z7 ενδιάμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Και μαλλον v30 θα παραμείνει θρυλικό τηλέφωνο διοτι ο διάδοχος ετοιμάζεται να υιοθετήσει και δρακουλοδοντα αλα g7.:rolleyes:

https://www.phonearena.com/news/LG-V40-ThinQ-leaked-press-renders_id108050

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πιανει ολη την οθονη απο ακρη σε ακρη η οπως τα περισσοτερα τζαμια μπαινει μεσα στην οθονη?με θηκη σιλικονης ξεκολαει?

 

Πιάνει όλη την οθόνη!!

Με spigen τη διάφανη λίγο τη πάνω αριστερά την σηκώνει ,άλλα την έκοψα λίγο με το ψαλιδακι κ όλα καλά κ με τη nillkin nature ,όλα καλά!!!

Edited by mtop
Link to comment
Share on other sites

Και μαλλον v30 θα παραμείνει θρυλικό τηλέφωνο διοτι ο διάδοχος ετοιμάζεται να υιοθετήσει και δρακουλοδοντα αλα g7.:rolleyes:

https://www.phonearena.com/news/LG-V40-ThinQ-leaked-press-renders_id108050

Φαγώθηκαν μ' αυτό το trend πια, αηδία κατάντησε. Αν και οι 5 κάμερες του 40 σε κάνουν να το ξεπεράσεις εύκολα :) Απλά θα έχεις ενεργοποιημένη συνέχεια την επιλογή να γεμίζουν τα κενά και να έχεις ενιαίο φρύδι.
Link to comment
Share on other sites

αυτη η λογικη με το να γεμιζουν το notch μου θυμιζει τη γυναικεια λογικη, που βγαζουν τα φρυδια τους για να τα βαψουν ξανα και να φαινεται το ιδιο...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,δεν γίνεται με κάποιο τρόπο να εξαφανιστεί το άσπρο φόντο από τα εικονίδια όπως το messenger;1fc5e1bc425518893eb9580e251f94da.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,δεν γίνεται με κάποιο τρόπο να εξαφανιστεί το άσπρο φόντο από τα εικονίδια όπως το messenger;1fc5e1bc425518893eb9580e251f94da.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι η στάνταρ εμφάνιση των εικονιδίων της Oreo. Μόνο με αλλαγή Launcher που σου δίνει επιλογές για διαφορετικά πακέτα εικονιδίων με πλαίσια ή όχι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...